Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Nové Hutě

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nové Hutě

U Votápků

9,5

U Votápků

Ubytování (Privát) U Votápků. U Votápků se nachází na kraji národního parku Šumava v obci Nové Hutě, pouhých 400 metrů od skiareálu U Lesa a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování U Votápků se nachází ve městě Nové Hutě (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 463 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U Votápků má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát U Votápků momentálně evidujeme 88 recenzí.

Apartment Hájenka

9,4

Apartment Hájenka

Ubytování (Apartmán) Apartment Hájenka. Apartmán Hájenka se nachází v obci Nové Hutě, 100 metrů od dětského provazového vleku i lyžařských vleků Přibližovák, Tatrapoma S a Tatrapoma H130. Ubytování Apartment Hájenka se nachází ve městě Nové Hutě (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Hájenka má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartment Hájenka momentálně evidujeme 9 recenzí.

Penzion Pláně

9

Penzion Pláně

Ubytování (Penzion) Penzion Pláně. Penzion Pláně se nachází 2 km od obce Nové Hutě, 1 km od Zadova a v blízkosti mnoha turistických, cyklistických a běžeckých tras. Ubytování Penzion Pláně se nachází ve městě Nové Hutě (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 268 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Pláně má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Pláně momentálně evidujeme 299 recenzí.

Penzion Vozzýk

8,9

Penzion Vozzýk

Ubytování (Penzion) Penzion Vozzýk. U Karla se nachází v obci Nové Hutě v Jihočeském kraji, jen 600 metrů od sjezdovky. Ubytování Penzion Vozzýk se nachází ve městě Nové Hutě (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 741 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Vozzýk má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Vozzýk momentálně evidujeme 85 recenzí.

Apartmán Bokova chata

8,1

Apartmán Bokova chata

Ubytování (Apartmán) Apartmán Bokova chata. Bokova chata se nachází v Nových Hutích, 1,1 km od Dětského provazového vleku a od penzionu Tatrapoma H130, a nabízí apartmán s plně vybavenou kuchyní. Ubytování Apartmán Bokova chata se nachází ve městě Nové Hutě (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán Bokova chata má celkové hodnocení 8,1. Pro Apartmán Apartmán Bokova chata momentálně evidujeme 6 recenzí.

Penzion Tetřívek

7,7

Penzion Tetřívek

Ubytování (Penzion) Penzion Tetřívek. Penzion Tetřívek se nachází v obci Nové Hutě, 60 metrů od dětského provazového vleku a 70 metrů od lyžařského vleku Tatrapoma H130. Ubytování Penzion Tetřívek se nachází ve městě Nové Hutě (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 442 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Tetřívek má celkové hodnocení 7,7. Pro Penzion Penzion Tetřívek momentálně evidujeme 75 recenzí.

Penzion Mezi lesy

7,4

Penzion Mezi lesy

Ubytování (Penzion) Penzion Mezi lesy. Penzion Mezi lesy se nachází v obci Nové Hutě, 600 metrů od lyžařského vleku Tatrapoma PF, a nabízí ubytování se sdíleným loungem, neplaceným soukromým... Ubytování Penzion Mezi lesy se nachází ve městě Nové Hutě (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Eliška

Apartmán Eliška

Ubytování (Apartmán) Apartmán Eliška. Apartmán Eliška se nachází v Nových Hutích v Jihočeském kraji a nabízí zahradu. Waldkirchen je odsud 34 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Eliška se nachází ve městě Nové Hutě (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)