Hledat

Ubytování

Ubytování město Pöchlarn

Ve městě Pöchlarn (Rakousko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pöchlarn

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pöchlarn

Frühstückspension Barbara

9,4

Frühstückspension Barbara

Ubytování (Penzion) Frühstückspension Barbara. Frühstückspension Barbara se nachází přímo v centru města Pöchlarn, 10 km od opatství v Melku a pouhých 50 metrů od Dunajské cyklostezky. Ubytování Frühstückspension Barbara se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel-Restaurant Moser Pöchlarn

8,3

Hotel-Restaurant Moser Pöchlarn

Ubytování (Hotel) Hotel-Restaurant Moser Pöchlarn. Hotel-Restaurant Moser se nachází v centru Pöchlarn, 800 metrů od renesančního zámku Pöchlarn. Ubytování Hotel-Restaurant Moser Pöchlarn se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 129 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof zum Nibelungenbauer

8,2

Gasthof zum Nibelungenbauer

Ubytování (Hotel) Gasthof zum Nibelungenbauer. Gasthof zum Nibelungenbauer se nachází v centru města Pöchlarn, jen pár kroků od břehů Dunaje. Ubytování Gasthof zum Nibelungenbauer se nachází ve městě Wienerstraße 13-15 (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 920 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nibelungenmotel Pöchlarn

7,8

Nibelungenmotel Pöchlarn

Ubytování (Motel) Nibelungenmotel Pöchlarn. Tento motel leží jen 3 minuty jízdy od výjezdu na Pöchlarn z dálnice A1. Ubytování Nibelungenmotel Pöchlarn se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 000 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Privatzimmer Familie Wagner

7,8

Privatzimmer Familie Wagner

Ubytování (Penzion) Privatzimmer Familie Wagner. Privatzimmer Familie Wagner se nachází v centru města Pöchlarn, jen pár kroků od břehů Dunaje. Ubytování Privatzimmer Familie Wagner se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Pöchlarn

Město Pöchlarn se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Pöchlarn.