Hledat

Ubytování

Ubytování město Kremže

Ve městě Kremže (Rakousko) máme celkem 46 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kremže

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kremže

Ferien-T-raum / Holiday Home / Krems an der Donau

9,8

Ferien-T-raum / Holiday Home / Krems an der Donau

Ubytování (Prázdninový dům) Ferien-T-raum / Holiday Home / Krems an der Donau. Located in Krems an der Donau, 1.4 km from Caricature Museum Krems, Ferien-T-raum / Holiday Home / Krems an der Donau provides accommodation with free... Ubytování Ferien-T-raum / Holiday Home / Krems an der Donau se nachází ve městě 112 Steiner Landstraße (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Winzerhof Petz - Weinberg Lodge

9,7

Winzerhof Petz - Weinberg Lodge

Ubytování (Apartmány) Winzerhof Petz - Weinberg Lodge. Winzerhof Petz - Weinberg Lodge se nachází ve městě Krems na okraji oblasti Wachau, uprostřed svých vlastních vinic, a nabízí prostornou sluneční terasu s... Ubytování Winzerhof Petz - Weinberg Lodge se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 744 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Manusch Apartment Krems an der Donau

9,5

Manusch Apartment Krems an der Donau

Ubytování (Apartmán) Manusch Apartment Krems an der Donau. Featuring garden views, Manusch Apartment Krems an der Donau provides accommodation with a balcony and a kettle, around 90 metres from Kunsthalle Krems. Ubytování Manusch Apartment Krems an der Donau se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 997 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wohnzimmer

9,5

Wohnzimmer

Ubytování (Apartmán) Wohnzimmer. Located in a renovated 19th-century building in the centre of Krems, this spacious studio offers free Wi-Fi, a kitchen, and a balcony overlooking the... Ubytování Wohnzimmer se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 878 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weinberghof Ilkerl

9,3

Weinberghof Ilkerl

Ubytování (Bed and breakfast) Weinberghof Ilkerl. B&B Weinberghof Ilkerl se nachází v malebné krajině na úpatí soukromé vinice v obci Rehberg, 2,5 km od centra Kremže. Je zde zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Weinberghof Ilkerl se nachází ve městě Krems an der Donau (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 477 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Smile Apartments zur Gozzoburg

9,3

Smile Apartments zur Gozzoburg

Ubytování (Apartmány) Smile Apartments zur Gozzoburg. Smile Apartments zur Gozzoburg in Krems an der Donau offers accommodation with free WiFi, 1. Ubytování Smile Apartments zur Gozzoburg se nachází ve městě Kremže (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Smile Apartments

9,2

Smile Apartments

Ubytování (Apartmány) Smile Apartments. Smile Apartments se nachází v centru Kremže, 1,2 km od muzea karikatury i od muzea současného umění. Nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Smile Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 157 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus auf der Kunstmeile

9,1

Gästehaus auf der Kunstmeile

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus auf der Kunstmeile. Bed and breakfast Gästehaus auf der Kunstmeile se nachází v historickém centru městské části Stein, 300 metrů od přístavu na Dunaji, 200 metrů od muzeí... Ubytování Gästehaus auf der Kunstmeile se nachází ve městě Steiner Landstrasse 22 (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 937 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wein-Gut Hutter

9,1

Wein-Gut Hutter

Ubytování (Penzion) Wein-Gut Hutter. Set amidst the vineyards on the outskirts of Krems, Wein-Gut Hutter is a 20-minute walk from the centre. Ubytování Wein-Gut Hutter se nachází ve městě Krems an der Donau (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HAUS zur Sonne, 82 Reisperbachtalstrasse

9,1

HAUS zur Sonne, 82 Reisperbachtalstrasse

Ubytování (Apartmán) HAUS zur Sonne, 82 Reisperbachtalstrasse. Apartmán HAUS zur Sonne, 82 Reisperbachtalstrasse se nachází ve městě Krems an der Donau, 16 minut chůze od muzea Kunsthalle Krems a 1,4 km od muzea... Ubytování HAUS zur Sonne, 82 Reisperbachtalstrasse se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 503 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus der Erholung Süd

9,1

Haus der Erholung Süd

Ubytování (Privát) Haus der Erholung Süd. Haus der Erholung Süd se nachází v historickém centru Krems an der Donau, vstupu do údolí Wachau, zapsaného na seznamu UNESCO, 150 metrů od kampusu IMC... Ubytování Haus der Erholung Süd se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 555 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ringstrasse

9

Ringstrasse

Ubytování (Apartmán) Ringstrasse. Ringstrasse se nachází v Kremži, 1 km od kremžského muzea karikatur a 14 minut chůze od muzea moderního umění Kunsthalle Krems, a nabízí balkon a bezplatné... Ubytování Ringstrasse se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Klinglhuber Suites

