Hledat

Ubytování

Ubytování město Poysdorf

Ve městě Poysdorf (Rakousko) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Poysdorf

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Poysdorf

Gästehaus Woditschka

9,7

Gästehaus Woditschka

Ubytování (Penzion) Gästehaus Woditschka. Gästehaus Woditschka se nachází v Poysdorfu a nabízí zahradu, terasu a pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou a koupelnou. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Gästehaus Woditschka se nachází ve městě Feldsberger Straße 35 (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Genießerhof Haimer

9,7

Genießerhof Haimer

Ubytování (Hotel) Genießerhof Haimer. Genießerhof Haimer se nachází v Poysdorfu, 5 minut pěšky od jeho centra a vinařského muzea. Ubytování Genießerhof Haimer se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 839 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung zum Kapuziner

9,5

Ferienwohnung zum Kapuziner

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung zum Kapuziner. Ferienwohnung zum Kapuziner se nachází v Poysdorfu, 23 km od Veľkého Mederu. Nabízí soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ferienwohnung zum Kapuziner se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 301 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vino Verde

9,1

Vino Verde

Ubytování (Apartmán) Vino Verde. Vinho Verde se nachází v Poysdorfu. Pokoje mají TV s plochou obrazovkou a kávovar. Některé zahrnují posezení, kde si můžete odpočinout. Ubytování Vino Verde se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Hotel Eisenhuthaus

8,8

Hotel Eisenhuthaus

Ubytování (Hotel) Hotel Eisenhuthaus. Hotel Eisenhuthaus stojí v centru obce Poysdorf a nabízí moderně zařízené pokoje se zdarma dostupným Wi-Fi. Ubytování Hotel Eisenhuthaus se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Familie Wissmann

8,8

Familie Wissmann

Ubytování (Penzion) Familie Wissmann. Familie Wissmann se nachází v Poysdorfu a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Pokoje mají vlastní koupelnu a satelitní TV s plochou obrazovkou. Ubytování Familie Wissmann se nachází ve městě Bahnstrasse 4 (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 930 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Neustifter (Veltlin)

8,7

Hotel Neustifter (Veltlin)

Ubytování (Hotel) Hotel Neustifter (Veltlin). Hotel Neustifter (Veltlin) se nachází ve vinici na okraji Poysdorfu v regionu Weinviertel v Dolním Rakousku, asi 60 km severně od Vídně. Ubytování Hotel Neustifter (Veltlin) se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 155 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weinhotel Rieder

8,5

Weinhotel Rieder

Ubytování (Hotel) Weinhotel Rieder. Weinhotel Rieder se nachází v Poysdorfu, 15 km od Mikulova a 100 metrů od typické heurigenské vinárny s vlastním vinařstvím, kterou vlastní majitelé... Ubytování Weinhotel Rieder se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 580 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kolpingsfamilie Poysdorf

8,4

Kolpingsfamilie Poysdorf

Ubytování (Penzion) Kolpingsfamilie Poysdorf. Kolpingsfamilie Poysdorf leží jen 200 metrů od centra města Poysdorf a 500 metrů od golfového hřiště Veltliner Land a nabízí restauraci a pokoje s... Ubytování Kolpingsfamilie Poysdorf se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 026 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gertis Ferienhaus

Gertis Ferienhaus

Ubytování (Prázdninový dům) Gertis Ferienhaus. Gertis Ferienhaus is situated in Poysdorf and offers barbecue facilities. The property features garden views and is 23 km from Lednice. Ubytování Gertis Ferienhaus se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Poysdorf

Město Poysdorf se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování ve městě Poysdorf.