Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Horní Stropnice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Horní Stropnice

Penzion Gomelská

9,5

Penzion Gomelská

Ubytování (Apartmán) Penzion Gomelská. Penzion Gomelská se nachází v Horní Stropnici a nabízí ubytování s TV a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Gomelská se nachází ve městě Horní Stropnice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Gomelská má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Penzion Gomelská momentálně evidujeme 38 recenzí.

Penzion Šejby

9,4

Penzion Šejby

Ubytování (Penzion) Penzion Šejby. Penzion Šejby se nachází v části obce Horní Stropnice zvané Šejby, 35 km od Českého Krumlova. Ubytování Penzion Šejby se nachází ve městě Horní Stropnice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Šejby má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Šejby momentálně evidujeme 203 recenzí.

Ubytovani Stare Hute

9,1

Ubytovani Stare Hute

Ubytování (Venkovský dům) Ubytovani Stare Hute. Ubytování Staré Hutě se nachází v Horní Stropnici, 31 km od Českého Krumlova, a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ubytovani Stare Hute se nachází ve městě Horní Stropnice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 318 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovani Stare Hute má celkové hodnocení 9,1. Pro Venkovský dům Ubytovani Stare Hute momentálně evidujeme 21 recenzí.

Chalupa Hojna Voda

9

Chalupa Hojna Voda

Ubytování (Privát) Chalupa Hojna Voda. Chalupa Hojná Voda se nachází v Horní Stropnici a nabízí ubytování s výhledem na hory, zázemím pro grilování a zahradou. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Chalupa Hojna Voda se nachází ve městě Horní Stropnice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 597 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Hojna Voda má celkové hodnocení 9. Pro Privát Chalupa Hojna Voda momentálně evidujeme 11 recenzí.

Chatka u Horyho

Chatka u Horyho

Ubytování (Apartmán) Chatka u Horyho. Chatka u Horyho se nachází v Horní Stropnici a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování Chatka u Horyho se nachází ve městě Horní Stropnice (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Apartmán Chatka u Horyho nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování na farmě v Novohradských horách

Ubytování na farmě v Novohradských horách

Ubytování (Apartmán) Ubytování na farmě v Novohradských horách. Offering free WiFi and garden views, Ubytování na farmě v Novohradských horách is an accommodation located in Horní Stropnice. Ubytování Ubytování na farmě v Novohradských horách se nachází ve městě Horní Stropnice (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 142 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa Rychnov u Nových Hradů

Chalupa Rychnov u Nových Hradů

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Rychnov u Nových Hradů. Chalupa Rychnov u Nových Hradů se nachází v obci Horní Stropnice a nabízí plně vybavenou kuchyň, balkon, zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování Chalupa Rychnov u Nových Hradů se nachází ve městě Horní Stropnice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Chalupa Rychnov u Nových Hradů nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home Gnor

Holiday home Gnor

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Gnor. Holiday home Gnor is situated in Horní Stropnice. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Holiday home Gnor se nachází ve městě Horní Stropnice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 779 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Gnor nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.