Hledat

Ubytování

Ubytování město Spitz

Ve městě Spitz (Rakousko) máme celkem 19 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Spitz

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Spitz

Haus Nothnagl

9,7

Haus Nothnagl

Ubytování (Apartmán) Haus Nothnagl. Haus Nothnagl se nachází ve Spitzu, 19 km od Melku. Nabízí výhled na řeku. Ubytování Haus Nothnagl se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Apartments Weingut Gritsch

9,6

Apartments Weingut Gritsch

Ubytování (Apartmány) Apartments Weingut Gritsch. Situated in Spitz, 20 km from Melk, Apartments Weingut Gritsch features a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Weingut Gritsch se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Prankl

9,5

Gasthof Prankl

Ubytování (Penzion) Gasthof Prankl. Gasthof Prankl funguje od roku 1680. Jde o zrekonstruovaný penzion s oceněnou restaurací, která používá regionální suroviny. Ubytování Gasthof Prankl se nachází ve městě Spitz (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 635 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Weinbergblick

9,4

Gästehaus Weinbergblick

Ubytování (Penzion) Gästehaus Weinbergblick. Gästehaus Weinbergblick se nachází uprostřed vinic, v srdci regionu Wachau. Nabízí zahradu s útulnou terasou, lehátky, dětským hřištěm a venkovním bazénem. Ubytování Gästehaus Weinbergblick se nachází ve městě Rote-Torgasse 18 (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 149 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Schütz

9,3

Gästehaus Schütz

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus Schütz. Gästehaus Schütz se nachází ve městě Schwallenbach a nabízí ubytování s posezením, TV s plochou obrazovkou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Gästehaus Schütz se nachází ve městě Schwallenbach 31 31 (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Ruinenblick

9,3

Gästehaus Ruinenblick

Ubytování (Privát) Gästehaus Ruinenblick. Gästehaus Ruinenblick stojí na klidném místě v obci Spitz a nabízí ubytování se snídaní a přístupem do zahrady. Ubytování Gästehaus Ruinenblick se nachází ve městě Spitz (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 943 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weingut Donabaum "In der Spitz"

9,1

Weingut Donabaum "In der Spitz"

Ubytování (Privát) Weingut Donabaum "In der Spitz". Ubytování v soukromí Weingut Donabaum "In der Spitz" se těší malebné poloze v městyse Spitz, pouhých 300 metrů od Dunaje a 20 minut jízdy autem od známých... Ubytování Weingut Donabaum "In der Spitz" se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 160 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus-Pension F&G Gritsch

9,1

Gästehaus-Pension F&G Gritsch

Ubytování (Penzion) Gästehaus-Pension F&G Gritsch. Gästehaus-Pension F&G Gritsch nabízí bezplatné Wi-Fi a možnost ubytování s domácími mazlíčky ve Spitzu. Na místě lze využívat neplacené soukromé... Ubytování Gästehaus-Pension F&G Gritsch se nachází ve městě Vießling 39 (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Goldenes Schiff

9

Gasthof Goldenes Schiff

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Goldenes Schiff. Situated in Spitz, Gasthof Goldenes Schiff has a restaurant, free bikes, garden, and free WiFi. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Gasthof Goldenes Schiff se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Haus zum Prater

9

Haus zum Prater

Ubytování (Penzion) Haus zum Prater. Haus zum Prater se nachází ve Spitzu. Nabízí zahradu, sdílenou kuchyni a terasu. Ubytování Haus zum Prater se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 878 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Barock-Landhof Burkhardt

9

Barock-Landhof Burkhardt

Ubytování (Hotel) Barock-Landhof Burkhardt. Barock-Landhof Burkhardt je hotel sídlící ve vile ve Spitzu, 350 metrů od Dunaje. Nabízí terasu, tenisový kurt, Wi-Fi zdarma a vlastní bezplatné... Ubytování Barock-Landhof Burkhardt se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 818 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Donauschlössel

8,9

Donauschlössel

Ubytování (Penzion) Donauschlössel. Donauschlössel in Spitz has a garden and a terrace. Guests can enjoy mountain views. Ubytování Donauschlössel se nachází ve městě Donaulände 3 (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Weinberghof & Weingut Lagler

8,9

Hotel Weinberghof & Weingut Lagler

Ubytování (Hotel) Hotel Weinberghof & Weingut Lagler. Čtyřhvězdičkový hotel Weinberghof & Weingut Lagler se nachází ve Spitzu a nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma, saunu a pokoje s výhledem do zahrady. Ubytování Hotel Weinberghof & Weingut Lagler se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Mariandl

8,7

Hotel Mariandl

Ubytování (Hotel) Hotel Mariandl. Hotel Mariandl se nachází ve Spitzu. Nabízí zahradu, terasu a společný lounge. Ubytování Hotel Mariandl se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Hotel Ulrike

8,4

Hotel Ulrike

Ubytování (Hotel) Hotel Ulrike. Hotel Ulrike se nachází na klidném místě obklopeném vinicemi a ovocnými sady Wachau, jen 5 minut chůze od centra města Spitz a Dunaje. Ubytování Hotel Ulrike se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Weinhotel Wachau

7,6

Weinhotel Wachau

Ubytování (Hotel) Weinhotel Wachau. Weinhotel Wachau se nachází v údolí Wachau ve městě Spitz. Nabízí tradičně zařízené pohodlné pokoje s vlastní koupelnou . Ubytování Weinhotel Wachau se nachází ve městě Spitz (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 266 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus zur schönen Aussicht

7,3

Gästehaus zur schönen Aussicht

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus zur schönen Aussicht. Tento penzion je situován na okraji městečka Spitz v údolí Wachau zapsaném na seznamu UNESCO a nabízí výhled na okolní vinice a rustikálně zařízené pokoje... Ubytování Gästehaus zur schönen Aussicht se nachází ve městě Siedlung Erlahof 47 (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

kalmuck LOFT

kalmuck LOFT

Ubytování (Apartmán) kalmuck LOFT. KalmuckLODGE is set in Spitz and offers a terrace. This 1-bedroom apartment comes with a kitchen, a seating area, and a cable flat-screen TV. Ubytování kalmuck LOFT se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Appartements Setzbergblick

Appartements Setzbergblick

Ubytování (Apartmány) Appartements Setzbergblick. Offering a garden and free WiFi, Appartements Setzbergblick features accommodation in Spitz. Ubytování Appartements Setzbergblick se nachází ve městě Spitz (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Spitz

Město Spitz se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 19 hotelů a ubytování ve městě Spitz.