Hledat

Ubytování

Ubytování město Puchberg am Schneeberg

Ve městě Puchberg am Schneeberg (Rakousko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Puchberg am Schneeberg

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Puchberg am Schneeberg

Landhaus Gschaiderhof

9,9

Landhaus Gschaiderhof

Ubytování (Apartmány) Landhaus Gschaiderhof. Apartmán Landhaus Gschaiderhof se nachází ve městě Puchberg am Schneeberg, 6 km od Schneebergu a 300 metrů od lanovky Schneebergseilbahn. Ubytování Landhaus Gschaiderhof se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Pension Schmirl

9,7

Gasthof Pension Schmirl

Ubytování (Hotel) Gasthof Pension Schmirl. Situated in Puchberg am Schneeberg, 1.8 km from Schneeberg, Gasthof Pension Schmirl features accommodation with a restaurant, free private parking, a... Ubytování Gasthof Pension Schmirl se nachází ve městě Puchberg am Schneeberg (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 120 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

140 m² Ferienwohnung inmitten der Natur

9,7

140 m² Ferienwohnung inmitten der Natur

Ubytování (Prázdninový dům) 140 m² Ferienwohnung inmitten der Natur. 140 m² Ferienwohnung inmitten der Natur se nachází v obci Puchberg am Schneeberg, 5 km od hory Schneeberg a 9 km od lanovky Schneebergseilbahn. Ubytování 140 m² Ferienwohnung inmitten der Natur se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 242 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

** Haus Lenz **

9,5

** Haus Lenz **

Ubytování (Apartmány) ** Haus Lenz **. Haus Lenz ** se nachází v Puchbergu am Schneeberg v Dolním Rakousku, 5 km od Schneebergu. Ubytování ** Haus Lenz ** se nachází ve městě Puchberg am Schneeberg (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 304 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel-Restaurant Forellenhof

9

Hotel-Restaurant Forellenhof

Ubytování (Hotel) Hotel-Restaurant Forellenhof. Situated in Puchberg am Schneeberg, 5 km from Schneeberg, Hotel-Restaurant Forellenhof features accommodation with a restaurant, free private parking, a... Ubytování Hotel-Restaurant Forellenhof se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof Hausmann

8,9

Landgasthof Hausmann

Ubytování (Penzion – hostinec) Landgasthof Hausmann. Landgasthof Hausmann se nachází v obci Puchberg am Schneeberg, 3 km od hory Schneeberg. Nabízí bankomat, restauraci a zahradu. Ubytování Landgasthof Hausmann se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Bruckerhof

8,8

Bruckerhof

Ubytování (Penzion) Bruckerhof. Penzion Bruckerhof se nachází v městysi Puchberg am Schneeberg, 3,2 km od hory Schneeberg, a nabízí zahradu, terasu, sdílený lounge, lyžárnu a bezplatné... Ubytování Bruckerhof se nachází ve městě Schneebergstraße 23 (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Schneeberghof

8,8

Hotel Schneeberghof

Ubytování (Hotel) Hotel Schneeberghof. Schneeberghof se nachází uprostřed romantické krajiny na úpatí hory Schneeberg. Ubytování Hotel Schneeberghof se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 370 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wellness Wanderhotel Wanzenböck

8,7

Wellness Wanderhotel Wanzenböck

Ubytování (Hotel) Wellness Wanderhotel Wanzenböck. Wellness Wanderhotel Wanzenböck se nachází v Puchbergu am Schneeberg. Ubytování Wellness Wanderhotel Wanzenböck se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ferienwohnungen Triebl

8

Ferienwohnungen Triebl

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Triebl. Ferienwohnungen Triebl has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Puchberg am Schneeberg, 2.2 km from Schneeberg. Ubytování Ferienwohnungen Triebl se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Puchberg am Schneeberg

Město Puchberg am Schneeberg se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Puchberg am Schneeberg.