Hledat

Ubytování

Dolní Rakousy

V regionu Dolní Rakousy (Rakousko) máme celkem 1408 hotelů a ubytování.

Pro region Dolní Rakousy doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Kremže (46), Göstling an der Ybbs (36), Baden (35), Lackenhof (27), Litschau (25), Semmering (25), Sankt Pölten (22), Melk (21), Spitz (19), Weissenkirchen in der Wachau (17). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Dolní Rakousy

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Dolní Rakousy

Ferienwohnung im Cottageviertel

10

Ferienwohnung im Cottageviertel

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung im Cottageviertel. Offering free WiFi and garden views, Ferienwohnung Cottageviertel provides accommodation set in Melk, just 700 metres from Melk Abbey. Ubytování Ferienwohnung im Cottageviertel se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

K-Apartment

10

K-Apartment

Ubytování (Apartmán) K-Apartment. K-Apartment se nachází v Bad Vöslau, 2 km od centra a 6 km od Badenu. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování K-Apartment se nachází ve městě Bad Vöslau (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Schaidreith

10

Landhaus Schaidreith

Ubytování (Apartmány) Landhaus Schaidreith. Set in Ferschnitz, 13 km from Amstetten, Landhaus Schaidreith offers a garden and free WiFi. Ubytování Landhaus Schaidreith se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Biobauernhof Obereck

9,9

Biobauernhof Obereck

Ubytování (Apartmán) Biobauernhof Obereck. Ubytování Biobauernhof Obereck se nachází v obci Göstling an der Ybbs. Nabízí ubytování s výhledem na hory a do zahrady a Wi-Fi zdarma. Ubytování Biobauernhof Obereck se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Rotheneder- Rupp

9,9

Ferienwohnung Rotheneder- Rupp

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Rotheneder- Rupp. Featuring barbecue facilities, Ferienwohnung Rotheneder- Rupp offers accommodation in Niederndorf with free WiFi and mountain views. Ubytování Ferienwohnung Rotheneder- Rupp se nachází ve městě Niederndorf (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 948 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus im Wanderparadies der Voralpen

9,9

Haus im Wanderparadies der Voralpen

Ubytování (Prázdninový dům) Haus im Wanderparadies der Voralpen. Haus im Wanderparadies der Voralpen is situated in Furth an der Triesting and offers a terrace. Ubytování Haus im Wanderparadies der Voralpen se nachází ve městě Furth an der Triesting (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 426 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Mendlingbauer

9,9

Ferienhaus Mendlingbauer

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Mendlingbauer. Ferienhaus Mendlingbauer se nachází v obci Lassing a nabízí výhled na hory. Ubytování Ferienhaus Mendlingbauer se nachází ve městě Lassing (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ingrid und Josef Haunschmid

9,9

Ingrid und Josef Haunschmid

Ubytování (Farma) Ingrid und Josef Haunschmid. Apartment Ingrid und Josef Haunschmid leží na klidném místě uprostřed polí, 1 km od centra obce Kollmitzberg. Ubytování Ingrid und Josef Haunschmid se nachází ve městě Ardagger Markt (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 272 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kerndlerhof

9,9

Kerndlerhof

Ubytování (Farma) Kerndlerhof. Kendlerhof offers an in-depth look into the daily life of a farmer with cows, ponies, cats, goats and many other farm animals and is located 6 km from the... Ubytování Kerndlerhof se nachází ve městě Ybbs an der Donau (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 343 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MINT Apartment

9,9

MINT Apartment

Ubytování (Apartmán) MINT Apartment. MINT Apartment is situated in Perchtoldsdorf. The accommodation is 48 km from Wiener Neustadt. Ubytování MINT Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Kohlnberger

9,9

Appartement Kohlnberger

Ubytování (Apartmán) Appartement Kohlnberger. Offering free WiFi and city views, Appartement Kohlnberger is an accommodation located in Waidhofen an der Ybbs. Ubytování Appartement Kohlnberger se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 990 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Gschaiderhof

9,9

Landhaus Gschaiderhof

Ubytování (Apartmány) Landhaus Gschaiderhof. Apartmán Landhaus Gschaiderhof se nachází ve městě Puchberg am Schneeberg, 6 km od Schneebergu a 300 metrů od lanovky Schneebergseilbahn. Ubytování Landhaus Gschaiderhof se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Zwickelreith

