Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Nové Hutě

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nové Hutě

U Votápků

9,5

U Votápků

Ubytování (Privát) U Votápků. U Votápků se nachází na kraji národního parku Šumava v obci Nové Hutě, pouhých 400 metrů od skiareálu U Lesa a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování U Votápků se nachází ve městě Nové Hutě (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování U Votápků má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát U Votápků momentálně evidujeme 88 recenzí.

Apartment Hájenka

9,4

Apartment Hájenka

Ubytování (Apartmán) Apartment Hájenka. Apartmán Hájenka se nachází v obci Nové Hutě, 100 metrů od dětského provazového vleku i lyžařských vleků Přibližovák, Tatrapoma S a Tatrapoma H130. Ubytování Apartment Hájenka se nachází ve městě Nové Hutě (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartment Hájenka má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartment Hájenka momentálně evidujeme 9 recenzí.

Pokoje v šumavském domě

9,4

Pokoje v šumavském domě

UbytováníPokoje v šumavském domě. Pokoje v šumavském domě se nachází v Nových Hutích a nabízí sezónní venkovní bazén, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Pokoje v šumavském domě se nachází ve městě Nové Hutě (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Pláně

9

Penzion Pláně

Ubytování (Penzion) Penzion Pláně. Penzion Pláně se nachází 2 km od obce Nové Hutě, 1 km od Zadova a v blízkosti mnoha turistických, cyklistických a běžeckých tras. Ubytování Penzion Pláně se nachází ve městě Nové Hutě (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Pláně má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Pláně momentálně evidujeme 299 recenzí.

Penzion Vozzýk

8,9

Penzion Vozzýk

Ubytování (Penzion) Penzion Vozzýk. U Karla se nachází v obci Nové Hutě v Jihočeském kraji, jen 600 metrů od sjezdovky. Ubytování Penzion Vozzýk se nachází ve městě Nové Hutě (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Vozzýk má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Vozzýk momentálně evidujeme 85 recenzí.

Chata Nová Huť

8,5

Chata Nová Huť

UbytováníChata Nová Huť. Chata Nová Huť se nachází v Nových Hutích a nabízí zahradu, gril a sdílený lounge. Nabízí rodinné pokoje a venkovní krb. Ubytování Chata Nová Huť se nachází ve městě Nové Hutě (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Tetřívek

7,7

Penzion Tetřívek

Ubytování (Penzion) Penzion Tetřívek. Penzion Tetřívek se nachází v obci Nové Hutě, 60 metrů od dětského provazového vleku a 70 metrů od lyžařského vleku Tatrapoma H130. Ubytování Penzion Tetřívek se nachází ve městě Nové Hutě (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Tetřívek má celkové hodnocení 7,7. Pro Penzion Penzion Tetřívek momentálně evidujeme 75 recenzí.

Apartmán Eliška

Apartmán Eliška

Ubytování (Apartmán) Apartmán Eliška. Apartmán Eliška se nachází v Nových Hutích v Jihočeském kraji a nabízí zahradu. Waldkirchen je odsud 34 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Eliška se nachází ve městě Nové Hutě (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Nové Hutě Šumava

Apartmán Nové Hutě Šumava

UbytováníApartmán Nové Hutě Šumava. Apartmán Nové Hutě Šumava is situated in Nové Hutě. This apartment features free private parking and free WiFi. Ubytování Apartmán Nové Hutě Šumava se nachází ve městě Nové Hutě (Česko - Jihočeský kraj).