9

Klinglhuber Suites

Ubytování (Hotel) Klinglhuber Suites. Klinglhuber's Suiten se nachází ve městě Křemže (Krems an der Donau) a poskytuje ubytování od poloviny září 2017. Ubytování Klinglhuber Suites se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 517 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Unter den Linden

8,9

Hotel Unter den Linden

Ubytování (Hotel) Hotel Unter den Linden. Rodinný Hotel Unter den Linden se nachází na ideálním místě v samém srdci města Kremže (Krems), které je vstupní branou do údolí Wachau zapsaného na seznam... Ubytování Hotel Unter den Linden se nachází ve městě Krems an der Donau (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 016 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zum goldenen Engel - Fam. Ehrenreich

8,8

Zum goldenen Engel - Fam. Ehrenreich

Ubytování (Hotel) Zum goldenen Engel - Fam. Ehrenreich. Tento historický, pečlivě zrekonstruovaný hotel je situován pouhých 5 minut chůze od historického centra Kremsu. Ubytování Zum goldenen Engel - Fam. Ehrenreich se nachází ve městě Krems an der Donau (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus der Erholung West

8,8

Haus der Erholung West

Ubytování (Penzion) Haus der Erholung West. Haus der Erholung West se nachází v historickém centru města Křemže, 350 metrů od pěší zóny. Ubytování Haus der Erholung West se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ferienwohnungen Dr. Neubert

8,8

Ferienwohnungen Dr. Neubert

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnungen Dr. Neubert. Tento rustikální apartmán se nachází v secesní budově, 5 minut chůze od pěší zóny Krems an der Donau a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, kabelovou TV a... Ubytování Ferienwohnungen Dr. Neubert se nachází ve městě Krems an der Donau (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 466 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Steigenberger Hotel & Spa Krems

8,7

Steigenberger Hotel & Spa Krems

Ubytování (Hotel) Steigenberger Hotel & Spa Krems. Čtyřhvězdičkový hotel Steigenberger Hotel & Spa Krems se nachází na malebném místě v oblasti Wachau, 2 km od centra. Ubytování Steigenberger Hotel & Spa Krems se nachází ve městě Krems an der Donau (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 452 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Klinglhuber

8,6

Hotel Klinglhuber

Ubytování (Hotel) Hotel Klinglhuber. Hotel Klinglhuber, který je již po 4 generace v rodinných rukou, se nachází přímo na nábřeží řeky Krems, na hranici historického centra stejnojmenného... Ubytování Hotel Klinglhuber se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gastehaus & Weingut Aigner

8,4

Gastehaus & Weingut Aigner

Ubytování (Penzion – hostinec) Gastehaus & Weingut Aigner. Gastehaus & Weingut Aigner se nachází ve městě Krems an der Donau, 3,1 km od Muzea karikatur, 3,5 km od Dunajské univerzity a 5 km od Haly umění. Ubytování Gastehaus & Weingut Aigner se nachází ve městě 49 Weinzierl (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 477 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung in Krems-Stein/Donau

8,4

Ferienwohnung in Krems-Stein/Donau

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung in Krems-Stein/Donau. Ferienwohnung in Krems-Stein/Donau se nachází ve městě Krems an der Donau, 3 minuty chůze od muzea moderního umění, 300 metrů od muzea karikatury a 600... Ubytování Ferienwohnung in Krems-Stein/Donau se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wohnung in Zentrumsnähe

8,4

Wohnung in Zentrumsnähe

Ubytování (Apartmán) Wohnung in Zentrumsnähe. Set in Krems an der Donau and only 2.6 km from Caricature Museum Krems, Wohnung in Zentrumsnähe offers accommodation with river views, free WiFi and free... Ubytování Wohnung in Zentrumsnähe se nachází ve městě Krems an der Donau (Rakousko - Dolní Rakousy).

Frühstückspension Täuber

8,3

Frühstückspension Täuber

Ubytování (Penzion) Frühstückspension Täuber. Frühstückspension Täuber se nachází ve městě Krems an der Donau, 3,7 km od Dunajské univerzity, 4 km od Muzea karikatur a 4,1 km od galerie Kunsthalle... Ubytování Frühstückspension Täuber se nachází ve městě Gneixendorfer Hauptstraße 4 (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

arte Hotel Krems

8,3

arte Hotel Krems

Ubytování (Hotel) arte Hotel Krems. Jak už samotný název tohoto nového hotelu napovídá, arte Hotel Krems se nachází v umělecké části krásného města na Dunaji, přímo naproti areálu místní... Ubytování arte Hotel Krems se nachází ve městě Krems an der Donau (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Klinglhuber

