Hledat

Ubytování

Dolní Rakousy

V regionu Dolní Rakousy (Rakousko) máme celkem 1408 hotelů a ubytování.

Pro region Dolní Rakousy doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Kremže (46), Göstling an der Ybbs (36), Baden (35), Lackenhof (27), Litschau (25), Semmering (25), Sankt Pölten (22), Melk (21), Spitz (19), Weissenkirchen in der Wachau (17). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Dolní Rakousy

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Dolní Rakousy

Apartment am Alpakahof Hahn

10

Apartment am Alpakahof Hahn

Ubytování (Apartmán) Apartment am Alpakahof Hahn. Apartment am Alpakahof Hahn se nachází v Grafenschlagu. Ubytování je vzdálené 30 km od Dürnsteinu a poskytuje neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment am Alpakahof Hahn se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Dolní Rakousy).

Voralpen Lodge - Ferienhaus mit Wellnessbereich

10

Voralpen Lodge - Ferienhaus mit Wellnessbereich

Ubytování (Prázdninový dům) Voralpen Lodge - Ferienhaus mit Wellnessbereich. Nachází se ve Traisenu v Dolním Rakousku, Voralpen Lodge - Ferienhaus mit Wellnessbereich má také zahradu. Ubytování Voralpen Lodge - Ferienhaus mit Wellnessbereich se nachází ve městě Traisen (Rakousko - Dolní Rakousy).

Bungalow mit Garten und Carport Nähe Asia Linsberg Therme und Golfclub Linsberg

10

Bungalow mit Garten und Carport Nähe Asia Linsberg Therme und Golfclub Linsberg

Ubytování (Apartmán) Bungalow mit Garten und Carport Nähe Asia Linsberg Therme und Golfclub Linsberg. Bungalov s Garten und Carport Nähe Asia Linsberg Therme und Golfclub Linsberg se nachází v Breitenau a nabízí zahradu, gril a terasu. 32 km od Badenu. Ubytování Bungalow mit Garten und Carport Nähe Asia Linsberg Therme und Golfclub Linsberg se nachází ve městě Breitenau (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ferienwohnung im Cottageviertel

10

Ferienwohnung im Cottageviertel

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung im Cottageviertel. Offering free WiFi and garden views, Ferienwohnung Cottageviertel provides accommodation set in Melk, just 700 metres from Melk Abbey. Ubytování Ferienwohnung im Cottageviertel se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Haus am Berg - Waldviertel

10

Haus am Berg - Waldviertel

UbytováníHaus am Berg - Waldviertel. Haus am se nachází pouhých 35 km od hradu Weitra. Berg - Waldviertel se nachází v Arbesbachu a nabízí zahradu, gril a soukromý check-in a check-out. Ubytování Haus am Berg - Waldviertel se nachází ve městě Arbesbach (Rakousko - Dolní Rakousy).

Cosy Apartment in Annaberg with Private Garden

10

Cosy Apartment in Annaberg with Private Garden

UbytováníCosy Apartment in Annaberg with Private Garden. Cosy Apartment in Annaberg with Private Garden se nachází v Annaberg i. Ubytování Cosy Apartment in Annaberg with Private Garden se nachází ve městě Annaberg (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Traiskirchen

10

Apartment Traiskirchen

UbytováníApartment Traiskirchen. Apartment Traiskirchen se nachází v Traiskirchenu, 5,2 km od kasina Baden a 5,4 km od římských lázní. Nabízí výhled do zahrady. Ubytování Apartment Traiskirchen se nachází ve městě Traiskirchen (Rakousko - Dolní Rakousy).

Weissenkirchen In Der Wachau

10

Weissenkirchen In Der Wachau

UbytováníWeissenkirchen In Der Wachau. Weissenkirchen In Der Wachau se nachází v obci Weissenkirchen in der Wachau, 5,3 km od hradu Dürnstein, 34 km od kláštera Herzogenburg a 34 km od hradu... Ubytování Weissenkirchen In Der Wachau se nachází ve městě Weissenkirchen in der Wachau (Rakousko - Dolní Rakousy).

Spitz Deluxe

10

Spitz Deluxe

UbytováníSpitz Deluxe. Spitz Deluxe se nachází v obci Sankt Johann im Mauerthale, pouhých 15 km od opatství Melk, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Spitz Deluxe se nachází ve městě Schwallenbach (Rakousko - Dolní Rakousy).

