Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Zdíkov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Zdíkov

Ubytování U Kornoušků

9,7

Ubytování U Kornoušků

Ubytování (Apartmán) Ubytování U Kornoušků. Ubytování U Kornoušků se nachází ve Zdíkově a nabízí bezplatné Wi-Fi. Apartmán má TV a 1 koupelnu s vanou nebo sprchou. K apartmánu patří terasa. Ubytování Ubytování U Kornoušků se nachází ve městě Zdíkov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 451 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování U Kornoušků má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Ubytování U Kornoušků momentálně evidujeme 41 recenzí.

Apartmány U Šakala

9,5

Apartmány U Šakala

Ubytování (Apartmán) Apartmány U Šakala. Apartmány U Šakala se nacházejí v klidné části obce Zdíkov, 6 km od lyžařského střediska Zadov-Churáňov, a nabízejí ubytování s možností vlastního... Ubytování Apartmány U Šakala se nachází ve městě Zdíkov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 245 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány U Šakala má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmány U Šakala momentálně evidujeme 54 recenzí.

Penzion Adamův Dvůr

9,3

Penzion Adamův Dvůr

Ubytování (Penzion) Penzion Adamův Dvůr. Penzion Adamův Dvůr se nachází v obci Masákova Lhota, 15 minut jízdy autem od národního parku Šumava a 7 minut jízdy od nejbližších lyžařských vleků. Ubytování Penzion Adamův Dvůr se nachází ve městě Zdíkov (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Oslíka

9,3

U Oslíka

Ubytování (Penzion) U Oslíka. U Oslíka se nachází v Novém Dvoře na okraji Národního parku Šumava a nabízí zahradu, gril a různá hospodářská zvířat, jako je osel, krávy a prasata. Ubytování U Oslíka se nachází ve městě Zdíkov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U Oslíka má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion U Oslíka momentálně evidujeme 24 recenzí.

Chalupa Zdíkov na Šumavě

9,1

Chalupa Zdíkov na Šumavě

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Zdíkov na Šumavě. Chalupa Zdíkov na Šumavě se nachází ve Zdíkově a nabízí zahradu, terasu a společný salonek. Ubytování Chalupa Zdíkov na Šumavě se nachází ve městě Zdíkov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Zdíkov na Šumavě má celkové hodnocení 9,1. Pro Prázdninový dům Chalupa Zdíkov na Šumavě momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmány Lucie

9,1

Apartmány Lucie

Ubytování (Apartmán) Apartmány Lucie. Apartmány Lucie se nachází ve Zdíkově. Nabízí ubytování s kuchyňským koutem a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Apartmány Lucie se nachází ve městě Zdíkov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Lucie má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmány Lucie momentálně evidujeme 9 recenzí.

Hotel Šumava

9

Hotel Šumava

Ubytování (Hotel) Hotel Šumava. Hotel Šumava se nachází ve Zdíkově a nabízí restauraci, pokojovou službu, turistické informace, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a rodinné pokoje. Ubytování Hotel Šumava se nachází ve městě Zdíkov (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 123 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wellness Apartmány Andrea

8,8

Wellness Apartmány Andrea

Ubytování (Apartmány) Wellness Apartmány Andrea. Wellness Apartmány Andrea se nacházejí v obci Zdíkov, 49 km od Železné Rudy, a nabízejí restauraci i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Wellness Apartmány Andrea se nachází ve městě Zdíkov (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 023 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schlosshotel Zamek Zdikov

8,6

Schlosshotel Zamek Zdikov

Ubytování (Hotel) Schlosshotel Zamek Zdikov. Tento kouzelný hotel zasazený do krásné šumavské krajiny stojí v centru vesnice Zdíkov, v přírodním prostředí svých vlastních pozemků. Ubytování Schlosshotel Zamek Zdikov se nachází ve městě Zdíkov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Schlosshotel Zamek Zdikov má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Schlosshotel Zamek Zdikov momentálně evidujeme 276 recenzí.

Steinhaus / Kamenny Dum

Steinhaus / Kamenny Dum

Ubytování (Apartmány) Steinhaus / Kamenny Dum. Steinhaus / Kamenný Dům se nachází ve Zdíkově v Jihočeském kraji a nabízí zahradu. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Steinhaus / Kamenny Dum se nachází ve městě Zdíkov (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 758 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Prázdninový dům Žírec

Prázdninový dům Žírec

Ubytování (Prázdninový dům) Prázdninový dům Žírec. Prázdninový dům Žírec se nachází ve Zdíkově a nabízí gril, zahradu a terasu. Ubytování Prázdninový dům Žírec se nachází ve městě Zdíkov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Prázdninový dům Žírec nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa Račov

Chalupa Račov

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Račov. Chalupa Račov se nachází ve Zdíkově v Jihočeském kraj, 46 km od Bodenmais. Nabízí terasu, výhled do zahrady a bezplatné parkování. Ubytování Chalupa Račov se nachází ve městě Zdíkov (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 364 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Camping Kateřinský mlýn

Camping Kateřinský mlýn

Ubytování (Kemp) Camping Kateřinský mlýn. Offering mountain views, Camping Kateřinský mlýn in Zdíkov offers accommodation, a private beach area, a garden, a terrace and a shared lounge. Ubytování Camping Kateřinský mlýn se nachází ve městě Zdíkov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Kemp Camping Kateřinský mlýn nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Kateřinský mlýn

Kateřinský mlýn

Ubytování (Penzion) Kateřinský mlýn. Kateřinský mlýn is located in Zdíkov and features a garden and a terrace. The property offers a children's playground. Ubytování Kateřinský mlýn se nachází ve městě Zdíkov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 348 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Kateřinský mlýn nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Byt 2+1 na Šumavě (5 lůžek)

Byt 2+1 na Šumavě (5 lůžek)

Ubytování (Apartmán) Byt 2+1 na Šumavě (5 lůžek). Byt 2+1 na Šumavě (5 lůžek) se nachází ve Zdíkově a nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled na město a plně vybavenou kuchyni. Ubytování Byt 2+1 na Šumavě (5 lůžek) se nachází ve městě Zdíkov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Byt 2+1 na Šumavě (5 lůžek) nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.