Hledat

Ubytování

Free Spirit Apartmán

Dlouhý Bor 93 D4, Nová Pec, 384 62, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Free Spirit. Free Spirit se nachází v Nové Peci v Jihočeském kraji a nabízí zahradu. 44 km od Českých Budějovic. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Free Spirit se nachází ve městě Nová Pec (Česko - Jihočeský kraj).

Popis ubytování Free Spirit

Hosté mohou využívat saunu. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Tento apartmán má 2 ložnice, kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, TV s plochou obrazovkou, posezení a 2 koupelny se sprchou. Nechybí ani ložní prádlo a ručníky. 44 km od Českých Budějovic. Free Spirit má také terasu. Free Spirit se nachází v Nové Peci v Jihočeském kraji a nabízí zahradu. Ubytování je vzdálené 43 km od Pasova a 27 km od Českého Krumlova.

Jiná ubytování ve městě Nová Pec

Statek U Medvěda

9,7

Statek U Medvěda

Ubytování (Apartmán) Statek U Medvěda. Statek U Medvěda se nachází v Nové Peci, 40 km od Českého Krumlova, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Statek U Medvěda se nachází ve městě Nová Pec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Statek U Medvěda má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Statek U Medvěda momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartmány Lipno - Böhmerwald - Nová Pec na Šumavě

9,5

Apartmány Lipno - Böhmerwald - Nová Pec na Šumavě

Ubytování (Apartmán) Apartmány Lipno - Böhmerwald - Nová Pec na Šumavě. Apartmány Lipno – Böhmerwald – Nová Pec na Šumavě se nacházejí v Nové Peci a nabízejí bezplatné Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartmány Lipno - Böhmerwald - Nová Pec na Šumavě se nachází ve městě Nová Pec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmány Lipno - Böhmerwald - Nová Pec na Šumavě má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmány Lipno - Böhmerwald - Nová Pec na Šumavě momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartmán Šestka

9,5

Apartmán Šestka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Šestka. Apartmán Šestka se nachází u břehu v Nové Peci a nabízí zahradu, vybavení pro vodní sporty a ubytování s balkonem. Ubytování Apartmán Šestka se nachází ve městě Nová Pec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán Šestka má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Šestka momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmán Relax Nová Pec Lipno

9,5

Apartmán Relax Nová Pec Lipno

Ubytování (Apartmán) Apartmán Relax Nová Pec Lipno. Tento apartmán se nachází v Nové Peci, 41 km od Českého Krumlova, 37 km od Lipna nad Vltavou a 26 km od Hochfichtu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Relax Nová Pec Lipno se nachází ve městě Nová Pec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán Relax Nová Pec Lipno má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Relax Nová Pec Lipno momentálně evidujeme 40 recenzí.

Apartmán Pohoda Nová Pec

9,4

Apartmán Pohoda Nová Pec

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pohoda Nová Pec. Apartmán Pohoda Nová Pec se nachází v Nové Peci. Nabízí plně vybavenou kuchyň a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán Pohoda Nová Pec se nachází ve městě Nová Pec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán Pohoda Nová Pec má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán Pohoda Nová Pec momentálně evidujeme 20 recenzí.

Ubytování Nová Pec

9,4

Ubytování Nová Pec

Ubytování (Apartmán) Ubytování Nová Pec. Ubytování Nová Pec se nachází v Nové Peci a nabízí zahradu, terasu, Wi-Fi zdarma, výhled na hory a společný lounge. Ubytování Ubytování Nová Pec se nachází ve městě Nová Pec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Ubytování Nová Pec má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Ubytování Nová Pec momentálně evidujeme 58 recenzí.

Apartment Adam u Lipna

9,4

Apartment Adam u Lipna

Ubytování (Apartmán) Apartment Adam u Lipna. Apartmán Adam U Lipna se nachází v Nové Peci a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Adam u Lipna se nachází ve městě Nová Pec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartment Adam u Lipna má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartment Adam u Lipna momentálně evidujeme 17 recenzí.

We Love Sumava

9,3

We Love Sumava

Ubytování (Apartmán) We Love Sumava. We Love Šumava nabízí bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Některé apartmány zahrnují satelitní TV s plochou obrazovkou, posezení a terasu. Ubytování We Love Sumava se nachází ve městě Nová Pec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování We Love Sumava má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán We Love Sumava momentálně evidujeme 39 recenzí.

