Hledat

Ubytování

Ubytování město Litschau

Ve městě Litschau (Rakousko) máme celkem 25 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Litschau

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Litschau

Moderne Ferienwohnung am Stadtplatz in Litschau

9,8

Moderne Ferienwohnung am Stadtplatz in Litschau

Ubytování (Apartmán) Moderne Ferienwohnung am Stadtplatz in Litschau. Moderne Ferienwohnung am Stadtplatz in Litschau is set in Litschau. The property has city views and is 26 km from Třeboň. Ubytování Moderne Ferienwohnung am Stadtplatz in Litschau se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Kibitzhof

9,8

Kibitzhof

Ubytování (Bed and breakfast) Kibitzhof. Featuring free WiFi throughout the property, Kibitzhof offers pet-friendly accommodation in a quiet location in Litschau. Ubytování Kibitzhof se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ferienappartements Familie Rohrbach

9,7

Ferienappartements Familie Rohrbach

Ubytování (Apartmány) Ferienappartements Familie Rohrbach. Ferienappartements Familie Rohrbach se nachází v Litschau. Apartmán stojí 42 km od Českých Budějovic a 22 km od Třeboně. Ubytování Ferienappartements Familie Rohrbach se nachází ve městě Litschau (Rakousko - Dolní Rakousy).

Landhaus Peer Waldviertel

9,6

Landhaus Peer Waldviertel

Ubytování (Apartmány) Landhaus Peer Waldviertel. Landhaus Peer Waldviertel se nachází v Litschau a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, gril a Wi-Fi zdarma. Ubytování Landhaus Peer Waldviertel se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Villa Loch Nr.5

9,6

Villa Loch Nr.5

Ubytování (Vila) Villa Loch Nr.5. Villa Loch Nr. 5 se nachází v obci Litschau v Dolním Rakousku a nabízí terasu, zázemí pro grilování, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Loch Nr.5 se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Hanko Martina

9,4

Hanko Martina

Ubytování (Apartmán) Hanko Martina. Hanko Martina se nachází v Litschau, 43 km od Českých Budějovic a 20 km od Gmündu, a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a výhled do zahrady. Ubytování Hanko Martina se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Burgi`s Ferienhaus

9

Burgi`s Ferienhaus

Ubytování (Prázdninový dům) Burgi`s Ferienhaus. Burgi`s Ferienhaus se nachází v Litschau v Dolním Rakousku a nabízí zahradu. 41 km od Českých Budějovic. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Burgi`s Ferienhaus se nachází ve městě Litschau (Rakousko - Dolní Rakousy).

Haus Herrensee Litschau

8,8

Haus Herrensee Litschau

Ubytování (Apartmány) Haus Herrensee Litschau. Haus Herrensee Litschau se nachází v Litschau, 27 km od Třeboně a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Herrensee Litschau se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Nici´s Appartements

8,7

Nici´s Appartements

Ubytování (Apartmán) Nici´s Appartements. Nachází se v Litschau v Dolním Rakousku, Nici ́s Apartmány mají balkon. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Nici´s Appartements se nachází ve městě Litschau (Rakousko - Dolní Rakousy).

Haus Waldviertel am Herrensee

8,7

Haus Waldviertel am Herrensee

Ubytování (Apartmán) Haus Waldviertel am Herrensee. Set in Litschau, this apartment features a terrace and offers free access to the beach with a large playground. Ubytování Haus Waldviertel am Herrensee se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Hotel Sonnenhof

8,3

Hotel Sonnenhof

Ubytování (Hotel) Hotel Sonnenhof. Hotel Sonnenhof se nachází ve městě Litschau a nabízí restauraci, zahradu, fitness centrum, bar, pokojovou službu a dětský klub. Ubytování Hotel Sonnenhof se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Haus am See

8

Haus am See

Ubytování (Apartmán) Haus am See. Tento apartmán se nachází v Litschau v regionu Waldviertel. Ubytování Haus am See se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Apartment FerienDorf Litschau

8

Apartment FerienDorf Litschau

Ubytování (Apartmány) Apartment FerienDorf Litschau. Apartment FerienDorf Litschau se nachází v Litschau a nabízí zahradu, tenisový kurt a terasu. 42 km od Českých Budějovic. Ubytování Apartment FerienDorf Litschau se nachází ve městě Litschau (Rakousko - Dolní Rakousy).

