Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Hořice na Šumavě

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hořice na Šumavě

Apartmán Hořice na Šumavě

9,9

Apartmán Hořice na Šumavě

Ubytování (Apartmán) Apartmán Hořice na Šumavě. Apartmán Hořice na Šumavě se nachází v Hořicích na Šumavě. Nabízí bazén, výhled na hory, balkon, Wi-Fi zdarma a zázemí pro grilování. Ubytování Apartmán Hořice na Šumavě se nachází ve městě Hořice na Šumavě (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 997 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Hořice na Šumavě má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán Hořice na Šumavě momentálně evidujeme 12 recenzí.

Villa Marie

9,6

Villa Marie

Ubytování (Apartmány) Villa Marie. Villa Marie se nachází v Hořicích na Šumavě, 39 km od Bad Leonfeldenu. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Marie se nachází ve městě Hořice na Šumavě (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 292 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Stará škola na Šumavě

8,2

Hotel Stará škola na Šumavě

Ubytování (Hotel) Hotel Stará škola na Šumavě. Hotel Stará škola na Šumavě se nachází v Hořicích. Nabízí konferenční místnost, banketové prostory, terasu a zahradu. Ubytování Hotel Stará škola na Šumavě se nachází ve městě Hořice na Šumavě (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Stará škola na Šumavě má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Hotel Stará škola na Šumavě momentálně evidujeme 17 recenzí.

Chalupa Hořice na Šumavě

Chalupa Hořice na Šumavě

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Hořice na Šumavě. Chalupa Hořice na Šumavě se nachází v Hořicích na Šumavě. Nabízí výhled do zahrady a na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené parkoviště. Ubytování Chalupa Hořice na Šumavě se nachází ve městě Hořice na Šumavě (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Chalupa Hořice na Šumavě nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.