Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Kvilda

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kvilda

Strunzova pila Kvilda apartmán 308

10

Strunzova pila Kvilda apartmán 308

UbytováníStrunzova pila Kvilda apartmán 308. Strunzova pila Kvilda apartmán 308 se nachází v Kvildě. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Strunzova pila Kvilda apartmán 308 se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Chalupa na Kvildě

10

Chalupa na Kvildě

UbytováníChalupa na Kvildě. Chalupa na Kvildě se nachází v obci Kvilda. Nabízí zahradu, výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalupa na Kvildě se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Wellness Apartmán Pila Kvilda

9,8

Wellness Apartmán Pila Kvilda

UbytováníWellness Apartmán Pila Kvilda. Wellness Apartmán Pila Kvilda se nachází v obci Kvilda a nabízí saunu. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Wellness Apartmán Pila Kvilda se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Stará Celnice Kvilda

9,7

Stará Celnice Kvilda

Ubytování (Apartmány) Stará Celnice Kvilda. Stará Celnice Kvilda se nachází v Kvildě, 25 km od Zwieselu, a nabízí sdílený salonek a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Stará Celnice Kvilda se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Boubín na Kvildě

9,7

Apartmán Boubín na Kvildě

Ubytování (Apartmán) Apartmán Boubín na Kvildě. Apartmán Boubín na Kvildě se nachází asi 500 metrů od lanovky Kvilda C. Nabízí výhled na hory, terasu, sdílený lounge a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán Boubín na Kvildě se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán Boubín na Kvildě má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Boubín na Kvildě momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmán Hastrmánek, Kvilda 3

9,7

Apartmán Hastrmánek, Kvilda 3

Ubytování (Apartmán) Apartmán Hastrmánek, Kvilda 3. Apartmán Hastrmánek, Kvilda 3 se nachází v budově z roku 1960 na Kvildě, 100 metrů od lyžařských vleků Kvilda B a Kvilda C a 200 metrů od vleku Kvilda A. Ubytování Apartmán Hastrmánek, Kvilda 3 se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán Hastrmánek, Kvilda 3 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Hastrmánek, Kvilda 3 momentálně evidujeme 41 recenzí.

Chata Violka Kvilda

9,7

Chata Violka Kvilda

Ubytování (Chata) Chata Violka Kvilda. Chata Violka Kvilda se nachází v obci Kvilda. 50 km od Deggendorfu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Chata Violka Kvilda se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Wellness apartmán Pila na Kvildě

9,6

Wellness apartmán Pila na Kvildě

UbytováníWellness apartmán Pila na Kvildě. Wellness apartmán Pila na Kvildě se nachází v Kvildě a nabízí saunu. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Wellness apartmán Pila na Kvildě se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

AA Apartman Kvilda

9,6

AA Apartman Kvilda

Ubytování (Apartmán) AA Apartman Kvilda. AA apartmány Kvilda se nacházejí v obci Kvilda, 400 metrů od lyžařských vleků Kvilda B a Kvilda C. Ubytování AA Apartman Kvilda se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování AA Apartman Kvilda má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán AA Apartman Kvilda momentálně evidujeme 15 recenzí.

apartmán Pod Lapkou

9,6

apartmán Pod Lapkou

Ubytování (Apartmán) apartmán Pod Lapkou. Apartmán Pod Lapkou se nachází ve Kvildě, 500 metrů od lyžařských vleků Kvilda B a Kvilda C a 700 metrů od lyžařského vleku Kvilda A. Ubytování apartmán Pod Lapkou se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Wellness & Spa Pila Kvilda AP 2 01 a AP 3 07

9,6

Wellness & Spa Pila Kvilda AP 2 01 a AP 3 07

UbytováníWellness & Spa Pila Kvilda AP 2 01 a AP 3 07. Wellness & Spa Pila se nachází v Kvildě v Jihočeském kraji. Ubytování Wellness & Spa Pila Kvilda AP 2 01 a AP 3 07 se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Wellness apartmán Kvilda

9,6

Wellness apartmán Kvilda

UbytováníWellness apartmán Kvilda. Wellness apartmán Kvilda se nachází v Kvildě a nabízí saunu. Tento apartmán nabízí bezplatné parkování, výtah a Wi-Fi zdarma. Ubytování Wellness apartmán Kvilda se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány U Sjezdovky

9,5

Apartmány U Sjezdovky

Ubytování (Apartmán) Apartmány U Sjezdovky. Apartmány U Sjezdovky se nachází v obci Kvilda a nabízí přímý přístup na sjezdovku a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány U Sjezdovky se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmány U Sjezdovky má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmány U Sjezdovky momentálně evidujeme 217 recenzí.

