Hledat

Ubytování

Ubytování město Weissenkirchen in der Wachau

Ve městě Weissenkirchen in der Wachau (Rakousko) máme celkem 17 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Weissenkirchen in der Wachau

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Weissenkirchen in der Wachau

Apartement Schlaf Gut - mitten in der Wachau

9,8

Apartement Schlaf Gut - mitten in der Wachau

Ubytování (Apartmány) Apartement Schlaf Gut - mitten in der Wachau. Apartement Schlaf Gut - mitten in der Wachau se nachází v obci Weissenkirchen in der Wachau a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou a bezplatným... Ubytování Apartement Schlaf Gut - mitten in der Wachau se nachází ve městě Weissenkirchen in der Wachau (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 489 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wachaulodge

9,7

Wachaulodge

Ubytování (Apartmán) Wachaulodge. Wachaulodge se nachází v Weissenkirchen in der Wachau v Dolním Rakousku. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Wachaulodge se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Hotel Garni Weinquadrat

9,5

Hotel Garni Weinquadrat

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Weinquadrat. Hotel Garni Weinquadrat se nachází v centru Weissenkirchenu v malebném kraji Wachau, jen pár kroků od Dunaje. Ubytování Hotel Garni Weinquadrat se nachází ve městě Weissenkirchen in der Wachau (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 349 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Winzerhof & Gästehaus Bernhard

9,5

Winzerhof & Gästehaus Bernhard

Ubytování (Privát) Winzerhof & Gästehaus Bernhard. Hotel Winzerhof & Gästehaus Bernhard se nachází ve Weissenkirchen in der Wachau. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a posezením. Ubytování Winzerhof & Gästehaus Bernhard se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Donauhof - Hotel garni

9,4

Donauhof - Hotel garni

Ubytování (Hotel) Donauhof - Hotel garni. Malý rodinný hotel Donauhof se nachází v blízkosti Dunaje ve vinařské vesničce Weißenkirchen, v srdci údolí Wachau, které je na seznamu světového dědictví... Ubytování Donauhof - Hotel garni se nachází ve městě Weissenkirchen in der Wachau (Rakousko - Dolní Rakousy).

Gästehaus & Heuriger Turm Wachau

9,4

Gästehaus & Heuriger Turm Wachau

Ubytování (Penzion) Gästehaus & Heuriger Turm Wachau. Gästehaus Turm Wachau se nachází v historické hradní věži, jen 2 minuty chůze od centra města Weissenkirchen v údolí Wachau. Ubytování Gästehaus & Heuriger Turm Wachau se nachází ve městě Weissenkirchen in der Wachau (Rakousko - Dolní Rakousy).

Hotel Ur-Wachau

9,4

Hotel Ur-Wachau

Ubytování (Hotel) Hotel Ur-Wachau. Hotel Ur-Wachau sídlí v historické budově ze 13. století v centru města Weissenkirchen v údolí Wachau. Ubytování Hotel Ur-Wachau se nachází ve městě Weissenkirchen in der Wachau (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Schmelz

9,3

Gästehaus Schmelz

Ubytování (Penzion) Gästehaus Schmelz. The Gästehaus Schmelz with its own winery enjoys a quiet location in the centre of Weißenkirchen in the scenic Wachau region. Ubytování Gästehaus Schmelz se nachází ve městě Obere Bachgasse 79 (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Donauwirt Hotel - Restaurant

9,3

Donauwirt Hotel - Restaurant

Ubytování (Hotel) Donauwirt Hotel - Restaurant. Donauwirt stojí hned vedle Dunaje v centru Weißenkirchenu v údolí Wachau, 13 km od Kremže (Krems). Ubytování Donauwirt Hotel - Restaurant se nachází ve městě Weissenkirchen in der Wachau (Rakousko - Dolní Rakousy).

