Hledat

Ubytování

Ubytování město Raabs an der Thaya

Ve městě Raabs an der Thaya (Rakousko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Raabs an der Thaya

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Raabs an der Thaya

Hotel-Restaurant Liebnitzmühle

8,7

Hotel-Restaurant Liebnitzmühle

Ubytování (Hotel) Hotel-Restaurant Liebnitzmühle. 4 hvězdičkový Hotel-Restaurant Liebnitzmühle se nachází přímo u Dyje, obklopen skalnatými kopci a nedotčenými lesy a loukami v regionu Waldviertel. Ubytování Hotel-Restaurant Liebnitzmühle se nachází ve městě Raabs an der Thaya (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 713 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Thaya

8,6

Hotel Thaya

Ubytování (Hotel) Hotel Thaya. Tento 3hvězdičkový hotel v centru města Raabs se nachází v těsné blízkosti řeky Dyje a nabízí wellness centrum a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Thaya se nachází ve městě Raabs an der Thaya (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 488 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

JUFA Hotel Waldviertel

8

JUFA Hotel Waldviertel

Ubytování (Hotel) JUFA Hotel Waldviertel. JUFA Hotel Waldviertel se nachází na břehu řeky Dyje ve městě Raabs, na území dolnorakouského regionu Waldviertel, a nabízí kino, basketbalové hřiště i... Ubytování JUFA Hotel Waldviertel se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 542 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Raabs an der Thaya

Město Raabs an der Thaya se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Raabs an der Thaya.