Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Kubova Huť

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kubova Huť

Penzion Pod Boubínem

9,5

Penzion Pod Boubínem

Ubytování (Penzion) Penzion Pod Boubínem. Penzion pod Boubínem se nachází ve vesnici Kubova Huť, 150 metrů od sjezdovky Školní, a nabízí ubytování s vlastní koupelnou, zahradou, sdíleným salonkem a... Ubytování Penzion Pod Boubínem se nachází ve městě Kubova Huť (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Pod Boubínem má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Pod Boubínem momentálně evidujeme 98 recenzí.

Ubytování Lyžařská škola

9,3

Ubytování Lyžařská škola

Ubytování (Penzion) Ubytování Lyžařská škola. Ubytování Lyžařská škola se nachází v Kubově Huti, jen 60 metrů od lanovky Kubova Huť C a 600 metrů od lanovky Kubova Huť A. Ubytování Ubytování Lyžařská škola se nachází ve městě Kubova Huť (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Ubytování Lyžařská škola má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Ubytování Lyžařská škola momentálně evidujeme 47 recenzí.

Penzion Albert

9,3

Penzion Albert

Ubytování (Penzion) Penzion Albert. Penzion Albert se nachází v Kubově Huti, necelý 1 km od lyžařského vleku Kubova Huť C a 12 minut chůze od vleku Kubova Huť Lift A, a nabízí přímý přístup... Ubytování Penzion Albert se nachází ve městě Kubova Huť (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Albert má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Albert momentálně evidujeme 60 recenzí.

Penzion Fiala

9,1

Penzion Fiala

Ubytování (Penzion) Penzion Fiala. Penzion Fiala se nachází v Kubově Huti, 90 metrů od lyžařského vleku Kubova Huť A a 700 metrů od lyžařského vleku Kubova Huť C, a nabízí přímý přístup na... Ubytování Penzion Fiala se nachází ve městě Kubova Huť (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Fiala má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Fiala momentálně evidujeme 61 recenzí.

Apartment Kopaničáková

9

Apartment Kopaničáková

Ubytování (Apartmán) Apartment Kopaničáková. Apartmán Kopaničáková se nachází v Kubově Huti, 200 metrů od lyžařského vleku Kubova Huť C a 500 metrů od lyžařského vleku Kubova Huť A. Ubytování Apartment Kopaničáková se nachází ve městě Kubova Huť (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 846 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Kopaničáková má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartment Kopaničáková momentálně evidujeme 17 recenzí.

B&B Zlatá stezka

9

B&B Zlatá stezka

Ubytování (Apartmány) B&B Zlatá stezka. B&B Zlatá stezka se nachází v obci Kubova Huť, 31 km od Waldkirchenu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování B&B Zlatá stezka se nachází ve městě Kubova Huť (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 983 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion u Zdichynců

8,9

Penzion u Zdichynců

Ubytování (Penzion) Penzion u Zdichynců. Zdichyncu Pension se nachází v Kubově Huti a nabízí zahradu, přímý přístup na sjezdovku, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Penzion u Zdichynců se nachází ve městě Kubova Huť (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 581 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

KUBM6 · Spacious central roof-flat for 6

KUBM6 · Spacious central roof-flat for 6

Ubytování (Apartmán) KUBM6 · Spacious central roof-flat for 6. KUBM6 · Spacious central roof-flat for 6 se nachází v Praze 8, 2,9 km od historické budovy Národního muzea, 3,3 km od Obecního domu, 3,8 km od Pražského... Ubytování KUBM6 · Spacious central roof-flat for 6 se nachází ve městě Kubova Huť (Česko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 487 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

KUBM8 · Your cozy and romantic nest in Prague

KUBM8 · Your cozy and romantic nest in Prague

Ubytování (Apartmán) KUBM8 · Your cozy and romantic nest in Prague. KUBM8 · Your cozy and romantic nest in Prague is located in the Prague 8 district of Prague, 3.3 km from Municipal House, 3. Ubytování KUBM8 · Your cozy and romantic nest in Prague se nachází ve městě Kubova Huť (Česko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 432 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Roof Flat near city center

Roof Flat near city center

Ubytování (Apartmán) Roof Flat near city center. Roof Flat near city center is situated in Prague. This apartment is 2.4 km from Municipal House. Historical Building of the National Museum of Prague is 2. Ubytování Roof Flat near city center se nachází ve městě Kubova Huť (Česko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kubovka 63

Kubovka 63

Ubytování (Penzion) Kubovka 63. Located in Kubova Huť, Kubovka 63 offers a garden and ski-to-door access. The guest house provides both free WiFi and free private parking. Ubytování Kubovka 63 se nachází ve městě Kubova Huť (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 131 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bright roof flat near city center

Bright roof flat near city center

Ubytování (Apartmán) Bright roof flat near city center. Bright roof flat near city center is set in Prague. The Municipal House and the Historical Building of the National Museum of Prague are within 2. Ubytování Bright roof flat near city center se nachází ve městě Kubova Huť (Česko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Kubova Huť

Apartmány Kubova Huť

Ubytování (Apartmány) Apartmány Kubova Huť. Apartmány Kubova Huť offers a garden, as well as accommodation with free WiFi and a kitchen in Kubova Huť. Some units have a balcony and/or a terrace. Ubytování Apartmány Kubova Huť se nachází ve městě Kubova Huť (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 038 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)