Hledat

Ubytování

Ubytování v městech v okrese České Budějovice

Ubytování v městech v okrese České Budějovice

Nejlepší ubytování v hotelech okresu České Budějovice

Nejlepší ubytování v hotelech okresu České Budějovice

Apartmán Borovanské baroko

10

Apartmán Borovanské baroko

UbytováníApartmán Borovanské baroko. Apartmán Borovanské baroko se nachází v Borovanech, 18 km od náměstí Přemysla Otakara II. a 31 km od zámku Český Krumlov. Ubytování Apartmán Borovanské baroko se nachází ve městě Borovany (Česko - Jihočeský kraj).

Ubytování na samotě - Apartmán U Tesařů

10

Ubytování na samotě - Apartmán U Tesařů

Ubytování (Apartmán) Ubytování na samotě - Apartmán U Tesařů. Ubytování na samotě - Apartmán U Tesařů is located in Komařice. Ubytování Ubytování na samotě - Apartmán U Tesařů se nachází ve městě Komařice (Česko - Jihočeský kraj).

Wellness zoo apartmány Lhota

9,9

Wellness zoo apartmány Lhota

UbytováníWellness zoo apartmány Lhota. Ubytování v Lomnici nad Lužnicí v Jihočeském kraji. Náměstí Přemysla Otakara II. je vzdálené 28 km. Ubytování Wellness zoo apartmány Lhota se nachází ve městě Dynín (Česko - Jihočeský kraj).

Rezidence Malše - Unikátní apartmány na vodě

9,9

Rezidence Malše - Unikátní apartmány na vodě

Ubytování (Apartmány) Rezidence Malše - Unikátní apartmány na vodě. Rezidence Malše - Unikátní apartmány na vodě se nachází 300 metrů od náměstí Přemysla Otakara II. a nabízí restauraci, společný lounge a sdílenou kuchyň. Ubytování Rezidence Malše - Unikátní apartmány na vodě se nachází ve městě České Budějovice (Česko - Jihočeský kraj).

Apartment Hluboka nad Vltavou

9,9

Apartment Hluboka nad Vltavou

Ubytování (Apartmán) Apartment Hluboka nad Vltavou. Apartmán Hluboká nad Vltavou se nachází v Hluboké nad Vltavou, 2,6 km od zámku Hluboká, a nabízí zahradu s grilem, bezplatné Wi-Fi a zázemí pro vodní... Ubytování Apartment Hluboka nad Vltavou se nachází ve městě Hluboká nad Vltavou (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartment Hluboka nad Vltavou má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartment Hluboka nad Vltavou momentálně evidujeme 39 recenzí.

Apartmán V Podskalí

9,9

Apartmán V Podskalí

Ubytování (Apartmán) Apartmán V Podskalí. Apartmán V Podskalí se nachází v Hluboké nad Vltavou, pouhých 100 metrů od zámku Hluboká, a nabízí ubytování s restaurací, společný salonek a sdílenou... Ubytování Apartmán V Podskalí se nachází ve městě Hluboká nad Vltavou (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Zvonice Hojná Voda

9,8

Penzion Zvonice Hojná Voda

UbytováníPenzion Zvonice Hojná Voda. Ubytování se nachází v Horní Stropnici, 40 km od náměstí Přemysla Otakara II. Ubytování Penzion Zvonice Hojná Voda se nachází ve městě Horní Stropnice (Česko - Jihočeský kraj).

Residence Hluboká

9,8

Residence Hluboká

Ubytování (Penzion) Residence Hluboká. Residence Hluboká se nachází v Hluboké nad Vltavou, 700 metrů od zámku Hluboká. Ubytování Residence Hluboká se nachází ve městě Hluboká nad Vltavou (Česko - Jihočeský kraj).

Residence Safari Resort - Chateau

9,8

Residence Safari Resort - Chateau

Ubytování (Aparthotel) Residence Safari Resort - Chateau. Residence Safari Resort - Chateau se nachází v Borovanech v Jihočeském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Residence Safari Resort - Chateau se nachází ve městě Borovany (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Residence Safari Resort - Chateau má celkové hodnocení 9,8. Pro Aparthotel Residence Safari Resort - Chateau momentálně evidujeme 6 recenzí.