Apartmány Nové Hutě

9,5

Apartmány Nové Hutě

Ubytování (Apartmán) Apartmány Nové Hutě. Nedávno zrenovované Apartmány Nové Hutě se nacházejí v centru obce. Ubytování Apartmány Nové Hutě se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmány Nové Hutě má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmány Nové Hutě momentálně evidujeme 61 recenzí.

Apartmány 1050

9,4

Apartmány 1050

Ubytování (Apartmány) Apartmány 1050. Apartmány 1050 se nacházejí na Kvildě, 70 metrů od vleku. Nabízejí výhled do zahrady, Wi-Fi zdarma a neplacené parkování. Ubytování Apartmány 1050 se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Panský dům

9,4

Penzion Panský dům

Ubytování (Penzion) Penzion Panský dům. Penzion Panský dům se nachází v obci Kvilda, 3,3 km od lyžařských vleků Kvilda Lift A a Kvilda Lift B. K tomuto penzionu patří zahrada. Ubytování Penzion Panský dům se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Panský dům má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Panský dům momentálně evidujeme 71 recenzí.

Apartmány Florián

9,4

Apartmány Florián

UbytováníApartmány Florián. Apartmány Florián se nachází v Kvildě a nabízí ubytování s posezením. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Florián se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Wellness apartmán Pila Kvilda

9,3

Wellness apartmán Pila Kvilda

UbytováníWellness apartmán Pila Kvilda. Wellness apartmán Pila Kvilda se nachází v Kvildě a nabízí saunu. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Wellness apartmán Pila Kvilda se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Wellness apartmán Pila Kvilda

9,3

Wellness apartmán Pila Kvilda

UbytováníWellness apartmán Pila Kvilda. Wellness apartmán Pila Kvilda se nachází v Kvildě v Jihočeském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, neplaceným soukromým parkovištěm a vstupem do... Ubytování Wellness apartmán Pila Kvilda se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Bambi Kvilda

9,3

Apartmán Bambi Kvilda

Ubytování (Apartmán) Apartmán Bambi Kvilda. Apartmán Bambi Kvilda se nachází v obci Kvilda, 500 metrů od lyžařských vleků Kvilda C a B, a nabízí možnost lyžování až k budově, výhled na hory i... Ubytování Apartmán Bambi Kvilda se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Březník Kilián

9,2

Březník Kilián

Ubytování (Apartmán) Březník Kilián. Březník Kilián se nachází ve Kvildě, 400 metrů od lyžařských vleků Kvilda C a Kvilda B, a nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Březník Kilián se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Březník Kilián má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Březník Kilián momentálně evidujeme 16 recenzí.

Penzion Nad Kvildou

9,1

Penzion Nad Kvildou

Ubytování (Penzion) Penzion Nad Kvildou. Penzion Nad Kvildou se nachází v Kvildě, 800 metrů od lanovky Kvilda A, B a C, a nabízí expresní check-in a check-out a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Penzion Nad Kvildou se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Nad Kvildou má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Nad Kvildou momentálně evidujeme 75 recenzí.

Šumava Inn

9,1

Šumava Inn

Ubytování (Hotel) Šumava Inn. Šumava Inn se nachází v centru Kvildy, pouhých 200 metrů od sjezdovek a nabízí restauraci a lázně se saunou, posilovnou a vířivkou. Ubytování Šumava Inn se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Šumava Inn má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Šumava Inn momentálně evidujeme 384 recenzí.

