Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Hořice na Šumavě

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hořice na Šumavě

Apartmán Hořice na Šumavě

9,9

Apartmán Hořice na Šumavě

Ubytování (Apartmán) Apartmán Hořice na Šumavě. Apartmán Hořice na Šumavě se nachází v Hořicích na Šumavě. Nabízí bazén, výhled na hory, balkon, Wi-Fi zdarma a zázemí pro grilování. Ubytování Apartmán Hořice na Šumavě se nachází ve městě Hořice na Šumavě (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán Hořice na Šumavě má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán Hořice na Šumavě momentálně evidujeme 12 recenzí.

Romantická chalupa s krbem

9,7

Romantická chalupa s krbem

UbytováníRomantická chalupa s krbem. Romantická chalupa s krbem a zahradou se nachází v Hořicích na Šumavě, 15 km od otáčivého hlediště, 17 km od hlavního náměstí a 25 km od Lipenské přehrady. Ubytování Romantická chalupa s krbem se nachází ve městě Hořice na Šumavě (Česko - Jihočeský kraj).

Villa Marie

9,6

Villa Marie

Ubytování (Apartmány) Villa Marie. Villa Marie se nachází v Hořicích na Šumavě, 39 km od Bad Leonfeldenu. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Marie se nachází ve městě Hořice na Šumavě (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmany A&Z

9,6

Apartmany A&Z

UbytováníApartmany A&Z. Ubytování se nachází v Hořicích, 14 km od zámku Český Krumlov a 38 km od náměstí Přemysla Otakara II. Ubytování Apartmany A&Z se nachází ve městě Hořice na Šumavě (Česko - Jihočeský kraj).

Maringotka Lipenka u Lipenské přehrady na Šumavě

9,4

Maringotka Lipenka u Lipenské přehrady na Šumavě

UbytováníMaringotka Lipenka u Lipenské přehrady na Šumavě. Ubytování se nachází v Hořicích na Maringotka Lipenka u Lipenské přehrady na Šumavě se nachází v Jihočeském kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým... Ubytování Maringotka Lipenka u Lipenské přehrady na Šumavě se nachází ve městě Hořice na Šumavě (Česko - Jihočeský kraj).

Hotel Stará škola na Šumavě

8,2

Hotel Stará škola na Šumavě

Ubytování (Hotel) Hotel Stará škola na Šumavě. Hotel Stará škola na Šumavě se nachází v Hořicích. Nabízí konferenční místnost, banketové prostory, terasu a zahradu. Ubytování Hotel Stará škola na Šumavě se nachází ve městě Hořice na Šumavě (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Stará škola na Šumavě má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Hotel Stará škola na Šumavě momentálně evidujeme 17 recenzí.

Rekreační chata Menfis

7,1

Rekreační chata Menfis

UbytováníRekreační chata Menfis. Rekreační chata Menfis se nachází v Hořicích na Šumavě, 15 km od zámku Český Krumlov, 38 km od náměstí Přemysla Otakara II. a 15 km od otáčivého hlediště. Ubytování Rekreační chata Menfis se nachází ve městě Hořice na Šumavě (Česko - Jihočeský kraj).

Chalupa Hořice na Šumavě

Chalupa Hořice na Šumavě

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Hořice na Šumavě. Chalupa Hořice na Šumavě se nachází v Hořicích na Šumavě. Nabízí výhled do zahrady a na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené parkoviště. Ubytování Chalupa Hořice na Šumavě se nachází ve městě Hořice na Šumavě (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Prázdninový dům Chalupa Hořice na Šumavě nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.