Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Stožec

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Stožec

Apartmány Stožec - Gabreta Premium

10

Apartmány Stožec - Gabreta Premium

Ubytování (Apartmán) Apartmány Stožec - Gabreta Premium. Apartmán Stožec - Gabreta Premium se nachází v obci Stožec a nabízí ubytování s terasou. K dispozici je také balkon a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Stožec - Gabreta Premium se nachází ve městě Stožec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmány Stožec - Gabreta Premium má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Apartmány Stožec - Gabreta Premium momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmán 12 Stožec

10

Apartmán 12 Stožec

Ubytování (Apartmán) Apartmán 12 Stožec. Apartmán 12 Stožec se nachází v obci Stožec v Jihočeském kraji a nabízí balkon a výhled na hory. 47 km od Zwieselu. Ubytování Apartmán 12 Stožec se nachází ve městě Stožec (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Tadeáš

9,7

Apartmán Tadeáš

Ubytování (Apartmán) Apartmán Tadeáš. Apartmán Tadeáš se nachází ve Stožci a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, terasou, zahradou a výhledem do zahrady. Do Guglwaldu je to odtud 41 km. Ubytování Apartmán Tadeáš se nachází ve městě Stožec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán Tadeáš má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Tadeáš momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartmány Stožec - Stela Premium

9,6

Apartmány Stožec - Stela Premium

Ubytování (Apartmán) Apartmány Stožec - Stela Premium. Apartmány Stožec - Stela Premium se nacházejí v obci Stožec. Nabízejí bezplatné půjčení jízdních kol. Ubytování Apartmány Stožec - Stela Premium se nachází ve městě Stožec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmány Stožec - Stela Premium má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmány Stožec - Stela Premium momentálně evidujeme 18 recenzí.

Apartmán Tina - Stožec

9,6

Apartmán Tina - Stožec

Ubytování (Apartmán) Apartmán Tina - Stožec. Penzion Tina - Stožec se nachází ve Stožci a nabízí ubytování s výhledem na hory, terasou a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Apartmán Tina - Stožec se nachází ve městě Stožec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán Tina - Stožec má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Tina - Stožec momentálně evidujeme 10 recenzí.

Wellness Hotel Florián České Žleby

9,5

Wellness Hotel Florián České Žleby

Ubytování (Hotel) Wellness Hotel Florián České Žleby. Tříhvězdičkový Wellness Hotel Florián České Žleby se nachází v obci Stožec. Nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, bezplatné Wi-Fi, terasu a lyžárnu. Ubytování Wellness Hotel Florián České Žleby se nachází ve městě Stožec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Wellness Hotel Florián České Žleby má celkové hodnocení 9,5. Pro Hotel Wellness Hotel Florián České Žleby momentálně evidujeme 146 recenzí.

Apartmány Stožec - Nella Premium

9,5

Apartmány Stožec - Nella Premium

Ubytování (Apartmán) Apartmány Stožec - Nella Premium. Apartmány Stožec Nella jsou apartmány s terasou a výhledem do zahrady situované ve Stožci v Jihočeském kraji, 37 km od Českého Krumlova a 41 km od... Ubytování Apartmány Stožec - Nella Premium se nachází ve městě Stožec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmány Stožec - Nella Premium má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmány Stožec - Nella Premium momentálně evidujeme 12 recenzí.

Apartmán Zdenka - Stožec

9,4

Apartmán Zdenka - Stožec

Ubytování (Apartmán) Apartmán Zdenka - Stožec. Apartmán Zdenka – Stožec se nachází v obci Stožec v Jihočeském kraji a nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán Zdenka - Stožec se nachází ve městě Stožec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán Zdenka - Stožec má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán Zdenka - Stožec momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartmán pod Plešným Jezerem

9,3

Apartmán pod Plešným Jezerem

Ubytování (Apartmán) Apartmán pod Plešným Jezerem. Apartmán Pod Plešným jezerem se nachází ve Stožci v Jihočeském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Apartmán pod Plešným Jezerem se nachází ve městě Stožec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán pod Plešným Jezerem má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmán pod Plešným Jezerem momentálně evidujeme 42 recenzí.

Apartmán 7

9,1

Apartmán 7

Ubytování (Apartmán) Apartmán 7. Apartmán 7 se nachází v obci Stožec a nabízí ubytování s terasou, balkonem a dětským hřištěm přímo před domem. Ubytování Apartmán 7 se nachází ve městě Stožec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán 7 má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmán 7 momentálně evidujeme 20 recenzí.

APARTMÁNY U ŠTEFKŮ

9,1

APARTMÁNY U ŠTEFKŮ

Ubytování (Apartmán) APARTMÁNY U ŠTEFKŮ. APARTMÁNY U ŠTEFKŮ se nachází ve Stožci. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, posezením a TV s plochou obrazovkou. Ubytování APARTMÁNY U ŠTEFKŮ se nachází ve městě Stožec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování APARTMÁNY U ŠTEFKŮ má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán APARTMÁNY U ŠTEFKŮ momentálně evidujeme 32 recenzí.

Stožec

8,9

Stožec

Ubytování (Apartmán) Stožec. Apartmán Stožec se nachází v budově z roku 2018 v obci Stožec a nabízí balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Stožec se nachází ve městě Stožec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Stožec má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Stožec momentálně evidujeme 10 recenzí.