Apartment U Lipna Nová Pec

9,3

Apartment U Lipna Nová Pec

Ubytování (Apartmán) Apartment U Lipna Nová Pec. Apartmán u Lipna Nová Pec se nachází v Nová Peci, 44 km od Pasova. Ubytování Apartment U Lipna Nová Pec se nachází ve městě Nová Pec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartment U Lipna Nová Pec má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartment U Lipna Nová Pec momentálně evidujeme 49 recenzí.

Apartmán PECKA - Nová Pec

9,3

Apartmán PECKA - Nová Pec

UbytováníApartmán PECKA - Nová Pec. Apartmán PECKA - Nová Pec se nachází v Nové Peci, 40 km od zámku Český Krumlov, 39 km od Lipenské přehrady a 40 km od otáčivého hlediště. Ubytování Apartmán PECKA - Nová Pec se nachází ve městě Nová Pec (Česko - Jihočeský kraj).

Luxusní Apartmán v srdci Šumavy

9,2

Luxusní Apartmán v srdci Šumavy

Ubytování (Apartmán) Luxusní Apartmán v srdci Šumavy. Apartmán Luxury Apartment in Šumava National Park se nachází v obci Nová Pec a nabízí ubytování s balkonem a zdarma dostupným Wi-Fi. Ubytování Luxusní Apartmán v srdci Šumavy se nachází ve městě Nová Pec (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán 812_Nová Pec

9,2

Apartmán 812_Nová Pec

Ubytování (Apartmán) Apartmán 812_Nová Pec. Apartmán 812_Nová Pec se nachází v Nové Peci v Jihočeském kraji a nabízí balkon. 43 km od Českých Budějovic. Ubytování Apartmán 812_Nová Pec se nachází ve městě Nová Pec (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány Nova Lake

9,2

Apartmány Nova Lake

Ubytování (Apartmán) Apartmány Nova Lake. Apartmány Nova Lake se nachází v Nové Peci. Nabízí výhled do zahrady, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Nova Lake se nachází ve městě Nová Pec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmány Nova Lake má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmány Nova Lake momentálně evidujeme 76 recenzí.

Nová Pec Holiday Resort Lipno

9,1

Nová Pec Holiday Resort Lipno

Ubytování (Apartmán) Nová Pec Holiday Resort Lipno. Nová Pec Holiday Resort Lipno se nachází v Nové Peci a nabízí apartmány s posezením, TV s plochou obrazovkou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Nová Pec Holiday Resort Lipno se nachází ve městě Nová Pec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Nová Pec Holiday Resort Lipno má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Nová Pec Holiday Resort Lipno momentálně evidujeme 147 recenzí.

Chalupa u Lipna

9

Chalupa u Lipna

UbytováníChalupa u Lipna. Chalupa u Lipna se nachází 38 km od zámku Český Krumlov a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Chalupa u Lipna se nachází ve městě Nová Pec (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Pěkná na Šumavě

8,8

Apartmán Pěkná na Šumavě

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pěkná na Šumavě. Apartmán Pěkná na Šumavě se nachází v jihočeské obci Nová Pec a nabízí balkon, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Pěkná na Šumavě se nachází ve městě Nová Pec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán Pěkná na Šumavě má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Apartmán Pěkná na Šumavě momentálně evidujeme 14 recenzí.

Apartmán Nové Chalupy

8,8

Apartmán Nové Chalupy

Ubytování (Apartmán) Apartmán Nové Chalupy. Apartmán Nové Chalupy s výhledem na hory se nachází v Nové Peci a nabízí zázemí pro grilování a terasu. Ubytování Apartmán Nové Chalupy se nachází ve městě Nová Pec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán Nové Chalupy má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Apartmán Nové Chalupy momentálně evidujeme 5 recenzí.

We Love Sumava

8,8

We Love Sumava

Ubytování (Apartmán) We Love Sumava. Apartmán We Love Šumava se nachází v obci Nová Pec. Nabízí Wi-Fi zdarma a výhled na hory. Ubytování We Love Sumava se nachází ve městě Nová Pec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování We Love Sumava má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán We Love Sumava momentálně evidujeme 24 recenzí.

