Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Lišov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lišov

Penzion Rita

9,1

Penzion Rita

Ubytování (Penzion) Penzion Rita. Penzion Rita se nachází v Lišově. Nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách, rodinné pokoje a pokoje s kuchyní a vlastní koupelnou. Ubytování Penzion Rita se nachází ve městě Lišov (Česko - Jihočeský kraj).

Roubenka U Třeboně

9

Roubenka U Třeboně

Ubytování (Venkovský dům) Roubenka U Třeboně. Roubenka U Třeboně se nachází v obci Domanín. Tento venkovský dům nabízí výhled do zahrady, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Roubenka U Třeboně se nachází ve městě Lišov (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Roubenka U Třeboně má celkové hodnocení 9. Pro Venkovský dům Roubenka U Třeboně momentálně evidujeme 32 recenzí.

Malostranská restaurace

8,9

Malostranská restaurace

UbytováníMalostranská restaurace. Malostranská restaurace se nachází v Lišově, 13 km od náměstí Přemysla Otakara II., a nabízí bar a výhled na město. Ubytování Malostranská restaurace se nachází ve městě Lišov (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Na Plácku

8,7

Penzion Na Plácku

Ubytování (Prázdninový dům) Penzion Na Plácku. Penzion Na Plácku se nachází v Lišově. Nabízí sdílený lounge, zahradu, vybavení pro grilování, Wi-Fi zdarma a výhled do zahrady. Ubytování Penzion Na Plácku se nachází ve městě Lišov (Česko - Jihočeský kraj).

Relaxcentrum Mrkáček

6,9

Relaxcentrum Mrkáček

Ubytování (Hotel) Relaxcentrum Mrkáček. Relaxcentrum Mrkáček se nachází v Lišově, 13 km od centra Českých Budějovic, a nabízí saunu, vířivku, fitness centrum, krytý tenisový kurt a bowling. Ubytování Relaxcentrum Mrkáček se nachází ve městě Lišov (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Relaxcentrum Mrkáček má celkové hodnocení 6,9. Pro Hotel Relaxcentrum Mrkáček momentálně evidujeme 107 recenzí.

Penzion Kolny

6,9

Penzion Kolny

Ubytování (Penzion) Penzion Kolny. Penzion Kolny se nachází ve městě Lišov. Nabízí zahradu a bar. Můžete využít pokojovou službu a organizované výlety. Ubytování Penzion Kolny se nachází ve městě Lišov (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Kolny má celkové hodnocení 6,9. Pro Penzion Penzion Kolny momentálně evidujeme 17 recenzí.

Holiday home in Lisov/Südböhmen 30467

Holiday home in Lisov/Südböhmen 30467

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Lisov/Südböhmen 30467. Holiday home in Lisov/Südböhmen 30467 is located in Lišov. Guests have a private balcony. Ubytování Holiday home in Lisov/Südböhmen 30467 se nachází ve městě Lišov (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home in Lisov/Südböhmen 30467 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata u rybníka Dvořiště

Chata u rybníka Dvořiště

Ubytování (Prázdninový dům) Chata u rybníka Dvořiště. Chata u rybníka Dvořiště se nachází v Lišově, 39 km od Českého Krumlova. Tento prázdninový dům má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyni. Ubytování Chata u rybníka Dvořiště se nachází ve městě Lišov (Česko - Jihočeský kraj).