Hledat

Ubytování

Ubytování město Lackenhof

Ve městě Lackenhof (Rakousko) máme celkem 27 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lackenhof

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lackenhof

Haus Kölch

9,8

Haus Kölch

Ubytování (Apartmán) Haus Kölch. Haus Kölch se nachází v Lackenhofu, 300 metrů od Eibenkoglu. Nabízí restauraci. Tento apartmán má ložnici, satelitní TV s plochou obrazovkou a kuchyni. Ubytování Haus Kölch se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Haus ÖtscherTeufel

9,8

Haus ÖtscherTeufel

Ubytování (Privát) Haus ÖtscherTeufel. Haus ÖtscherTeufel stojí uprostřed přírodní rezervace Ötscher-Tormäuer, jen 250 metrů od sjezdovek lyžařského areálu Ötscher. Ubytování Haus ÖtscherTeufel se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Relax-Suite Kaminfeuer

9,8

Relax-Suite Kaminfeuer

UbytováníRelax-Suite Kaminfeuer. Relax-Suite Kaminfeuer se nachází v Lackenhofu, pouhých 16 km od herního charterhouse, a nabízí zahradu, gril a bezplatnou kyvadlovou dopravu. Ubytování Relax-Suite Kaminfeuer se nachází ve městě Lackenhof (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ferienwohnung Michaela

9,7

Ferienwohnung Michaela

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Michaela. Ferienwohnung Michaela se nachází v Lackenhofu, 1,9 km od lanovky Eibenkogl a 2,8 km od lanovky Großer Ötscher - 2er Sessellift. Ubytování Ferienwohnung Michaela se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Teichwies'n Alm

9,7

Teichwies'n Alm

Ubytování (Apartmány) Teichwies'n Alm. Ubytování Teichwies'n Alm se nachází v centru Lackenhofu, 5 minut chůze od lyžařského vleku Eibenkogel, a nabízí balkon s výhledem na hory. Ubytování Teichwies'n Alm se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Haus Margarete

9,7

Haus Margarete

Ubytování (Apartmán) Haus Margarete. Haus Margarete se nachází ve městě Lackenhof-Weitental, pouhých 100 metrů od lyžařského vleku Ötscher a 15 minut chůze od centra Lackenhofu. Ubytování Haus Margarete se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Familienappartement Ötscherbär

9,7

Familienappartement Ötscherbär

Ubytování (Apartmány) Familienappartement Ötscherbär. Apartmán Familienappartement Ötscherbär se nachází v obci Lackenhof, 200 metrů od jejího centra a pouhých 80 metrů od nejbližší stanice lanovky lyžařského... Ubytování Familienappartement Ötscherbär se nachází ve městě Teichwiese 12 (Rakousko - Dolní Rakousy).

Haus-am-Sonnenweg

9,7

Haus-am-Sonnenweg

Ubytování (Apartmán) Haus-am-Sonnenweg. Haus-am-Sonnenweg je dům situovaný v Lackenhofu. Nabízí zahradu, ubytování v apartmánu s Wi-Fi zdarma a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Haus-am-Sonnenweg se nachází ve městě Lackenhof (Rakousko - Dolní Rakousy).

Haus Royal

9,5

Haus Royal

Ubytování (Apartmán) Haus Royal. Haus Royal se nachází v obci Lackenhof, nedaleko lanovky Ötscher - Lackenhof (Gaming), a nabízí ubytování s půjčovnou lyžařského vybavení, možností přímého... Ubytování Haus Royal se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ferienwohnung Ötscherwiese

9,4

Ferienwohnung Ötscherwiese

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Ötscherwiese. Ferienwohnung Ötscherwiese se nachází v Lackenhofu, 1,5 km od skiareálu Ötscher – Lackenhof (Gaming) a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung Ötscherwiese se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ferienwohnung Weitental

9,3

Ferienwohnung Weitental

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Weitental. Ferienwohnung Weitental se nachází v Lackenhofu, 200 metrů od lanovky Ötscher - Lackenhof (Gaming) a nabízí ubytování s posezením a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ferienwohnung Weitental se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ferienwohnung Bergerlebnis Ötscher

9,2

Ferienwohnung Bergerlebnis Ötscher

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Bergerlebnis Ötscher. Ferienwohnung Bergerlebnis Ötscher se nachází asi 80 metrů od Großer Ötscher - 2er Sesselliftu v oblasti, kde se lze věnovat aktivitám pěší turistice a... Ubytování Ferienwohnung Bergerlebnis Ötscher se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Haberfellner

9,1

Haberfellner

Ubytování (Penzion) Haberfellner. Haberfellner se nachází na klidném místě, 250 metrů od lyžařského vleku Ötscher a 100 metrů od běžkařské tratě Weitental. Ubytování Haberfellner se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Alpeneer

9,1

Alpeneer

Ubytování (Apartmány) Alpeneer. Alpeneer je ubytování s možností vlastního stravování v obci Lackenhof, v docházkové vzdálenosti od lyžařského vleku. Wi-Fi je zde k dispozici zdarma. Ubytování Alpeneer se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Four Seasons Lodge

8,9

Four Seasons Lodge

Ubytování (Apartmány) Four Seasons Lodge. Four Seasons Lodge se nachází v Lackenhofu v Dolním Rakousku, nedaleko lanovek Eibenkogl a Großer Ötscher. Ubytování Four Seasons Lodge se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

MountainLodge am Ötscher

8,8

MountainLodge am Ötscher

Ubytování (Apartmány) MountainLodge am Ötscher. MountainLodge am Ötscher se nachází v Lackenhofu, 10 km od Lunz am See, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování MountainLodge am Ötscher se nachází ve městě Lackenhof (Rakousko - Dolní Rakousy).

