Hledat

Ubytování

Ubytování město Persenbeug

Ve městě Persenbeug (Rakousko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Persenbeug

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Persenbeug

Frühstückspension Porranzl

9,3

Frühstückspension Porranzl

Ubytování (Penzion) Frühstückspension Porranzl. Rodinný Frühstückspension Porranzl s panoramatickým výhledem na okolí se nachází na kopci nad obcí Persenbeug, 4,5 km od břehů Dunaje a dunajské... Ubytování Frühstückspension Porranzl se nachází ve městě Persenbeug (Rakousko - Dolní Rakousy).

Privatzimmer und Ferienwohnungen Leeb

9,1

Privatzimmer und Ferienwohnungen Leeb

Ubytování (Penzion) Privatzimmer und Ferienwohnungen Leeb. Privatzimmer Leeb se nachází na klidném místě, 2 km od centra města Persenbeug přímo na cyklistické stezce po Dunaji. Ubytování Privatzimmer und Ferienwohnungen Leeb se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 621 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fischwirtshaus Landmotel Die Donaurast

9,1

Fischwirtshaus Landmotel Die Donaurast

Ubytování (Motel) Fischwirtshaus Landmotel Die Donaurast. Fischwirtshaus Landmotel Die Donaurast je rodinný podnik provozovaný již po 4 generace, situovaný přímo na dunajském nábřeží. Ubytování Fischwirtshaus Landmotel Die Donaurast se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Hinterleithner

9

Gasthof Hinterleithner

Ubytování (Hotel) Gasthof Hinterleithner. Gasthof Hinterleithner se nachází v obci Persenbeug. Ubytování Gasthof Hinterleithner se nachází ve městě Persenbeug (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 241 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Böhm

8,8

Gasthof Böhm

Ubytování (Penzion) Gasthof Böhm. Tento útulný hotel se nachází v centru malebného městečka Persenbeug na Dunaji, přímo u dunajské cyklostezky mezi oblastmi Strudengau a Nibelungengau. Ubytování Gasthof Böhm se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 300 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kaiserliches Wohnen im K und K Postamt by Guestia

Kaiserliches Wohnen im K und K Postamt by Guestia

Ubytování (Apartmán) Kaiserliches Wohnen im K und K Postamt by Guestia. Kaiserliches Wohnen im K und K Postamt by Guestia is situated in Persenbeug. Complimentary WiFi is offered. Ubytování Kaiserliches Wohnen im K und K Postamt by Guestia se nachází ve městě Persenbeug (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 017 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kaiserliches Wohnen im alten K und K Postamt 2

Kaiserliches Wohnen im alten K und K Postamt 2

Ubytování (Apartmán) Kaiserliches Wohnen im alten K und K Postamt 2. Kaiserliches Wohnen im alten K und K Postamt 2 is located in Persenbeug and offers a garden and a terrace. This property offers access to free WiFi. Ubytování Kaiserliches Wohnen im alten K und K Postamt 2 se nachází ve městě Persenbeug (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Persenbeug

Město Persenbeug se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Persenbeug.