Hof Sonnegg - Naturpark Jauerling - Wachau

10

Hof Sonnegg - Naturpark Jauerling - Wachau

UbytováníHof Sonnegg - Naturpark Jauerling - Wachau. Hof Sonnegg - Naturpark Jauerling - Wachau se nachází v obci Maria Laach am Jauerling, 16 km od opatství Melk. Ubytování Hof Sonnegg - Naturpark Jauerling - Wachau se nachází ve městě Maria Laach am Jauerling (Rakousko - Dolní Rakousy).

Bio Bauernhof Oberhinterberg Appartement

10

Bio Bauernhof Oberhinterberg Appartement

Ubytování (Apartmány) Bio Bauernhof Oberhinterberg Appartement. Ubytování v Annaberg im Lammertal v Salcbursku a Dachstein West jsou vzdálené 3,3 kmBio Bauernhof Oberhinterberg Appartement nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování Bio Bauernhof Oberhinterberg Appartement se nachází ve městě Annaberg (Rakousko - Salcbursko).

K-Apartment

10

K-Apartment

Ubytování (Apartmán) K-Apartment. K-Apartment se nachází v Bad Vöslau, 2 km od centra a 6 km od Badenu. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování K-Apartment se nachází ve městě Bad Vöslau (Rakousko - Dolní Rakousy).

Badener Hof

10

Badener Hof

Ubytování (Hotel) Badener Hof. Badener Hof se nachází v Badenu a nabízí přímý přístup do termálních lázní Römertherme, kde mají hosté volný vstup, pokoje s balkonem, vlastní restauraci a... Ubytování Badener Hof se nachází ve městě Baden (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ferienwohnung Waldköhlerei

10

Ferienwohnung Waldköhlerei

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Waldköhlerei. Ferienwohnung Waldköhlerei se nachází v Michelbachu v Dolním Rakousku a nabízí terasu a výhled do zahrady. 34 km od Badenu. Ubytování Ferienwohnung Waldköhlerei se nachází ve městě Michelbach (Rakousko - Dolní Rakousy).

KLOSTERHOF KREMS - großes Ferienapartment im Herzen der Wachau

10

KLOSTERHOF KREMS - großes Ferienapartment im Herzen der Wachau

Ubytování (Apartmán) KLOSTERHOF KREMS - großes Ferienapartment im Herzen der Wachau. KLOSTERHOF KREMS - großes Ferienapartment se může pochlubit zahradou. im Herzen der Wachau nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory v... Ubytování KLOSTERHOF KREMS - großes Ferienapartment im Herzen der Wachau se nachází ve městě Imbach (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ferienwohnung Anna im Mostviertel

10

Ferienwohnung Anna im Mostviertel

UbytováníFerienwohnung Anna im Mostviertel. Offering quiet street views, Ferienwohnung Anna im Mostviertel is an accommodation located in Seitenstetten Markt, 15 km from Sonntagberg Basilica and 48... Ubytování Ferienwohnung Anna im Mostviertel se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ferienhaus ZUR ALTEN FORSTKANZLEI

10

Ferienhaus ZUR ALTEN FORSTKANZLEI

UbytováníFerienhaus ZUR ALTEN FORSTKANZLEI. Ferienhaus ZUR ALTEN FORSTKANZLEI se nachází ve Waldu a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ferienhaus ZUR ALTEN FORSTKANZLEI se nachází ve městě Wald (Rakousko - Dolní Rakousy).

BIO Hof/Wiesbauer Talblick

10

BIO Hof/Wiesbauer Talblick

UbytováníBIO Hof/Wiesbauer Talblick. BIO Hof/Wiesbauer Talblick nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. 14 km od opatství Lilienfeld. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování BIO Hof/Wiesbauer Talblick se nachází ve městě Türnitz (Rakousko - Dolní Rakousy).

Jup - a luxury boutique chalet

10

Jup - a luxury boutique chalet

UbytováníJup - a luxury boutique chalet. Jup - luxusní butiková chata se nachází 28 km od vlakového nádraží Sankt Anton am Arlberg a nabízí výhled na řeku, zahradu, bar a gril. Ubytování Jup - a luxury boutique chalet se nachází ve městě Warth (Rakousko - Voralbersko).

Ferienhaus in Niederösterreich mit 3 Apartments mitten im Wald

10

Ferienhaus in Niederösterreich mit 3 Apartments mitten im Wald

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus in Niederösterreich mit 3 Apartments mitten im Wald. Ferienhaus in Niederösterreich se nachází ve Feuchtenbachu, 42 km od Sankt Pöltenu. mit 3 Apartmány mitten im Wald nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienhaus in Niederösterreich mit 3 Apartments mitten im Wald se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Dolní Rakousy).