Holiday home U Luboše

9,8

Holiday home U Luboše

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home U Luboše. Holiday home U Luboše se nachází v Trhových Svinách v Jihočeském kraji a nabízí zahradu s grilem, restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Holiday home U Luboše se nachází ve městě Trhové Sviny (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Holiday home U Luboše má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Holiday home U Luboše momentálně evidujeme 39 recenzí.

Apartmán

9,8

Apartmán

Ubytování (Apartmán) Apartmán. Apartmán se nachází v Dolním Bukovsku, 30 km od Třeboně. Nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán se nachází ve městě Dolní Bukovsko (Česko - Jihočeský kraj).

Holiday home Hůrka

9,8

Holiday home Hůrka

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Hůrka. Prázdninový dům Hůrka se nachází v Hůrce a nabízí zahradu, venkovní bazén, výhled na hory, terasu a gril. Ubytování Holiday home Hůrka se nachází ve městě Modrá Hůrka (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Holiday home Hůrka má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Holiday home Hůrka momentálně evidujeme 21 recenzí.

Apartmán U řeky

9,8

Apartmán U řeky

Ubytování (Apartmán) Apartmán U řeky. Apartmán U řeky se nachází v Hluboké nad Vltavou a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na řeku. Ubytování Apartmán U řeky se nachází ve městě Hluboká nad Vltavou (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Kollarovi

9,8

Apartmán Kollarovi

UbytováníApartmán Kollarovi. Apartmán Kollarovi se nachází v Českých Budějovicích, 1,6 km od náměstí Přemysla Otakara II. a 23 km od zámku Český Krumlov. Ubytování Apartmán Kollarovi se nachází ve městě České Budějovice (Česko - Jihočeský kraj).

Chalet d' amour

9,7

Chalet d' amour

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet d' amour. Nabízí sezónní venkovní bazén, wellness centrum a terasu. Chalet d' amour se nachází v Kamenném Újezdě a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Chalet d' amour se nachází ve městě Kamenný Újezd (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Gabriela

9,7

Apartmán Gabriela

Ubytování (Apartmán) Apartmán Gabriela. Apartmán Gabriela se nachází v Roudné. Na místě je neplacené soukromé parkoviště a v okolí se můžete věnovat pěší turistice a rybaření. Ubytování Apartmán Gabriela se nachází ve městě Roudné (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Kravín

9,7

Penzion Kravín

Ubytování (Penzion) Penzion Kravín. Boasting a garden and a terrace, Penzion Kravín is located in Bošilec. Free WiFi is available. Each room is fitted with a private bathroom. Ubytování Penzion Kravín se nachází ve městě Bošilec (Česko - Jihočeský kraj).

Šumavská chalupa u Petrů

9,7

Šumavská chalupa u Petrů

UbytováníŠumavská chalupa u Petrů. Šumavská chalupa u Petrů se nachází v Onšovicích a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Šumavská chalupa u Petrů se nachází ve městě Žár (Česko).

Zevlův mlýn

9,7

Zevlův mlýn

Ubytování (Penzion) Zevlův mlýn. Zevlův mlýn se nachází v Nových Hradech. Tento 3hvězdičkový penzion nabízí Wi-Fi zdarma, zahradu, terasu, bar, zázemí pro grilování a nepřetržitě otevřenou... Ubytování Zevlův mlýn se nachází ve městě Nové Hrady (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Zevlův mlýn má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Zevlův mlýn momentálně evidujeme 63 recenzí.

Masarykova 37 Hluboká nad Vltavou

9,7

Masarykova 37 Hluboká nad Vltavou

Ubytování (Penzion) Masarykova 37 Hluboká nad Vltavou. Masarykova 37 Hluboká nad Vltavou se nachází v Hluboké nad Vltavou, 1,9 km od zámku Hluboká, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a soukromé parkoviště... Ubytování Masarykova 37 Hluboká nad Vltavou se nachází ve městě Hluboká nad Vltavou (Česko - Jihočeský kraj).

