Hledat

Ubytování

Ubytování město Göstling an der Ybbs

Ve městě Göstling an der Ybbs (Rakousko) máme celkem 36 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Göstling an der Ybbs

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Göstling an der Ybbs

Biobauernhof Obereck

9,9

Biobauernhof Obereck

Ubytování (Apartmán) Biobauernhof Obereck. Ubytování Biobauernhof Obereck se nachází v obci Göstling an der Ybbs. Nabízí ubytování s výhledem na hory a do zahrady a Wi-Fi zdarma. Ubytování Biobauernhof Obereck se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ferienhaus Zwickelreith

9,9

Ferienhaus Zwickelreith

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Zwickelreith. Ferienhaus Zwickelreith nabízí ubytování s terasou, výhledem na hory, plně vybavenou kuchyní a kávovarem. Ubytování Ferienhaus Zwickelreith se nachází ve městě Königsberg 3 (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ferienhaus Ehrenreith

9,8

Ferienhaus Ehrenreith

Ubytování (Farma) Ferienhaus Ehrenreith. Ferienhaus Ehrenreith se nachází v obci Göstling an der Ybbs a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ferienhaus Ehrenreith se nachází ve městě Göstling an der Ybbs (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ferienhaus Göstling

9,7

Ferienhaus Göstling

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Göstling. Ferienhaus Göstling se nachází v Ybbssteinbachu, 3 km od centra Göstlingu an der Ybbs. Nabízí bezplatné Wi-Fi a lyžárnu. Ubytování Ferienhaus Göstling se nachází ve městě Ybbssteinbach 61 (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ferienwohnung Lange

9,7

Ferienwohnung Lange

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Lange. Apartmán Ferienwohnung Lange se nachází v Göstlingu an der Ybbs, 10 km od lanovky 4ER Sessellift Leckerplan, byl renovovaný v roce 2017, má balkon a... Ubytování Ferienwohnung Lange se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ferienstadl - Hammerau

9,7

Ferienstadl - Hammerau

Ubytování (Apartmány) Ferienstadl - Hammerau. Ferienstadl - Hammerau se nachází v obci Göstling an der Ybbs, 7 km od lanovek 2er Sessellift Großes Kar a 4er Sessellift Leckerplan. Ubytování Ferienstadl - Hammerau se nachází ve městě Strohmarkt 36 (Rakousko - Dolní Rakousy).

Gross Lettenwag

9,6

Gross Lettenwag

Ubytování (Apartmány) Gross Lettenwag. Gross Lettenwag se nachází 4 km od centra obce Göstling an der Ybbs, 15 minut jízdy od lyžařského areálu Hochkar a nabízí gril a výhled na hory. Ubytování Gross Lettenwag se nachází ve městě Göstling an der Ybbs (Rakousko - Dolní Rakousy).

Riverside Suite

9,6

Riverside Suite

Ubytování (Apartmán) Riverside Suite. Situated in Göstling an der Ybbs and only 16 km from 4er Sessellift Häsing, Riverside Suite features accommodation with river views, free WiFi and free... Ubytování Riverside Suite se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Urlaub am Bauernhof Blamauer Köhr

9,5

Urlaub am Bauernhof Blamauer Köhr

Ubytování (Farma) Urlaub am Bauernhof Blamauer Köhr. Farma Urlaub am Bauernhof Blamauer Kohr se nachází 4 km od Göstling an der Ybbs. Ubytování Urlaub am Bauernhof Blamauer Köhr se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Feriendorf Lassing

9,5

Feriendorf Lassing

Ubytování (Prázdninové domy) Feriendorf Lassing. Feriendorf Lassing v Göstling an der Ybbs nabízí ubytování s výhledem do zahrady a terasu. Ubytování Feriendorf Lassing se nachází ve městě Lassing 81 (Rakousko - Dolní Rakousy).

Haus Dürrensteinblick

9,5

Haus Dürrensteinblick

Ubytování (Apartmán) Haus Dürrensteinblick. Haus Dürrensteinblick in Göstling an der Ybbs offers accommodation with free WiFi. Ubytování Haus Dürrensteinblick se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Bauernhof Ablass

9,4

Bauernhof Ablass

Ubytování (Privát) Bauernhof Ablass. Bauernhof Ablass se nachází ve městě Göstling an der Ybbs, 20 km od lyžařského vleku 4er Sessellift Häsing, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Bauernhof Ablass se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Biobauernhof Poidlbauer

9,4

Biobauernhof Poidlbauer

Ubytování (Farma) Biobauernhof Poidlbauer. Biobauernhof Poidlbauer se nachází 2 km od centra města Göstling an der Ybbs v Dolním Rakousku a je obklopen pohořím Göstling. Ubytování Biobauernhof Poidlbauer se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