Chalet Oxygen

10

Chalet Oxygen

Ubytování (Horské chaty) Chalet Oxygen. Chalet Oxygen se nachází ve Fürthu a nabízí zahradu, gril a terasu. 49 km od Bad Reichenhallu. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalet Oxygen se nachází ve městě Furth (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Hollenstein

10

Apartment Hollenstein

Ubytování (Apartmány) Apartment Hollenstein. Nachází se v Hollenstein an der Apartment Hollenstein se nachází v obci Ybbs v Dolním Rakousku a nabízí terasu. 41 km od Mariazellu. Ubytování Apartment Hollenstein se nachází ve městě Hollenstein an der Ybbs (Rakousko - Dolní Rakousy).

Quaint Holiday Home in Lower Austria with Sauna

10

Quaint Holiday Home in Lower Austria with Sauna

UbytováníQuaint Holiday Home in Lower Austria with Sauna. Quaint Holiday Home in Lower Austria with Sauna se nachází v Edlitzu, 32 km od hradu Forchtenstein, 33 km od Burg Lockenhaus a 39 km od muzea Liszta. Ubytování Quaint Holiday Home in Lower Austria with Sauna se nachází ve městě Edlitz (Rakousko - Dolní Rakousy).

Landhaus im Waldviertel

10

Landhaus im Waldviertel

UbytováníLandhaus im Waldviertel. Landhaus i se nachází jen 14 km od hradu Ottenstein.m Waldviertel se nachází ve městě Zwettl Stadt a nabízí zahradu, terasu a nepřetržitě otevřenou... Ubytování Landhaus im Waldviertel se nachází ve městě Zwettl Stadt (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ferienwohnung Sonnleiten

10

Ferienwohnung Sonnleiten

UbytováníFerienwohnung Sonnleiten. Ferienwohnung Sonnleiten se nachází v Puchbergu am Schneeberg, jen 3,2 km od Schneebergu. Nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung Sonnleiten se nachází ve městě Puchberg am Schneeberg (Rakousko - Dolní Rakousy).

Appartements Adam-Mühle

10

Appartements Adam-Mühle

Ubytování (Apartmány) Appartements Adam-Mühle. Appartements Adam-Mühle se nachází v obci Spitz. 9 km od Dürnsteinu. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Appartements Adam-Mühle se nachází ve městě Spitz (Rakousko - Dolní Rakousy).

Weinviertelhaus in Ruhelage Haustier Willkommen

10

Weinviertelhaus in Ruhelage Haustier Willkommen

Ubytování (Prázdninové domy) Weinviertelhaus in Ruhelage Haustier Willkommen. Weinviertelhaus in Ruhelage Haustier Willkommen se nachází v Maissau v Dolním Rakousku a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Weinviertelhaus in Ruhelage Haustier Willkommen se nachází ve městě Maissau (Rakousko - Dolní Rakousy).

Perschlingtalhof

10

Perschlingtalhof

Ubytování (Apartmán) Perschlingtalhof. Perschlingtalhof se nachází v Auernu v Dolním Rakousku a nabízí terasu a výhled do zahrady. 50 km od Mariazellu. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Perschlingtalhof se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ferienhaus Johanna

10

Ferienhaus Johanna

UbytováníFerienhaus Johanna. Offering a garden and garden view, Ferienhaus Johanna is set in Spitz, 20 km from Melk Abbey and 13 km from Dürnstein Castle. Ubytování Ferienhaus Johanna se nachází ve městě Spitz (Rakousko - Dolní Rakousy).

Pfarrschlössl Sallapulka

10

Pfarrschlössl Sallapulka

UbytováníPfarrschlössl Sallapulka. Pfarrschlössl Sallapulka se nachází ve městě Purgstall, 23 km od zámku Vranov nad Dyjí, 45 km od zámku Ottenstein a 16 km od muzea Krahuletz. Ubytování Pfarrschlössl Sallapulka se nachází ve městě Purgstall (Rakousko - Dolní Rakousy).

Haus am Berg Hinterbrühl

10

Haus am Berg Hinterbrühl

Ubytování (Prázdninový dům) Haus am Berg Hinterbrühl. Haus am se nachází v Hinterbrühlu v Dolním Rakousku. Berg Hinterbrühl má terasu a výhled do zahrady. 48 km od Sankt Pöltenu. Ubytování Haus am Berg Hinterbrühl se nachází ve městě Hinterbrühl (Rakousko - Dolní Rakousy).

