Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Borovany

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Borovany

Residence Safari Resort - Chateau

9,8

Residence Safari Resort - Chateau

Ubytování (Aparthotel) Residence Safari Resort - Chateau. Residence Safari Resort - Chateau se nachází v Borovanech v Jihočeském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Residence Safari Resort - Chateau se nachází ve městě Borovany (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Residence Safari Resort - Chateau má celkové hodnocení 9,8. Pro Aparthotel Residence Safari Resort - Chateau momentálně evidujeme 6 recenzí.

Residence Safari Resort - Bison Lodge

9,7

Residence Safari Resort - Bison Lodge

Ubytování (Hotel) Residence Safari Resort - Bison Lodge. Residence Safari Resort - Bison Lodge se nachází v Borovanech a nabízí restauraci, sdílený lounge, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech... Ubytování Residence Safari Resort - Bison Lodge se nachází ve městě Borovany (Česko - Jihočeský kraj).

U Smolíků

9,7

U Smolíků

Ubytování (Chata) U Smolíků. Chata U Smolíků se nachází v Borovanech a nabízí kuchyň a bezplatné Wi-Fi. Ubytování U Smolíků se nachází ve městě Borovany (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování U Smolíků má celkové hodnocení 9,7. Pro Chata U Smolíků momentálně evidujeme 16 recenzí.

Ubytování u Čertů

9,3

Ubytování u Čertů

Ubytování (Apartmány) Ubytování u Čertů. Ubytování u Čertů se nachází v Borovanech v Jihočeském kraji a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ubytování u Čertů se nachází ve městě Borovany (Česko - Jihočeský kraj).

penzion U Kmotra

9,2

penzion U Kmotra

Ubytování (Aparthotel) penzion U Kmotra. penzion U Kmotra se nachází v Borovanech, 38 km od rakouského Gmündu, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování penzion U Kmotra se nachází ve městě Borovany (Česko - Jihočeský kraj).

Borovansky mlyn

8

Borovansky mlyn

Ubytování (Hotel) Borovansky mlyn. Borovanský mlýn je zrekonstruovaný mlýn a hospodářská usedlost, vzdálený 2 km od Borovan v jižních Čechách, 16 km od Českých Budějovic. Ubytování Borovansky mlyn se nachází ve městě Borovany (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Borovansky mlyn má celkové hodnocení 8. Pro Hotel Borovansky mlyn momentálně evidujeme 29 recenzí.

U nás na chalupě

U nás na chalupě

Ubytování (Prázdninový dům) U nás na chalupě. U nás na chalupě is situated in Borovany and offers a garden. Free WiFi is featured. Ubytování U nás na chalupě se nachází ve městě Borovany (Česko - Jihočeský kraj).

Egon Schiele Farm - romantic house with a huge garden Radostice

Egon Schiele Farm - romantic house with a huge garden Radostice

Ubytování (Prázdninový dům) Egon Schiele Farm - romantic house with a huge garden Radostice. Farma Egona Schieleho - romantický dům s velkou zahradou Radostice se nachází v Borovanech, 28 km od Českého Krumlova. Ubytování Egon Schiele Farm - romantic house with a huge garden Radostice se nachází ve městě Borovany (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Prázdninový dům Egon Schiele Farm - romantic house with a huge garden Radostice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Residence Safari Resort - Teepee Village

Residence Safari Resort - Teepee Village

Ubytování (Luxusní stan) Residence Safari Resort - Teepee Village. Residence Safari Resort - Teepee Village se nachází v Borovanech a nabízí ubytování s přístupem do zahrady. Denně se zde podává kontinentální snídaně. Ubytování Residence Safari Resort - Teepee Village se nachází ve městě Borovany (Česko - Jihočeský kraj).

Residence Safari resort - Prvok

Residence Safari resort - Prvok

Ubytování (Apartmán) Residence Safari resort - Prvok. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Prvok is situated in Borovany. The accommodation is 28 km from Český Krumlov. Ubytování Residence Safari resort - Prvok se nachází ve městě Borovany (Česko - Jihočeský kraj).

Hotel Alf

Hotel Alf

Ubytování (Hotel) Hotel Alf. Hotel Alf se nachází v těsné blízkosti borovanského kláštera, pouhých 100 metrů od nejbližší autobusové zastávky a 300 metrů od železniční stanice, a... Ubytování Hotel Alf se nachází ve městě Borovany (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Hotel Hotel Alf nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.