9,9

Ferienhaus Zwickelreith

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Zwickelreith. Ferienhaus Zwickelreith nabízí ubytování s terasou, výhledem na hory, plně vybavenou kuchyní a kávovarem. Ubytování Ferienhaus Zwickelreith se nachází ve městě Königsberg 3 (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 495 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung

9,9

Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung. Ferienwohnung is located in Schwarzenau and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. There is an on-site restaurant and free private parking. Ubytování Ferienwohnung se nachází ve městě Schwarzenau (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ferienhäuschen Gruber

9,9

Ferienhäuschen Gruber

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhäuschen Gruber. Set in Loosdorf in the Lower Austria region, Ferienhäuschen Gruber features a garden. The property has garden views and is 5 km from Melk. Ubytování Ferienhäuschen Gruber se nachází ve městě Pielachstraße 18 Albrechtsberg (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 028 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zum Ybbsturm

9,9

Apartment Zum Ybbsturm

Ubytování (Apartmán) Apartment Zum Ybbsturm. Apartment Zum Ybbsturm is located in Waidhofen an der Ybbs. Ubytování Apartment Zum Ybbsturm se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 769 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vronis-Apartment

9,9

Vronis-Apartment

Ubytování (Apartmán) Vronis-Apartment. Vronis-Apartment is located in Stephanshart and offers a restaurant, a garden and barbecue facilities. Ubytování Vronis-Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Familie Stoier

9,9

Familie Stoier

Ubytování (Farma) Familie Stoier. Familie Stoier se nachází v Reichenau, pouhých 11 km od pohoří Rax a 3,3 km od lanovky Raxseilbahn, a nabízí ubytování s grilem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Familie Stoier se nachází ve městě Edlach 11 (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Waldblick

9,9

Haus Waldblick

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Waldblick. Located in Strelzhof in the Lower Austria region, Haus Waldblick features a terrace. Ubytování Haus Waldblick se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 955 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beethoven Luxury Suite, Villa Schönfeld, Baden bei Wien

9,9

Beethoven Luxury Suite, Villa Schönfeld, Baden bei Wien

Ubytování (Apartmán) Beethoven Luxury Suite, Villa Schönfeld, Baden bei Wien. Situated in Baden, 1.1 km from Rosarium and 1.6 km from Roman baths, Beethoven Luxury Suite, Villa Schönfeld, Baden bei Wien features accommodation with... Ubytování Beethoven Luxury Suite, Villa Schönfeld, Baden bei Wien se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 568 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Die Schmiede

9,8

Die Schmiede

Ubytování (Bed and breakfast) Die Schmiede. Die Schmiede has city views, free WiFi and free private parking, situated in Ybbsitz. Ubytování Die Schmiede se nachází ve městě Ybbsitz (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 660 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

City Appartement Wien-Schwechat

9,8

City Appartement Wien-Schwechat

Ubytování (Apartmán) City Appartement Wien-Schwechat. Boasting city views, City Appartement Wien-Schwechat features accommodation with a balcony and a kettle, around 3.6 km from Schwechat Refinery. Ubytování City Appartement Wien-Schwechat se nachází ve městě Schwechat (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appatment Schrems Stadt

9,8

Appatment Schrems Stadt

Ubytování (Apartmán) Appatment Schrems Stadt. Appatment Schrems Stadt is located in Schrems. The accommodation is 38 km from Třeboň. Ubytování Appatment Schrems Stadt se nachází ve městě Schrems (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ötscherblick Fam Winter

9,8

Ötscherblick Fam Winter

Ubytování (Apartmány) Ötscherblick Fam Winter. Set in Frankenfels, 39 km from Lackenhof, Ötscherblick Fam Winter offers a garden and free WiFi. Ubytování Ötscherblick Fam Winter se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus zur alten Buche

9,8

Gästehaus zur alten Buche

Ubytování (Prázdninový dům) Gästehaus zur alten Buche. Gästehaus zur alten Buche nabízí ubytování v obci Eisengraberamt, v oblasti, kde se lze věnovat aktivitám, jako je cyklistika a pěší turistika. Ubytování Gästehaus zur alten Buche se nachází ve městě Eisengraberamt (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Daurer

9,8

Gästehaus Daurer

Ubytování (Penzion) Gästehaus Daurer. Set in Reinsberg, Gästehaus Daurer features a garden, shared lounge and free WiFi. The property offers garden views and a sun terrace. Ubytování Gästehaus Daurer se nachází ve městě Reinsberg 15 (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 917 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Höbart

