Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Benešov nad Černou

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Benešov nad Černou

Penzion Černé Údolí

9,6

Penzion Černé Údolí

Ubytování (Penzion) Penzion Černé Údolí. Penzion Černé Údolí se nachází v Benešově nad Černou. Nabízí zahradu, terasu, sdílený lounge a bar. Lze v něm také bezplatně využívat Wi-Fi. Ubytování Penzion Černé Údolí se nachází ve městě Benešov nad Černou (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Černé Údolí má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Černé Údolí momentálně evidujeme 10 recenzí.

Kopretina

9,6

Kopretina

UbytováníKopretina. Kopretina se nachází v Benešově nad Černou a nabízí saunu. Nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Kopretina se nachází ve městě Benešov nad Černou (Česko - Jihočeský kraj).

Quartier Babel

9,5

Quartier Babel

Ubytování (Aparthotel) Quartier Babel. Quartier Babel se nachází v Benešově nad Černou, 49 km od města Bad Leonfelden, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Quartier Babel se nachází ve městě Benešov nad Černou (Česko - Jihočeský kraj).

#Apt23 - Apartmán 23 - Novohradské hory

9,4

#Apt23 - Apartmán 23 - Novohradské hory

Ubytování#Apt23 - Apartmán 23 - Novohradské hory. #Apt23 - Apartmán 23 - Novohradské hory se nachází v Benešově nad Černou a nabízí zahradu, restauraci, bar, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování #Apt23 - Apartmán 23 - Novohradské hory se nachází ve městě Benešov nad Černou (Česko - Jihočeský kraj).

Ubytování U Říčky

9,2

Ubytování U Říčky

Ubytování (Penzion) Ubytování U Říčky. Ubytovani U Říčky se nachází v Benešově nad Černou, 25 km od Českého Krumlova. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ubytování U Říčky se nachází ve městě Benešov nad Černou (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Ubytování U Říčky má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Ubytování U Říčky momentálně evidujeme 51 recenzí.

Apartmán U dvou slunečnic

9,1

Apartmán U dvou slunečnic

UbytováníApartmán U dvou slunečnic. Apartmán U dvou slunečnic se nachází v Benešově nad Černou, 36 km od zámku Český Krumlov, 46 km od náměstí Přemysla Otakara II. a 31 km od hradu Weitra. Ubytování Apartmán U dvou slunečnic se nachází ve městě Benešov nad Černou (Česko - Jihočeský kraj).

Hotel u Pralesa

8,2

Hotel u Pralesa

Ubytování (Hotel) Hotel u Pralesa. Hotel u Pralesa se nachází v Benešově nad Černou a nabízí zahradu, terasu, sdílený lounge, přepážku s turistickými informacemi, restauraci, dětské hřiště a... Ubytování Hotel u Pralesa se nachází ve městě Benešov nad Černou (Česko - Jihočeský kraj).

Mlýn U Dubu

7,2

Mlýn U Dubu

Ubytování (Penzion) Mlýn U Dubu. Mlýn U Dubu se nachází v Benešově nad Černou. Nabízí zázemí pro grilování, sdílený obývací prostor, sdílenou kuchyni, sluneční terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Mlýn U Dubu se nachází ve městě Benešov nad Černou (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Mlýn U Dubu má celkové hodnocení 7,2. Pro Penzion Mlýn U Dubu momentálně evidujeme 12 recenzí.

Apartmán V Údolí

7,2

Apartmán V Údolí

UbytováníApartmán V Údolí. Apartmán V Údolí se nachází v Benešově nad Černou, 36 km od zámku Český Krumlov a 46 km od náměstí Přemysla Otakara II. Ubytování Apartmán V Údolí se nachází ve městě Benešov nad Černou (Česko - Jihočeský kraj).

Chalet Srub Kuří

Chalet Srub Kuří

Ubytování (Chata) Chalet Srub Kuří. Srub Kuří nabízí ubytování s terasou. Nachází se v Benešově nad Černou v Jihočeském kraji, 40 km od Bad Leonfeldenu. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Chalet Srub Kuří se nachází ve městě Benešov nad Černou (Česko - Jihočeský kraj).