Renaissancehotel Raffelsberger Hof B&B

9,3

Renaissancehotel Raffelsberger Hof B&B

Ubytování (Hotel) Renaissancehotel Raffelsberger Hof B&B. Renaissancehotel Raffelsberger Hof B&B, postaven v roce 1574 jako kapitánské obydlí, se nachází v památkově chráněné budově v historickém centru obce... Ubytování Renaissancehotel Raffelsberger Hof B&B se nachází ve městě Weissenkirchen in der Wachau (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel-Restaurant Kirchenwirt

9,3

Hotel-Restaurant Kirchenwirt

Ubytování (Hotel) Hotel-Restaurant Kirchenwirt. Kirchenwirt je v centrální, přesto však klidné lokalitě v centru Weissenkirchen v údolí Wachau, 15 minut jízdy od Krems. Ubytování Hotel-Restaurant Kirchenwirt se nachází ve městě Weissenkirchen in der Wachau (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 478 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Flo & Co

9

Flo & Co

Ubytování (Apartmán) Flo & Co. Flo & Co is located in Weissenkirchen in der Wachau. The property is 25 km from Melk and free private parking is provided. Ubytování Flo & Co se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 775 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Gästehaus Heller

9

Pension Gästehaus Heller

Ubytování (Penzion) Pension Gästehaus Heller. Gästehaus Heller se nachází v centru vinařského města Weißenkirchen v údolí Wachau. Má krytou terasu s výhledem na Dunaj a hrad Dürnstein. Ubytování Pension Gästehaus Heller se nachází ve městě Weissenkirchen in der Wachau (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 272 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Thurnhof

8,9

Gästehaus Thurnhof

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus Thurnhof. Set in Weissenkirchen in der Wachau, Gästehaus Thurnhof offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV. Ubytování Gästehaus Thurnhof se nachází ve městě Weissenkirchen in der Wachau (Rakousko - Dolní Rakousy).

Seiber 172

8,4

Seiber 172

Ubytování (Apartmány) Seiber 172. Seiber 172 se nachází v obci Weissenkirchen in der Wachau, 31 km od města Langenlois. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Seiber 172 se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weinbau-Gästezimmer Anna Maria Jamek

7

Weinbau-Gästezimmer Anna Maria Jamek

Ubytování (Apartmán) Weinbau-Gästezimmer Anna Maria Jamek. Weinbau-Gästezimmer Anna Maria Jamek se nachází v obci Weissenkirchen in der Wachau, 50 metrů od Dunaje, a nabízí ubytování s balkonem, zahradu, terasu a... Ubytování Weinbau-Gästezimmer Anna Maria Jamek se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus & Appartements Lehensteiner Wachau

Gästehaus & Appartements Lehensteiner Wachau

Ubytování (Penzion) Gästehaus & Appartements Lehensteiner Wachau. Lehensteiner Wachau stojí v malebné vesničce Weißenkirchen. Má výhled na Dunaj a na vinice v údolí Wachau. Tato historická budova pochází z roku 1380. Ubytování Gästehaus & Appartements Lehensteiner Wachau se nachází ve městě Weissenkirchen in der Wachau (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 426 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weingut und Ferienwohnung Pomaßl

Weingut und Ferienwohnung Pomaßl

Ubytování (Apartmán) Weingut und Ferienwohnung Pomaßl. Weingut und Ferienwohnung Pomaßl is located in Weissenkirchen in der Wachau. Ubytování Weingut und Ferienwohnung Pomaßl se nachází ve městě Weissenkirchen in der Wachau (Rakousko - Dolní Rakousy).

Apartment Kirchenblick

Apartment Kirchenblick

Ubytování (Apartmán) Apartment Kirchenblick. Apartment Kirchenblick is located in Weissenkirchen in der Wachau and offers a garden. This apartment also features free WiFi. Ubytování Apartment Kirchenblick se nachází ve městě Weissenkirchen in der Wachau (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 660 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Weissenkirchen in der Wachau

Město Weissenkirchen in der Wachau se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 17 hotelů a ubytování ve městě Weissenkirchen in der Wachau.