Hledat

Ubytování

Ubytování město Sankt Pölten

Ve městě Sankt Pölten (Rakousko) máme celkem 22 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sankt Pölten

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sankt Pölten

Apartement EINS

9,8

Apartement EINS

Ubytování (Apartmán) Apartement EINS. Boasting garden views, Apartement EINS offers accommodation with a terrace and a kettle, around 2 km from NV Arena. Ubytování Apartement EINS se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Helle-, geräumige Wohnung in zentraler Lage

9,3

Helle-, geräumige Wohnung in zentraler Lage

Ubytování (Apartmán) Helle-, geräumige Wohnung in zentraler Lage. Offering free WiFi and garden views, Helle-, geräumige Wohnung in zentraler Lage is an accommodation set in Sankt Pölten. The apartment is 2. Ubytování Helle-, geräumige Wohnung in zentraler Lage se nachází ve městě Sankt Pölten (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Süd

9,3

Apartment Süd

Ubytování (Apartmán) Apartment Süd. Located in Sankt Pölten, Apartment Süd is a self-catering apartment offering a private sun terrace and free WiFi access. Ubytování Apartment Süd se nachází ve městě Sankt Pölten (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 226 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Das Alfred

9,2

Das Alfred

Ubytování (Hotel) Das Alfred. Hotel Das Alfred se nachází ve městě Sankt Pölten, 300 metrů od místa pro pořádání akcí VAZ St. Pölten a 3,1 km od vlakového nádraží St. Ubytování Das Alfred se nachází ve městě Sankt Pölten (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 506 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Aquilin

9,1

Gästehaus Aquilin

Ubytování (Aparthotel) Gästehaus Aquilin. Set 800 metres from VAZ St. Pölten, Gästehaus Aquilin offers a garden, a terrace and accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Gästehaus Aquilin se nachází ve městě Aquilin Hacker-Straße 52 (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 997 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment St. Pölten

9,1

Apartment St. Pölten

Ubytování (Apartmány) Apartment St. Pölten. Apartment St. Pölten has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Sankt Pölten, 1.5 km from NV Arena. Ubytování Apartment St. Pölten se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jugendherberge St.Pölten

9,1

Jugendherberge St.Pölten

Ubytování (Hostel) Jugendherberge St.Pölten. Jugendherberge St.Pölten is situated in Sankt Pölten, 3.5 km from NV Arena and 3.9 km from VAZ St. Pölten. Ubytování Jugendherberge St.Pölten se nachází ve městě Sankt Pölten (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 011 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung St. Pölten Rathausplatz

9

Ferienwohnung St. Pölten Rathausplatz

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung St. Pölten Rathausplatz. Ferienwohnung St. Pölten Rathausplatz in Sankt Pölten features accommodation with free WiFi, 3.4 km from VAZ St. Pölten, 5 km from NV Arena and 2. Ubytování Ferienwohnung St. Pölten Rathausplatz se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zimmervermietung Fasching

8,9

Zimmervermietung Fasching

Ubytování (Penzion) Zimmervermietung Fasching. Located in Sankt Pölten, 2.5 km from NV Arena, Zimmervermietung Fasching provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Zimmervermietung Fasching se nachází ve městě Sankt Pölten (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 945 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Skyview Studio STP

8,9

Skyview Studio STP

Ubytování (Apartmán) Skyview Studio STP. Skyview Studio STP is an accommodation situated in Sankt Pölten, 4.4 km from VAZ St. Pölten and 3.2 km from New Design University. Ubytování Skyview Studio STP se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cityhotel D&C St.Pölten

8,9

Cityhotel D&C St.Pölten

Ubytování (Hotel) Cityhotel D&C St.Pölten. Tento moderní 4hvězdičkový hotel se nachází v St. Pöltenu, přímo na okraji historického barokního centra a 2 minuty chůze od vlakového nádraží. Ubytování Cityhotel D&C St.Pölten se nachází ve městě Sankt Pölten (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 442 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Nord

8,9

Apartment Nord

Ubytování (Prázdninový dům) Apartment Nord. Tento prostorný a moderní apartmán, obklopen velkou zahradou s lehátky a grilem, se nachází 5 minut jízdy autem od centra Sankt Pöltenu. Ubytování Apartment Nord se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Gasthof Seeland

