Hledat

Ubytování

Ubytování město Purkersdorf

Ve městě Purkersdorf (Rakousko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Purkersdorf

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Purkersdorf

Villa Marie

9,5

Villa Marie

Ubytování (Apartmány) Villa Marie. Villa Marie offers a modern apartment with 3 balconies overlooking the forest in a 135-year-old villa, 200 metres from the Unterpurkersdorf Train Station. Ubytování Villa Marie se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 383 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Feuchtl

9,1

Villa Feuchtl

Ubytování (Apartmány) Villa Feuchtl. Haus Feuchtl se nachází v Purkersdorfu u Svatojakubské cesty ve Vídeňském lese, pouhý 1 km od okraje Vídně. Ubytování Villa Feuchtl se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Landgasthof Sommer Pension

6,8

Landgasthof Sommer Pension

Ubytování (Penzion) Landgasthof Sommer Pension. Pension Sommer's Jausenplatzerl situovaný v lesích u Vídně nabízí zahradu s dětským hřištěm a ve společných prostorách zdarma Wi-Fi. Ubytování Landgasthof Sommer Pension se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 029 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cosy apartment in the Vienna woods - Ferienwohnung im Wienerwald

Cosy apartment in the Vienna woods - Ferienwohnung im Wienerwald

Ubytování (Prázdninový dům) Cosy apartment in the Vienna woods - Ferienwohnung im Wienerwald. Set in Purkersdorf in the Lower Austria region, Cosy apartment in the Vienna woods - Ferienwohnung im Wienerwald has a terrace. Ubytování Cosy apartment in the Vienna woods - Ferienwohnung im Wienerwald se nachází ve městě Purkersdorf (Rakousko - Dolní Rakousy).

Apartment Villa Marie

Apartment Villa Marie

Ubytování (Apartmán) Apartment Villa Marie. Set in Purkersdorf in the Lower Austria region, Apartment Marie features a terrace. Ubytování Apartment Villa Marie se nachází ve městě Purkersdorf (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Purkersdorf

Město Purkersdorf se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Purkersdorf.