Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Kvilda

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kvilda

Apartmán Boubín na Kvildě

9,7

Apartmán Boubín na Kvildě

Ubytování (Apartmán) Apartmán Boubín na Kvildě. Apartmán Boubín na Kvildě se nachází asi 500 metrů od lanovky Kvilda C. Nabízí výhled na hory, terasu, sdílený lounge a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán Boubín na Kvildě se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 599 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Boubín na Kvildě má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Boubín na Kvildě momentálně evidujeme 5 recenzí.

Stará Celnice Kvilda

9,7

Stará Celnice Kvilda

Ubytování (Apartmány) Stará Celnice Kvilda. Stará Celnice Kvilda se nachází v Kvildě, 25 km od Zwieselu, a nabízí sdílený salonek a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Stará Celnice Kvilda se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 690 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Hastrmánek, Kvilda 3

9,7

Apartmán Hastrmánek, Kvilda 3

Ubytování (Apartmán) Apartmán Hastrmánek, Kvilda 3. Apartmán Hastrmánek, Kvilda 3 se nachází v budově z roku 1960 na Kvildě, 100 metrů od lyžařských vleků Kvilda B a Kvilda C a 200 metrů od vleku Kvilda A. Ubytování Apartmán Hastrmánek, Kvilda 3 se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Hastrmánek, Kvilda 3 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Hastrmánek, Kvilda 3 momentálně evidujeme 41 recenzí.

AA Apartman Kvilda

9,6

AA Apartman Kvilda

Ubytování (Apartmán) AA Apartman Kvilda. AA apartmány Kvilda se nacházejí v obci Kvilda, 400 metrů od lyžařských vleků Kvilda B a Kvilda C. Ubytování AA Apartman Kvilda se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 931 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování AA Apartman Kvilda má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán AA Apartman Kvilda momentálně evidujeme 15 recenzí.

apartmán Pod Lapkou

9,6

apartmán Pod Lapkou

Ubytování (Apartmán) apartmán Pod Lapkou. Apartmán Pod Lapkou se nachází ve Kvildě, 500 metrů od lyžařských vleků Kvilda B a Kvilda C a 700 metrů od lyžařského vleku Kvilda A. Ubytování apartmán Pod Lapkou se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 988 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány U Sjezdovky

9,5

Apartmány U Sjezdovky

Ubytování (Apartmán) Apartmány U Sjezdovky. Apartmány U Sjezdovky se nachází v obci Kvilda a nabízí přímý přístup na sjezdovku a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány U Sjezdovky se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 937 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány U Sjezdovky má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmány U Sjezdovky momentálně evidujeme 217 recenzí.

Apartmány Nové Hutě

9,5

Apartmány Nové Hutě

Ubytování (Apartmán) Apartmány Nové Hutě. Nedávno zrenovované Apartmány Nové Hutě se nacházejí v centru obce. Ubytování Apartmány Nové Hutě se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Nové Hutě má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmány Nové Hutě momentálně evidujeme 61 recenzí.

Apartmány 1050

9,4

Apartmány 1050

Ubytování (Apartmány) Apartmány 1050. Apartmány 1050 se nacházejí na Kvildě, 70 metrů od vleku. Nabízejí výhled do zahrady, Wi-Fi zdarma a neplacené parkování. Ubytování Apartmány 1050 se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 777 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Panský dům

9,4

Penzion Panský dům

Ubytování (Penzion) Penzion Panský dům. Penzion Panský dům se nachází v obci Kvilda, 3,3 km od lyžařských vleků Kvilda Lift A a Kvilda Lift B. K tomuto penzionu patří zahrada. Ubytování Penzion Panský dům se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Panský dům má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Panský dům momentálně evidujeme 71 recenzí.

Chata U Krále Šumavy s.r.o.

9,4

Chata U Krále Šumavy s.r.o.