Apartment Nazbauerhof

10

Apartment Nazbauerhof

Ubytování (Apartmán) Apartment Nazbauerhof. Apartment Nazbauerhof se nachází v Rohru i.m Gebirge nabízí restauraci a zahradu. 38 km od Sankt Pöltenu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Nazbauerhof se nachází ve městě Rohr im Gebirge (Rakousko - Dolní Rakousy).

Landhaus Waisenegg

10

Landhaus Waisenegg

Ubytování (Apartmány) Landhaus Waisenegg. Landhaus Waisenegg se nachází v Gallbrunnu a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Landhaus Waisenegg se nachází ve městě Gallbrunn (Rakousko).

Villa Pazelt Top4

10

Villa Pazelt Top4

Ubytování (Apartmán) Villa Pazelt Top4. Villa Pazelt Top4 se nachází v Bad Vöslau v Dolním Rakousku a nabízí terasu. Podersdorf am See leží 48 km daleko. Ubytování Villa Pazelt Top4 se nachází ve městě Bad Vöslau (Rakousko - Dolní Rakousy).

Drauinsel Chalet Linsendorf

10

Drauinsel Chalet Linsendorf

Ubytování (Prázdninové domy) Drauinsel Chalet Linsendorf. Drauinsel Chalet Linsendorf se nachází v Lanzendorfu v Korutanech a nabízí zahradu. 14 km od Klagenfurtu. Ubytování Drauinsel Chalet Linsendorf se nachází ve městě Maria Lanzendorf (Rakousko - Korutany).

WEINVIERTLER KELLERSTÖCKL Weingut Hindler

10

WEINVIERTLER KELLERSTÖCKL Weingut Hindler

UbytováníWEINVIERTLER KELLERSTÖCKL Weingut Hindler. WEINVIERTLER KELLERSTÖCKL Weingut Hindler se nachází v obci Schrattenthal a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné půjčení jízdních kol,... Ubytování WEINVIERTLER KELLERSTÖCKL Weingut Hindler se nachází ve městě Hollabrunn (Rakousko - Dolní Rakousy).

Privatzimmervermietung Margit

10

Privatzimmervermietung Margit

UbytováníPrivatzimmervermietung Margit. Privatzimmervermietung Margit se nachází 10 km od baziliky Sonntagberg a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Privatzimmervermietung Margit se nachází ve městě Waidhofen an der Ybbs (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ferienhaus Böhm am Bärentrail

10

Ferienhaus Böhm am Bärentrail

UbytováníFerienhaus Böhm am Bärentrail. Ferienhaus Böhm am Bärentrail se nachází v Altmelonu, 35 km od hradu Weitra, 47 km od muzea Erzherzog Franz Ferdinand a 35 km od opatství Zwettl. Ubytování Ferienhaus Böhm am Bärentrail se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ferienwohnungen am Bio-Bauernhof Herdengl

10

Ferienwohnungen am Bio-Bauernhof Herdengl

UbytováníFerienwohnungen am Bio-Bauernhof Herdengl. Ferienwohnungen am Bio-Bauernhof Herdengl se nachází v obci Lunz am See, 37 km od baziliky Mariazell. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Ubytování Ferienwohnungen am Bio-Bauernhof Herdengl se nachází ve městě Lunz am See (Rakousko - Dolní Rakousy).

Stunning Apartment In Gottsdorf With Outdoor Swimming Pool, Wifi And 1 Bedrooms

10

Stunning Apartment In Gottsdorf With Outdoor Swimming Pool, Wifi And 1 Bedrooms

UbytováníStunning Apartment In Gottsdorf With Outdoor Swimming Pool, Wifi And 1 Bedrooms. Ohromující apartmán Wifi And 1 Bedrooms se nachází v Gottsdorfu, 24 km od opatství Melk, 13 km od muzea Erzherzog Franz Ferdinand a 44 km od herny... Ubytování Stunning Apartment In Gottsdorf With Outdoor Swimming Pool, Wifi And 1 Bedrooms se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Dolní Rakousy).

Little Paradise in the Center of Baden near Vienna

10

Little Paradise in the Center of Baden near Vienna

UbytováníLittle Paradise in the Center of Baden near Vienna. Little Paradise in the Center of Baden near Vienna se nachází v Badenu, 700 metrů od kasina Baden, 700 metrů od římských lázní a 31 km od vídeňského... Ubytování Little Paradise in the Center of Baden near Vienna se nachází ve městě Baden (Rakousko - Dolní Rakousy).