Hotel České Žleby

8,8

Hotel České Žleby

Ubytování (Hotel) Hotel České Žleby. Tento nekuřácký hotel se nachází v obci České Žleby, je obklopen národním parkem Šumava, a nabízí lázně s krytým bazénem, ​​kulečník a tradiční českou... Ubytování Hotel České Žleby se nachází ve městě Stožec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel České Žleby má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel České Žleby momentálně evidujeme 69 recenzí.

Penzion Pstruh

8,5

Penzion Pstruh

Ubytování (Penzion) Penzion Pstruh. Penzion Pstruh se nachází v obci Stožec na Šumavě. Nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách, sdílenou obývací část a restauraci, která podává snídani formou... Ubytování Penzion Pstruh se nachází ve městě Stožec (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Vanessa

8,5

Apartmán Vanessa

Ubytování (Apartmán) Apartmán Vanessa. Apartmán Vanessa se nachází ve Stožci, 41 km od rakouského Guglwaldu. Hosté si mohou užívat výhled do zahrady. Ubytování Apartmán Vanessa se nachází ve městě Stožec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán Vanessa má celkové hodnocení 8,5. Pro Apartmán Apartmán Vanessa momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartment Stožec

8,2

Apartment Stožec

Ubytování (Apartmán) Apartment Stožec. Apartmán Stožec se nachází v centru Národního parku Šumava a nabízí ubytování s vlastním stravováním a bezplatným Wi-Fi připojením k internetu. Ubytování Apartment Stožec se nachází ve městě Stožec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartment Stožec má celkové hodnocení 8,2. Pro Apartmán Apartment Stožec momentálně evidujeme 34 recenzí.

Šumaváček - Exclusive

8,1

Šumaváček - Exclusive

Ubytování (Apartmán) Šumaváček - Exclusive. Šumaváček - Exclusive se nachází v obci Stožec v Jihočeském kraji a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Šumaváček - Exclusive se nachází ve městě Stožec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Šumaváček - Exclusive má celkové hodnocení 8,1. Pro Apartmán Šumaváček - Exclusive momentálně evidujeme 24 recenzí.

Penzion Farma U Mauritzů

7,1

Penzion Farma U Mauritzů

Ubytování (Hotel) Penzion Farma U Mauritzů. Penzion U Mauritzů je situovaný v malé obci Stožec v Národním parku Šumava a nabízí restauraci podávající česká jídla. Ubytování Penzion Farma U Mauritzů se nachází ve městě Stožec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Farma U Mauritzů má celkové hodnocení 7,1. Pro Hotel Penzion Farma U Mauritzů momentálně evidujeme 157 recenzí.

Ubytování u Slámů

Ubytování u Slámů

Ubytování (Apartmán) Ubytování u Slámů. Ubytování u Slámů se nachází ve Stožci a nabízí ubytování se soukromým bazénem. 45 km od Zwieselu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ubytování u Slámů se nachází ve městě Stožec (Česko - Jihočeský kraj).

Apt.Jana ,apt.Terezka

Apt.Jana ,apt.Terezka

Ubytování (Aparthotel) Apt.Jana ,apt.Terezka. Aparthotel Apt.Jana, apt.Terezka se nachází v obci Stožec a nabízí bezplatné Wi-Fi a kuchyň Apartmány dále zahrnují terasu, TV s plochou obrazovkou,... Ubytování Apt.Jana ,apt.Terezka se nachází ve městě Stožec (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Aparthotel Apt.Jana ,apt.Terezka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Four-Bedroom Holiday Home in Stozec

Four-Bedroom Holiday Home in Stozec

Ubytování (Prázdninový dům) Four-Bedroom Holiday Home in Stozec. Four-Bedroom Holiday Home in Stozec is located in Stožec. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Four-Bedroom Holiday Home in Stozec se nachází ve městě Stožec (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Prázdninový dům Four-Bedroom Holiday Home in Stozec nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán "Šibeniční vrch" Stožec

Apartmán "Šibeniční vrch" Stožec

Ubytování (Apartmán) Apartmán "Šibeniční vrch" Stožec. Apartmán Šibeniční vrch se nachází ve Stožci a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi, K dispozici je také plně vybavená kuchyň a balkon. Ubytování Apartmán "Šibeniční vrch" Stožec se nachází ve městě Stožec (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Apartmán Apartmán "Šibeniční vrch" Stožec nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Hotel Nové Údolí

Hotel Nové Údolí

Ubytování (Penzion) Hotel Nové Údolí. Hotel Nové Údolí se nachází ve Stožci v Jihočeském kraji, 38 km od Pasova. Nabízí gril a výhled na hory. Na jídlo tu můžete zajít do restaurace. Ubytování Hotel Nové Údolí se nachází ve městě Stožec (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány Stožec - Bella Premium

Apartmány Stožec - Bella Premium

Ubytování (Apartmán) Apartmány Stožec - Bella Premium. Apartmány Stožec - Bella Premium nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v obci Stožec. Ubytování Apartmány Stožec - Bella Premium se nachází ve městě Stožec (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Apartmán Apartmány Stožec - Bella Premium nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmány u Bernardů

Apartmány u Bernardů

Ubytování (Apartmány) Apartmány u Bernardů. Apartmány u Bernardů se nacházejí v obci Stožec v Jihočeském kraji a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány u Bernardů se nachází ve městě Stožec (Česko - Jihočeský kraj).

Hájenka Ovesná na Šumavě

Hájenka Ovesná na Šumavě

Ubytování (Chata) Hájenka Ovesná na Šumavě. Hájenka Ovesná na Šumavě is set in Stožec. Guests staying at this chalet have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Hájenka Ovesná na Šumavě se nachází ve městě Stožec (Česko - Jihočeský kraj).