Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Borová Lada

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Borová Lada

Roubenka Meandra

10

Roubenka Meandra

UbytováníRoubenka Meandra. Roubenka Meandra se nachází v Borové Ladě v Jihočeském kraji a nabízí zahradu. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Roubenka Meandra se nachází ve městě Borová Lada (Česko - Jihočeský kraj).

Chalupa Nový Svět na Šumavě

9,8

Chalupa Nový Svět na Šumavě

Ubytování (Apartmány) Chalupa Nový Svět na Šumavě. Usedlost Nový Svět na Šumavě se nachází v Borové Ladě, 42 km od Bodenmais, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalupa Nový Svět na Šumavě se nachází ve městě Borová Lada (Česko - Jihočeský kraj).

Roubenka Meandra - Apartmán 50m2 balkón

9,7

Roubenka Meandra - Apartmán 50m2 balkón

UbytováníRoubenka Meandra - Apartmán 50m2 balkón. Roubenka Meandra - Apartmán 50m2 balkon se zahradou se nachází v Borové Ladě v Jihočeském kraji. Ubytování Roubenka Meandra - Apartmán 50m2 balkón se nachází ve městě Borová Lada (Česko - Jihočeský kraj).

Chalupa Kahabka

9,4

Chalupa Kahabka

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Kahabka. Chalupa Kahabka se nachází v Borové Ladě a nabízí zázemí pro grilování a zahradu. Ubytování Chalupa Kahabka se nachází ve městě Borová Lada (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Chalupa Kahabka má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninový dům Chalupa Kahabka momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmán u Hovorků

9,3

Apartmán u Hovorků

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Hovorků. Apartmán u Hovorků se nachází v jihočeské obci Borová Lada a nabízí terasu i bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán u Hovorků se nachází ve městě Borová Lada (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán u Hovorků má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmán u Hovorků momentálně evidujeme 8 recenzí.

Hájenka Knížecí Pláně

9,3

Hájenka Knížecí Pláně

UbytováníHájenka Knížecí Pláně. Hájenka Knížecí Pláně se nachází v Borové Ladě a nabízí zahradu, terasu a restauraci. Ubytování Hájenka Knížecí Pláně se nachází ve městě Borová Lada (Česko - Jihočeský kraj).

Roubenka Meandra Apartmán 100m2

9

Roubenka Meandra Apartmán 100m2

UbytováníRoubenka Meandra Apartmán 100m2. Roubenka Meandra Apartmán 100m2 se nachází v Borové Ladě. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Roubenka Meandra Apartmán 100m2 se nachází ve městě Borová Lada (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány 009

8,8

Apartmány 009

UbytováníApartmány 009. Apartmány 009 se nacházejí v jihočeské obci Borová Lada a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány 009 se nachází ve městě Borová Lada (Česko - Jihočeský kraj).

Apartment Borová Lada

8

Apartment Borová Lada

Ubytování (Apartmán) Apartment Borová Lada. Apartment Borová Lada se nachází v Borové Ladě. Hosté zde mohou využívat plně vybavenou kuchyň. V apartmánu s 1 ložnicí je TV. Ubytování Apartment Borová Lada se nachází ve městě Borová Lada (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartment Borová Lada má celkové hodnocení 8. Pro Apartmán Apartment Borová Lada momentálně evidujeme 16 recenzí.

Naše Borovka

Naše Borovka

Ubytování (Apartmány) Naše Borovka. Naše Borovka se nachází v Borové Ladě, 32 km od Zwieselu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je gril a sluneční terasa. Ubytování Naše Borovka se nachází ve městě Borová Lada (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Borováček

Penzion Borováček

Ubytování (Penzion) Penzion Borováček. Penzion Borováček se nachází v Borové Ladě. Nabízí zahradu. Všechny pokoje v penzionu mají TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu se sprchou. Ubytování Penzion Borováček se nachází ve městě Borová Lada (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány Černý vlk, Borová Lada

Apartmány Černý vlk, Borová Lada

Ubytování (Apartmány) Apartmány Černý vlk, Borová Lada. Situated in Borová Lada in the South Bohemia region, Apartmány Černý vlk, Borová Lada features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartmány Černý vlk, Borová Lada se nachází ve městě Borová Lada (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán U lesa

Apartmán U lesa

Ubytování (Apartmán) Apartmán U lesa. Apartmán U lesa is located in Borová Lada. Guests have access to free WiFi. The apartment consists of 1 separate bedroom, 1 bathroom and a living room. Ubytování Apartmán U lesa se nachází ve městě Borová Lada (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán U lesa

Apartmán U lesa

Ubytování (Apartmán) Apartmán U lesa. Apartmán U lesa is set in Borová Lada and offers a restaurant and a terrace. Ubytování Apartmán U lesa se nachází ve městě Borová Lada (Česko - Jihočeský kraj).

Vinařova chalupa

Vinařova chalupa

Ubytování (Chata) Vinařova chalupa. Vinařova chalupa se nachází v jihočeském regionu Borová Lada, 50 km od Pirny. Nabízí výhled do zahrady, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Vinařova chalupa se nachází ve městě Borová Lada (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány Šumava

Apartmány Šumava

Ubytování (Aparthotel) Apartmány Šumava. Apartmány Šumava offers a garden, as well as accommodation with a kitchenette in Borová Lada. Hohenau is 26 km from the aparthotel. Ubytování Apartmány Šumava se nachází ve městě Borová Lada (Česko - Jihočeský kraj).