Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Větřní

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Větřní

Chata u Kapličky - Veleslavice

9,5

Chata u Kapličky - Veleslavice

UbytováníChata u Kapličky - Veleslavice. Chata u Kapličky - Veleslavice se nachází asi 11 km od zámku Český Krumlov a nabízí výhled na bazén, zázemí pro vodní sporty, bezplatné půjčení jízdních... Ubytování Chata u Kapličky - Veleslavice se nachází ve městě Větřní (Česko - Jihočeský kraj).

Byt - apartman

9,5

Byt - apartman

Ubytování (Privát) Byt - apartman. Byt - apartman se nachází ve Větřní a nabízí ubytování s terasou. K tomuto ubytování v soukromí patří také restaurace. Ubytování Byt - apartman se nachází ve městě Větřní (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Byt - apartman má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát Byt - apartman momentálně evidujeme 7 recenzí.

Pension Regina

9

Pension Regina

Ubytování (Penzion) Pension Regina. Pension Regina se nachází v obci Větřní. Má tradičně zařízenou restauraci s dřevěnými prvky. Hosté si mohou na terase vychutnat speciality české kuchyně. Ubytování Pension Regina se nachází ve městě Větřní (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Pension Regina má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Pension Regina momentálně evidujeme 312 recenzí.

Penzion Na Cihelně

8,8

Penzion Na Cihelně

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion Na Cihelně. Penzion Na Cihelně se nachází v obci Nahořany, u silnice 160 spojující Český Krumlov s Rožmberkem nad Vltavou, a nabízí vybavení pro vodní sporty,... Ubytování Penzion Na Cihelně se nachází ve městě Větřní (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Na Cihelně má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion – hostinec Penzion Na Cihelně momentálně evidujeme 124 recenzí.

Frymburk 209 Byt Apartment

Frymburk 209 Byt Apartment

Ubytování (Apartmán) Frymburk 209 Byt Apartment. Set in Větřní in the South Bohemia region, Frymburk 209 Byt Apartment features a garden. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Ubytování Frymburk 209 Byt Apartment se nachází ve městě Větřní (Česko - Jihočeský kraj).

Apartment Alžběta

Apartment Alžběta

Ubytování (Apartmány) Apartment Alžběta. Apartmán Alžběta se nachází v zahradě, v sousedství zeleného parku v obci Větřní, 5 km od Českého Krumlova. Ubytování Apartment Alžběta se nachází ve městě Větřní (Česko - Jihočeský kraj).