Hotel Ötscherblick

8,7

Hotel Ötscherblick

Ubytování (Hotel) Hotel Ötscherblick. Hotel Ötscherblick se nachází v Lackenhofu, do 300 metrů od sedačkové lanovky Eibenkogl a 1,5 km od sedačkové lanovky Großer Ötscher - 2er Sessellift, a... Ubytování Hotel Ötscherblick se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Jagdhaus Raneck 300 qm

8,6

Jagdhaus Raneck 300 qm

Ubytování (Prázdninový dům) Jagdhaus Raneck 300 qm. Jagdhaus Raneck 300 qm, boasting barbecue facilities and a garden, is located in Lackenhof, 2.9 km from Großer Ötscher - 2er Sessellift and 3. Ubytování Jagdhaus Raneck 300 qm se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Hotel Ötscherblick

7,5

Hotel Ötscherblick

UbytováníHotel Ötscherblick. Hotel Ötscherblick se nachází v Lackenhofu, 17 km od Gaming Charterhouse. Nabízí ubytování s terasou, neplacené soukromé parkoviště, restauraci a bar. Ubytování Hotel Ötscherblick se nachází ve městě Lackenhof (Rakousko - Dolní Rakousy).

Familienpension Sonnenhof

6,7

Familienpension Sonnenhof

Ubytování (Bed and breakfast) Familienpension Sonnenhof. Familienpension Sonnenhof se nachází 1,3 km od lanovky Ötscher – Lackenhof a nabízí balkon, bezplatné půjčení kol a zahradu. Ubytování Familienpension Sonnenhof se nachází ve městě Sonnenwg 3 (Rakousko - Dolní Rakousy).

Das Haus am Berg: Nestelberg17

Das Haus am Berg: Nestelberg17

Ubytování (Prázdninový dům) Das Haus am Berg: Nestelberg17. Das Haus am Berg: Nestelberg17 is set in Lackenhof. The property is 12 km from Annaberg, and complimentary private parking is featured. Ubytování Das Haus am Berg: Nestelberg17 se nachází ve městě Lackenhof (Rakousko - Dolní Rakousy).

Villa Fortuna Romantik

Villa Fortuna Romantik

UbytováníVilla Fortuna Romantik. Located in Lackenhof, 15 km from Gaming Charterhouse, Villa Fortuna Romantik provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Villa Fortuna Romantik se nachází ve městě Lackenhof (Rakousko - Dolní Rakousy).

Haus Österreich - Familie Digruber

Haus Österreich - Familie Digruber

Ubytování (Penzion – hostinec) Haus Österreich - Familie Digruber. Set in Lackenhof, Haus Österreich - Familie Digruber has a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Haus Österreich - Familie Digruber se nachází ve městě Lackenhof (Rakousko - Dolní Rakousy).

Apartment Fuchswald

Apartment Fuchswald

Ubytování (Apartmán) Apartment Fuchswald. Located in Lackenhof in the Lower Austria region, Appartement Fuchswald has a garden. This apartment provides accommodation with free WiFi. Ubytování Apartment Fuchswald se nachází ve městě Lackenhof (Rakousko - Dolní Rakousy).

Villa Fortuna Budget

Villa Fortuna Budget

UbytováníVilla Fortuna Budget. Situated in Lackenhof, Lower Austria region, Villa Fortuna Budget is set 28 km from Basilika Mariazell. Ubytování Villa Fortuna Budget se nachází ve městě Lackenhof (Rakousko - Dolní Rakousy).

Vila Fortuna Romantik

Vila Fortuna Romantik

Ubytování (Apartmán) Vila Fortuna Romantik. Set in Lackenhof in the Lower Austria region, Vila Fortuna Romantik features a terrace and garden views. Ubytování Vila Fortuna Romantik se nachází ve městě Lackenhof (Rakousko - Dolní Rakousy).

Villa Fortuna Natur

Villa Fortuna Natur

Ubytování (Apartmán) Villa Fortuna Natur. Situated in Lackenhof in the Lower Austria region, Villa Fortuna Natur has a garden. This apartment features free private parking and a 24-hour front desk. Ubytování Villa Fortuna Natur se nachází ve městě Lackenhof (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ubytování ve městě Lackenhof

Město Lackenhof se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 27 hotelů a ubytování ve městě Lackenhof.