Apartmány Jura

8,7

Apartmány Jura

Ubytování (Apartmány) Apartmány Jura. Apartmány Nová Pec se nacházejí v Nové Peci. Nabízejí ubytování s TV s plochou obrazovkou a kuchyní. Apartmán zahrnuje terasu. Ubytování Apartmány Jura se nachází ve městě Nová Pec (Česko - Jihočeský kraj).

Pohoda u Lva

8,5

Pohoda u Lva

Ubytování (Penzion) Pohoda u Lva. Penzion u Lva se nachází v obci Nová Pec a nabízí zahradu a terasu. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Pohoda u Lva se nachází ve městě Nová Pec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Pohoda u Lva má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Pohoda u Lva momentálně evidujeme 23 recenzí.

Apartmány Pěkná 10

8,3

Apartmány Pěkná 10

UbytováníApartmány Pěkná 10. Apartmány Pěkná 10 se nachází v Nové Peci v Jihočeském kraji, 41 km od zámku Český Krumlov. Ubytování Apartmány Pěkná 10 se nachází ve městě Nová Pec (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Hvozd

8,1

Penzion Hvozd

Ubytování (Penzion) Penzion Hvozd. Penzion Hvozd se nachází v obci Nová Pec a má bohaté zázemí zahrnující zahradu, prodej skipasů a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Penzion Hvozd se nachází ve městě Nová Pec (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmany Clematis

8,1

Apartmany Clematis

Ubytování (Apartmán) Apartmany Clematis. Apartmány Clematis se nachází v Nové Peci a nabízí ubytování s kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmany Clematis se nachází ve městě Nová Pec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmany Clematis má celkové hodnocení 8,1. Pro Apartmán Apartmany Clematis momentálně evidujeme 20 recenzí.

Nová pec centrum.apart.

8

Nová pec centrum.apart.

Ubytování (Apartmán) Nová pec centrum.apart.. Nová pec centrum.apart. se nachází v Nové Peci v Jihočeském kraji a nabízí balkon. Tento apartmán má plně vybavenou kuchyni. Ubytování Nová pec centrum.apart. se nachází ve městě Nová Pec (Česko - Jihočeský kraj).

Resort Nová Pec

Resort Nová Pec

Ubytování (Apartmán) Resort Nová Pec. Park Nová Pec se nachází v Nové Peci v Jihočeském kraji a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Apartmán je vybavený TV s plochou obrazovkou. Ubytování Resort Nová Pec se nachází ve městě Nová Pec (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán 809 Nová Pec

Apartmán 809 Nová Pec

Ubytování (Apartmán) Apartmán 809 Nová Pec. Featuring a garden and a terrace, Apartmán 809 Nová Pec offers accommodation in Nová Pec with free WiFi and mountain views. Ubytování Apartmán 809 Nová Pec se nachází ve městě Nová Pec (Česko - Jihočeský kraj).

Apartman Luxus Nová Pec Lipno

Apartman Luxus Nová Pec Lipno

Ubytování (Apartmán) Apartman Luxus Nová Pec Lipno. Apartman Luxus Nová Pec Lipno is set in Nová Pec. The apartment comes with 1 bedroom, a flat-screen TV and a fully equipped kitchen that provides guests... Ubytování Apartman Luxus Nová Pec Lipno se nachází ve městě Nová Pec (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány Míra

Apartmány Míra

Ubytování (Apartmány) Apartmány Míra. Apartmány Míra is located in Nová Pec and offers a garden and a terrace. The property is 44 km from Hohenau, and complimentary private parking is provided. Ubytování Apartmány Míra se nachází ve městě Nová Pec (Česko - Jihočeský kraj).