Ubytování (Hotel) Chata U Krále Šumavy s.r.o.. Chata U Krále Šumavy s.r.o. je dostupná na lyžích a má restauraci à la carte, ve které se podávají snídaně. Ubytování Chata U Krále Šumavy s.r.o. se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Bambi Kvilda

9,3

Apartmán Bambi Kvilda

Ubytování (Apartmán) Apartmán Bambi Kvilda. Apartmán Bambi Kvilda se nachází v obci Kvilda, 500 metrů od lyžařských vleků Kvilda C a B, a nabízí možnost lyžování až k budově, výhled na hory i... Ubytování Apartmán Bambi Kvilda se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 129 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Březník Kilián

9,2

Březník Kilián

Ubytování (Apartmán) Březník Kilián. Březník Kilián se nachází ve Kvildě, 400 metrů od lyžařských vleků Kvilda C a Kvilda B, a nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Březník Kilián se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Březník Kilián má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Březník Kilián momentálně evidujeme 16 recenzí.

Penzion Nad Kvildou

9,1

Penzion Nad Kvildou

Ubytování (Penzion) Penzion Nad Kvildou. Penzion Nad Kvildou se nachází v Kvildě, 800 metrů od lanovky Kvilda A, B a C, a nabízí expresní check-in a check-out a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Penzion Nad Kvildou se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 420 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Nad Kvildou má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Nad Kvildou momentálně evidujeme 75 recenzí.

Šumava Inn

9,1

Šumava Inn

Ubytování (Hotel) Šumava Inn. Šumava Inn se nachází v centru Kvildy, pouhých 200 metrů od sjezdovek a nabízí restauraci a lázně se saunou, posilovnou a vířivkou. Ubytování Šumava Inn se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Šumava Inn má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Šumava Inn momentálně evidujeme 384 recenzí.

Apartman na Kvilde - Sumava

9

Apartman na Kvilde - Sumava

Ubytování (Apartmán) Apartman na Kvilde - Sumava. Apartmán na Kvildě - Šumava se nachází v obci Kvilda, 400 metrů od vleků Kvilda B a C a 500 metrů od vleku Kvilda A. Nabízí půjčení jízdních kol zdarma. Ubytování Apartman na Kvilde - Sumava se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Kvilda Gallery

9

Apartmán Kvilda Gallery

Ubytování (Apartmán) Apartmán Kvilda Gallery. Apartmán Kvilda Gallery se nachází v Kvildě, 25 km od Zwieselu, a poskytuje bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Kvilda Gallery se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 022 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Oblík

9

Apartmán Oblík

Ubytování (Apartmán) Apartmán Oblík. Apartmán Oblík se nachází na tichém místě v nadmořské výšce 1065 m.n.m. v centru Kvildy, 5 minut chůze od lanovky Kvilda C. Ubytování Apartmán Oblík se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 973 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Oblík má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartmán Oblík momentálně evidujeme 6 recenzí.

Penzion Teddy Kvilda

8,9

Penzion Teddy Kvilda

Ubytování (Apartmán) Penzion Teddy Kvilda. Penzion Teddy Kvilda je přístupný na lyžích a nachází se v srdci šumavského národního parku hned vedle lyžařského areálu Kvilda. Ubytování Penzion Teddy Kvilda se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 169 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Teddy Kvilda má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Penzion Teddy Kvilda momentálně evidujeme 80 recenzí.

Wellness penzion Lázně Kvilda

8,9

Wellness penzion Lázně Kvilda

Ubytování (Penzion) Wellness penzion Lázně Kvilda. Wellness penzion Lázně Kvilda se nachází v Kvildě a nabízí restauraci, bar, společný lounge a zahradu. Ubytování Wellness penzion Lázně Kvilda se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Černých

8,8

U Černých

Ubytování (Penzion) U Černých. U Černých se nachází v srdci Šumavského národního parku, 30 metrů od nejbližší sjezdovky. Nabízí ubytování v pokojích s bezplatným Wi-Fi. Ubytování U Černých se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U Černých má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion U Černých momentálně evidujeme 35 recenzí.

