Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Benešov nad Černou

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Benešov nad Černou

Penzion Černé Údolí

9,6

Penzion Černé Údolí

Ubytování (Penzion) Penzion Černé Údolí. Penzion Černé Údolí se nachází v Benešově nad Černou. Nabízí zahradu, terasu, sdílený lounge a bar. Lze v něm také bezplatně využívat Wi-Fi. Ubytování Penzion Černé Údolí se nachází ve městě Benešov nad Černou (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Černé Údolí má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Černé Údolí momentálně evidujeme 10 recenzí.

Quartier Babel

9,5

Quartier Babel

Ubytování (Aparthotel) Quartier Babel. Quartier Babel se nachází v Benešově nad Černou, 49 km od města Bad Leonfelden, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Quartier Babel se nachází ve městě Benešov nad Černou (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 349 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování U Říčky

9,2

Ubytování U Říčky

Ubytování (Penzion) Ubytování U Říčky. Ubytovani U Říčky se nachází v Benešově nad Černou, 25 km od Českého Krumlova. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ubytování U Říčky se nachází ve městě Benešov nad Černou (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování U Říčky má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Ubytování U Říčky momentálně evidujeme 51 recenzí.

Hotel u Pralesa

8,2

Hotel u Pralesa

Ubytování (Hotel) Hotel u Pralesa. Hotel u Pralesa se nachází v Benešově nad Černou a nabízí zahradu, terasu, sdílený lounge, přepážku s turistickými informacemi, restauraci, dětské hřiště a... Ubytování Hotel u Pralesa se nachází ve městě Benešov nad Černou (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mlýn U Dubu

7,2

Mlýn U Dubu

Ubytování (Penzion) Mlýn U Dubu. Mlýn U Dubu se nachází v Benešově nad Černou. Nabízí zázemí pro grilování, sdílený obývací prostor, sdílenou kuchyni, sluneční terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Mlýn U Dubu se nachází ve městě Benešov nad Černou (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Mlýn U Dubu má celkové hodnocení 7,2. Pro Penzion Mlýn U Dubu momentálně evidujeme 12 recenzí.

Rekreační Chalupa

Rekreační Chalupa

Ubytování (Prázdninový dům) Rekreační Chalupa. Rekreační chalupa se nachází v Benešově nad Černou. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, zázemí pro grilování, sezónní venkovní bazén a také zahradu. Ubytování Rekreační Chalupa se nachází ve městě Benešov nad Černou (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Prázdninový dům Rekreační Chalupa nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday Home Benesov

Holiday Home Benesov

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Benesov. Prázdninový dům Benešov se nachází v Dluhoštích. Nabízí zahradu a patio. V prázdninovém domě jsou 4 ložnice a kuchyň s myčkou a ledničkou. Ubytování Holiday Home Benesov se nachází ve městě Benešov nad Černou (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 012 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday Home Benesov nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalet Srub Kuří

Chalet Srub Kuří

Ubytování (Chata) Chalet Srub Kuří. Srub Kuří nabízí ubytování s terasou. Nachází se v Benešově nad Černou v Jihočeském kraji, 40 km od Bad Leonfeldenu. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Chalet Srub Kuří se nachází ve městě Benešov nad Černou (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 779 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Novohradské hory - pronájem na samotě u lesa

Novohradské hory - pronájem na samotě u lesa

Ubytování (Apartmán) Novohradské hory - pronájem na samotě u lesa. Novohradské hory - pronájem na samotě u lesa se nachází v Benešově nad Černou, 49 km od Bad Leonfeldenu. Ubytování Novohradské hory - pronájem na samotě u lesa se nachází ve městě Benešov nad Černou (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 245 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Novohradky - Oáza klidu na samotě u lesa

Novohradky - Oáza klidu na samotě u lesa

Ubytování (Apartmán) Novohradky - Oáza klidu na samotě u lesa. Novohradky - Oáza klidu na samotě u lesa se nachází v Benešově nad Černo, 49 km od města Bad Leonfelden. Nabízí výhled do zahrady. Ubytování Novohradky - Oáza klidu na samotě u lesa se nachází ve městě Benešov nad Černou (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Naděje

Penzion Naděje

Ubytování (Penzion) Penzion Naděje. Penzion Naděje is situated in Benešov nad Černou. Free WiFi is at guests' disposal. Ubytování Penzion Naděje se nachází ve městě Benešov nad Černou (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Novohradský ráj aneb Oáza klidu na samotě u lesa

Novohradský ráj aneb Oáza klidu na samotě u lesa

Ubytování (Apartmán) Novohradský ráj aneb Oáza klidu na samotě u lesa. Novohradský ráj aneb Oáza klidu na samotě u lesa se nachází v Benešově nad Černou, 49 km od Bad Leonfeldenu. Nabízí soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Novohradský ráj aneb Oáza klidu na samotě u lesa se nachází ve městě Benešov nad Černou (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)