Chalupa pod jasanem

Chalupa pod jasanem

Ubytování (Venkovský dům) Chalupa pod jasanem. Chalupa pod jasanem se nachází v Nové Peci a nabízí terasu. Wi-Fi je k dispozici zdarma. K vybavení patří také lednice a rychlovarná konvice. Ubytování Chalupa pod jasanem se nachází ve městě Nová Pec (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány U Jezera

Apartmány U Jezera

Ubytování (Apartmány) Apartmány U Jezera. Offering garden views, Apartmány U Jezera in Nová Pec offers accommodation, water sports facilities and a terrace. Ubytování Apartmány U Jezera se nachází ve městě Nová Pec (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán u jezera Lipno - Nové

Apartmán u jezera Lipno - Nové

Ubytování (Apartmán) Apartmán u jezera Lipno - Nové. Apartmán u jezera Lipno se nachází v Nové Peci v Jihočeském kraji a nabízí balkon, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán u jezera Lipno - Nové se nachází ve městě Nová Pec (Česko - Jihočeský kraj).

Apartments in Nova Pec/Südböhmen 34718

Apartments in Nova Pec/Südböhmen 34718

Ubytování (Apartmán) Apartments in Nova Pec/Südböhmen 34718. Apartmán in Nová Pec/Südböhmen 34718 se nachází v obci Nová Pec a nabízí TV, kuchyňský kout a bezplatné Wi-Fi. K vybavení patří sporák a kávovar. Ubytování Apartments in Nova Pec/Südböhmen 34718 se nachází ve městě Nová Pec (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Apartmán Apartments in Nova Pec/Südböhmen 34718 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartman Nové Chalupy

Apartman Nové Chalupy

Ubytování (Apartmán) Apartman Nové Chalupy. Apartman Nové Chalupy is set in Nová Pec and offers barbecue facilities. The property is 28 km from Guglwald and free private parking is featured. Ubytování Apartman Nové Chalupy se nachází ve městě Nová Pec (Česko - Jihočeský kraj).

Dům u jezera

Dům u jezera

Ubytování (Apartmány) Dům u jezera. Dům u jezera se nachází v Nové Peci, 44 km od Českých Budějovic, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Dům u jezera se nachází ve městě Nová Pec (Česko - Jihočeský kraj).

Pod Smrcinou

Pod Smrcinou

Ubytování (Penzion) Pod Smrcinou. Penzion Pod Smrčinou v Nové Peci nabízí zahradu, terasu, gril, sdílený obývací prostor, prodej skipasů a lyžárnu. Hosté zde mohou využívat bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pod Smrcinou se nachází ve městě Nová Pec (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Penzion Pod Smrcinou nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmány Prima Nova Lake

Apartmány Prima Nova Lake

Ubytování (Aparthotel) Apartmány Prima Nova Lake. Apartmány Prima Nova Lake se nachází v Nové Peci a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Prima Nova Lake se nachází ve městě Nová Pec (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Aparthotel Apartmány Prima Nova Lake nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán D5 Nová Pec

Apartmán D5 Nová Pec

Ubytování (Apartmán) Apartmán D5 Nová Pec. Apartmán D5 Nová Pec se nachází v Nové Peci a nabízí saunu. 44 km od Českých Budějovic. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán D5 Nová Pec se nachází ve městě Nová Pec (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Pod Hochfichtem

Apartmán Pod Hochfichtem

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pod Hochfichtem. Apartmán Pod Hochfichtem se nachází v Nové Peci. Tento apartmán má terasu a plně vybavený kuchyňský kout. Ubytování Apartmán Pod Hochfichtem se nachází ve městě Nová Pec (Česko - Jihočeský kraj).

Prázdninový dům Bělá

Prázdninový dům Bělá

Ubytování (Prázdninový dům) Prázdninový dům Bělá. Prázdninový dům Bělá se nachází v Nové Peci a nabízí bezplatné Wi-Fi. Pro hosty je zde k dispozici terasa a zahrada. Ubytování Prázdninový dům Bělá se nachází ve městě Nová Pec (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány Smrk a Javor

Apartmány Smrk a Javor

Ubytování (Apartmán) Apartmány Smrk a Javor. Apartmány Smrk a Javor nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmány Smrk a Javor se nachází ve městě Nová Pec (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Apartmán Apartmány Smrk a Javor nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Losí stezka

Losí stezka

Ubytování (Apartmán) Losí stezka. Losí stezka se nachází v Nové Peci. Stojí u vody a hosté si tu mohou zahrát stolní tenis. Apartmán má plně vybavenou kuchyň, obývací pokoj a koupelnu. Ubytování Losí stezka se nachází ve městě Nová Pec (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Apartmán Losí stezka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.