Hledat

Ubytování

Ubytování město Reichenau

Ve městě Reichenau (Rakousko) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Reichenau

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Reichenau

Familie Stoier

9,9

Familie Stoier

Ubytování (Farma) Familie Stoier. Familie Stoier se nachází v Reichenau, pouhých 11 km od pohoří Rax a 3,3 km od lanovky Raxseilbahn, a nabízí ubytování s grilem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Familie Stoier se nachází ve městě Edlach 11 (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Dinhobl

9,5

Ferienwohnung Dinhobl

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Dinhobl. Apartmán Ferienwohnung Dinhobl se nachází v městyse Reichenau, 13 km od pohoří Rax, a nabízí sdílený lounge, zdarma dostupné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a... Ubytování Ferienwohnung Dinhobl se nachází ve městě Reichenau (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 636 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lattore Ferienwohnung

9,2

Lattore Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Lattore Ferienwohnung. Lattore Ferienwohnung se nachází asi 13 km od Raxu. Nabízí výhled na hory, terasu, Wi-Fi zdarma a bezplatné půjčení jízdních kol. Ubytování Lattore Ferienwohnung se nachází ve městě Reichenau (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 314 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Blauer Spatz Reichenau an der Rax

9,2

Landhaus Blauer Spatz Reichenau an der Rax

Ubytování (Apartmány) Landhaus Blauer Spatz Reichenau an der Rax. Landhaus Blauer Spatz se nachází v městysu Reichenau an der Rax, pouhých 5 minut jízdy autem od lanovky Rax, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, bezplatnou... Ubytování Landhaus Blauer Spatz Reichenau an der Rax se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Fany

9,2

Ferienwohnung Fany

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Fany. Tento apartmán se nachází na ostrově Reichenau, 1 km od lanovky Rax a 19 km od lyžařského střediska Semmering. Nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Ferienwohnung Fany se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Die Nockalm

9,1

Die Nockalm

Ubytování (Hotel) Die Nockalm. Hotel Die Nockalm se nachází 300 metrů od lyžařského vleku Ottifantenlift a nabízí pokoje s vlastní koupelnou a v některých případech i s balkonem, možnost... Ubytování Die Nockalm se nachází ve městě Turracherhöhe 95 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 940 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Der Knappenhof - Hotel & Restaurant

8,9

Der Knappenhof - Hotel & Restaurant

Ubytování (Hotel) Der Knappenhof - Hotel & Restaurant. Knappenhof je tradiční hotel na úpatí hory Rax. Nabízí wellness centrum se suchou i parní saunou a restauraci s velkou terasou, kde se podávají speciality... Ubytování Der Knappenhof - Hotel & Restaurant se nachází ve městě Reichenau (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 474 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Marienhof Reichenau

8,7

Hotel Marienhof Reichenau

Ubytování (Hotel) Hotel Marienhof Reichenau. Tento historický hotel s tradicí od roku 1864 se nachází v krásné zahradě v Reichenau, hodinu jízdy na jih od Vídně. Nabízí lázně s krytým bazénem. Ubytování Hotel Marienhof Reichenau se nachází ve městě Reichenau (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 793 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Flackl - Wirt Seminare

8,7

Flackl - Wirt Seminare

Ubytování (Hotel) Flackl - Wirt Seminare. Flackl - Wirt Seminare se nachází v Reichenau, pouhých 5 km od lanovky Raxseilbahn a 14 km od pohoří Rax. Ubytování Flackl - Wirt Seminare se nachází ve městě Reichenau (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 787 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seminar-Park-Hotel Hirschwang

8,6

Seminar-Park-Hotel Hirschwang

Ubytování (Hotel) Seminar-Park-Hotel Hirschwang. Seminar-Park-Hotel Hirschwang je situovaný v parku na úpatí náhorní plošiny Rax, 30 minut jízdy od lyžařského areálu Semmering. Ubytování Seminar-Park-Hotel Hirschwang se nachází ve městě Reichenau (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kaiserhof

8,6

Kaiserhof

Ubytování (Penzion) Kaiserhof. Land-Pension Kaiserhof najdete v malé vesnici Prein, která se nachází na jihu Dolního Rakouska mezi horami Rax a Semmering. Ubytování Kaiserhof se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 611 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wellness-Ferien-Seminarhotel Raxalpenhof

8

Wellness-Ferien-Seminarhotel Raxalpenhof

Ubytování (Hotel) Wellness-Ferien-Seminarhotel Raxalpenhof. Wellness-Ferien-Seminarhotel Raxalpenhof se nachází na malebném místě v obci Prein an der Rax na úpatí pohoří Raxalpe a 6 km od centra města Reichenau, a... Ubytování Wellness-Ferien-Seminarhotel Raxalpenhof se nachází ve městě Reichenau (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ruhe Oase am Schloßplatz

Ruhe Oase am Schloßplatz

Ubytování (Apartmán) Ruhe Oase am Schloßplatz. Boasting a restaurant, Ruhe Oase am Schloßplatz offers accommodation in Reichenau with free WiFi and garden views. Ubytování Ruhe Oase am Schloßplatz se nachází ve městě Reichenau (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 131 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sisi-Schloss Rudolfsvilla - Appartement Elisabeth

Sisi-Schloss Rudolfsvilla - Appartement Elisabeth

Ubytování (Apartmán) Sisi-Schloss Rudolfsvilla - Appartement Elisabeth. Located in Reichenau in the Lower Austria region, Sisi-Schloss Rudolfsvilla - Appartement Elisabeth features a garden. The property is 10 km from Rax. Ubytování Sisi-Schloss Rudolfsvilla - Appartement Elisabeth se nachází ve městě Reichenau (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 338 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sisi-Schloss Rudolfsvilla - Appartement Gisela

Sisi-Schloss Rudolfsvilla - Appartement Gisela

Ubytování (Aparthotel) Sisi-Schloss Rudolfsvilla - Appartement Gisela. Located in Reichenau, 10 km from Rax, Sisi-Schloss Rudolfsvilla - Appartement Gisela features accommodation with free WiFi and a garden. Ubytování Sisi-Schloss Rudolfsvilla - Appartement Gisela se nachází ve městě Reichenau (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 359 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sisi-Schloss Rudolfsvilla - Appartement Franz Joseph

Sisi-Schloss Rudolfsvilla - Appartement Franz Joseph

Ubytování (Apartmán) Sisi-Schloss Rudolfsvilla - Appartement Franz Joseph. Sisi-Schloss Rudolfsvilla - Appartement Franz Joseph is situated in Reichenau and offers a terrace. The property has garden views. Ubytování Sisi-Schloss Rudolfsvilla - Appartement Franz Joseph se nachází ve městě Reichenau (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 964 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Felsenhütte

Chalet Felsenhütte

Ubytování (Chata) Chalet Felsenhütte. Set in Ebene Reichenau in the Carinthia region, Chalet Felsenhütte is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytování Chalet Felsenhütte se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 952 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anna & Ida

Anna & Ida

Ubytování (Apartmán) Anna & Ida. Featuring river views, Anna & Ida offers accommodation with a patio and a kettle, around 13 km from Rax. This apartment features an ATM and free WiFi. Ubytování Anna & Ida se nachází ve městě Reichenau (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 293 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Reichenau

Město Reichenau se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování ve městě Reichenau.