Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Nicov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nicov

Chata pod Obřím hradem

10

Chata pod Obřím hradem

Ubytování (Chata) Chata pod Obřím hradem. Chata pod Obřím hradem se nachází v Nicově v Plzeňském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, neplaceným soukromým parkovištěm a vstupem do fitness... Ubytování Chata pod Obřím hradem se nachází ve městě Nicov (Česko - Plzeňský kraj).

Malá Kráska

9,6

Malá Kráska

Ubytování (Prázdninový dům) Malá Kráska. Malá Kráska je rekreační dům s bezplatným Wi-Fi, který se nachází v obci Nicov na Šumavě, Parkování na místě je zdarma. Ubytování Malá Kráska se nachází ve městě Nicov (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Malá Kráska má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Malá Kráska momentálně evidujeme 13 recenzí.

Hotel Zlatý Potok

8,6

Hotel Zlatý Potok

Ubytování (Hotel) Hotel Zlatý Potok. Hotel Zlatý Potok se nachází v Nicově. Nabízí sezonní venkovní bazén, tenisový kurt, zahradu a Wi-Fi zdarma. Hosté zde mohou také relaxovat v krytém... Ubytování Hotel Zlatý Potok se nachází ve městě Nicov (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Hotel Zlatý Potok má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Zlatý Potok momentálně evidujeme 49 recenzí.

Na Losenici

8,5

Na Losenici

Ubytování (Penzion) Na Losenici. Penzion Na Losenici se nachází v Nicově a nabízí možnost lyžování přímo od budovy, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Hosté mohou využívat sdílený lounge. Ubytování Na Losenici se nachází ve městě Nicov (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Na Losenici má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Na Losenici momentálně evidujeme 103 recenzí.

Penzion Pod Zvonem

8,1

Penzion Pod Zvonem

Ubytování (Penzion) Penzion Pod Zvonem. Penzion Pod Zvonem se nachází v Nicově a nabízí sezónní venkovní bazén, vybavení pro ​​vodní sporty, bezplatné půjčení jízdních kol, tenisový kurt a... Ubytování Penzion Pod Zvonem se nachází ve městě Nicov (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Penzion Pod Zvonem má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Penzion Pod Zvonem momentálně evidujeme 54 recenzí.

hotel ZLATÝ POTOK

hotel ZLATÝ POTOK

Ubytování (Hotel) hotel ZLATÝ POTOK. Hotel Zlatý potok se nachází v Nicově a nabízí restauraci, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje mají psací stůl a lednici. Ubytování hotel ZLATÝ POTOK se nachází ve městě Nicov (Česko - Plzeňský kraj).