Hledat

Ubytování

Ubytování město Litschau

Ve městě Litschau (Rakousko) máme celkem 25 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Litschau

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Litschau

Moderne Ferienwohnung am Stadtplatz in Litschau

9,8

Moderne Ferienwohnung am Stadtplatz in Litschau

Ubytování (Apartmán) Moderne Ferienwohnung am Stadtplatz in Litschau. Moderne Ferienwohnung am Stadtplatz in Litschau is set in Litschau. The property has city views and is 26 km from Třeboň. Ubytování Moderne Ferienwohnung am Stadtplatz in Litschau se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 186 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kibitzhof

9,8

Kibitzhof

Ubytování (Bed and breakfast) Kibitzhof. Featuring free WiFi throughout the property, Kibitzhof offers pet-friendly accommodation in a quiet location in Litschau. Ubytování Kibitzhof se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Peer Waldviertel

9,6

Landhaus Peer Waldviertel

Ubytování (Apartmány) Landhaus Peer Waldviertel. Landhaus Peer Waldviertel se nachází v Litschau a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, gril a Wi-Fi zdarma. Ubytování Landhaus Peer Waldviertel se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Loch Nr.5

9,6

Villa Loch Nr.5

Ubytování (Vila) Villa Loch Nr.5. Villa Loch Nr. 5 se nachází v obci Litschau v Dolním Rakousku a nabízí terasu, zázemí pro grilování, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Loch Nr.5 se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hanko Martina

9,4

Hanko Martina

Ubytování (Apartmán) Hanko Martina. Hanko Martina se nachází v Litschau, 43 km od Českých Budějovic a 20 km od Gmündu, a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a výhled do zahrady. Ubytování Hanko Martina se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 026 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Herrensee Litschau

8,8

Haus Herrensee Litschau

Ubytování (Apartmány) Haus Herrensee Litschau. Haus Herrensee Litschau se nachází v Litschau, 27 km od Třeboně a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Herrensee Litschau se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 693 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Waldviertel am Herrensee

8,7

Haus Waldviertel am Herrensee

Ubytování (Apartmán) Haus Waldviertel am Herrensee. Set in Litschau, this apartment features a terrace and offers free access to the beach with a large playground. Ubytování Haus Waldviertel am Herrensee se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 450 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Sonnenhof

8,3

Hotel Sonnenhof

Ubytování (Hotel) Hotel Sonnenhof. Hotel Sonnenhof se nachází ve městě Litschau a nabízí restauraci, zahradu, fitness centrum, bar, pokojovou službu a dětský klub. Ubytování Hotel Sonnenhof se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 170 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bed & Breakfast Feriendorf Herrensee

8,1

Bed & Breakfast Feriendorf Herrensee

Ubytování (Bed and breakfast) Bed & Breakfast Feriendorf Herrensee. Featuring free bikes and a garden, Bed & Breakfast Feriendorf Herrensee is situated in Litschau. Ubytování Bed & Breakfast Feriendorf Herrensee se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Haus am See

8

Haus am See

Ubytování (Apartmán) Haus am See. Tento apartmán se nachází v Litschau v regionu Waldviertel. Ubytování Haus am See se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 137 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hoteldorf Königsleitn Waldviertel

8

Hoteldorf Königsleitn Waldviertel

Ubytování (Hotel) Hoteldorf Königsleitn Waldviertel. Hoteldorf Königsleitn je rezort situovaný v idylické kopcovité krajině regionu Waldviertel na severu Dolního Rakouska. Ubytování Hoteldorf Königsleitn Waldviertel se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Kaffee/Pension Eigl/Müssauer

7,9

Kaffee/Pension Eigl/Müssauer

Ubytování (Penzion) Kaffee/Pension Eigl/Müssauer. Featuring free WiFi access, Kaffee/Pension Eigl/Müssauer offers a bakery, cake shop and café on site. Ubytování Kaffee/Pension Eigl/Müssauer se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Königsleitn.1

Apartment Königsleitn.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Königsleitn.1. Apartment Königsleitn.1 is set in Litschau and offers a bar and a garden. The accommodation is 27 km from Třeboň. Ubytování Apartment Königsleitn.1 se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Apartment Königsleitn.2

Apartment Königsleitn.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Königsleitn.2. Apartment Königsleitn.2 is situated in Litschau and offers a bar and a garden. The accommodation is 27 km from Třeboň. Ubytování Apartment Königsleitn.2 se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Waldviertel

Waldviertel

Ubytování (Prázdninový dům) Waldviertel. Waldviertel is situated in Litschau. The accommodation is 27 km from Třeboň. This holiday home features 2 bedrooms, a TV, and a kitchen. Ubytování Waldviertel se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Wohnung Kaufman

Wohnung Kaufman

Ubytování (Apartmán) Wohnung Kaufman. Wohnung Kaufman is situated in Litschau. The accommodation is 45 km from České Budějovice. The apartment also features 1 bathroom. Ubytování Wohnung Kaufman se nachází ve městě Litschau (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 701 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Houses and Apt. Litschau/Waldviertel 37

