Hledat

Ubytování

Ubytování město Lackenhof

Ve městě Lackenhof (Rakousko) máme celkem 27 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lackenhof

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lackenhof

Haus Kölch

9,8

Haus Kölch

Ubytování (Apartmán) Haus Kölch. Haus Kölch se nachází v Lackenhofu, 300 metrů od Eibenkoglu. Nabízí restauraci. Tento apartmán má ložnici, satelitní TV s plochou obrazovkou a kuchyni. Ubytování Haus Kölch se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 501 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus ÖtscherTeufel

9,8

Haus ÖtscherTeufel

Ubytování (Privát) Haus ÖtscherTeufel. Haus ÖtscherTeufel stojí uprostřed přírodní rezervace Ötscher-Tormäuer, jen 250 metrů od sjezdovek lyžařského areálu Ötscher. Ubytování Haus ÖtscherTeufel se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 546 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Michaela

9,7

Ferienwohnung Michaela

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Michaela. Ferienwohnung Michaela se nachází v Lackenhofu, 1,9 km od lanovky Eibenkogl a 2,8 km od lanovky Großer Ötscher - 2er Sessellift. Ubytování Ferienwohnung Michaela se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 797 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Margarete

9,7

Haus Margarete

Ubytování (Apartmán) Haus Margarete. Haus Margarete se nachází ve městě Lackenhof-Weitental, pouhých 100 metrů od lyžařského vleku Ötscher a 15 minut chůze od centra Lackenhofu. Ubytování Haus Margarete se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Teichwies'n Alm

9,7

Teichwies'n Alm

Ubytování (Apartmány) Teichwies'n Alm. Ubytování Teichwies'n Alm se nachází v centru Lackenhofu, 5 minut chůze od lyžařského vleku Eibenkogel, a nabízí balkon s výhledem na hory. Ubytování Teichwies'n Alm se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 012 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus-am-Sonnenweg

9,7

Haus-am-Sonnenweg

Ubytování (Apartmán) Haus-am-Sonnenweg. Haus-am-Sonnenweg je dům situovaný v Lackenhofu. Nabízí zahradu, ubytování v apartmánu s Wi-Fi zdarma a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Haus-am-Sonnenweg se nachází ve městě Lackenhof (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Familienappartement Ötscherbär

9,7

Familienappartement Ötscherbär

Ubytování (Apartmány) Familienappartement Ötscherbär. Apartmán Familienappartement Ötscherbär se nachází v obci Lackenhof, 200 metrů od jejího centra a pouhých 80 metrů od nejbližší stanice lanovky lyžařského... Ubytování Familienappartement Ötscherbär se nachází ve městě Teichwiese 12 (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 185 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Royal

9,5

Haus Royal

Ubytování (Apartmán) Haus Royal. Haus Royal se nachází v obci Lackenhof, nedaleko lanovky Ötscher - Lackenhof (Gaming), a nabízí ubytování s půjčovnou lyžařského vybavení, možností přímého... Ubytování Haus Royal se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Ötscherwiese

9,4

Ferienwohnung Ötscherwiese

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Ötscherwiese. Ferienwohnung Ötscherwiese se nachází v Lackenhofu, 1,5 km od skiareálu Ötscher – Lackenhof (Gaming) a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung Ötscherwiese se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 186 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Weitental

9,3

Ferienwohnung Weitental

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Weitental. Ferienwohnung Weitental se nachází v Lackenhofu, 200 metrů od lanovky Ötscher - Lackenhof (Gaming) a nabízí ubytování s posezením a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ferienwohnung Weitental se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 969 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Bergerlebnis Ötscher

9,2

Ferienwohnung Bergerlebnis Ötscher

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Bergerlebnis Ötscher. Ferienwohnung Bergerlebnis Ötscher se nachází asi 80 metrů od Großer Ötscher - 2er Sesselliftu v oblasti, kde se lze věnovat aktivitám pěší turistice a... Ubytování Ferienwohnung Bergerlebnis Ötscher se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haberfellner

9,1

Haberfellner

Ubytování (Penzion) Haberfellner. Haberfellner se nachází na klidném místě, 250 metrů od lyžařského vleku Ötscher a 100 metrů od běžkařské tratě Weitental. Ubytování Haberfellner se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpeneer

9,1

Alpeneer

Ubytování (Apartmány) Alpeneer. Alpeneer je ubytování s možností vlastního stravování v obci Lackenhof, v docházkové vzdálenosti od lyžařského vleku. Wi-Fi je zde k dispozici zdarma. Ubytování Alpeneer se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 825 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Four Seasons Lodge

8,9

Four Seasons Lodge

Ubytování (Apartmány) Four Seasons Lodge. Four Seasons Lodge se nachází v Lackenhofu v Dolním Rakousku, nedaleko lanovek Eibenkogl a Großer Ötscher. Ubytování Four Seasons Lodge se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 585 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wolfs Revier

8,9

Wolfs Revier

Ubytování (Apartmány) Wolfs Revier. Wolfs Revier se nachází ve vesnici Lackenhof am Ötscher, pouhých 100 metrů od nejbližšího lyžařského vleku a 200 metrů od centra s restauracemi, kavárnami... Ubytování Wolfs Revier se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Hotel Ötscherblick