8,7

Hotel Gasthof Seeland

Ubytování (Hotel) Hotel Gasthof Seeland. Located in Sankt Pölten, 6 km from NV Arena, Hotel Gasthof Seeland provides accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a garden. Ubytování Hotel Gasthof Seeland se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Motel 267

8,7

Motel 267

Ubytování (Motel) Motel 267. Motel 267 se nachází v Sankt Pöltenu, přibližně 900 metrů od kongresového centra VAZ St. Ubytování Motel 267 se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 513 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel-Gasthof Graf

8,5

Hotel-Gasthof Graf

Ubytování (Hotel) Hotel-Gasthof Graf. Hotel-Gasthof Graf se nachází vedle vlakového nádraží St. Ubytování Hotel-Gasthof Graf se nachází ve městě Sankt Pölten (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 856 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schlafgut

8,4

Schlafgut

Ubytování (Hotel) Schlafgut. Schlafgut se nachází ve městě Sankt Pölten, 1,4 km od VAZ St. Pölten, a nabízí bezplatné Wi-Fi a bar. Ubytování Schlafgut se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 077 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Metropol

8,4

Hotel Metropol

Ubytování (Hotel) Hotel Metropol. Tento moderní 4hvězdičkový hotel se nachází na tichém místě v samém srdci historického centra Sankt Pöltenu, na začátku pěší zóny a jen 5 minut chůze od... Ubytování Hotel Metropol se nachází ve městě Sankt Pölten (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 879 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bildungshaus St. Hippolyt

8,3

Bildungshaus St. Hippolyt

Ubytování (Hotel) Bildungshaus St. Hippolyt. Bildungshaus St. Hippolyt offers accommodation in Sankt Pölten. Guests can enjoy the on-site bar. Private parking is available on site. Ubytování Bildungshaus St. Hippolyt se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 362 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Restaurant Böck "Roter Hahn"

8,1

Hotel Restaurant Böck "Roter Hahn"

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurant Böck "Roter Hahn". Hotel Restaurant Böck "Roter Hahn" nabízí na kraji St. Ubytování Hotel Restaurant Böck "Roter Hahn" se nachází ve městě Sankt Pölten (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 379 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Elisabeth

8

Pension Elisabeth

Ubytování (Penzion) Pension Elisabeth. Tento malý penzion se nachází 2,5 km od centra města Svatý Hypolit a 60 km od Vídně a poskytuje slunné ubytování s moderním interiérem. Ubytování Pension Elisabeth se nachází ve městě Sankt Pölten (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel MUSE

8

Hotel MUSE

Ubytování (Hotel) Hotel MUSE. Hotel MUSE se nachází v Sankt Pöltenu, 2,3 km od VAZ St. Pölten, přibližně 5 km od NV Arény a 1,1 km od univerzity New Design. Ubytování Hotel MUSE se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 298 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stadthotel Hauser Eck

7,5

Stadthotel Hauser Eck

Ubytování (Hotel) Stadthotel Hauser Eck. Tento hotel se nachází v barokním historickém centru města St Pölten a nabízí samoobslužný check-in a pokoje s bezplatným připojením na internet. Ubytování Stadthotel Hauser Eck se nachází ve městě Sankt Pölten (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 970 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Glorious Castle in Sankt Pölten with Sauna

Glorious Castle in Sankt Pölten with Sauna

Ubytování (Prázdninový dům) Glorious Castle in Sankt Pölten with Sauna. Glorious Castle in Sankt Pölten with Sauna is set in Sankt Pölten, 5 km from NV Arena, and a garden, water sports facilities and a tennis court are... Ubytování Glorious Castle in Sankt Pölten with Sauna se nachází ve městě Sankt Pölten (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 74 814 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wohnung Rathausplatz St. Pölten

Wohnung Rathausplatz St. Pölten

Ubytování (Apartmán) Wohnung Rathausplatz St. Pölten. Offering city views, Wohnung Rathausplatz St. Pölten is an accommodation located in Sankt Pölten, 3.4 km from VAZ St. Pölten and 5 km from NV Arena. Ubytování Wohnung Rathausplatz St. Pölten se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Sankt Pölten

Město Sankt Pölten se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 22 hotelů a ubytování ve městě Sankt Pölten.