Houses and Apt. Litschau/Waldviertel 37

Ubytování (Apartmány) Houses and Apt. Litschau/Waldviertel 37. Boasting an outdoor pool and a sauna, Houses and Apt. Litschau/Waldviertel 37 features accommodation situated in Litschau, 26 km from Třeboň. Ubytování Houses and Apt. Litschau/Waldviertel 37 se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ferienwohnung Haubner

Ferienwohnung Haubner

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Haubner. Ferienwohnung Haubner is located in Litschau and offers a garden and a terrace. The accommodation is 32 km from Třeboň. Ubytování Ferienwohnung Haubner se nachází ve městě Litschau (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ferienhaus Mörterteich

Ferienhaus Mörterteich

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Mörterteich. Set in Litschau, Ferienhaus Mörterteich offers accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytování Ferienhaus Mörterteich se nachází ve městě Hörmannser Straße (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Haubner

Ferienwohnungen Haubner

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnungen Haubner. Ferienwohnungen Haubner is located in Litschau. The accommodation is 37 km from Třeboň. Gmünd is 33 km from the apartment, while Nové Hrady is 41 km away. Ubytování Ferienwohnungen Haubner se nachází ve městě Litschau (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ferienwohnungen Herrensee

Ferienwohnungen Herrensee

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienwohnungen Herrensee. Boasting free bikes, Ferienwohnungen Herrensee provides accommodation in Litschau with access to free WiFi and garden views. Ubytování Ferienwohnungen Herrensee se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Landhaus Litschau

Landhaus Litschau

Ubytování (Prázdninový dům) Landhaus Litschau. Landhaus Litschau se nachází v Litschau a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a výhledem na jezero a do zahrady. Ubytování Landhaus Litschau se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 290 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FEWO Litschau - Top Lage im Zentrum

FEWO Litschau - Top Lage im Zentrum

Ubytování (Apartmán) FEWO Litschau - Top Lage im Zentrum. FEWO Litschau - Top Lage im Zentrum is located in Litschau. The accommodation features free WiFi. The apartment also includes 1 bathroom. Ubytování FEWO Litschau - Top Lage im Zentrum se nachází ve městě Litschau (Rakousko - Dolní Rakousy).

Gästehaus Josef Tropf

Gästehaus Josef Tropf

Ubytování (Apartmán) Gästehaus Josef Tropf. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a balcony, Gästehaus Josef Tropf is located in Litschau. Ubytování Gästehaus Josef Tropf se nachází ve městě Litschau (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 573 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Josef Tropf

Gästehaus Josef Tropf

Ubytování (Apartmán) Gästehaus Josef Tropf. Located in Litschau in the Lower Austria region, Gästehaus Josef Tropf features a balcony. The property has garden views. Ubytování Gästehaus Josef Tropf se nachází ve městě Litschau (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 337 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Tropf

Gästehaus Tropf

Ubytování (Penzion – hostinec) Gästehaus Tropf. Gästehaus Tropf is set in Litschau. Free WiFi is included. All rooms in the inn are equipped with a kettle. Ubytování Gästehaus Tropf se nachází ve městě Litschau (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 985 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Herrensee, Waldviertel, Niederösterreich, Wien, Dorf Koenigsleitn

Ferienwohnungen Herrensee, Waldviertel, Niederösterreich, Wien, Dorf Koenigsleitn

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienwohnungen Herrensee, Waldviertel, Niederösterreich, Wien, Dorf Koenigsleitn. Ferienwohnungen Herrensee, Waldviertel, Niederösterreich, Wien, Dorf Koenigsleitn is situated in Litschau and offers a restaurant, free bikes and a garden. Ubytování Ferienwohnungen Herrensee, Waldviertel, Niederösterreich, Wien, Dorf Koenigsleitn se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Am Herrensee

Am Herrensee

Ubytování (Apartmán) Am Herrensee. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Am Herrensee is located in Litschau. Ubytování Am Herrensee se nachází ve městě Litschau (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Tropf

Gästehaus Tropf

Ubytování (Apartmán) Gästehaus Tropf. Set in Litschau, Gästehaus Tropf offers accommodation with a private pool. Guests staying at this apartment have access to a balcony. Ubytování Gästehaus Tropf se nachází ve městě Litschau (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 248 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Königsleitn.11

Apartment Königsleitn.11

Ubytování (Apartmán) Apartment Königsleitn.11. Apartment Königsleitn.11 is situated in Litschau and offers a bar and a garden. The accommodation is 27 km from Třeboň. Ubytování Apartment Königsleitn.11 se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Apartment Königsleitn.9

Apartment Königsleitn.9

Ubytování (Apartmán) Apartment Königsleitn.9. Apartment Königsleitn.9 is situated in Litschau and offers a bar and a garden. The accommodation is 27 km from Třeboň. Ubytování Apartment Königsleitn.9 se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Erholungswald Herrensee

Erholungswald Herrensee

Ubytování (Prázdninový dům) Erholungswald Herrensee. Providing free WiFi, Erholungswald Herrensee is located on the beachfront in Litschau. The property features garden views and is 27 km from Třeboň. Ubytování Erholungswald Herrensee se nachází ve městě Buchenstraße 1 (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 404 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Litschau

Město Litschau se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 25 hotelů a ubytování ve městě Litschau.