Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Větřní

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Větřní

Byt - apartman

9,5

Byt - apartman

Ubytování (Privát) Byt - apartman. Byt - apartman se nachází ve Větřní a nabízí ubytování s terasou. K tomuto ubytování v soukromí patří také restaurace. Ubytování Byt - apartman se nachází ve městě Větřní (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Byt - apartman má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát Byt - apartman momentálně evidujeme 7 recenzí.

Pension Regina

9

Pension Regina

Ubytování (Penzion) Pension Regina. Pension Regina se nachází v obci Větřní. Má tradičně zařízenou restauraci s dřevěnými prvky. Hosté si mohou na terase vychutnat speciality české kuchyně. Ubytování Pension Regina se nachází ve městě Větřní (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Regina má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Pension Regina momentálně evidujeme 312 recenzí.

Penzion Na Cihelně

8,8

Penzion Na Cihelně

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion Na Cihelně. Penzion Na Cihelně se nachází v obci Nahořany, u silnice 160 spojující Český Krumlov s Rožmberkem nad Vltavou, a nabízí vybavení pro vodní sporty,... Ubytování Penzion Na Cihelně se nachází ve městě Větřní (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 313 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Na Cihelně má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion – hostinec Penzion Na Cihelně momentálně evidujeme 124 recenzí.