Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Zdíkov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Zdíkov

Chalupa Naty Zdíkov

10

Chalupa Naty Zdíkov

UbytováníChalupa Naty Zdíkov. Chalupa Naty Zdíkov se nachází ve Zdíkově. Tento apartmán má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalupa Naty Zdíkov se nachází ve městě Zdíkov (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány Šumavánek

10

Apartmány Šumavánek

UbytováníApartmány Šumavánek. Apartmány Šumavánek se nacházejí v obci Zdíkov v Jihočeském kraji a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Šumavánek se nachází ve městě Zdíkov (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion U Černého kohoutka

9,9

Penzion U Černého kohoutka

UbytováníPenzion U Černého kohoutka. Penzion U Černého kohoutka se nachází ve Zdíkově a nabízí zahradu a bar. Penzion má výhled do zahrady a terasu. Ubytování Penzion U Černého kohoutka se nachází ve městě Zdíkov (Česko - Jihočeský kraj).

Baurů Dvůr

9,8

Baurů Dvůr

Ubytování (Penzion) Baurů Dvůr. Baurů Dvůr se nachází ve Zdíkově a nabízí bar, společný lounge, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Na místě je dětský klub a dětské hřiště. Ubytování Baurů Dvůr se nachází ve městě Zdíkov (Česko - Jihočeský kraj).

Ubytování U Kornoušků

9,7

Ubytování U Kornoušků

Ubytování (Apartmán) Ubytování U Kornoušků. Ubytování U Kornoušků se nachází ve Zdíkově a nabízí bezplatné Wi-Fi. Apartmán má TV a 1 koupelnu s vanou nebo sprchou. K apartmánu patří terasa. Ubytování Ubytování U Kornoušků se nachází ve městě Zdíkov (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Ubytování U Kornoušků má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Ubytování U Kornoušků momentálně evidujeme 41 recenzí.

Chalupa Adamův Dvůr

9,7

Chalupa Adamův Dvůr

UbytováníChalupa Adamův Dvůr. Chalupa Adamův Dvůr se nachází ve Zdíkově a nabízí terasu, bar a gril. Tento prázdninový dům nabízí neplacené soukromé parkoviště a sdílenou kuchyň. Ubytování Chalupa Adamův Dvůr se nachází ve městě Zdíkov (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán U Póla

9,6

Apartmán U Póla

UbytováníApartmán U Póla. Apartmán U Póla se nachází ve Zdíkově a nabízí saunu. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán U Póla se nachází ve městě Zdíkov (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány U Šakala

9,5

Apartmány U Šakala

Ubytování (Apartmán) Apartmány U Šakala. Apartmány U Šakala se nacházejí v klidné části obce Zdíkov, 6 km od lyžařského střediska Zadov-Churáňov, a nabízejí ubytování s možností vlastního... Ubytování Apartmány U Šakala se nachází ve městě Zdíkov (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmány U Šakala má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmány U Šakala momentálně evidujeme 54 recenzí.

Šumavské apartmány

9,5

Šumavské apartmány

UbytováníŠumavské apartmány. Šumavské apartmány se nachází ve Zdíkově a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Šumavské apartmány se nachází ve městě Zdíkov (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Adamův Dvůr

9,3

Penzion Adamův Dvůr

Ubytování (Penzion) Penzion Adamův Dvůr. Penzion Adamův Dvůr se nachází v obci Masákova Lhota, 15 minut jízdy autem od národního parku Šumava a 7 minut jízdy od nejbližších lyžařských vleků. Ubytování Penzion Adamův Dvůr se nachází ve městě Zdíkov (Česko - Jihočeský kraj).

Rodinná chalupa

9,3

Rodinná chalupa

UbytováníRodinná chalupa. Rodinná chalupa se nachází ve Zdíkově a nabízí zahradu a gril. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Rodinná chalupa se nachází ve městě Zdíkov (Česko - Jihočeský kraj).

U Oslíka

9,3

U Oslíka

Ubytování (Penzion) U Oslíka. U Oslíka se nachází v Novém Dvoře na okraji Národního parku Šumava a nabízí zahradu, gril a různá hospodářská zvířat, jako je osel, krávy a prasata. Ubytování U Oslíka se nachází ve městě Zdíkov (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování U Oslíka má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion U Oslíka momentálně evidujeme 24 recenzí.

Penzion U Anděla

9,2

Penzion U Anděla

Ubytování (Apartmány) Penzion U Anděla. Penzion U Anděla se nachází ve Zdíkově v Jihočeském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Penzion U Anděla se nachází ve městě Zdíkov (Česko - Jihočeský kraj).

Chalupa Zdíkov na Šumavě

9,1

Chalupa Zdíkov na Šumavě

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Zdíkov na Šumavě. Chalupa Zdíkov na Šumavě se nachází ve Zdíkově a nabízí zahradu, terasu a společný salonek. Ubytování Chalupa Zdíkov na Šumavě se nachází ve městě Zdíkov (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Chalupa Zdíkov na Šumavě má celkové hodnocení 9,1. Pro Prázdninový dům Chalupa Zdíkov na Šumavě momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmány Lucie

9,1

Apartmány Lucie

Ubytování (Apartmán) Apartmány Lucie. Apartmány Lucie se nachází ve Zdíkově. Nabízí ubytování s kuchyňským koutem a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Apartmány Lucie se nachází ve městě Zdíkov (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmány Lucie má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmány Lucie momentálně evidujeme 9 recenzí.

