Hledat

Ubytování

Ubytování město Spitz

Ve městě Spitz (Rakousko) máme celkem 19 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Spitz

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Spitz

Appartements Adam-Mühle

10

Appartements Adam-Mühle

Ubytování (Apartmány) Appartements Adam-Mühle. Appartements Adam-Mühle se nachází v obci Spitz. 9 km od Dürnsteinu. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Appartements Adam-Mühle se nachází ve městě Spitz (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ferienhaus Johanna

10

Ferienhaus Johanna

UbytováníFerienhaus Johanna. Offering a garden and garden view, Ferienhaus Johanna is set in Spitz, 20 km from Melk Abbey and 13 km from Dürnstein Castle. Ubytování Ferienhaus Johanna se nachází ve městě Spitz (Rakousko - Dolní Rakousy).

Apartments Weingut Gritsch

9,6

Apartments Weingut Gritsch

Ubytování (Apartmány) Apartments Weingut Gritsch. Situated in Spitz, 20 km from Melk, Apartments Weingut Gritsch features a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Weingut Gritsch se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Vinum.Lodge Spitz in der Wachau

9,5

Vinum.Lodge Spitz in der Wachau

Ubytování (Prázdninový dům) Vinum.Lodge Spitz in der Wachau. Vinum se zahradou a terasou.Lodge Spitz in der Wachau nabízí ubytování ve Spitzu s bezplatným Wi-Fi a výhledem na město. Ubytování Vinum.Lodge Spitz in der Wachau se nachází ve městě Spitz (Rakousko - Dolní Rakousy).

Gasthof Prankl

9,5

Gasthof Prankl

Ubytování (Penzion) Gasthof Prankl. Gasthof Prankl funguje od roku 1680. Jde o zrekonstruovaný penzion s oceněnou restaurací, která používá regionální suroviny. Ubytování Gasthof Prankl se nachází ve městě Spitz (Rakousko - Dolní Rakousy).

APARTMENT ZUM ROTEN TOR

9,5

APARTMENT ZUM ROTEN TOR

Ubytování (Apartmány) APARTMENT ZUM ROTEN TOR. APARTMENT ZUM ROTEN TOR se nachází ve Spitzu a nabízí zahradu a terasu. 9 km od Dürnsteinu. Apartmán má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyňský... Ubytování APARTMENT ZUM ROTEN TOR se nachází ve městě Spitz (Rakousko - Dolní Rakousy).

Gästehaus Weinbergblick

9,4

Gästehaus Weinbergblick

Ubytování (Penzion) Gästehaus Weinbergblick. Gästehaus Weinbergblick se nachází uprostřed vinic, v srdci regionu Wachau. Nabízí zahradu s útulnou terasou, lehátky, dětským hřištěm a venkovním bazénem. Ubytování Gästehaus Weinbergblick se nachází ve městě Rote-Torgasse 18 (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ferienwohnungen Hartl

9,4

Ferienwohnungen Hartl

UbytováníFerienwohnungen Hartl. Ferienwohnungen Hartl se nachází ve Spitzu, 19 km od opatství Melk, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ferienwohnungen Hartl se nachází ve městě Spitz (Rakousko - Dolní Rakousy).

Gästehaus Schütz

9,3

Gästehaus Schütz

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus Schütz. Gästehaus Schütz se nachází ve městě Schwallenbach a nabízí ubytování s posezením, TV s plochou obrazovkou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Gästehaus Schütz se nachází ve městě Schwallenbach 31 31 (Rakousko - Dolní Rakousy).

Dach.Loft Spitz in der Wachau

9,3

Dach.Loft Spitz in der Wachau

Ubytování (Apartmán) Dach.Loft Spitz in der Wachau. Dach má zahradu a terasu.Loft Spitz in der Wachau se nachází ve městě Spitz a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Dach.Loft Spitz in der Wachau se nachází ve městě Spitz (Rakousko - Dolní Rakousy).

Gästehaus Ruinenblick

9,3

Gästehaus Ruinenblick

Ubytování (Privát) Gästehaus Ruinenblick. Gästehaus Ruinenblick stojí na klidném místě v obci Spitz a nabízí ubytování se snídaní a přístupem do zahrady. Ubytování Gästehaus Ruinenblick se nachází ve městě Spitz (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ferienwohnung Helga Bergkirchner

9,3

Ferienwohnung Helga Bergkirchner

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Helga Bergkirchner. Ferienwohnung Helga Bergkirchner se nachází ve Schwallenbachu. Ubytování Ferienwohnung Helga Bergkirchner se nachází ve městě Spitz (Rakousko - Dolní Rakousy).

Weingut Donabaum "In der Spitz"

9,1

Weingut Donabaum "In der Spitz"

Ubytování (Privát) Weingut Donabaum "In der Spitz". Ubytování v soukromí Weingut Donabaum "In der Spitz" se těší malebné poloze v městyse Spitz, pouhých 300 metrů od Dunaje a 20 minut jízdy autem od známých... Ubytování Weingut Donabaum "In der Spitz" se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Gästehaus-Pension F&G Gritsch

9,1

Gästehaus-Pension F&G Gritsch

Ubytování (Penzion) Gästehaus-Pension F&G Gritsch. Gästehaus-Pension F&G Gritsch nabízí bezplatné Wi-Fi a možnost ubytování s domácími mazlíčky ve Spitzu. Na místě lze využívat neplacené soukromé... Ubytování Gästehaus-Pension F&G Gritsch se nachází ve městě Vießling 39 (Rakousko - Dolní Rakousy).