Holiday Home Benesov

Holiday Home Benesov

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Benesov. Prázdninový dům Benešov se nachází v Dluhoštích. Nabízí zahradu a patio. V prázdninovém domě jsou 4 ložnice a kuchyň s myčkou a ledničkou. Ubytování Holiday Home Benesov se nachází ve městě Benešov nad Černou (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday Home Benesov nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmány IMLADRIS, Hotel u pralesa

Apartmány IMLADRIS, Hotel u pralesa

Ubytování (Apartmány) Apartmány IMLADRIS, Hotel u pralesa. Apartmány IMLADRIS se nacházejí v Benešově nad Černou a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi. Hotel u pralesa nabízí ubytování s přístupem do zahrady. Ubytování Apartmány IMLADRIS, Hotel u pralesa se nachází ve městě Benešov nad Černou (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány Marie a Tereza

Apartmány Marie a Tereza

Ubytování (Apartmány) Apartmány Marie a Tereza. Apartmány Marie a Tereza se nachází v Benešově nad Černou v Jihočeském kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartmány Marie a Tereza se nachází ve městě Benešov nad Černou (Česko - Jihočeský kraj).

Novohradské hory - pronájem na samotě u lesa

Novohradské hory - pronájem na samotě u lesa

Ubytování (Apartmán) Novohradské hory - pronájem na samotě u lesa. Novohradské hory - pronájem na samotě u lesa se nachází v Benešově nad Černou, 49 km od Bad Leonfeldenu. Ubytování Novohradské hory - pronájem na samotě u lesa se nachází ve městě Benešov nad Černou (Česko - Jihočeský kraj).

Novohradky - Oáza klidu na samotě u lesa

Novohradky - Oáza klidu na samotě u lesa

Ubytování (Apartmán) Novohradky - Oáza klidu na samotě u lesa. Novohradky - Oáza klidu na samotě u lesa se nachází v Benešově nad Černo, 49 km od města Bad Leonfelden. Nabízí výhled do zahrady. Ubytování Novohradky - Oáza klidu na samotě u lesa se nachází ve městě Benešov nad Černou (Česko - Jihočeský kraj).

Chalet KuŘíp by Interhome

Chalet KuŘíp by Interhome

UbytováníChalet KuŘíp by Interhome. Chalet KuŘíp by Interhome se nachází v Benešově nad Černou, 33 km od zámku Český Krumlov, 43 km od náměstí Přemysla Otakara II. Ubytování Chalet KuŘíp by Interhome se nachází ve městě Benešov nad Černou (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Naděje

Penzion Naděje

Ubytování (Penzion) Penzion Naděje. Penzion Naděje is situated in Benešov nad Černou. Free WiFi is at guests' disposal. Ubytování Penzion Naděje se nachází ve městě Benešov nad Černou (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán 23

Apartmán 23

Ubytování (Apartmán) Apartmán 23. Apartmán 23 se nachází v Benešově nad Černou a nabízí terasu. Na místě je restaurace a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán 23 se nachází ve městě Benešov nad Černou (Česko - Jihočeský kraj).

Pohoda u Žofína

Pohoda u Žofína

Ubytování (Apartmány) Pohoda u Žofína. Pohoda u Žofína se nachází v Benešově nad Černou v Jihočeském kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Apartmán má terasu a zahradu. Ubytování Pohoda u Žofína se nachází ve městě Benešov nad Černou (Česko - Jihočeský kraj).

Novohradský ráj aneb Oáza klidu na samotě u lesa

Novohradský ráj aneb Oáza klidu na samotě u lesa

Ubytování (Apartmán) Novohradský ráj aneb Oáza klidu na samotě u lesa. Novohradský ráj aneb Oáza klidu na samotě u lesa se nachází v Benešově nad Černou, 49 km od Bad Leonfeldenu. Nabízí soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Novohradský ráj aneb Oáza klidu na samotě u lesa se nachází ve městě Benešov nad Černou (Česko - Jihočeský kraj).