Apartmány U Špirků

8,1

Apartmány U Špirků

Ubytování (Apartmán) Apartmány U Špirků. Apartmány U Špirků s možností vlastního stravování se nacházejí v obci Kvilda a nabízejí bezplatné Wi-Fi a lyžárnu. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány U Špirků se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány U Špirků má celkové hodnocení 8,1. Pro Apartmán Apartmány U Špirků momentálně evidujeme 30 recenzí.

Švehlíkova Chata

7,7

Švehlíkova Chata

Ubytování (Penzion) Švehlíkova Chata. Švehlíkova Chata se nachází v Nových Hutích a nabízí Wi-Fi zdarma ve společných prostorách. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou a posezení. Ubytování Švehlíkova Chata se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 702 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Švehlíkova Chata má celkové hodnocení 7,7. Pro Penzion Švehlíkova Chata momentálně evidujeme 239 recenzí.

Penzion Pohoda Kvilda

7

Penzion Pohoda Kvilda

Ubytování (Hotel) Penzion Pohoda Kvilda. Penzion Pohoda Kvilda se nachází ve stejnojmenné vesnici v samém centru šumavského národního parku, 100 metrů od sjezdovek a 200 metrů od tenisového kurtu. Ubytování Penzion Pohoda Kvilda se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Pohoda Kvilda má celkové hodnocení 7. Pro Hotel Penzion Pohoda Kvilda momentálně evidujeme 226 recenzí.

Penzion Pod Svahem

Penzion Pod Svahem

Ubytování (Penzion) Penzion Pod Svahem. Penzion Pod Svahem is situated in Kvilda. Guests can make use of a garden. The rooms in the guest house are fitted with a flat-screen TV. Ubytování Penzion Pod Svahem se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 626 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion a restaurace Černý vlk

Penzion a restaurace Černý vlk

Ubytování (Penzion) Penzion a restaurace Černý vlk. Located in Kvilda, Penzion a restaurace Černý vlk provides a terrace. All units in the guest house are equipped with a flat-screen TV. Ubytování Penzion a restaurace Černý vlk se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Verunka

Apartmány Verunka

Ubytování (Apartmán) Apartmány Verunka. Just 700 metres from Kvilda Lift B and 700 metres from Kvilda Lift C and featuring free WiFi, Apartmány Verunka offers accommodation in Kvilda. Ubytování Apartmány Verunka se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Apartmán Apartmány Verunka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán Michaela Kvilda

Apartmán Michaela Kvilda

Ubytování (Apartmán) Apartmán Michaela Kvilda. Apartmán Michaela Kvilda je apartmán s výhledem na obec a Wi-Fi zdarma situovaný ve Kvildě, 500 metrů od vleků Kvilda B a Kvilda C. Ubytování Apartmán Michaela Kvilda se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 068 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nové Hutě - Bokova Chata

Nové Hutě - Bokova Chata

Ubytování (Penzion) Nové Hutě - Bokova Chata. Penzion Bokova Chata se nachází uprostřed přírody v Národním parku Šumava. Ubytování Nové Hutě - Bokova Chata se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 213 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Nové Hutě - Bokova Chata nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Rodinný apartmán v srdci Šumavy

Rodinný apartmán v srdci Šumavy

Ubytování (Apartmán) Rodinný apartmán v srdci Šumavy. Rodinný apartmán v srdci Šumavy se nachází v Kvildě a nabízí zahradu. Hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi. Ubytování Rodinný apartmán v srdci Šumavy se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 857 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

apartmán ALDA

apartmán ALDA

Ubytování (Apartmán) apartmán ALDA. Apartmán ALDA se nachází v obci Kvilda. Hosté zde mohou využívat bezplatné Wi-Fi. Apartmán má 1 koupelnu. V okolí se hosté mohou věnovat lyžování. Ubytování apartmán ALDA se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány Černý vlk, Kvilda

