Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Modrá Hůrka

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Modrá Hůrka

Holiday home Hůrka

9,8

Holiday home Hůrka

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Hůrka. Prázdninový dům Hůrka se nachází v Hůrce a nabízí zahradu, venkovní bazén, výhled na hory, terasu a gril. Ubytování Holiday home Hůrka se nachází ve městě Modrá Hůrka (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Holiday home Hůrka má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Holiday home Hůrka momentálně evidujeme 21 recenzí.

Chatka na Lipně

8,5

Chatka na Lipně

Ubytování (Chata) Chatka na Lipně. Chatka Na Lipně se nachází v Hůrce a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Je zde i restaurace. Chatka má TV. U chaty je dětské hřiště. Ubytování Chatka na Lipně se nachází ve městě Modrá Hůrka (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Chatka na Lipně má celkové hodnocení 8,5. Pro Chata Chatka na Lipně momentálně evidujeme 17 recenzí.

Eder penzion&restaurant

8,1

Eder penzion&restaurant

Ubytování (Penzion) Eder penzion&restaurant. Eder penzion&restaurant se nachází přímo u pláže v Hůrce a nabízí sezónní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi, turistické informace, zázemí pro grilování a... Ubytování Eder penzion&restaurant se nachází ve městě Modrá Hůrka (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Eder penzion&restaurant má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Eder penzion&restaurant momentálně evidujeme 120 recenzí.

Chatka na Lipně BB

Chatka na Lipně BB

Ubytování (Chata) Chatka na Lipně BB. Chatka na Lipně 2 se nachází v obci Hůrka a nabízí ubytování s terasou. Můžete zde relaxovat také na zahradě. Chata stojí 22 km od Tábora. Ubytování Chatka na Lipně BB se nachází ve městě Modrá Hůrka (Česko - Jihočeský kraj).