Kaffee/Pension Eigl/Müssauer

7,9

Kaffee/Pension Eigl/Müssauer

Ubytování (Penzion) Kaffee/Pension Eigl/Müssauer. Featuring free WiFi access, Kaffee/Pension Eigl/Müssauer offers a bakery, cake shop and café on site. Ubytování Kaffee/Pension Eigl/Müssauer se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Wohnung Kaufman

Wohnung Kaufman

Ubytování (Apartmán) Wohnung Kaufman. Wohnung Kaufman is situated in Litschau. The accommodation is 45 km from České Budějovice. The apartment also features 1 bathroom. Ubytování Wohnung Kaufman se nachází ve městě Litschau (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ferienhaus Mörterteich

Ferienhaus Mörterteich

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Mörterteich. Set in Litschau, Ferienhaus Mörterteich offers accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytování Ferienhaus Mörterteich se nachází ve městě Hörmannser Straße (Rakousko - Dolní Rakousy).

Gästehaus Josef Tropf

Gästehaus Josef Tropf

Ubytování (Apartmán) Gästehaus Josef Tropf. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a balcony, Gästehaus Josef Tropf is located in Litschau. Ubytování Gästehaus Josef Tropf se nachází ve městě Litschau (Rakousko - Dolní Rakousy).

Gästehaus Josef Tropf

Gästehaus Josef Tropf

Ubytování (Apartmán) Gästehaus Josef Tropf. Located in Litschau in the Lower Austria region, Gästehaus Josef Tropf features a balcony. The property has garden views. Ubytování Gästehaus Josef Tropf se nachází ve městě Litschau (Rakousko - Dolní Rakousy).

Gästehaus Tropf

Gästehaus Tropf

Ubytování (Penzion – hostinec) Gästehaus Tropf. Gästehaus Tropf is set in Litschau. Free WiFi is included. All rooms in the inn are equipped with a kettle. Ubytování Gästehaus Tropf se nachází ve městě Litschau (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ferienwohnungen Susanna Haubner

Ferienwohnungen Susanna Haubner

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Susanna Haubner. Ferienwohnungen Susanna Haubner se nachází v Litschau, 46 km od Českých Budějovic, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnungen Susanna Haubner se nachází ve městě Litschau (Rakousko - Dolní Rakousy).

Landhaus Litschau

Landhaus Litschau

Ubytování (Prázdninový dům) Landhaus Litschau. Landhaus Litschau se nachází v Litschau a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a výhledem na jezero a do zahrady. Ubytování Landhaus Litschau se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Am Herrensee

Am Herrensee

Ubytování (Apartmán) Am Herrensee. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Am Herrensee is located in Litschau. Ubytování Am Herrensee se nachází ve městě Litschau (Rakousko - Dolní Rakousy).

Gästehaus Tropf

Gästehaus Tropf

Ubytování (Apartmán) Gästehaus Tropf. Set in Litschau, Gästehaus Tropf offers accommodation with a private pool. Guests staying at this apartment have access to a balcony. Ubytování Gästehaus Tropf se nachází ve městě Litschau (Rakousko - Dolní Rakousy).

Erholungswald Herrensee

Erholungswald Herrensee

Ubytování (Prázdninový dům) Erholungswald Herrensee. Providing free WiFi, Erholungswald Herrensee is located on the beachfront in Litschau. The property features garden views and is 27 km from Třeboň. Ubytování Erholungswald Herrensee se nachází ve městě Buchenstraße 1 (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ubytování ve městě Litschau

Město Litschau se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 25 hotelů a ubytování ve městě Litschau.