8,2

Gasthof Klinglhuber

Ubytování (Penzion) Gasthof Klinglhuber. Gasthof Klinglhuber se nachází přímo u řeky Krems a má restauraci, kde se podávají rakouské speciality, a velkou terasu s malebným výhledem na řeku, kde... Ubytování Gasthof Klinglhuber se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Winzerhaus mit Fernblick

8,2

Winzerhaus mit Fernblick

Ubytování (Prázdninový dům) Winzerhaus mit Fernblick. Winzerhaus mit Fernblick se nachází v obci Krems an der Donau, pouhých 1,6 km od muzea Kunsthalle Krems a 1,7 km Muzea karikatur, a nabízí zahradu, výhled... Ubytování Winzerhaus mit Fernblick se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 100 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kolping Campus Krems

8,2

Kolping Campus Krems

Ubytování (Hostel) Kolping Campus Krems. Tato moderní studentská rezidence se nachází uprostřed vinic, přímo v areálu Danube University a University of Applied Sciences, 15 minut chůze od... Ubytování Kolping Campus Krems se nachází ve městě Krems an der Donau (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 542 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Kleine Mühle

8,2

Gästehaus Kleine Mühle

Ubytování (Penzion) Gästehaus Kleine Mühle. Gästehaus Kleine Mühle se nachází v klidné lokalitě na okraji Kremsu, 5 minut pěšky od historické čtvrti Stein a 20 minut pěšky od Dunajské univerzity. Ubytování Gästehaus Kleine Mühle se nachází ve městě Reisperbachtalstr. 50 (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Living inStein

8,2

Living inStein

Ubytování (Privát) Living inStein. Living inStein se nachází v obci Krems an der Donau a nabízí bezplatné Wi-Fi a apartmány s kuchyňským koutem. Ubytování Living inStein se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Living inStyle

8,1

Living inStyle

Ubytování (Hotel) Living inStyle. K dispozici je Wi-Fi zdarma a turistické informace. Všechny pokoje v Living inStyle mají šatní skříň, psací stůl, TV s plochou obrazovkou a vlastní... Ubytování Living inStyle se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 693 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alte Post Krems

7,7

Hotel Alte Post Krems

Ubytování (Hotel) Hotel Alte Post Krems. Hotel Alte Post Krems se nachází v Kremsu an der Donau, 1,1 km od Muzea karikatur. Nabízí restauraci, nekuřácké pokoje a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Alte Post Krems se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 077 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wohnung in Kremser Innenstadt

7,6

Wohnung in Kremser Innenstadt

Ubytování (Apartmány) Wohnung in Kremser Innenstadt. Wohnung in Kremser Innenstadt nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Krems an der Donau, nedaleko muzea karikatur a galerie umění. Ubytování Wohnung in Kremser Innenstadt se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 296 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Parkhotel Krems

7,5

Parkhotel Krems

Ubytování (Hotel) Parkhotel Krems. Tento 3hvězdičkový hotel s bezplatným Wi-Fi se nachází přímo ve velkém městském parku, v blízkosti centra, ale na klidném místě. Ubytování Parkhotel Krems se nachází ve městě Krems an der Donau (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 529 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Orange Wings Krems

7,3

Orange Wings Krems

Ubytování (Hotel) Orange Wings Krems. Tento levný, moderní hotel se nachází ve východní části Kremže, 500 metrů od cyklistické stezky podél Dunaje a 3,5 km od centra. Ubytování Orange Wings Krems se nachází ve městě Krems an der Donau (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Margaretenstraße 12

7,2

Margaretenstraße 12

Ubytování (Apartmán) Margaretenstraße 12. Apartmán Margaretenstraße 12 se nachází ve městě Krems an der Donau, 2,2 km od tamního muzea karikatury a muzea Kunsthalle Krems. Ubytování Margaretenstraße 12 se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 324 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boutique Gästehaus Guestel

Boutique Gästehaus Guestel

Ubytování (Prázdninový dům) Boutique Gästehaus Guestel. Boutique Gästehaus Guestel, a property with a garden, barbecue facilities and a terrace, is located in Krems an der Donau, 2 km from Caricature Museum... Ubytování Boutique Gästehaus Guestel se nachází ve městě Lederergasse 24 (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Krems Zentral

Krems Zentral

Ubytování (Apartmán) Krems Zentral. Krems Zentral features a balcony and is located in Krems an der Donau, within just 1.1 km of Caricature Museum Krems and 1.3 km of Kunsthalle Krems. Ubytování Krems Zentral se nachází ve městě Kremže (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 180 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Radfahrerherberge Krems

Radfahrerherberge Krems

Ubytování (Hostel) Radfahrerherberge Krems. Set in Krems an der Donau, Radfahrerherberge Krems is 300 metres from Caricature Museum Krems and offers various facilities, such as a shared lounge, a... Ubytování Radfahrerherberge Krems se nachází ve městě Kremže (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Suitehouse Krems

