Hledat

Ubytování

Ubytování město Weissenkirchen in der Wachau

Ve městě Weissenkirchen in der Wachau (Rakousko) máme celkem 17 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Weissenkirchen in der Wachau

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Weissenkirchen in der Wachau

Weissenkirchen In Der Wachau

10

Weissenkirchen In Der Wachau

UbytováníWeissenkirchen In Der Wachau. Weissenkirchen In Der Wachau se nachází v obci Weissenkirchen in der Wachau, 5,3 km od hradu Dürnstein, 34 km od kláštera Herzogenburg a 34 km od hradu... Ubytování Weissenkirchen In Der Wachau se nachází ve městě Weissenkirchen in der Wachau (Rakousko - Dolní Rakousy).

Apartement Schlaf Gut - mitten in der Wachau

9,8

Apartement Schlaf Gut - mitten in der Wachau

Ubytování (Apartmány) Apartement Schlaf Gut - mitten in der Wachau. Apartement Schlaf Gut - mitten in der Wachau se nachází v obci Weissenkirchen in der Wachau a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou a bezplatným... Ubytování Apartement Schlaf Gut - mitten in der Wachau se nachází ve městě Weissenkirchen in der Wachau (Rakousko - Dolní Rakousy).

Gästehaus Huber

9,6

Gästehaus Huber

Ubytování (Privát) Gästehaus Huber. Gästehaus Huber se nachází ve Weissenkirchenu v der Wachau v Dolním Rakousku a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Gästehaus Huber se nachází ve městě Weissenkirchen in der Wachau (Rakousko - Dolní Rakousy).

Hotel Garni Weinquadrat

9,5

Hotel Garni Weinquadrat

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Weinquadrat. Hotel Garni Weinquadrat se nachází v centru Weissenkirchenu v malebném kraji Wachau, jen pár kroků od Dunaje. Ubytování Hotel Garni Weinquadrat se nachází ve městě Weissenkirchen in der Wachau (Rakousko - Dolní Rakousy).

Winzerhof & Gästehaus Bernhard

9,5

Winzerhof & Gästehaus Bernhard

Ubytování (Privát) Winzerhof & Gästehaus Bernhard. Hotel Winzerhof & Gästehaus Bernhard se nachází ve Weissenkirchen in der Wachau. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a posezením. Ubytování Winzerhof & Gästehaus Bernhard se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Hotel Ur-Wachau

9,4

Hotel Ur-Wachau

Ubytování (Hotel) Hotel Ur-Wachau. Hotel Ur-Wachau sídlí v historické budově ze 13. století v centru města Weissenkirchen v údolí Wachau. Ubytování Hotel Ur-Wachau se nachází ve městě Weissenkirchen in der Wachau (Rakousko - Dolní Rakousy).

Gästehaus Schmelz

9,3

Gästehaus Schmelz

Ubytování (Penzion) Gästehaus Schmelz. The Gästehaus Schmelz with its own winery enjoys a quiet location in the centre of Weißenkirchen in the scenic Wachau region. Ubytování Gästehaus Schmelz se nachází ve městě Obere Bachgasse 79 (Rakousko - Dolní Rakousy).

Weingut Ferdl Denk

9,3

Weingut Ferdl Denk

UbytováníWeingut Ferdl Denk. Weingut Ferdl Denk se nachází v obci Weissenkirchen in der Wachau, 25 km od opatství Melk, a nabízí výhled na hory. Ubytování Weingut Ferdl Denk se nachází ve městě Weissenkirchen in der Wachau (Rakousko - Dolní Rakousy).

Renaissancehotel Raffelsberger Hof B&B

9,3

Renaissancehotel Raffelsberger Hof B&B

Ubytování (Hotel) Renaissancehotel Raffelsberger Hof B&B. Renaissancehotel Raffelsberger Hof B&B, postaven v roce 1574 jako kapitánské obydlí, se nachází v památkově chráněné budově v historickém centru obce... Ubytování Renaissancehotel Raffelsberger Hof B&B se nachází ve městě Weissenkirchen in der Wachau (Rakousko - Dolní Rakousy).

Hotel-Restaurant Kirchenwirt

9,3

Hotel-Restaurant Kirchenwirt

Ubytování (Hotel) Hotel-Restaurant Kirchenwirt. Kirchenwirt je v centrální, přesto však klidné lokalitě v centru Weissenkirchen v údolí Wachau, 15 minut jízdy od Krems. Ubytování Hotel-Restaurant Kirchenwirt se nachází ve městě Weissenkirchen in der Wachau (Rakousko - Dolní Rakousy).

Flo & Co

9

Flo & Co

Ubytování (Apartmán) Flo & Co. Flo & Co is located in Weissenkirchen in der Wachau. The property is 25 km from Melk and free private parking is provided. Ubytování Flo & Co se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Pension Gästehaus Heller

9

Pension Gästehaus Heller

Ubytování (Penzion) Pension Gästehaus Heller. Gästehaus Heller se nachází v centru vinařského města Weißenkirchen v údolí Wachau. Má krytou terasu s výhledem na Dunaj a hrad Dürnstein. Ubytování Pension Gästehaus Heller se nachází ve městě Weissenkirchen in der Wachau (Rakousko - Dolní Rakousy).

Seiber 172

8,4

Seiber 172

Ubytování (Apartmány) Seiber 172. Seiber 172 se nachází v obci Weissenkirchen in der Wachau, 31 km od města Langenlois. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Seiber 172 se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Cottage 110

8

Cottage 110

UbytováníCottage 110. Cottage 110 se nachází asi 22 km od opatství Melk a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Cottage 110 se nachází ve městě Weissenkirchen in der Wachau (Rakousko - Dolní Rakousy).

Weinbau-Gästezimmer Anna Maria Jamek

7

Weinbau-Gästezimmer Anna Maria Jamek

Ubytování (Apartmán) Weinbau-Gästezimmer Anna Maria Jamek. Weinbau-Gästezimmer Anna Maria Jamek se nachází v obci Weissenkirchen in der Wachau, 50 metrů od Dunaje, a nabízí ubytování s balkonem, zahradu, terasu a... Ubytování Weinbau-Gästezimmer Anna Maria Jamek se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Gästehaus & Appartements Lehensteiner Wachau

Gästehaus & Appartements Lehensteiner Wachau

Ubytování (Penzion) Gästehaus & Appartements Lehensteiner Wachau. Lehensteiner Wachau stojí v malebné vesničce Weißenkirchen. Má výhled na Dunaj a na vinice v údolí Wachau. Tato historická budova pochází z roku 1380. Ubytování Gästehaus & Appartements Lehensteiner Wachau se nachází ve městě Weissenkirchen in der Wachau (Rakousko - Dolní Rakousy).

Apartment Kirchenblick

Apartment Kirchenblick

Ubytování (Apartmán) Apartment Kirchenblick. Apartment Kirchenblick is located in Weissenkirchen in der Wachau and offers a garden. This apartment also features free WiFi. Ubytování Apartment Kirchenblick se nachází ve městě Weissenkirchen in der Wachau (Rakousko - Dolní Rakousy).

In der Wachau

In der Wachau

UbytováníIn der Wachau. Situated 23 km from Melk Abbey and 6.4 km from Dürnstein Castle, In der Wachau features accommodation in Unterkienstock. Ubytování In der Wachau se nachází ve městě Weissenkirchen in der Wachau (Rakousko).

Ubytování ve městě Weissenkirchen in der Wachau

Město Weissenkirchen in der Wachau se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 17 hotelů a ubytování ve městě Weissenkirchen in der Wachau.