Haus zum Prater

9

Haus zum Prater

Ubytování (Penzion) Haus zum Prater. Haus zum Prater se nachází ve Spitzu. Nabízí zahradu, sdílenou kuchyni a terasu. Ubytování Haus zum Prater se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Barock-Landhof Burkhardt

9

Barock-Landhof Burkhardt

Ubytování (Hotel) Barock-Landhof Burkhardt. Barock-Landhof Burkhardt je hotel sídlící ve vile ve Spitzu, 350 metrů od Dunaje. Nabízí terasu, tenisový kurt, Wi-Fi zdarma a vlastní bezplatné... Ubytování Barock-Landhof Burkhardt se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Donauschlössel

8,9

Donauschlössel

Ubytování (Penzion) Donauschlössel. Donauschlössel in Spitz has a garden and a terrace. Guests can enjoy mountain views. Ubytování Donauschlössel se nachází ve městě Donaulände 3 (Rakousko - Dolní Rakousy).

Perfektes Appartement für Erholung in der Wachau!!

8,9

Perfektes Appartement für Erholung in der Wachau!!

Ubytování (Apartmán) Perfektes Appartement für Erholung in der Wachau!!. Perfektes Appartement für Erholung in der Wachau!! Ubytování ve Spitzu nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Perfektes Appartement für Erholung in der Wachau!! se nachází ve městě Spitz (Rakousko - Dolní Rakousy).

Hotel Weinberghof & Weingut Lagler

8,9

Hotel Weinberghof & Weingut Lagler

Ubytování (Hotel) Hotel Weinberghof & Weingut Lagler. Čtyřhvězdičkový hotel Weinberghof & Weingut Lagler se nachází ve Spitzu a nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma, saunu a pokoje s výhledem do zahrady. Ubytování Hotel Weinberghof & Weingut Lagler se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Weingut FJ Gritsch Mauritiushof Apartments

8,9

Weingut FJ Gritsch Mauritiushof Apartments

UbytováníWeingut FJ Gritsch Mauritiushof Apartments. Weingut FJ Gritsch Mauritiushof Apartments se nachází ve Spitzu, 19 km od opatství Melk a 11 km od hradu Dürnstein. Ubytování Weingut FJ Gritsch Mauritiushof Apartments se nachází ve městě Spitz (Rakousko - Dolní Rakousy).

Garden.Lodge Spitz in der Wachau

8,8

Garden.Lodge Spitz in der Wachau

Ubytování (Apartmán) Garden.Lodge Spitz in der Wachau. Garden má zahradu.Lodge Spitz in der Wachau nabízí ubytování ve Spitzu s bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Garden.Lodge Spitz in der Wachau se nachází ve městě Spitz (Rakousko - Dolní Rakousy).

Kunst Apartment im Schwalbenhaus

8,7

Kunst Apartment im Schwalbenhaus

Ubytování (Apartmán) Kunst Apartment im Schwalbenhaus. Apartmán Kunst im Schwalbenhaus se nachází ve Spitzu. Ubytování je vzdálené 8 km od Dürnsteinu. Ubytování Kunst Apartment im Schwalbenhaus se nachází ve městě Spitz (Rakousko - Dolní Rakousy).

Gästehaus Ruinenblick

8

Gästehaus Ruinenblick

Ubytování (Apartmán) Gästehaus Ruinenblick. Gästehaus Ruinenblick se nachází ve Spitzu. 9 km od Dürnsteinu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Apartmán má satelitní TV s plochou obrazovkou. Ubytování Gästehaus Ruinenblick se nachází ve městě Spitz (Rakousko - Dolní Rakousy).

Weinhotel Wachau

7,6

Weinhotel Wachau

Ubytování (Hotel) Weinhotel Wachau. Weinhotel Wachau se nachází v údolí Wachau ve městě Spitz. Nabízí tradičně zařízené pohodlné pokoje s vlastní koupelnou . Ubytování Weinhotel Wachau se nachází ve městě Spitz (Rakousko - Dolní Rakousy).

Gästehaus zur schönen Aussicht

7,3

Gästehaus zur schönen Aussicht

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus zur schönen Aussicht. Tento penzion je situován na okraji městečka Spitz v údolí Wachau zapsaném na seznamu UNESCO a nabízí výhled na okolní vinice a rustikálně zařízené pokoje... Ubytování Gästehaus zur schönen Aussicht se nachází ve městě Siedlung Erlahof 47 (Rakousko - Dolní Rakousy).

Gästehaus zur schönen Aussicht

7

Gästehaus zur schönen Aussicht

UbytováníGästehaus zur schönen Aussicht. Gästehaus zur schönen Aussicht se nachází ve Spitzu, 19 km od opatství Melk, a nabízí terasu, nekuřácké pokoje a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Gästehaus zur schönen Aussicht se nachází ve městě Spitz (Rakousko - Dolní Rakousy).

Mariandls Appartement&Mehr

Mariandls Appartement&Mehr

Ubytování (Apartmány) Mariandls Appartement&Mehr. Mariandls Appartement&Mehr se nachází v obci Spitz. 9 km od Dürnsteinu. Ubytování Mariandls Appartement&Mehr se nachází ve městě Spitz (Rakousko - Dolní Rakousy).

Appartements Setzbergblick

Appartements Setzbergblick

Ubytování (Apartmány) Appartements Setzbergblick. Offering a garden and free WiFi, Appartements Setzbergblick features accommodation in Spitz. Ubytování Appartements Setzbergblick se nachází ve městě Spitz (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ubytování ve městě Spitz

Město Spitz se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 19 hotelů a ubytování ve městě Spitz.