Residence Safari Resort - Bison Lodge

9,7

Residence Safari Resort - Bison Lodge

Ubytování (Hotel) Residence Safari Resort - Bison Lodge. Residence Safari Resort - Bison Lodge se nachází v Borovanech a nabízí restauraci, sdílený lounge, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech... Ubytování Residence Safari Resort - Bison Lodge se nachází ve městě Borovany (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány Kojákovice - Třeboň

9,7

Apartmány Kojákovice - Třeboň

Ubytování (Apartmán) Apartmány Kojákovice - Třeboň. Apartmány Kojákovice - Třeboň se nacházejí v obci Jílovice. K zázemí patří sezonní venkovní bazén a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartmány Kojákovice - Třeboň se nachází ve městě Jílovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmány Kojákovice - Třeboň má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány Kojákovice - Třeboň momentálně evidujeme 56 recenzí.

Apartmány Hluboká nad Vltavou s výhledem na zámek

9,7

Apartmány Hluboká nad Vltavou s výhledem na zámek

UbytováníApartmány Hluboká nad Vltavou s výhledem na zámek. Apartmán se nachází 11 km od náměstí Přemysla Otakara II., 35 km od zámku Český Krumlov a 1,5 km od zámku Hluboká. Ubytování Apartmány Hluboká nad Vltavou s výhledem na zámek se nachází ve městě Hluboká nad Vltavou (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Zlatá stoka

9,7

Apartmán Zlatá stoka

UbytováníApartmán Zlatá stoka. Apartmán Zlatá stoka se nachází v Českých Budějovicích, pouhých 1,8 km od náměstí Přemysla Otakara II. a Černé věže, a nabízí balkon. Ubytování Apartmán Zlatá stoka se nachází ve městě České Budějovice (Česko - Jihočeský kraj).

U Smolíků

9,7

U Smolíků

Ubytování (Chata) U Smolíků. Chata U Smolíků se nachází v Borovanech a nabízí kuchyň a bezplatné Wi-Fi. Ubytování U Smolíků se nachází ve městě Borovany (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování U Smolíků má celkové hodnocení 9,7. Pro Chata U Smolíků momentálně evidujeme 16 recenzí.

Farmhouse Faflik - Tell the Story - Retro

9,7

Farmhouse Faflik - Tell the Story - Retro

UbytováníFarmhouse Faflik - Tell the Story - Retro. Nachází se ve Vlkově v Jihočeském kraji, Farmhouse Faflik - Tell the Story - Retro má terasu. Nabízí zahradu, terasu, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Farmhouse Faflik - Tell the Story - Retro se nachází ve městě Vlkov (Česko - Jihočeský kraj).

Zelené apartmá v centru města České Budějovice

9,7

Zelené apartmá v centru města České Budějovice

UbytováníZelené apartmá v centru města České Budějovice. Zelené apartmá v centru města České Budějovice se nachází v Českých Budějovicích, 25 km od zámku Český Krumlov, 300 metrů od Černé věže a 1,4 km od... Ubytování Zelené apartmá v centru města České Budějovice se nachází ve městě České Budějovice (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Hastrman

9,6

Penzion Hastrman

Ubytování (Apartmán) Penzion Hastrman. Penzion Hastrman se nachází na tichém místě u řeky v obci Doudleby. Ubytování Penzion Hastrman se nachází ve městě Doudleby (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Hastrman má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Penzion Hastrman momentálně evidujeme 22 recenzí.

Apartmán U Kapličky

9,6

Apartmán U Kapličky

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Kapličky. Apartmán U Kapličky se nachází v Hluboké nad Vltavou, 600 metrů od zámku Hluboká, a nabízí výhled na řeku a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán U Kapličky se nachází ve městě Hluboká nad Vltavou (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán U Kapličky má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán U Kapličky momentálně evidujeme 73 recenzí.