BIO-Bauernhof Kurzeck

9,2

BIO-Bauernhof Kurzeck

Ubytování (Farma) BIO-Bauernhof Kurzeck. BIO-Bauernhof Kurzeck se nachází v regionu Mostviertel v nadmořské výšce 1 016 metrů, 6 km od centra obce Göstling an der Ybbs a 30 minut jízdy autem od... Ubytování BIO-Bauernhof Kurzeck se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Happy Nest

9,2

Happy Nest

UbytováníHappy Nest. Ubytování v Göstling an der Happy Nest se nachází pouhých 41 km od baziliky Sonntagberg a nabízí ubytování se zahradou, terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Happy Nest se nachází ve městě Göstling an der Ybbs (Rakousko - Dolní Rakousy).

Appartement Sportwerk

9,2

Appartement Sportwerk

Ubytování (Apartmány) Appartement Sportwerk. Appartement Sportwerk se nachází v městečku Göstling an der Ybbs v Dolním Rakousku a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartement Sportwerk se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Klein Schöntal

9,1

Klein Schöntal

Ubytování (Farma) Klein Schöntal. Klein Schöntal se nachází v obci Göstling an der Ybbs v Dolních Rakousích, 19 km od lanovky Ubungslift Zagerlboden. Ubytování Klein Schöntal se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

JoSchi Sporthaus Hochkar

9

JoSchi Sporthaus Hochkar

Ubytování (Hotel) JoSchi Sporthaus Hochkar. Joschi Sporthaus Hochkar se nachází na kopci s panoramatickým výhledem na hory, 17 km od obce Göstling an der Ybbs a 8 km od obce Lassing. Ubytování JoSchi Sporthaus Hochkar se nachází ve městě Göstling an der Ybbs (Rakousko - Dolní Rakousy).

Gasthof zum Hammer

9

Gasthof zum Hammer

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof zum Hammer. Gasthof zum Hammer se nachází v obci Göstling an der Ybbs, 11 km od lanovek Ubungslift Zagerlboden a čtyřsedačkových lanovek Häsing a Almlif. Ubytování Gasthof zum Hammer se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Gasthof Kögerlwirt

9

Gasthof Kögerlwirt

UbytováníGasthof Kögerlwirt. Ubytování Göstling an der Penzion Gasthof Kögerlwirt se nachází v obci Ybbs, 41 km od baziliky Sonntagberg a 19 km od Gaming Charterhouse, a nabízí terasu,... Ubytování Gasthof Kögerlwirt se nachází ve městě Göstling an der Ybbs (Rakousko - Dolní Rakousy).

Appartement Sportwerk

8,9

Appartement Sportwerk

UbytováníAppartement Sportwerk. Appartement Sportwerk se nachází 40 km od baziliky Sonntagberg a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Appartement Sportwerk se nachází ve městě Göstling an der Ybbs (Rakousko - Dolní Rakousy).

Hotel zum goldenen Hirschen

8,8

Hotel zum goldenen Hirschen

Ubytování (Hotel) Hotel zum goldenen Hirschen. Rodinný hotel zum goldenen Hirschen se nachází v obci Göstling an der Ybbs a nabízí nekuřácké pokoje s TV, bezplatným Wi-Fi a vlastní koupelnou. Ubytování Hotel zum goldenen Hirschen se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ferienwohnungen Herb

8,8

Ferienwohnungen Herb

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnungen Herb. Ferienwohnungen Herb se nachází v obci Göstling an der Ybbs, 14 km od lanovek 4er Sessellift Häsing, 4er Sessellift Almlift, 4er Sessellift Leckerplan,... Ubytování Ferienwohnungen Herb se nachází ve městě Göstling an der Ybbs (Rakousko - Dolní Rakousy).

Alpenhotel Ensmann

8,7

Alpenhotel Ensmann

Ubytování (Hotel) Alpenhotel Ensmann. Rodinný Alpenhotel Ensmann se nachází na úpatí hory Hochkar v Göstlingských Alpách v jihozápadní části Dolního Rakouska. Ubytování Alpenhotel Ensmann se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Hotel - Pension Scheiblechner

8,6

Hotel - Pension Scheiblechner

Ubytování (Hotel) Hotel - Pension Scheiblechner. Hotel Garni, Pension Scheiblechner se nachází v obci Göstling an der Ybbs, 14 km od lanovek 4er Sessellift Häsing a 4er Sessellift Leckerplan. Ubytování Hotel - Pension Scheiblechner se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Sportpension Hochkar

8,3

Sportpension Hochkar

Ubytování (Bed and breakfast) Sportpension Hochkar. Sportpension Hochkar se nachází v Hochkaru, 38 km od Lackenhofu. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Sportpension Hochkar se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

