Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Trhové Sviny

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Trhové Sviny

Holiday home U Luboše

9,8

Holiday home U Luboše

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home U Luboše. Holiday home U Luboše se nachází v Trhových Svinách v Jihočeském kraji a nabízí zahradu s grilem, restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Holiday home U Luboše se nachází ve městě Trhové Sviny (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 751 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Holiday home U Luboše má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Holiday home U Luboše momentálně evidujeme 39 recenzí.

Pension Otěvěk

9,6

Pension Otěvěk

Ubytování (Apartmán) Pension Otěvěk. Pension Otěvěk sídlí na farmě na okraji obce a poskytuje ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Pension Otěvěk se nachází ve městě Trhové Sviny (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Otěvěk má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Pension Otěvěk momentálně evidujeme 61 recenzí.

Penzion U Blatce

9,6

Penzion U Blatce

Ubytování (Penzion) Penzion U Blatce. Penzion U Blatce se nachází v Nových Hradech. Nabízí příjemné ubytování, bazén a bezplatné parkování. Některé pokoje mají posezení a terasu nebo balkon. Ubytování Penzion U Blatce se nachází ve městě Trhové Sviny (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Blatce má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion U Blatce momentálně evidujeme 47 recenzí.

Restaurace Vráž

9

Restaurace Vráž

Ubytování (Penzion – hostinec) Restaurace Vráž. Restaurace Vráž se nachází Trhových Svinách. Nabízí sezónní venkovní bazén, gril, turistické informace, restauraci, konferenční a banketové prostory a... Ubytování Restaurace Vráž se nachází ve městě Trhové Sviny (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Restaurace Vráž má celkové hodnocení 9. Pro Penzion – hostinec Restaurace Vráž momentálně evidujeme 38 recenzí.

Chalupa u lesa

9

Chalupa u lesa

Ubytování (Penzion) Chalupa u lesa. Chalupa u lesa je situována v Bukové u Olešnice. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Chalupa u lesa se nachází ve městě Trhové Sviny (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa u lesa má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Chalupa u lesa momentálně evidujeme 35 recenzí.

Ubytování Svatá Trojice

8,9

Ubytování Svatá Trojice

Ubytování (Privát) Ubytování Svatá Trojice. Ubytování Svatá Trojice se nachází v Trhových Svinech a nabízí zahradu, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ubytování Svatá Trojice se nachází ve městě Trhové Sviny (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování Svatá Trojice má celkové hodnocení 8,9. Pro Privát Ubytování Svatá Trojice momentálně evidujeme 19 recenzí.

Penzion Mezilesí

8,7

Penzion Mezilesí

Ubytování (Penzion) Penzion Mezilesí. Penzion Mezilesí se nachází v Trhových Svinách. Nabízí sezónní venkovní bazén, bar, společný salonek a zahradu. Ubytování Penzion Mezilesí se nachází ve městě Trhové Sviny (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 703 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Atos

8,1

Hotel Atos

Ubytování (Hotel) Hotel Atos. Hotel Atos se nachází v obci Trhové Sviny a nabízí terasu a restauraci. Na místě je bezplatné Wi-Fi připojení a soukromé parkoviště. Ubytování Hotel Atos se nachází ve městě Trhové Sviny (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 026 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Atos má celkové hodnocení 8,1. Pro Hotel Hotel Atos momentálně evidujeme 116 recenzí.

Rodinný dům u Novohradských hor

Rodinný dům u Novohradských hor

Ubytování (Prázdninový dům) Rodinný dům u Novohradských hor. Rodinný dům u Novohradských hor se nachází v Trhových Svinách, 45 km od Guglwaldu, a nabízí zahradu, zázemí pro grilování a terasu. Ubytování Rodinný dům u Novohradských hor se nachází ve městě Trhové Sviny (Česko - Jihočeský kraj).

Two-Bedroom Holiday Home in Trhove Sviny

Two-Bedroom Holiday Home in Trhove Sviny

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Trhove Sviny. Tento prázdninový dům se nachází v Trhových Svinech v Jihočeském kraji, 23 km od Českého Krumlova a 15 km od Českých Budějovic. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Trhove Sviny se nachází ve městě Trhové Sviny (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 958 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Two-Bedroom Holiday Home in Trhove Sviny nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Martinský Mlýn

Martinský Mlýn

Ubytování (Penzion) Martinský Mlýn. Penzion Martinský Mlýn se nachází ve městě Trhové Sviny a nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Penzion poskytuje ubytování v pokojích s šatní skříní. Ubytování Martinský Mlýn se nachází ve městě Trhové Sviny (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Martinský Mlýn nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmány Jedovary

Apartmány Jedovary

Ubytování (Apartmán) Apartmány Jedovary. Apartmány Jedovary is set in Trhové Sviny. This apartment provides accommodation with free WiFi. Český Krumlov is 21 km from the apartment. Ubytování Apartmány Jedovary se nachází ve městě Trhové Sviny (Česko - Jihočeský kraj).

Ubytování Těšínov

Ubytování Těšínov

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování Těšínov. Ubytování Těšínov se nachází ve městě Trhové Sviny, 26 km od Gmündu. Nabízí sdílený lounge, zahradu, gril a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Ubytování Těšínov se nachází ve městě Trhové Sviny (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 637 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)