Penzion U Provazníka

9,1

Penzion U Provazníka

UbytováníPenzion U Provazníka. Penzion U Provazníka se nachází ve Zdíkově a nabízí zahradu a bar. Nabízí restauraci, dětský klub, parkoviště pro jízdní kola a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion U Provazníka se nachází ve městě Zdíkov (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány Hodonín

9

Apartmány Hodonín

Ubytování (Penzion) Apartmány Hodonín. Apartmány Hodonín se nachází ve Zdíkově. Za příplatek lze využívat soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Hodonín se nachází ve městě Zdíkov (Česko - Jihočeský kraj).

Hotel Šumava

9

Hotel Šumava

Ubytování (Hotel) Hotel Šumava. Hotel Šumava se nachází ve Zdíkově a nabízí restauraci, pokojovou službu, turistické informace, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a rodinné pokoje. Ubytování Hotel Šumava se nachází ve městě Zdíkov (Česko - Jihočeský kraj).

Wellness Apartmány Andrea

8,8

Wellness Apartmány Andrea

Ubytování (Apartmány) Wellness Apartmány Andrea. Wellness Apartmány Andrea se nacházejí v obci Zdíkov, 49 km od Železné Rudy, a nabízejí restauraci i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Wellness Apartmány Andrea se nachází ve městě Zdíkov (Česko - Jihočeský kraj).

Schlosshotel Zamek Zdikov

8,6

Schlosshotel Zamek Zdikov

Ubytování (Hotel) Schlosshotel Zamek Zdikov. Tento kouzelný hotel zasazený do krásné šumavské krajiny stojí v centru vesnice Zdíkov, v přírodním prostředí svých vlastních pozemků. Ubytování Schlosshotel Zamek Zdikov se nachází ve městě Zdíkov (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Schlosshotel Zamek Zdikov má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Schlosshotel Zamek Zdikov momentálně evidujeme 276 recenzí.

chalupa Račov

8,5

chalupa Račov

Ubytování (Vila) chalupa Račov. Chalupa Račov se nachází ve Zdíkově v Jihočeském kraji a nabízí balkon a výhled do zahrady. 41 km od Waldkirchenu. Ubytování chalupa Račov se nachází ve městě Zdíkov (Česko - Jihočeský kraj).

U Dvou rysů

8,2

U Dvou rysů

Ubytování (Penzion) U Dvou rysů. U Dvou rysů se nachází ve Zdíkově a nabízí bar, sdílený lounge, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Nabízí rodinné pokoje a dětské hřiště. Penzion má lyžárnu. Ubytování U Dvou rysů se nachází ve městě Zdíkov (Česko - Jihočeský kraj).

Steinhaus / Kamenny Dum

Steinhaus / Kamenny Dum

Ubytování (Apartmány) Steinhaus / Kamenny Dum. Steinhaus / Kamenný Dům se nachází ve Zdíkově v Jihočeském kraji a nabízí zahradu. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Steinhaus / Kamenny Dum se nachází ve městě Zdíkov (Česko - Jihočeský kraj).

Prázdninový dům Žírec

Prázdninový dům Žírec

Ubytování (Prázdninový dům) Prázdninový dům Žírec. Prázdninový dům Žírec se nachází ve Zdíkově a nabízí gril, zahradu a terasu. Ubytování Prázdninový dům Žírec se nachází ve městě Zdíkov (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Prázdninový dům Prázdninový dům Žírec nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa Račov

Chalupa Račov

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Račov. Chalupa Račov se nachází ve Zdíkově v Jihočeském kraj, 46 km od Bodenmais. Nabízí terasu, výhled do zahrady a bezplatné parkování. Ubytování Chalupa Račov se nachází ve městě Zdíkov (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Spa Šumava

Apartmán Spa Šumava

Ubytování (Apartmán) Apartmán Spa Šumava. Apartmán Spa Šumava se nachází ve Zdíkově v Jihočeském kraji. Nabízí balkon a výhled do zahrady. Chata stojí 36 km od obce Bayerisch Eisenstein. Ubytování Apartmán Spa Šumava se nachází ve městě Zdíkov (Česko - Jihočeský kraj).

Camping Kateřinský mlýn

Camping Kateřinský mlýn

Ubytování (Kemp) Camping Kateřinský mlýn. Offering mountain views, Camping Kateřinský mlýn in Zdíkov offers accommodation, a private beach area, a garden, a terrace and a shared lounge. Ubytování Camping Kateřinský mlýn se nachází ve městě Zdíkov (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Kemp Camping Kateřinský mlýn nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Byt 2+1 na Šumavě (5 lůžek)

Byt 2+1 na Šumavě (5 lůžek)

Ubytování (Apartmán) Byt 2+1 na Šumavě (5 lůžek). Byt 2+1 na Šumavě (5 lůžek) se nachází ve Zdíkově a nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled na město a plně vybavenou kuchyni. Ubytování Byt 2+1 na Šumavě (5 lůžek) se nachází ve městě Zdíkov (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Apartmán Byt 2+1 na Šumavě (5 lůžek) nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Kateřinský mlýn

Kateřinský mlýn

Ubytování (Penzion) Kateřinský mlýn. Kateřinský mlýn is located in Zdíkov and features a garden and a terrace. The property offers a children's playground. Ubytování Kateřinský mlýn se nachází ve městě Zdíkov (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Penzion Kateřinský mlýn nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.