Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Nebahovy

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nebahovy

Farma Ranch Jelemek

9,1

Farma Ranch Jelemek

Ubytování (Apartmán) Farma Ranch Jelemek. Farma Ranch Jelemek se nachází v obci Nebahovy. Nabízí sezónní venkovní bazén, zázemí pro grilování, Wi-Fi zdarma, výhled na hory, bazén, zahradu a... Ubytování Farma Ranch Jelemek se nachází ve městě Nebahovy (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Farma Ranch Jelemek má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Farma Ranch Jelemek momentálně evidujeme 5 recenzí.

Five-Bedroom Holiday Home in Nebahovy

Five-Bedroom Holiday Home in Nebahovy

Ubytování (Prázdninový dům) Five-Bedroom Holiday Home in Nebahovy. Prázdninový dům s 5 ložnicemi v obci Nebahovy nabízí ubytování s vlastním bazénem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Five-Bedroom Holiday Home in Nebahovy se nachází ve městě Nebahovy (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Five-Bedroom Holiday Home in Nebahovy nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home Kralovice

Holiday home Kralovice

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Kralovice. Situated in Kralovice in the South Bohemia region, Holiday home Kralovice is a 4-star property boasting free WiFi. Ubytování Holiday home Kralovice se nachází ve městě Nebahovy (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Kralovice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home Nebahovy WX-779

Holiday home Nebahovy WX-779

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Nebahovy WX-779. Prázdninový dům Nebahovy WX-779 se nachází v obci Nebahovy a nabízí přístup do plně vybavené kuchyně. Prázdninový dům má 2 ložnice a obývací pokoj s TV. Ubytování Holiday home Nebahovy WX-779 se nachází ve městě Nebahovy (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Nebahovy WX-779 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home Nebahovy YA-778

Holiday home Nebahovy YA-778

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Nebahovy YA-778. Prázdninový dům Nebahovy YA-778 se nachází v obci Nebahovy, 8 km od vesnice Rohanov, a nabízí přístup do plně vybavené kuchyně. Ubytování Holiday home Nebahovy YA-778 se nachází ve městě Nebahovy (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Nebahovy YA-778 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday Home Kralovice

Holiday Home Kralovice

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Kralovice. Set in Nebahovy, Holiday Home Kralovice features accommodation with a seating area and TV. Private parking is available on site. Ubytování Holiday Home Kralovice se nachází ve městě Nebahovy (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 955 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Jelemek

Holiday Home Jelemek

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Jelemek. Set in Nebahovy, Holiday Home Jelemek offers accommodation with a private pool. Ubytování Holiday Home Jelemek se nachází ve městě Nebahovy (Česko - Jihočeský kraj).