Pension Otěvěk

9,6

Pension Otěvěk

Ubytování (Apartmán) Pension Otěvěk. Pension Otěvěk sídlí na farmě na okraji obce a poskytuje ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Pension Otěvěk se nachází ve městě Trhové Sviny (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Pension Otěvěk má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Pension Otěvěk momentálně evidujeme 61 recenzí.

Apartment Sirius C in center of CB.

9,6

Apartment Sirius C in center of CB.

Ubytování (Apartmán) Apartment Sirius C in center of CB.. Apartment Sirius C in center of CB je klimatizovaný apartmán s Wi-Fi zdarma situovaný v budově z roku 2015 v Českých Budějovicích, 300 metrů od Černé věže... Ubytování Apartment Sirius C in center of CB. se nachází ve městě České Budějovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartment Sirius C in center of CB. má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartment Sirius C in center of CB. momentálně evidujeme 100 recenzí.

Penzion U Blatce

9,6

Penzion U Blatce

Ubytování (Penzion) Penzion U Blatce. Penzion U Blatce se nachází v Nových Hradech. Nabízí příjemné ubytování, bazén a bezplatné parkování. Některé pokoje mají posezení a terasu nebo balkon. Ubytování Penzion U Blatce se nachází ve městě Trhové Sviny (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion U Blatce má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion U Blatce momentálně evidujeme 47 recenzí.

Apartmány Turkovna

9,6

Apartmány Turkovna

UbytováníApartmány Turkovna. Nachází se v Dražič v Jihočeském kraji a Apartmány Turkovna se nacházejí 47 km od náměstí Přemysla Otakara II. Ubytování Apartmány Turkovna se nachází ve městě Dražíč (Česko).

Aviatik apartments

9,6

Aviatik apartments

Ubytování (Apartmány) Aviatik apartments. Aviatik apartments se nachází v Českých Budějovicích, nedaleko náměstí Přemysla Otakara II., Černé věže a hlavního autobusového nádraží. Ubytování Aviatik apartments se nachází ve městě České Budějovice (Česko - Jihočeský kraj).

Chalet 6 luxury & organic

9,6

Chalet 6 luxury & organic

UbytováníChalet 6 luxury & organic. Chalet 6 luxury & organic se nachází v Českých Budějovicích a nabízí klimatizované ubytování s bazénem a výhledem. Ubytování Chalet 6 luxury & organic se nachází ve městě České Budějovice (Česko - Jihočeský kraj).

Apartman Holeckova

9,5

Apartman Holeckova

Ubytování (Apartmán) Apartman Holeckova. Apartmán Holečkova se nachází v Českých Budějovicích, 1,1 km od náměstí Přemysla Otakara II. a necelý 1 km od Černé věže. Nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Apartman Holeckova se nachází ve městě České Budějovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartman Holeckova má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartman Holeckova momentálně evidujeme 27 recenzí.

Byt blízko centra a nádraží

9,5

Byt blízko centra a nádraží

Ubytování (Apartmán) Byt blízko centra a nádraží. Byt blízko centra a nádraží nabízí ubytování v Českých Budějovicích nedaleko náměstí Přemysla Otakara II. Ubytování Byt blízko centra a nádraží se nachází ve městě České Budějovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Byt blízko centra a nádraží má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Byt blízko centra a nádraží momentálně evidujeme 51 recenzí.

Penzion HARMONIE

9,5

Penzion HARMONIE

UbytováníPenzion HARMONIE. Penzion HARMONIE se nachází v Trhových Svinech, 22 km od náměstí Přemysla Otakara II. a 29 km od zámku Český Krumlov. Ubytování Penzion HARMONIE se nachází ve městě Trhové Sviny (Česko - Jihočeský kraj).

Holiday Apartment Žabovřesky

9,5

Holiday Apartment Žabovřesky

UbytováníHoliday Apartment Žabovřesky. Holiday Apartment Žabovřesky se nachází v Hluboké nad Vltavou, 13 km od náměstí Přemysla Otakara II., a nabízí vířivku. Ubytování Holiday Apartment Žabovřesky se nachází ve městě Hluboká nad Vltavou (Česko - Jihočeský kraj).