Haus im Wanderparadies der Voralpen

9,9

Haus im Wanderparadies der Voralpen

Ubytování (Prázdninový dům) Haus im Wanderparadies der Voralpen. Haus im Wanderparadies der Voralpen is situated in Furth an der Triesting and offers a terrace. Ubytování Haus im Wanderparadies der Voralpen se nachází ve městě Furth an der Triesting (Rakousko - Dolní Rakousy).

Biobauernhof Obereck

9,9

Biobauernhof Obereck

Ubytování (Apartmán) Biobauernhof Obereck. Ubytování Biobauernhof Obereck se nachází v obci Göstling an der Ybbs. Nabízí ubytování s výhledem na hory a do zahrady a Wi-Fi zdarma. Ubytování Biobauernhof Obereck se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ferienhaus Mendlingbauer

9,9

Ferienhaus Mendlingbauer

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Mendlingbauer. Ferienhaus Mendlingbauer se nachází v obci Lassing a nabízí výhled na hory. Ubytování Ferienhaus Mendlingbauer se nachází ve městě Lassing (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ferienwohnung Rotheneder- Rupp

9,9

Ferienwohnung Rotheneder- Rupp

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Rotheneder- Rupp. Featuring barbecue facilities, Ferienwohnung Rotheneder- Rupp offers accommodation in Niederndorf with free WiFi and mountain views. Ubytování Ferienwohnung Rotheneder- Rupp se nachází ve městě Niederndorf (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ruhiges Apartment mit Terrasse im Zentrum St. Pölten

9,9

Ruhiges Apartment mit Terrasse im Zentrum St. Pölten

UbytováníRuhiges Apartment mit Terrasse im Zentrum St. Pölten. Apartmán Ruhiges s terasou im Zentrum St. Pölten se nachází v Sankt Pöltenu, 15 km od kláštera Herzogenburg a 25 km od opatství Lilienfeld. Ubytování Ruhiges Apartment mit Terrasse im Zentrum St. Pölten se nachází ve městě Sankt Pölten (Rakousko - Dolní Rakousy).

Flora auf Gut Guntrams

9,9

Flora auf Gut Guntrams

Ubytování (Hotel) Flora auf Gut Guntrams. Flora auf Gut Guntrams se nachází v Schwarzau am Steinfelde a nabízí zahradu. K dispozici je terasa, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Flora auf Gut Guntrams se nachází ve městě Schwarzau am Steinfelde (Rakousko - Dolní Rakousy).

Haderer's Home - Bad Vöslau near Vienna

9,9

Haderer's Home - Bad Vöslau near Vienna

Ubytování (Prázdninový dům) Haderer's Home - Bad Vöslau near Vienna. Haderer's Home - Bad Vöslau near Vienna se nachází v Bad Vöslau v Dolním Rakousku a nabízí terasu. Podersdorf am See leží 48 km daleko. Ubytování Haderer's Home - Bad Vöslau near Vienna se nachází ve městě Bad Vöslau (Rakousko - Dolní Rakousy).

Kerndlerhof

9,9

Kerndlerhof

Ubytování (Farma) Kerndlerhof. Kendlerhof offers an in-depth look into the daily life of a farmer with cows, ponies, cats, goats and many other farm animals and is located 6 km from the... Ubytování Kerndlerhof se nachází ve městě Ybbs an der Donau (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ingrid und Josef Haunschmid

9,9

Ingrid und Josef Haunschmid

Ubytování (Farma) Ingrid und Josef Haunschmid. Apartment Ingrid und Josef Haunschmid leží na klidném místě uprostřed polí, 1 km od centra obce Kollmitzberg. Ubytování Ingrid und Josef Haunschmid se nachází ve městě Ardagger Markt (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ubytování v městech regionu Dolní Rakousy

Ubytování v městech regionu Dolní Rakousy

Ubytování v regionu Dolní Rakousy - Rakousko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 1408 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Dolní Rakousy.

Pro region Dolní Rakousy doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Kremže (46), Göstling an der Ybbs (36), Baden (35), Lackenhof (27), Litschau (25), Semmering (25), Sankt Pölten (22), Melk (21), Spitz (19), Weissenkirchen in der Wachau (17). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Dolní Rakousy máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Ferienwohnung im Cottageviertel (10*), K-Apartment (10*), Landhaus Schaidreith (10*), Biobauernhof Obereck (9,9*), Ferienwohnung Rotheneder- Rupp (9,9*), Haus im Wanderparadies der Voralpen (9,9*), Ferienhaus Mendlingbauer (9,9*), Ingrid und Josef Haunschmid (9,9*), Kerndlerhof (9,9*), MINT Apartment (9,9*).

Region Dolní Rakousy může být skvělým místem pro strávení dovolené.