8,7

Hotel Ötscherblick

Ubytování (Hotel) Hotel Ötscherblick. Hotel Ötscherblick se nachází v Lackenhofu, do 300 metrů od sedačkové lanovky Eibenkogl a 1,5 km od sedačkové lanovky Großer Ötscher - 2er Sessellift, a... Ubytování Hotel Ötscherblick se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jagdhaus Raneck 300 qm

8,6

Jagdhaus Raneck 300 qm

Ubytování (Prázdninový dům) Jagdhaus Raneck 300 qm. Jagdhaus Raneck 300 qm, boasting barbecue facilities and a garden, is located in Lackenhof, 2.9 km from Großer Ötscher - 2er Sessellift and 3. Ubytování Jagdhaus Raneck 300 qm se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 696 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Junges Hotel Lackenhof

8,3

Junges Hotel Lackenhof

Ubytování (Hostel) Junges Hotel Lackenhof. Junges Hotel Lackenhof se nachází hned vedle lyžařského střediska Lackenhof-Ötscher a má přímý přístup na sjezdovky. Ubytování Junges Hotel Lackenhof se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Sporthotel am Ötscher

8

Sporthotel am Ötscher

Ubytování (Hotel) Sporthotel am Ötscher. Sporthotel am Ötscher se nachází v Lackenhofu, 1,4 km od lyžařského areálu Ötscher – Lackenhof (Gaming) a nedaleko lanovek Eibenkogl a Großer Ötscher – 2er... Ubytování Sporthotel am Ötscher se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ötscherschutzhütte

7,8

Ötscherschutzhütte

Ubytování (Hostel) Ötscherschutzhütte. Berghaus Ötscher se nachází v obci Lackenhof, 700 metrů od lanovky Großer Ötscher - 2er Sessellift i od Ötscher - Lackenhof a asi 1,9 km od Eibenkoglu. Ubytování Ötscherschutzhütte se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Hotel Mandl

7,7

Hotel Mandl

Ubytování (Hotel) Hotel Mandl. Hotel Mandl has a restaurant, bar, a garden and ski-to-door access in Lackenhof. All rooms boast a TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytování Hotel Mandl se nachází ve městě Lackenhof (Rakousko - Dolní Rakousy).

BS-Ötscher Hotel

7,6

BS-Ötscher Hotel

Ubytování (Hotel) BS-Ötscher Hotel. BS-Ötscher Hotel se nachází na úpatí hory Ötscher ve výšce 1893 metrů nad mořem a nabízí komfortní pokoje s vlastní koupelnou a soukromým balkonem s... Ubytování BS-Ötscher Hotel se nachází ve městě Lackenhof (Rakousko - Dolní Rakousy).

Gasthof Kirchenwirt

7,4

Gasthof Kirchenwirt

Ubytování (Hotel) Gasthof Kirchenwirt. Penzion Kirchenwirt se nachází u kostela v centru Lackenhofu, jen 400 metrů od lyžařského areálu Ötscher. Nabízí regionální kuchyni. Ubytování Gasthof Kirchenwirt se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Familienpension Sonnenhof

6,7

Familienpension Sonnenhof

Ubytování (Bed and breakfast) Familienpension Sonnenhof. Familienpension Sonnenhof se nachází 1,3 km od lanovky Ötscher – Lackenhof a nabízí balkon, bezplatné půjčení kol a zahradu. Ubytování Familienpension Sonnenhof se nachází ve městě Sonnenwg 3 (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 298 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zur Post

Zur Post

Ubytování (Bed and breakfast) Zur Post. Bed and breakfast Zur Post se nachází v obci Lackenhof, 400 metrů od stanice lanovky Eibenkogl a 1,3 km od stanice lanovky Großer Ötscher - 2er Sessellift,... Ubytování Zur Post se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Das Haus am Berg: Nestelberg17

Das Haus am Berg: Nestelberg17

Ubytování (Prázdninový dům) Das Haus am Berg: Nestelberg17. Das Haus am Berg: Nestelberg17 is set in Lackenhof. The property is 12 km from Annaberg, and complimentary private parking is featured. Ubytování Das Haus am Berg: Nestelberg17 se nachází ve městě Lackenhof (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Österreich - Familie Digruber

Haus Österreich - Familie Digruber

Ubytování (Penzion – hostinec) Haus Österreich - Familie Digruber. Set in Lackenhof, Haus Österreich - Familie Digruber has a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Haus Österreich - Familie Digruber se nachází ve městě Lackenhof (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 584 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Fuchswald

Apartment Fuchswald

Ubytování (Apartmán) Apartment Fuchswald. Located in Lackenhof in the Lower Austria region, Appartement Fuchswald has a garden. This apartment provides accommodation with free WiFi. Ubytování Apartment Fuchswald se nachází ve městě Lackenhof (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Fortuna Romantik

Vila Fortuna Romantik

Ubytování (Apartmán) Vila Fortuna Romantik. Set in Lackenhof in the Lower Austria region, Vila Fortuna Romantik features a terrace and garden views. Ubytování Vila Fortuna Romantik se nachází ve městě Lackenhof (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 636 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Fortuna Natur

Villa Fortuna Natur

Ubytování (Apartmán) Villa Fortuna Natur. Situated in Lackenhof in the Lower Austria region, Villa Fortuna Natur has a garden. This apartment features free private parking and a 24-hour front desk. Ubytování Villa Fortuna Natur se nachází ve městě Lackenhof (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Lackenhof

Město Lackenhof se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 27 hotelů a ubytování ve městě Lackenhof.