Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Mirkovice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mirkovice

Apartmán Mirkovice

9,3

Apartmán Mirkovice

Ubytování (Apartmán) Apartmán Mirkovice. Apartmán Mirkovice se nachází v Mírkovicích a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Mirkovice se nachází ve městě Mirkovice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 364 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Mirkovice má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmán Mirkovice momentálně evidujeme 7 recenzí.

Svachovka

9

Svachovka

Ubytování (Hotel) Svachovka. Hotel Svachovka se nachází v areálu golfového hřiště Svachova Lhotka, pouhých 6 km východně od Českého Krumlova, a nabízí jedinečnou rustikální atmosféru s... Ubytování Svachovka se nachází ve městě Mirkovice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 519 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Svachovka má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Svachovka momentálně evidujeme 219 recenzí.

Chalupa / cottage Malčice

8,7

Chalupa / cottage Malčice

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa / cottage Malčice. Chalupa / cottage Malčice se nachází v Malčicích v Jihočeském kraji. Tento prázdninový dům nabízí zahradu, bazén a Wi-Fi zdarma. Ubytování Chalupa / cottage Malčice se nachází ve městě Mirkovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Chalupa / cottage Malčice má celkové hodnocení 8,7. Pro Prázdninový dům Chalupa / cottage Malčice momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartmán Zahrádka

Apartmán Zahrádka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Zahrádka. Apartmán Zahrádka se nachází v Mírkovicích a nabízí vířivku a terasu. Apartmán má 2 ložnice a kuchyň s myčkou a sporákem. Ubytování Apartmán Zahrádka se nachází ve městě Mirkovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Apartmán Apartmán Zahrádka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Statek "Two brooms", Apartment

Statek "Two brooms", Apartment

Ubytování (Farma) Statek "Two brooms", Apartment. Statek "Dvě košťata", Apartmán se nachází v obci Mírkovice. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a bezplatné půjčení jízdních kol. Ubytování Statek "Two brooms", Apartment se nachází ve městě Mirkovice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Farma Statek "Two brooms", Apartment nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.