9,8

Ferienwohnung Höbart

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Höbart. Ferienwohnung Hobart v Dorfstettenu nabízí ubytování s možností vlastního stravování, terasou a zahradou s grilem. Wi-Fi je zde k dispozici zdarma. Ubytování Ferienwohnung Höbart se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Orth

9,8

Ferienwohnungen Orth

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Orth. Apartmány Ferienwohnungen Orth se nacházejí v obci Lassing a nabízejí výhledy na hory a kuchyň. Ubytování Ferienwohnungen Orth se nachází ve městě Lassing (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 790 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Vonwald

9,8

Ferienwohnung Vonwald

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Vonwald. Situated in Michelbach, Ferienwohnung Vonwald offers a garden. Vienna is 44 km away. Free private parking is available on site. Ubytování Ferienwohnung Vonwald se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Siloblick

9,8

Ferienwohnung Siloblick

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Siloblick. Ferienwohnung Siloblick se nachází na poklidném místě uprostřed venkovské krajiny, 10 minut jízdy autem od výjezdů Amstetten z dálnice A1 a půl hodiny... Ubytování Ferienwohnung Siloblick se nachází ve městě Amstetten (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 749 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Urlaub am Bahnhof

9,8

Urlaub am Bahnhof

Ubytování (Prázdninové domy) Urlaub am Bahnhof. Urlaub am Bahnhof nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Annabergu. Ubytování Urlaub am Bahnhof se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weingut - Gästezimmer zum Schwalbennest

9,8

Weingut - Gästezimmer zum Schwalbennest

Ubytování (Privát) Weingut - Gästezimmer zum Schwalbennest. Vinicemi obklopený Gästezimmer zum Schwalbennest je situován v centru města Herrnbaumgarten, 700 metrů od muzea Nonseum. Ubytování Weingut - Gästezimmer zum Schwalbennest se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 749 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Kölch

9,8

Haus Kölch

Ubytování (Apartmán) Haus Kölch. Haus Kölch se nachází v Lackenhofu, 300 metrů od Eibenkoglu. Nabízí restauraci. Tento apartmán má ložnici, satelitní TV s plochou obrazovkou a kuchyni. Ubytování Haus Kölch se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 501 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Fasching

9,8

Haus Fasching

Ubytování (Apartmán) Haus Fasching. Ubytování Haus Fasching se nachází v Aggsbachu v Dolním Rakousku. Nabízí terasu, výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a půjčení kol zdarma. Ubytování Haus Fasching se nachází ve městě Aggsbach (Rakousko - Dolní Rakousy).

Stifts-Suite

9,8

Stifts-Suite

Ubytování (Apartmán) Stifts-Suite. Situated in Klosterneuburg, less than 1 km from Klosterneuburg Monastery, Stifts-Suite features accommodation with a bar, free WiFi and a shared kitchen. Ubytování Stifts-Suite se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferien-T-raum / Holiday Home / Krems an der Donau

9,8

Ferien-T-raum / Holiday Home / Krems an der Donau

Ubytování (Prázdninový dům) Ferien-T-raum / Holiday Home / Krems an der Donau. Located in Krems an der Donau, 1.4 km from Caricature Museum Krems, Ferien-T-raum / Holiday Home / Krems an der Donau provides accommodation with free... Ubytování Ferien-T-raum / Holiday Home / Krems an der Donau se nachází ve městě 112 Steiner Landstraße (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus ÖtscherTeufel

9,8

Haus ÖtscherTeufel

Ubytování (Privát) Haus ÖtscherTeufel. Haus ÖtscherTeufel stojí uprostřed přírodní rezervace Ötscher-Tormäuer, jen 250 metrů od sjezdovek lyžařského areálu Ötscher. Ubytování Haus ÖtscherTeufel se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 546 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landchalet Waldjuwel

9,8

Landchalet Waldjuwel

Ubytování (Prázdninový dům) Landchalet Waldjuwel. Landchalet Waldjuwel nabízí ubytování s možností vlastního stravování, terasou a bezplatným Wi-Fi v Allhartsbergu. Ubytování Landchalet Waldjuwel se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 018 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zeidelhof

9,8

Zeidelhof

Ubytování (Farma) Zeidelhof. Zeidelhof se nachází v obci Lilienfeld, 47 km od Melku. Nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Zeidelhof se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 055 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartement EINS

9,8

Apartement EINS

Ubytování (Apartmán) Apartement EINS. Boasting garden views, Apartement EINS offers accommodation with a terrace and a kettle, around 2 km from NV Arena. Ubytování Apartement EINS se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Bergzeit Appartements

9,8

Bergzeit Appartements

Ubytování (Apartmány) Bergzeit Appartements. Bergzeit Appartements features mountain views, free WiFi and free private parking, located in Warth am Arlberg, 400 metres from Wartherhorn. Ubytování Bergzeit Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Voralbersko).