Kvilda! Apartmán Terezka

9,1

Kvilda! Apartmán Terezka

UbytováníKvilda! Apartmán Terezka. Kvilda má přímý přístup na sjezdovku. Apartmán Terezka se nachází v Kvildě a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Kvilda! Apartmán Terezka se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Apartman na Kvilde - Sumava

9

Apartman na Kvilde - Sumava

Ubytování (Apartmán) Apartman na Kvilde - Sumava. Apartmán na Kvildě - Šumava se nachází v obci Kvilda, 400 metrů od vleků Kvilda B a C a 500 metrů od vleku Kvilda A. Nabízí půjčení jízdních kol zdarma. Ubytování Apartman na Kvilde - Sumava se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Kvilda Gallery

9

Apartmán Kvilda Gallery

Ubytování (Apartmán) Apartmán Kvilda Gallery. Apartmán Kvilda Gallery se nachází v Kvildě, 25 km od Zwieselu, a poskytuje bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Kvilda Gallery se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Oblík

9

Apartmán Oblík

Ubytování (Apartmán) Apartmán Oblík. Apartmán Oblík se nachází na tichém místě v nadmořské výšce 1065 m.n.m. v centru Kvildy, 5 minut chůze od lanovky Kvilda C. Ubytování Apartmán Oblík se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán Oblík má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartmán Oblík momentálně evidujeme 6 recenzí.

Penzion Teddy Kvilda

8,9

Penzion Teddy Kvilda

Ubytování (Apartmán) Penzion Teddy Kvilda. Penzion Teddy Kvilda je přístupný na lyžích a nachází se v srdci šumavského národního parku hned vedle lyžařského areálu Kvilda. Ubytování Penzion Teddy Kvilda se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Teddy Kvilda má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Penzion Teddy Kvilda momentálně evidujeme 80 recenzí.

Wellness penzion Lázně Kvilda

8,9

Wellness penzion Lázně Kvilda

Ubytování (Penzion) Wellness penzion Lázně Kvilda. Wellness penzion Lázně Kvilda se nachází v Kvildě a nabízí restauraci, bar, společný lounge a zahradu. Ubytování Wellness penzion Lázně Kvilda se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

U Černých

8,8

U Černých

Ubytování (Penzion) U Černých. U Černých se nachází v srdci Šumavského národního parku, 30 metrů od nejbližší sjezdovky. Nabízí ubytování v pokojích s bezplatným Wi-Fi. Ubytování U Černých se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování U Černých má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion U Černých momentálně evidujeme 35 recenzí.

Kvildahotel

8,2

Kvildahotel

UbytováníKvildahotel. Tříhvězdičkový Kvildahotel se nachází v Kvildě. Tento 3hvězdičkový hotel nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu a restauraci. Ubytování Kvildahotel se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány U Špirků

8,1

Apartmány U Špirků

Ubytování (Apartmán) Apartmány U Špirků. Apartmány U Špirků s možností vlastního stravování se nacházejí v obci Kvilda a nabízejí bezplatné Wi-Fi a lyžárnu. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány U Špirků se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmány U Špirků má celkové hodnocení 8,1. Pro Apartmán Apartmány U Špirků momentálně evidujeme 30 recenzí.

Švehlíkova Chata

7,7

Švehlíkova Chata

Ubytování (Penzion) Švehlíkova Chata. Švehlíkova Chata se nachází v Nových Hutích a nabízí Wi-Fi zdarma ve společných prostorách. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou a posezení. Ubytování Švehlíkova Chata se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Švehlíkova Chata má celkové hodnocení 7,7. Pro Penzion Švehlíkova Chata momentálně evidujeme 239 recenzí.

Apartmán Strunzova pila Kvilda 203

7,2

Apartmán Strunzova pila Kvilda 203

UbytováníApartmán Strunzova pila Kvilda 203. Apartmán Strunzova pila Kvilda 203 se nachází v Kvildě v Jihočeském kraji a nabízí balkon. Ubytování Apartmán Strunzova pila Kvilda 203 se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Pohoda Kvilda

7

Penzion Pohoda Kvilda

Ubytování (Hotel) Penzion Pohoda Kvilda. Penzion Pohoda Kvilda se nachází ve stejnojmenné vesnici v samém centru šumavského národního parku, 100 metrů od sjezdovek a 200 metrů od tenisového kurtu. Ubytování Penzion Pohoda Kvilda se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Pohoda Kvilda má celkové hodnocení 7. Pro Hotel Penzion Pohoda Kvilda momentálně evidujeme 226 recenzí.

