Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Nové Hutě

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nové Hutě

U Votápků

9,5

U Votápků

Ubytování (Privát) U Votápků. U Votápků se nachází na kraji národního parku Šumava v obci Nové Hutě, pouhých 400 metrů od skiareálu U Lesa a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování U Votápků se nachází ve městě Nové Hutě (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování U Votápků má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát U Votápků momentálně evidujeme 88 recenzí.

Apartment Hájenka

9,4

Apartment Hájenka

Ubytování (Apartmán) Apartment Hájenka. Apartmán Hájenka se nachází v obci Nové Hutě, 100 metrů od dětského provazového vleku i lyžařských vleků Přibližovák, Tatrapoma S a Tatrapoma H130. Ubytování Apartment Hájenka se nachází ve městě Nové Hutě (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartment Hájenka má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartment Hájenka momentálně evidujeme 9 recenzí.

Penzion Pláně

9

Penzion Pláně

Ubytování (Penzion) Penzion Pláně. Penzion Pláně se nachází 2 km od obce Nové Hutě, 1 km od Zadova a v blízkosti mnoha turistických, cyklistických a běžeckých tras. Ubytování Penzion Pláně se nachází ve městě Nové Hutě (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Pláně má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Pláně momentálně evidujeme 299 recenzí.

Penzion Vozzýk

8,9

Penzion Vozzýk

Ubytování (Penzion) Penzion Vozzýk. U Karla se nachází v obci Nové Hutě v Jihočeském kraji, jen 600 metrů od sjezdovky. Ubytování Penzion Vozzýk se nachází ve městě Nové Hutě (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Vozzýk má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Vozzýk momentálně evidujeme 85 recenzí.

Penzion Tetřívek

7,7

Penzion Tetřívek

Ubytování (Penzion) Penzion Tetřívek. Penzion Tetřívek se nachází v obci Nové Hutě, 60 metrů od dětského provazového vleku a 70 metrů od lyžařského vleku Tatrapoma H130. Ubytování Penzion Tetřívek se nachází ve městě Nové Hutě (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Tetřívek má celkové hodnocení 7,7. Pro Penzion Penzion Tetřívek momentálně evidujeme 75 recenzí.

Apartmán Eliška

Apartmán Eliška

Ubytování (Apartmán) Apartmán Eliška. Apartmán Eliška se nachází v Nových Hutích v Jihočeském kraji a nabízí zahradu. Waldkirchen je odsud 34 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Eliška se nachází ve městě Nové Hutě (Česko - Jihočeský kraj).