Hledat

Ubytování

Ubytování město Purgstall

Ve městě Purgstall (Rakousko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Purgstall

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Purgstall

Ferienwohnung Heimberger

9,5

Ferienwohnung Heimberger

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Heimberger. Ferienwohnung Heimberger nabízí ubytování v obci Purgstall, 35 km od Lackenhofu. Ubytování Ferienwohnung Heimberger se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mostlandhof

8,9

Mostlandhof

Ubytování (Hotel) Mostlandhof. Mostlandhof situovaný v Purgstallu nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je terasa a bar. Výhled směřuje do zahrady. Ubytování Mostlandhof se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Familienhotel Die Hochrieß

8,9

Familienhotel Die Hochrieß

Ubytování (Hotel) Familienhotel Die Hochrieß. Die Hochrieß se nachází ve městečku Purgstall a má sezónní venkovní bazén, zahradu a terasu. Ubytování Familienhotel Die Hochrieß se nachází ve městě Hochrieß 5 (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 617 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Teufl

8,2

Gasthof Teufl

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Teufl. Gasthof Teufl se nachází v oblasti Purgstall v regionu Eisenstraßen, 15 minut chůze od oblíbené turistické oblasti Erlaufschlucht, a nabízí restauraci,... Ubytování Gasthof Teufl se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 540 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Gumprechtsfelden

Holiday Home Gumprechtsfelden

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Gumprechtsfelden. Holiday Home Gumprechtsfelden nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a zahradou v Hartu. Hosté zde mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování Holiday Home Gumprechtsfelden se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 169 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Purgstall

Město Purgstall se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Purgstall.