Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Zdíkov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Zdíkov

Ubytování U Kornoušků

9,7

Ubytování U Kornoušků

Ubytování (Apartmán) Ubytování U Kornoušků. Ubytování U Kornoušků se nachází ve Zdíkově a nabízí bezplatné Wi-Fi. Apartmán má TV a 1 koupelnu s vanou nebo sprchou. K apartmánu patří terasa. Ubytování Ubytování U Kornoušků se nachází ve městě Zdíkov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 451 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování U Kornoušků má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Ubytování U Kornoušků momentálně evidujeme 41 recenzí.

Apartmány U Šakala

9,5

Apartmány U Šakala

Ubytování (Apartmán) Apartmány U Šakala. Apartmány U Šakala se nacházejí v klidné části obce Zdíkov, 6 km od lyžařského střediska Zadov-Churáňov, a nabízejí ubytování s možností vlastního... Ubytování Apartmány U Šakala se nachází ve městě Zdíkov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 245 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány U Šakala má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmány U Šakala momentálně evidujeme 54 recenzí.

Penzion Adamův Dvůr

9,3

Penzion Adamův Dvůr

Ubytování (Penzion) Penzion Adamův Dvůr. Penzion Adamův Dvůr se nachází v obci Masákova Lhota, 15 minut jízdy autem od národního parku Šumava a 7 minut jízdy od nejbližších lyžařských vleků. Ubytování Penzion Adamův Dvůr se nachází ve městě Zdíkov (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Oslíka

9,3

U Oslíka

Ubytování (Penzion) U Oslíka. U Oslíka se nachází v Novém Dvoře na okraji Národního parku Šumava a nabízí zahradu, gril a různá hospodářská zvířat, jako je osel, krávy a prasata. Ubytování U Oslíka se nachází ve městě Zdíkov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U Oslíka má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion U Oslíka momentálně evidujeme 24 recenzí.

Chalupa Zdíkov na Šumavě

9,1

Chalupa Zdíkov na Šumavě

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Zdíkov na Šumavě. Chalupa Zdíkov na Šumavě se nachází ve Zdíkově a nabízí zahradu, terasu a společný salonek. Ubytování Chalupa Zdíkov na Šumavě se nachází ve městě Zdíkov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Zdíkov na Šumavě má celkové hodnocení 9,1. Pro Prázdninový dům Chalupa Zdíkov na Šumavě momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmány Lucie

9,1

Apartmány Lucie

Ubytování (Apartmán) Apartmány Lucie. Apartmány Lucie se nachází ve Zdíkově. Nabízí ubytování s kuchyňským koutem a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Apartmány Lucie se nachází ve městě Zdíkov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Lucie má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmány Lucie momentálně evidujeme 9 recenzí.

Hotel Šumava

9

Hotel Šumava

Ubytování (Hotel) Hotel Šumava. Hotel Šumava se nachází ve Zdíkově a nabízí restauraci, pokojovou službu, turistické informace, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a rodinné pokoje. Ubytování Hotel Šumava se nachází ve městě Zdíkov (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 123 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wellness Apartmány Andrea

8,8

Wellness Apartmány Andrea

Ubytování (Apartmány) Wellness Apartmány Andrea. Wellness Apartmány Andrea se nacházejí v obci Zdíkov, 49 km od Železné Rudy, a nabízejí restauraci i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Wellness Apartmány Andrea se nachází ve městě Zdíkov (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 023 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schlosshotel Zamek Zdikov

8,6

Schlosshotel Zamek Zdikov

Ubytování (Hotel) Schlosshotel Zamek Zdikov. Tento kouzelný hotel zasazený do krásné šumavské krajiny stojí v centru vesnice Zdíkov, v přírodním prostředí svých vlastních pozemků. Ubytování Schlosshotel Zamek Zdikov se nachází ve městě Zdíkov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Schlosshotel Zamek Zdikov má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Schlosshotel Zamek Zdikov momentálně evidujeme 276 recenzí.

Prázdninový dům Žírec

Prázdninový dům Žírec

Ubytování (Prázdninový dům) Prázdninový dům Žírec. Prázdninový dům Žírec se nachází ve Zdíkově a nabízí gril, zahradu a terasu. Ubytování Prázdninový dům Žírec se nachází ve městě Zdíkov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Prázdninový dům Žírec nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Steinhaus / Kamenny Dum

Steinhaus / Kamenny Dum

Ubytování (Apartmány) Steinhaus / Kamenny Dum. Steinhaus / Kamenný Dům se nachází ve Zdíkově v Jihočeském kraji a nabízí zahradu. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Steinhaus / Kamenny Dum se nachází ve městě Zdíkov (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 758 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Camping Kateřinský mlýn

Camping Kateřinský mlýn

Ubytování (Kemp) Camping Kateřinský mlýn. Offering mountain views, Camping Kateřinský mlýn in Zdíkov offers accommodation, a private beach area, a garden, a terrace and a shared lounge. Ubytování Camping Kateřinský mlýn se nachází ve městě Zdíkov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Kemp Camping Kateřinský mlýn nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Kateřinský mlýn

Kateřinský mlýn

Ubytování (Penzion) Kateřinský mlýn. Kateřinský mlýn is located in Zdíkov and features a garden and a terrace. The property offers a children's playground. Ubytování Kateřinský mlýn se nachází ve městě Zdíkov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 348 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Kateřinský mlýn nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Byt 2+1 na Šumavě (5 lůžek)

Byt 2+1 na Šumavě (5 lůžek)

Ubytování (Apartmán) Byt 2+1 na Šumavě (5 lůžek). Byt 2+1 na Šumavě (5 lůžek) se nachází ve Zdíkově a nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled na město a plně vybavenou kuchyni. Ubytování Byt 2+1 na Šumavě (5 lůžek) se nachází ve městě Zdíkov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Byt 2+1 na Šumavě (5 lůžek) nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.