Hledat

Ubytování

Ubytování město Melk

Ve městě Melk (Rakousko) máme celkem 21 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Melk

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Melk

Ferienwohnung im Cottageviertel

10

Ferienwohnung im Cottageviertel

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung im Cottageviertel. Offering free WiFi and garden views, Ferienwohnung Cottageviertel provides accommodation set in Melk, just 700 metres from Melk Abbey. Ubytování Ferienwohnung im Cottageviertel se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Am Löwenpark

9,7

Am Löwenpark

Ubytování (Apartmán) Am Löwenpark. Apartmán se nachází v Melku, 400 metrů od místního opatství. Je v něm balkon s výhledem na opatství. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Am Löwenpark se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 063 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lugerfarm

9,7

Lugerfarm

Ubytování (Penzion) Lugerfarm. Penzion Lugerhof je obklopený loukami, nachází se 2 km od centra města Melk a 5 km od hradu Schallaburt, a nabízí jednoduše zařízené pokoje se satelitní... Ubytování Lugerfarm se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus am Wanderweg

9,6

Haus am Wanderweg

Ubytování (Prázdninový dům) Haus am Wanderweg. Tento prázdninový dům se nachází v Melku, 2,5 km od opatství v Melku. Hosté zde mohou využívat bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus am Wanderweg se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 063 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Privatzimmer Langthaler

9,5

Privatzimmer Langthaler

Ubytování (Penzion) Privatzimmer Langthaler. Privatzimmer Langthaler se nachází na okraji údolí Wachautal, 5 minut jízdy autem od opatství Melk, a nabízí tiché pokoje s kabelovou TV, balkonem a... Ubytování Privatzimmer Langthaler se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 195 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Marillenhof

9,3

Pension Marillenhof

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Marillenhof. Pension Marillenhof nabízí ubytování v Melku. Ve všech prostorách lze využívat bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension Marillenhof se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Altes Pförtnerhaus

9,3

Altes Pförtnerhaus

Ubytování (Apartmán) Altes Pförtnerhaus. Altes Pförtnerhaus je apartmán v centru města Melk, 10 minut chůze od proslulého stejnojmenného kláštera. Ubytování Altes Pförtnerhaus se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 972 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Restaurant zur Post

9

Hotel Restaurant zur Post

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurant zur Post. Hotel Restaurant zur Post poskytuje přímý výhled na opatství Melk. Nachází se přímo v centru města Melk. Ubytování Hotel Restaurant zur Post se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 452 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rathauskeller Melk

9

Rathauskeller Melk

Ubytování (Hotel) Rathauskeller Melk. Hotel Rathauskeller s tradiční rakouskou restaurací je situován v pěší zóně u kláštera v historickém centru Melku. Ubytování Rathauskeller Melk se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 426 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus Dürregger

8,7

Gasthaus Dürregger

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthaus Dürregger. Gasthaus Dürregger se nachází v Ebersdorfu na severním břehu Dunaje, přímo u dunajské cyklostezky a 12 minut jízdy od Melku a opatství Melk. Ubytování Gasthaus Dürregger se nachází ve městě Leiben (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 369 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Stadt Melk

8,6

Hotel Stadt Melk

Ubytování (Hotel) Hotel Stadt Melk. Hotel Stadt Melk se nachází v Melku, 600 metrů pod místního opatství, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Ubytování Hotel Stadt Melk se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 192 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wachauerhof

8,6

Wachauerhof

Ubytování (Hotel) Wachauerhof. Tento rodinný 3hvězdičkový hotel se nachází v historickém centru města Melk, pod barokním klášterem. Ubytování Wachauerhof se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Madar Café Restaurant zum Fürsten

8,3

Madar Café Restaurant zum Fürsten

Ubytování (Penzion – hostinec) Madar Café Restaurant zum Fürsten. Tradiční vídeňská kavárna Madar Café Restaurant zum Fürsten se nachází v budově z 16. Ubytování Madar Café Restaurant zum Fürsten se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 513 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Wachau

8,3

Hotel Wachau

Ubytování (Hotel) Hotel Wachau. Tento malý rodinný 4hvězdičkový hotel je zařízený v tradičním venkovském stylu a leží na okraji města Melk. Ubytování Hotel Wachau se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 026 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gaudihof Kaltenbrunner

8,2

Gaudihof Kaltenbrunner

Ubytování (Apartmány) Gaudihof Kaltenbrunner. Gaudihof Kaltenbrunner se nachází 3 km od centra města Melk a nabízí domácí zvířata včetně poníků, koz nebo koček. Ubytování Gaudihof Kaltenbrunner se nachází ve městě Melk (Rakousko - Dolní Rakousy).

Apartment in Melk

8,2

Apartment in Melk

Ubytování (Apartmán) Apartment in Melk. Apartmán Apartment in Melk se nachází ve městě Melk, 300 metrů od opatství Melk, a nabízí terasu, bar, plně vybavenou kuchyň a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment in Melk se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 418 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Weisses Lamm

8,2

Pension Weisses Lamm

Ubytování (Penzion) Pension Weisses Lamm. Pension Weisses Lamm nabízí klidnou polohu v centru města Melk, pouhých 100 metrů od kláštera Melk. Pro hosty je zde k dispozici úschovna jízdních kol. Ubytování Pension Weisses Lamm se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Babenberger

8,1

Pension Babenberger

Ubytování (Penzion) Pension Babenberger. Pension Babenberger se nachází 1,1 km od opatství v Melku a 8 km od zámku Schallaburg. Všechny pokoje jsou vybaveny kabelovou TV s plochou obrazovkou. Ubytování Pension Babenberger se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Junges Hotel Melk

7,8

Junges Hotel Melk

Ubytování (Hostel) Junges Hotel Melk. Junges Hotel je vzdálen 800 metrů od vlakového nádraží v Melku. Můžete si vybrat z pokojů s vlastní a společnou koupelnou. Ubytování Junges Hotel Melk se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 975 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Madar Café Central Melk

7,6

Madar Café Central Melk

Ubytování (Penzion) Madar Café Central Melk. Located in a historic building on the main square in the centre of Melk, Café Central is just 500 metres from Melk Abbey. Ubytování Madar Café Central Melk se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 513 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Golden star Apartments

Golden star Apartments

Ubytování (Aparthotel) Golden star Apartments. Set in Melk, Golden star Apartments offers city views and free WiFi, 600 metres from Melk Abbey and 7 km from Schallaburg. Ubytování Golden star Apartments se nachází ve městě Melk (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 581 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus 7 Stadtmitte

Haus 7 Stadtmitte

Ubytování Haus 7 Stadtmitte se nachází ve městě Melk (Rakousko).

Altstadt Apartments Melk

Altstadt Apartments Melk

Ubytování (Apartmány) Altstadt Apartments Melk. Situated in Melk, 600 metres from Melk Abbey and 5 km from Schallaburg, Altstadt Apartments Melk features accommodation with free WiFi and a garden. Ubytování Altstadt Apartments Melk se nachází ve městě Melk (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 219 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Melk

Město Melk se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 21 hotelů a ubytování ve městě Melk.