JUFA Hotel Hochkar

8,2

JUFA Hotel Hochkar

Ubytování (Hotel) JUFA Hotel Hochkar. JUFA Hotel Hochkar se nachází 250 metrů od lyžařského areálu Hochkar a nabízí wellness centrum se saunou, parní lázeň, restauraci a lyžárnu se sušákem na... Ubytování JUFA Hotel Hochkar se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Stanglwirt

8,2

Stanglwirt

Ubytování (Penzion – hostinec) Stanglwirt. Stanglwirt se nachází v městyse Göstling an der Ybbs, 13 km od lyžařského vleku Übungslift Zagerlboden, a nabízí ubytování s restaurací, soukromým... Ubytování Stanglwirt se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Kögerlwirt

7,2

Kögerlwirt

Ubytování (Penzion – hostinec) Kögerlwirt. Kögerlwirt se nachází v Göstling an der Ybbs, 17 km od Sonnenlift B2, 4er Sessellift Häsing, 4er Sessellift Almlift i od 4er Sessellift Leckerplan Nabízí... Ubytování Kögerlwirt se nachází ve městě Göstling an der Ybbs (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ferienhof Kirchau

Ferienhof Kirchau

Ubytování (Apartmán) Ferienhof Kirchau. Boasting mountain views, Ferienhof Kirchau offers accommodation with a terrace and a kettle, around 16 km from 4er Sessellift Häsing. Ubytování Ferienhof Kirchau se nachází ve městě 17 Göstling (Rakousko - Dolní Rakousy).

ÖTK Schutzhaus Hochkar

ÖTK Schutzhaus Hochkar

Ubytování (Penzion) ÖTK Schutzhaus Hochkar. ÖTK Schutzhaus Hochkar is situated in Göstling an der Ybbs. Mariazell is 30 km from the guest house, while Lackenhof is 24 km from the property. Ubytování ÖTK Schutzhaus Hochkar se nachází ve městě Göstling an der Ybbs (Rakousko - Dolní Rakousy).

Hotel Waldesruh

Hotel Waldesruh

Ubytování (Hotel) Hotel Waldesruh. Hotel Waldesruh is offering accommodation in Göstling an der Ybbs. Free WiFi is available. A buffet breakfast is served each morning at the property. Ubytování Hotel Waldesruh se nachází ve městě Göstling an der Ybbs (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ferienwohnung Stiegengraben

Ferienwohnung Stiegengraben

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Stiegengraben. Ferienwohnung Stiegengraben is situated in Göstling an der Ybbs. The accommodation is 28 km from Mariazell. Ubytování Ferienwohnung Stiegengraben se nachází ve městě Göstling an der Ybbs (Rakousko - Dolní Rakousy).

Dürrenstein Living - Natural Log House - Naturstammhaus

Dürrenstein Living - Natural Log House - Naturstammhaus

Ubytování (Apartmán) Dürrenstein Living - Natural Log House - Naturstammhaus. Dürrenstein Living - Natural Log House - Naturstammhaus se nachází v Göstling an der Ybbs, 16 km od 4er Sessellift Häsing, 4er Sessellift Almlift a... Ubytování Dürrenstein Living - Natural Log House - Naturstammhaus se nachází ve městě Göstling an der Ybbs (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ferienwohnung Eva Deufl

Ferienwohnung Eva Deufl

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Eva Deufl. Ferienwohnung Eva Deufl se nachází ve městě Göstling an der Ybbs, 20 km od sedačkových lanovek Häsing a Leckerplan a cvičného vleku Zagerlboden. Ubytování Ferienwohnung Eva Deufl se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Appartements Maximilian

Appartements Maximilian

Ubytování (Apartmány) Appartements Maximilian. Set in Göstling an der Ybbs, 34 km from Annaberg, Appartements Maximilian offers a garden and free WiFi. Ubytování Appartements Maximilian se nachází ve městě Göstling an der Ybbs (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ferienwohnung Scheiblechner

Ferienwohnung Scheiblechner

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Scheiblechner. Ferienwohnung Scheiblechner se nachází v obci Göstling an der Ybbs. 29 km od Mariazellu. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung Scheiblechner se nachází ve městě Göstling an der Ybbs (Rakousko - Dolní Rakousy).

Seulin bogresso

Seulin bogresso

Ubytování (Apartmán) Seulin bogresso. Seulin bogresso is located in Göstling an der Ybbs. The accommodation is 43 km from Annaberg. Ubytování Seulin bogresso se nachází ve městě Göstling an der Ybbs (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ubytování ve městě Göstling an der Ybbs

Město Göstling an der Ybbs se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 36 hotelů a ubytování ve městě Göstling an der Ybbs.