Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Borová Lada

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Borová Lada

Chalupa Nový Svět na Šumavě

9,8

Chalupa Nový Svět na Šumavě

Ubytování (Apartmány) Chalupa Nový Svět na Šumavě. Usedlost Nový Svět na Šumavě se nachází v Borové Ladě, 42 km od Bodenmais, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalupa Nový Svět na Šumavě se nachází ve městě Borová Lada (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 707 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa Kahabka

9,4

Chalupa Kahabka

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Kahabka. Chalupa Kahabka se nachází v Borové Ladě a nabízí zázemí pro grilování a zahradu. Ubytování Chalupa Kahabka se nachází ve městě Borová Lada (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Kahabka má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninový dům Chalupa Kahabka momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmán u Hovorků

9,3

Apartmán u Hovorků

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Hovorků. Apartmán u Hovorků se nachází v jihočeské obci Borová Lada a nabízí terasu i bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán u Hovorků se nachází ve městě Borová Lada (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán u Hovorků má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmán u Hovorků momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartment Borová Lada

8

Apartment Borová Lada

Ubytování (Apartmán) Apartment Borová Lada. Apartment Borová Lada se nachází v Borové Ladě. Hosté zde mohou využívat plně vybavenou kuchyň. V apartmánu s 1 ložnicí je TV. Ubytování Apartment Borová Lada se nachází ve městě Borová Lada (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Borová Lada má celkové hodnocení 8. Pro Apartmán Apartment Borová Lada momentálně evidujeme 16 recenzí.

Penzion Borováček

Penzion Borováček

Ubytování (Penzion) Penzion Borováček. Penzion Borováček se nachází v Borové Ladě. Nabízí zahradu. Všechny pokoje v penzionu mají TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu se sprchou. Ubytování Penzion Borováček se nachází ve městě Borová Lada (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 761 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Černý vlk, Borová Lada

Apartmány Černý vlk, Borová Lada

Ubytování (Apartmány) Apartmány Černý vlk, Borová Lada. Situated in Borová Lada in the South Bohemia region, Apartmány Černý vlk, Borová Lada features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartmány Černý vlk, Borová Lada se nachází ve městě Borová Lada (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vinařova chalupa

Vinařova chalupa

Ubytování (Chata) Vinařova chalupa. Vinařova chalupa se nachází v jihočeském regionu Borová Lada, 50 km od Pirny. Nabízí výhled do zahrady, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Vinařova chalupa se nachází ve městě Borová Lada (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 444 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Šumava

Apartmány Šumava

Ubytování (Aparthotel) Apartmány Šumava. Apartmány Šumava offers a garden, as well as accommodation with a kitchenette in Borová Lada. Hohenau is 26 km from the aparthotel. Ubytování Apartmány Šumava se nachází ve městě Borová Lada (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán U lesa

Apartmán U lesa

Ubytování (Apartmán) Apartmán U lesa. Apartmán U lesa is located in Borová Lada. Guests have access to free WiFi. The apartment consists of 1 separate bedroom, 1 bathroom and a living room. Ubytování Apartmán U lesa se nachází ve městě Borová Lada (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán U lesa

Apartmán U lesa

Ubytování (Apartmán) Apartmán U lesa. Apartmán U lesa is set in Borová Lada and offers a restaurant and a terrace. Ubytování Apartmán U lesa se nachází ve městě Borová Lada (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)