Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Mirkovice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mirkovice

Apartmán Mirkovice

9,3

Apartmán Mirkovice

Ubytování (Apartmán) Apartmán Mirkovice. Apartmán Mirkovice se nachází v Mírkovicích a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Mirkovice se nachází ve městě Mirkovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán Mirkovice má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmán Mirkovice momentálně evidujeme 7 recenzí.

Svachovka

9

Svachovka

Ubytování (Hotel) Svachovka. Hotel Svachovka se nachází v areálu golfového hřiště Svachova Lhotka, pouhých 6 km východně od Českého Krumlova, a nabízí jedinečnou rustikální atmosféru s... Ubytování Svachovka se nachází ve městě Mirkovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Svachovka má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Svachovka momentálně evidujeme 219 recenzí.

Statek "Two brooms", Apartment

Statek "Two brooms", Apartment

Ubytování (Farma) Statek "Two brooms", Apartment. Statek "Dvě košťata", Apartmán se nachází v obci Mírkovice. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a bezplatné půjčení jízdních kol. Ubytování Statek "Two brooms", Apartment se nachází ve městě Mirkovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Farma Statek "Two brooms", Apartment nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.