Prázdninový dům Zavadilka

9,5

Prázdninový dům Zavadilka

Ubytování (Prázdninový dům) Prázdninový dům Zavadilka. Prázdninový dům Zavadilka se nachází v Českých Budějovicích, jen 3,5 km od náměstí Přemysla Otakara II. a 3,3 km od pivovaru Budějovický Budvar. Ubytování Prázdninový dům Zavadilka se nachází ve městě České Budějovice (Česko - Jihočeský kraj).

Apartment Adéla

9,5

Apartment Adéla

Ubytování (Apartmán) Apartment Adéla. Apartmán Adéla se nachází v Hluboké nad Vltavou, 2 km od zámku Hluboká. Nabízí balkon, výhled na kopce a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Adéla se nachází ve městě Hluboká nad Vltavou (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartment Adéla má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartment Adéla momentálně evidujeme 103 recenzí.

Penzion U Štoly

9,5

Penzion U Štoly

Ubytování (Penzion) Penzion U Štoly. Penzion U Štoly se nachází v menší obci Úsilné, 8 km od historického centra Českých Budějovic, a nabízí ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Penzion U Štoly se nachází ve městě České Budějovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion U Štoly má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion U Štoly momentálně evidujeme 103 recenzí.

Apartmán Hluboká nad Vltavou

9,5

Apartmán Hluboká nad Vltavou

UbytováníApartmán Hluboká nad Vltavou. Apartmán Hluboká nad Vltavou se nachází v Hluboké nad Vltavou, 10 km od náměstí Přemysla Otakara II. Ubytování Apartmán Hluboká nad Vltavou se nachází ve městě Hluboká nad Vltavou (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmánový dům Jeník

9,5

Apartmánový dům Jeník

UbytováníApartmánový dům Jeník. Apartmánový dům Jeník se nachází v Nových Hradech, 36 km od náměstí Přemysla Otakara II., 43 km od zámku Český Krumlov a 15 km od zámku Weitra. Ubytování Apartmánový dům Jeník se nachází ve městě Nové Hrady (Česko - Jihočeský kraj).

Mobilní dům u Mikeše Trhové Sviny - Rejta

9,5

Mobilní dům u Mikeše Trhové Sviny - Rejta

UbytováníMobilní dům u Mikeše Trhové Sviny - Rejta. Mobilní dům u Mikeše Trhové Sviny - Rejta se nachází v Trhových Svinech, 24 km od náměstí Přemysla Otakara II. Ubytování Mobilní dům u Mikeše Trhové Sviny - Rejta se nachází ve městě Trhové Sviny (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány Na Návsi 19 u Hluboké

9,5

Apartmány Na Návsi 19 u Hluboké

Ubytování (Apartmány) Apartmány Na Návsi 19 u Hluboké. Apartmány Na Návsi 19 u Hluboké se nachází v Hrdějovicích a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Na Návsi 19 u Hluboké se nachází ve městě Hrdějovice (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion 28

9,5

Penzion 28

Ubytování (Penzion) Penzion 28. Penzion 28 se nachází ve vesnici Úsilné a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách, sdílenou kuchyň pro hosty zdarma a zahradu s posezením a zázemím pro... Ubytování Penzion 28 se nachází ve městě Úsilné (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion 28 má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion 28 momentálně evidujeme 18 recenzí.

Penzion Gomelská

9,5

Penzion Gomelská

Ubytování (Apartmán) Penzion Gomelská. Penzion Gomelská se nachází v Horní Stropnici a nabízí ubytování s TV a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Gomelská se nachází ve městě Horní Stropnice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Gomelská má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Penzion Gomelská momentálně evidujeme 38 recenzí.

Apartment U Malše 12

9,5

Apartment U Malše 12

Ubytování (Apartmán) Apartment U Malše 12. Apartmán U Malše 12 se nachází v Českých Budějovicích, v blízkosti náměstí Přemysla Otakara II. a hlavního autobusového nádraží, 2,3 km od Černé věže. Ubytování Apartment U Malše 12 se nachází ve městě České Budějovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartment U Malše 12 má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartment U Malše 12 momentálně evidujeme 68 recenzí.