Einkehrhof Poggau

9,8

Einkehrhof Poggau

Ubytování (Apartmány) Einkehrhof Poggau. Einkehrhof Poggau nabízí ubytování v apartmánech s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi a nábytkem z masivu v Reinsbergu. Ubytování Einkehrhof Poggau se nachází ve městě Buchberg 18 (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 017 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Ulli

9,8

Ferienhaus Ulli

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Ulli. Set in a quiet location on the edge of the Wachau, Ferienhaus Ulli is situated in Gansbach. Ubytování Ferienhaus Ulli se nachází ve městě Nonnenhöfen 2 (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 230 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Lenzau

9,8

Ferienhaus Lenzau

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Lenzau. Samostatně stojící prázdninový dům Lenzau se nachází v obci Strohmarkt, 4 minuty jízdy autem od centra města Göstling an der Ybbs, 3 km od veřejných lázní... Ubytování Ferienhaus Lenzau se nachází ve městě Strohmarkt 9 (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ferienwohnung Pichler

9,8

Ferienwohnung Pichler

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Pichler. Ferienwohnung Pichler is situated in Traunstein and offers free bikes and a terrace. Ubytování Ferienwohnung Pichler se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Teichblick

9,8

Haus Teichblick

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Teichblick. Haus Teichblick se nachází v Strelzhofu na úpatí hory Hohe Wand. Ubytování Haus Teichblick se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 258 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Nepomuk

9,8

Apartment Nepomuk

Ubytování (Apartmán) Apartment Nepomuk. Apartment Nepomuk se nachází v obci Kirchberg an der Pielach a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Nepomuk se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 212 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wohnung südlich von Wien

9,8

Wohnung südlich von Wien

Ubytování (Apartmán) Wohnung südlich von Wien. Wohnung südlich von Wien se nachází v Bad Vöslau, 29 km od Vídně, 47 km od Semmeringu, 500 metrů od vlakového nádraží a 1,5 km od termálních lázní... Ubytování Wohnung südlich von Wien se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 975 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schloss Schönau Jagdhaus

9,8

Schloss Schönau Jagdhaus

Ubytování (Horské chaty) Schloss Schönau Jagdhaus. Schloss Schönau Jagdhaus je situován v historické budově v poklidné lokalitě v obci Schönau an der Triesting. Ubytování Schloss Schönau Jagdhaus se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 130 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Semmering Villa Sonnenschein

9,8

Semmering Villa Sonnenschein

Ubytování (Prázdninový dům) Semmering Villa Sonnenschein. Semmering Villa Sonnenschein nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi i společnou kuchyň a lounge v obci Steihaus am Semmering. Ubytování Semmering Villa Sonnenschein se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Bauer

9,8

Ferienhaus Bauer

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Bauer. Ferienhaus Bauer nabízí ubytování v Trattenbachu se zahradou, grilem, terasou, bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Ubytování Ferienhaus Bauer se nachází ve městě Trattenbach (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech regionu Dolní Rakousy

Ubytování v městech regionu Dolní Rakousy

Ubytování v regionu Dolní Rakousy - Rakousko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 1408 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Dolní Rakousy.

Pro region Dolní Rakousy doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Kremže (46), Göstling an der Ybbs (36), Baden (35), Lackenhof (27), Litschau (25), Semmering (25), Sankt Pölten (22), Melk (21), Spitz (19), Weissenkirchen in der Wachau (17). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Dolní Rakousy máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Ferienwohnung im Cottageviertel (10*), K-Apartment (10*), Landhaus Schaidreith (10*), Biobauernhof Obereck (9,9*), Ferienwohnung Rotheneder- Rupp (9,9*), Haus im Wanderparadies der Voralpen (9,9*), Ferienhaus Mendlingbauer (9,9*), Ingrid und Josef Haunschmid (9,9*), Kerndlerhof (9,9*), MINT Apartment (9,9*).

Region Dolní Rakousy může být skvělým místem pro strávení dovolené.