Hledat

Ubytování

Ubytování město Semmering

Ve městě Semmering (Rakousko) máme celkem 25 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Semmering

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Semmering

Semmering Loft

9,4

Semmering Loft

Ubytování (Apartmán) Semmering Loft. Semmering Loft se nachází v Semmeringu, 44 km od města Wiener Neustadt. Nabízí přímý přístup na sjezdovku, terasu a výhled do zahrady. Ubytování Semmering Loft se nachází ve městě Semmering (Rakousko - Dolní Rakousy).

Haus Kohl

9,4

Haus Kohl

Ubytování (Penzion) Haus Kohl. Haus Kohl se nachází v Semmeringu. Nabízí ubytování se soukromým balkonem. Zdarma je k dispozici Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Haus Kohl se nachází ve městě Semmering (Rakousko - Dolní Rakousy).

Villa Daheim Semmering

9,4

Villa Daheim Semmering

Ubytování (Apartmány) Villa Daheim Semmering. Villa Daheim se nachází na poklidném místě pouhých 500 metrů od železniční stanice Wolfsbergkogel, 3 km od lyžařského areálu Hirschenkogel, a nabízí... Ubytování Villa Daheim Semmering se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ferienwohnung Wienerheim

9,3

Ferienwohnung Wienerheim

UbytováníFerienwohnung Wienerheim. Ferienwohnung Wienerheim se nachází v Semmeringu, 25 km od Raxu a 49 km od Schneebergu. Ubytování Ferienwohnung Wienerheim se nachází ve městě Semmering (Rakousko - Dolní Rakousy).

Villa zur Zufriedenheit

9,2

Villa zur Zufriedenheit

Ubytování (Vila) Villa zur Zufriedenheit. Villa zur Zufriedenheit nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v lyžařském středisku Semmering, 500 metrů od lanovky Zau[:ber:]g Kabinenbahn. Ubytování Villa zur Zufriedenheit se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Steirer-Apartment Semmering

9,2

Steirer-Apartment Semmering

Ubytování (Apartmány) Steirer-Apartment Semmering. Steirer-Apartment Semmering se nachází v Semmeringu, 300 metrů od lanovky Zauberberg Kabinenbahn a 500 metrů od lanovky 4-er Sportbahn Blauer Blitz. Ubytování Steirer-Apartment Semmering se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Semmering Apartment

9,1

Semmering Apartment

Ubytování (Apartmán) Semmering Apartment. Semmering Apartment se nachází na místě s výhledem na hory, asi 4,1 km od lanovky Zauberberg Kabinenbahn, a nabízí balkon, rychlovarnou konvici a neplacené... Ubytování Semmering Apartment se nachází ve městě Semmering (Rakousko - Dolní Rakousy).

Villa Wellspacher

9

Villa Wellspacher

Ubytování (Apartmány) Villa Wellspacher. Villa Wellspacher nabízí ubytování v klidné lokalitě v obci Semmering, 2 km od lyžařské oblasti Zauberberg-Semmering. Ubytování Villa Wellspacher se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Der Löffler am Semmering

9

Der Löffler am Semmering

Ubytování (Penzion) Der Löffler am Semmering. Pension Löffler se nachází v secesní vile v Semmeringu, 5 minut pěšky od lanovky Hirschenkogel a 10 minut pěšky od vlakového nádraží Semmering a zdejší... Ubytování Der Löffler am Semmering se nachází ve městě Hochstraße 20 (Rakousko - Dolní Rakousy).

Villa Agnes

8,9

Villa Agnes

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Agnes. Villa Agnes je prázdninový dům z roku 1913 situovaný v Semmeringu, 1,8 km od lanovky Zau[:ber:]g Kabinenbahn a 2,1 km od lanovky 4-er Sportbahn Blauer... Ubytování Villa Agnes se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Weigl Hütte Semmering

8,9

Weigl Hütte Semmering

Ubytování (Apartmán) Weigl Hütte Semmering. Weigl Hütte Semmering nabízí ubytování se zahradou a terasou v Semmeringu, 300 metrů od skiareálu Zauberberg Semmering s lanovkou Zauberberg. Ubytování Weigl Hütte Semmering se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Belvedere

8,9

Belvedere

Ubytování (Hotel) Belvedere. Belvedere se nachází v centru Semmeringu, jen pár minut chůze od lyžařských vleků. Ubytování Belvedere se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Happy Hollow Semmering

8,8

Happy Hollow Semmering

Ubytování (Apartmán) Happy Hollow Semmering. Happy Hollow Semmering se nachází v obci Semmering, 1,9 km od lanovky Zauberberg Kabinenbahn a 2,2 km od lanovky 4-er Sportbahn Blauer Blitz. Ubytování Happy Hollow Semmering se nachází ve městě Semmering (Rakousko - Dolní Rakousy).

Pension Landhaus Semmering

8,8

Pension Landhaus Semmering

Ubytování (Penzion) Pension Landhaus Semmering. Pension Landhaus Semmering se nachází v Semmeringu v Dolním Rakousku, 500 metrů od kabinové lanovky Zau[:ber:]g. Ubytování Pension Landhaus Semmering se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Pension Central Semmering

8,7

Pension Central Semmering

Ubytování (Penzion) Pension Central Semmering. Pension Central Semmering se nachází přímo u sjezdovky, 100 metrů od lanovky Zau[:ber:]g Kabinenbahn a 400 metrů od sedačkové lanovky 4-er Sportbahn Blauer... Ubytování Pension Central Semmering se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Gasthof Edelweiss

8,7

Gasthof Edelweiss

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Edelweiss. Gasthof Edelweiss se nachází v obci Semmering, 600 metrů od lanovky Zauberberg Kabinenbahn, a poskytuje nekuřácké pokoje, restauraci, zahradu a bezplatné... Ubytování Gasthof Edelweiss se nachází ve městě Semmering (Rakousko - Dolní Rakousy).