Apartmány Černý vlk, Kvilda

Ubytování (Apartmány) Apartmány Černý vlk, Kvilda. Apartmány Černý vlk se nachází v Kvildě a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmány Černý vlk, Kvilda se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 082 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Kvilda - Luční

Penzion Kvilda - Luční

Ubytování (Aparthotel) Penzion Kvilda - Luční. Set in Kvilda, 49 km from Železná Ruda, Penzion Kvilda - Luční offers a garden and free WiFi. Ubytování Penzion Kvilda - Luční se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wellness Chata Rosnatka

Wellness Chata Rosnatka

Ubytování (Chata) Wellness Chata Rosnatka. Wellness Chata Rosnatka se nachází v obci Kvilda 40 km od lyžařského areálu Mitterdorf a 16 km od Zadova a má saunu, vířivku, zahradu s grilem a bezplatné... Ubytování Wellness Chata Rosnatka se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Wellness Chata Rosnatka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán Maxík

Apartmán Maxík

Ubytování (Apartmán) Apartmán Maxík. Apartmán Maxík se nachází ve Kvildě, 500 metrů od vleků Kvilda C a B, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartmán Maxík se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Apartmán Apartmán Maxík nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Kvilda Kilián apartmán Javor

Kvilda Kilián apartmán Javor

Ubytování (Apartmán) Kvilda Kilián apartmán Javor. Kvilda Kilián apartmán Javor is set in Kvilda and offers a terrace. Featuring garden views, this apartment also has free WiFi. Ubytování Kvilda Kilián apartmán Javor se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 841 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kvilda Resort

Kvilda Resort

Ubytování (Aparthotel) Kvilda Resort. Kvilda Resort se nachází v Kvildě v Jihočeském kraji a nabízí ubytování s neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Kvilda Resort se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 727 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Pivoňka

Apartmán Pivoňka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pivoňka. Apartmán Pivoňka se nachází v Kvildě, jen pár kroků od vleků Kvilda Lift B a Kvilda Lift C. Ubytování Apartmán Pivoňka se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 809 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kvilda Apartments

Kvilda Apartments

Ubytování (Apartmán) Kvilda Apartments. Apartmány Kvilda se nachází v obci Kvilda, 500 metrů od vleku Kvilda Lift C a 600 metrů od vleku Kvilda Lift B. Ubytování Kvilda Apartments se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Faustin

Apartmány Faustin

Ubytování (Apartmány) Apartmány Faustin. Set in Kvilda in the South Bohemia region, Apartmány Faustin offers accommodation with free WiFi and free private parking. The apartment offers a barbecue. Ubytování Apartmány Faustin se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 035 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wellness Chata Kastanek

Wellness Chata Kastanek

Ubytování (Apartmán) Wellness Chata Kastanek. Wellness chata Kaštánek se nachází na Šumavě, 300 metrů od lyžařského areálu Kvilda. Nabízí saunu, vířivku a 2 prostorná apartmá s Wi-Fi zdarma. Ubytování Wellness Chata Kastanek se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Apartmán Wellness Chata Kastanek nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartman Kvilda 126

Apartman Kvilda 126

Ubytování (Apartmán) Apartman Kvilda 126. Apartmán Kvilda 126 se nachází v Kvildě, 48 km od Železné Rudy, a nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled do zahrady a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartman Kvilda 126 se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Kilián - apartmán Prenet

Penzion Kilián - apartmán Prenet

Ubytování (Apartmán) Penzion Kilián - apartmán Prenet. Penzion Kilián - apartmán Prenet se nachází v Kvildě v Jihočeském kraji. Nabízí patio, výhled do zahrady, neplacené soukromé parkoviště a společný lounge. Ubytování Penzion Kilián - apartmán Prenet se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 297 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Kvilda

Chata Kvilda

Ubytování (Apartmán) Chata Kvilda. Boasting accommodation with a terrace, Chata Kvilda is set in Kvilda. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Chata Kvilda se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 727 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)