Zotavovna Kvilda

6,9

Zotavovna Kvilda

UbytováníZotavovna Kvilda. Zotavovna Kvilda se nachází v Kvildě a nabízí přímý přístup na sjezdovku. K dispozici je dětský klub, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Zotavovna Kvilda se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Chata Betty Kvilda

Chata Betty Kvilda

Ubytování (Horské chaty) Chata Betty Kvilda. Chata Betty Kvilda se nachází v Kvildě, 50 km od Deggendorfu, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata Betty Kvilda se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Pod Svahem

Penzion Pod Svahem

Ubytování (Penzion) Penzion Pod Svahem. Penzion Pod Svahem is situated in Kvilda. Guests can make use of a garden. The rooms in the guest house are fitted with a flat-screen TV. Ubytování Penzion Pod Svahem se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion a restaurace Černý vlk

Penzion a restaurace Černý vlk

Ubytování (Penzion) Penzion a restaurace Černý vlk. Located in Kvilda, Penzion a restaurace Černý vlk provides a terrace. All units in the guest house are equipped with a flat-screen TV. Ubytování Penzion a restaurace Černý vlk se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Pila Kvilda

Pila Kvilda

Ubytování (Apartmán) Pila Kvilda. Pila Kvilda se nachází v Kvildě. 49 km od Deggendorfu. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pila Kvilda se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Rodinný apartmán v srdci Šumavy

Rodinný apartmán v srdci Šumavy

Ubytování (Apartmán) Rodinný apartmán v srdci Šumavy. Rodinný apartmán v srdci Šumavy se nachází v Kvildě a nabízí zahradu. Hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi. Ubytování Rodinný apartmán v srdci Šumavy se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Michaela Kvilda

Apartmán Michaela Kvilda

Ubytování (Apartmán) Apartmán Michaela Kvilda. Apartmán Michaela Kvilda je apartmán s výhledem na obec a Wi-Fi zdarma situovaný ve Kvildě, 500 metrů od vleků Kvilda B a Kvilda C. Ubytování Apartmán Michaela Kvilda se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Nové Hutě - Bokova Chata

Nové Hutě - Bokova Chata

Ubytování (Penzion) Nové Hutě - Bokova Chata. Penzion Bokova Chata se nachází uprostřed přírody v Národním parku Šumava. Ubytování Nové Hutě - Bokova Chata se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Penzion Nové Hutě - Bokova Chata nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion Kvilda - Luční

Penzion Kvilda - Luční

Ubytování (Aparthotel) Penzion Kvilda - Luční. Set in Kvilda, 49 km from Železná Ruda, Penzion Kvilda - Luční offers a garden and free WiFi. Ubytování Penzion Kvilda - Luční se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány Černý vlk, Kvilda

Apartmány Černý vlk, Kvilda

Ubytování (Apartmány) Apartmány Černý vlk, Kvilda. Apartmány Černý vlk se nachází v Kvildě a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmány Černý vlk, Kvilda se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Perník Kvilda

Apartmán Perník Kvilda

Ubytování (Apartmán) Apartmán Perník Kvilda. Situated in Kvilda in the South Bohemia region, Apartmán Perník Kvilda has a terrace and garden views. Ubytování Apartmán Perník Kvilda se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Kvilda Kilián apartmán Javor

Kvilda Kilián apartmán Javor

Ubytování (Apartmán) Kvilda Kilián apartmán Javor. Kvilda Kilián apartmán Javor is set in Kvilda and offers a terrace. Featuring garden views, this apartment also has free WiFi. Ubytování Kvilda Kilián apartmán Javor se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Kvilda Resort

Kvilda Resort

Ubytování (Aparthotel) Kvilda Resort. Kvilda Resort se nachází v Kvildě v Jihočeském kraji a nabízí ubytování s neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Kvilda Resort se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).