Hledat

Ubytování

Ubytování město Pressbaum

Ve městě Pressbaum (Rakousko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pressbaum

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pressbaum

Wolf-Hof

9,4

Wolf-Hof

Ubytování (Apartmány) Wolf-Hof. Wolf-Hof is located in Pressbaum, 27 km from the centre of Vienna and offers rooms and apartments with a balcony and free WiFi access. Ubytování Wolf-Hof se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 801 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Parzer Pressbaum bei Wien

8,9

Pension Parzer Pressbaum bei Wien

Ubytování (Penzion) Pension Parzer Pressbaum bei Wien. Pension Parzer se nachází hned u výjezdu z dálnice A1 na Pressbaum, 1 km od centra Pressbaumu a 25 minut jízdy od centra Vídně. Ubytování Pension Parzer Pressbaum bei Wien se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 106 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Das Altsteirische Landhaus - La Maison de Pronegg

8,7

Das Altsteirische Landhaus - La Maison de Pronegg

Ubytování (Apartmán) Das Altsteirische Landhaus - La Maison de Pronegg. In a scenic countryside setting in the Vienna Woods, La Maison de Pronegg is 3 km from Pressbaum and 20 km from Vienna’s city centre. Ubytování Das Altsteirische Landhaus - La Maison de Pronegg se nachází ve městě Fellinggraben 2 (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 349 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Wiental

8,5

Hotel Wiental

Ubytování (Hotel) Hotel Wiental. Hotel Wiental se nachází v srdci vídeňského lesa, pouhých 12 km od Vídně. Ubytování Hotel Wiental se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Raisa Apartments Fünkhgasse

5,7

Raisa Apartments Fünkhgasse

Ubytování (Apartmány) Raisa Apartments Fünkhgasse. Raisa Apartments Fünkhgasse se nachází ve městě Pressbaum, 17 minut jízdy vlakem z centra Vídně. K apartmánům se snadno dostanete exitem 23 z dálnice A1. Ubytování Raisa Apartments Fünkhgasse se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Pressbaum

Ferienhaus Pressbaum

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Pressbaum. Ferienhaus Pressbaum is situated in Pressbaum and offers a garden and a terrace. Ubytování Ferienhaus Pressbaum se nachází ve městě Pressbaum (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 000 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boutiquehotel Pressbaum

Boutiquehotel Pressbaum

Ubytování (Hotel) Boutiquehotel Pressbaum. Located in Pressbaum, Boutiquehotel Pressbaum features a restaurant and free WiFi. At the hotel, the rooms are fitted with a wardrobe and a flat-screen TV. Ubytování Boutiquehotel Pressbaum se nachází ve městě Pressbaum (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 473 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Pressbaum

Město Pressbaum se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Pressbaum.