Suitehouse Krems

Ubytování (Hotel) Suitehouse Krems. Suitehouse Krems is located in Krems an der Donau, within 2.2 km of Caricature Museum Krems and 2.3 km of Kunsthalle Krems. Ubytování Suitehouse Krems se nachází ve městě Kremže (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 448 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Ringstraße 30

Appartement Ringstraße 30

Ubytování (Apartmán) Appartement Ringstraße 30. Appartement Ringstraße 30 in Krems an der Donau offers accommodation with free WiFi, 1.2 km from Caricature Museum Krems and 1.3 km from Kunsthalle Krems. Ubytování Appartement Ringstraße 30 se nachází ve městě Kremže (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 859 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Danube

Apartment Danube

Ubytování (Apartmán) Apartment Danube. Offering garden views, Apartment Danube is an accommodation located in Krems an der Donau, 2.6 km from Kunsthalle Krems and 2. Ubytování Apartment Danube se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Bauernhof erleben

Bauernhof erleben

Ubytování (Farma) Bauernhof erleben. Set in Kniebichl in the Lower Austria region, Bauernhof erleben offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Bauernhof erleben se nachází ve městě Kremže (Rakousko - Dolní Rakousy).

Moderne Wohnung auf Kremser Ringstraße

Moderne Wohnung auf Kremser Ringstraße

Ubytování (Apartmán) Moderne Wohnung auf Kremser Ringstraße. Moderne Wohnung auf Kremser Ringstraße is situated in Krems an der Donau, 1 km from Caricature Museum Krems and 1. Ubytování Moderne Wohnung auf Kremser Ringstraße se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Arbeitergasse 7

Arbeitergasse 7

Ubytování (Privát) Arbeitergasse 7. Set in Krems an der Donau in the Lower Austria region, with Caricature Museum Krems and Danube University Krems nearby, Arbeitergasse 7 offers... Ubytování Arbeitergasse 7 se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Moderne Wohnung Reisperbachtal

Moderne Wohnung Reisperbachtal

Ubytování (Apartmán) Moderne Wohnung Reisperbachtal. Moderne Wohnung Reisperbachtal is situated in Krems an der Donau, 2.2 km from Caricature Museum Krems and 2. Ubytování Moderne Wohnung Reisperbachtal se nachází ve městě Kremže (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Langenloiserberg

Appartement Langenloiserberg

Ubytování (Apartmán) Appartement Langenloiserberg. Located 2 km from Caricature Museum Krems and 2 km from Kunsthalle Krems, Appartement Langenloiserberg offers accommodation situated in Krems an der Donau. Ubytování Appartement Langenloiserberg se nachází ve městě Kremže (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 026 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus in exklusiver Lage

Haus in exklusiver Lage

Ubytování (Prázdninový dům) Haus in exklusiver Lage. Boasting a balcony with garden views, and free bikes and a garden, Haus in exklusiver Lage can be found in Krems an der Donau, close to Caricature Museum... Ubytování Haus in exklusiver Lage se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 659 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung-Dachgeschoß Familie Mayer

Ferienwohnung-Dachgeschoß Familie Mayer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung-Dachgeschoß Familie Mayer. Dachgeschosswohnung Familie Mayer is located in Krems an der Donau, 1.7 km from Kunsthalle Krems, 1.9 km from Caricature Museum Krems, as well as 2. Ubytování Ferienwohnung-Dachgeschoß Familie Mayer se nachází ve městě Kremže (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 016 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penthouse MaxFux in der Fußgängerzone

Penthouse MaxFux in der Fußgängerzone

Ubytování (Apartmán) Penthouse MaxFux in der Fußgängerzone. Boasting city views, Penthouse MaxFux in der Fußgängerzone features accommodation with a restaurant, a bar and a shared lounge, around 1 km from Caricature... Ubytování Penthouse MaxFux in der Fußgängerzone se nachází ve městě Kremže (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 536 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Goldberg Apartment

Goldberg Apartment

Ubytování (Apartmán) Goldberg Apartment. Goldberg Apartment, boasting a garden and a terrace, is situated in Krems an der Donau, 3.2 km from Kunsthalle Krems and 3. Ubytování Goldberg Apartment se nachází ve městě Kremže (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 750 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Eberstaller

Ferienwohnung Eberstaller

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Eberstaller. Situated 1.9 km from Kunsthalle Krems and 1.9 km from Caricature Museum Krems, Ferienwohnung Eberstaller provides accommodation located in Krems an der... Ubytování Ferienwohnung Eberstaller se nachází ve městě Kremže (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kremže

Město Kremže se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 46 hotelů a ubytování ve městě Kremže.