Gasthof Berghof

8,4

Gasthof Berghof

Ubytování (Penzion) Gasthof Berghof. Gasthof Berghof se nachází v Semmeringu, 100 metrů od lanovky Zauberberg Kabinenbahn. Nabízí ubytování s barem, zahradou a neplaceným soukromým... Ubytování Gasthof Berghof se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Renona Rehabilitation

8,3

Renona Rehabilitation

Ubytování (Hotel) Renona Rehabilitation. Hotel Renona Rehabilitation se nachází v Semmeringu, 70 metrů od lanovky Zauberberg Kabinenbahn. Ubytování Renona Rehabilitation se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Sporthotel am Semmering

8,2

Sporthotel am Semmering

Ubytování (Hotel) Sporthotel am Semmering. Sporthotel am Semmering se nachází v obci Semmering, která leží v půli cesty mezi Vídní a Štýrským Hradcem. Ubytování Sporthotel am Semmering se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Kurhotel Renona Rehabilitation

7,5

Kurhotel Renona Rehabilitation

Ubytování (Hotel) Kurhotel Renona Rehabilitation. Kurhotel Renona Rehabilitation se nachází v Semmeringu a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Kurhotel Renona Rehabilitation se nachází ve městě Semmering (Rakousko - Dolní Rakousy).

Semmering Apartment Liane

7,2

Semmering Apartment Liane

Ubytování (Apartmán) Semmering Apartment Liane. Apartmán Semmering Apartment Liane se nachází v lázeňské obci Semmering, pouhých 1,8 km od stanice lanovky Zauberberg Kabinenbahn, a nabízí přístup do... Ubytování Semmering Apartment Liane se nachází ve městě Semmering (Rakousko - Dolní Rakousy).

Waldnest am Semmering

Waldnest am Semmering

Ubytování (Apartmán) Waldnest am Semmering. Waldnest am Semmering is located in Semmering. Featuring a balcony, the apartment is in an area where guests can engage in activities such as skiing and... Ubytování Waldnest am Semmering se nachází ve městě Semmering (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ferienhaus-Anna

Ferienhaus-Anna

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus-Anna. Located in Semmering in the Lower Austria region, Ferienhaus-Anna has a balcony and garden views. Ubytování Ferienhaus-Anna se nachází ve městě Semmering (Rakousko - Dolní Rakousy).

Wohnung mit Ruhe

Wohnung mit Ruhe

Ubytování (Apartmán) Wohnung mit Ruhe. Wohnung mit Ruhe se nachází v Semmeringu, 39 km od města Wiener Neustadt. Nabízí výhled na hory. Ubytování Wohnung mit Ruhe se nachází ve městě Semmering (Rakousko - Dolní Rakousy).

Tannenhof

Tannenhof

Ubytování (Bed and breakfast) Tannenhof. Bed & Breakfast Tannenhof se nachází v Semmeringu, 4,3 km od kabinové lanovky Zauberberg, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Tannenhof se nachází ve městě Semmering (Rakousko - Dolní Rakousy).

Apartment 26 Eighty

Apartment 26 Eighty

Ubytování (Apartmán) Apartment 26 Eighty. Apartment 26 Eighty se nachází v Semmeringu. Do Wiener Neustadtu je to 37 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment 26 Eighty se nachází ve městě Semmering (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ferienwohnung Anna

Ferienwohnung Anna

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Anna. Ferienwohnung Anna is located in Semmering. The accommodation is 44 km from Wiener Neustadt, and guests benefit from private parking available on site and... Ubytování Ferienwohnung Anna se nachází ve městě Semmering (Rakousko - Dolní Rakousy).

Appartement Alpin Rose

Appartement Alpin Rose

Ubytování (Apartmán) Appartement Alpin Rose. Appartement Alpin Rose is situated in Semmering and offers a bar and a shared lounge. Ubytování Appartement Alpin Rose se nachází ve městě Semmering (Rakousko - Dolní Rakousy).

Apartment Bergblick Semmering

Apartment Bergblick Semmering

Ubytování (Apartmán) Apartment Bergblick Semmering. Apartmán Bergblick Semmering se nachází v Adlitzgrabenu v Dolních Rakousích, 46 km od města Bad Tatzmannsdorf, a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Apartment Bergblick Semmering se nachází ve městě Semmering (Rakousko - Dolní Rakousy).

Villa Schönthaler

Villa Schönthaler

UbytováníVilla Schönthaler. Villa Schönthaler se nachází přibližně 23 km od Raxu a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Villa Schönthaler se nachází ve městě Semmering (Rakousko - Dolní Rakousy).

Waldhof Apartman

Waldhof Apartman

Ubytování (Apartmán) Waldhof Apartman. Waldhof Apartman se nachází v Semmeringu, 2,3 km od kabinové lanovky Zauberberg a 2,6 km od lanovky 4-er Sportbahn Blauer Blitz, a nabízí terasu a výhled... Ubytování Waldhof Apartman se nachází ve městě Semmering (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ubytování ve městě Semmering

Město Semmering se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 25 hotelů a ubytování ve městě Semmering.