Hledat

Ubytování

Horní Rakousko

V regionu Horní Rakousko (Rakousko) máme celkem 1669 hotelů a ubytování.

Pro region Horní Rakousko doporučujeme se ubytovat v těchto městech: St. Wolfgang (119), Gosau (109), Linec (97), Bad Goisern (73), Bad Ischl (73), Gmunden (56), Mondsee (52), Obertraun (52), Hallstatt (51), Hinterstoder (39). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Horní Rakousko

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Horní Rakousko

Blockhausen Luxus Chalets

10

Blockhausen Luxus Chalets

Ubytování (Horské chaty) Blockhausen Luxus Chalets. Blockhausen Luxus Chalets se nachází v Oberschwarzenbergu v Horním Rakousku a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm a vířivkou. Ubytování Blockhausen Luxus Chalets se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Horní Rakousko).

Apartment am Alpakahof Hahn

10

Apartment am Alpakahof Hahn

Ubytování (Apartmán) Apartment am Alpakahof Hahn. Apartment am Alpakahof Hahn se nachází v Grafenschlagu. Ubytování je vzdálené 30 km od Dürnsteinu a poskytuje neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment am Alpakahof Hahn se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Dolní Rakousy).

Landhaus Schaller im Südburgenland

10

Landhaus Schaller im Südburgenland

Ubytování (Apartmán) Landhaus Schaller im Südburgenland. Landhaus Schaller i se nachází v obci Maria Bild v regionu Burgenland.m Südburgenland má také terasu. 31 km od Moravských Toplic. Ubytování Landhaus Schaller im Südburgenland se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Burgenland).

Landhaus Valerie

10

Landhaus Valerie

Ubytování (Vila) Landhaus Valerie. Landhaus Valerie se nachází v Hilpersdorferau a nabízí zahradu a gril. 41 km od Bad Hofgasteinu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Landhaus Valerie se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Korutany).

Gemütliche und geräumige Unterkunft, Nähe Linz

10

Gemütliche und geräumige Unterkunft, Nähe Linz

Ubytování (Apartmány) Gemütliche und geräumige Unterkunft, Nähe Linz. Gemütliche und geräumige Unterkunft, Nähe Linz se nachází v Abwindenu a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 39 km od Bad Schallerbachu. Ubytování Gemütliche und geräumige Unterkunft, Nähe Linz se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

OFFGRID Haus am Angelteich

10

OFFGRID Haus am Angelteich

Ubytování (Prázdninové domy) OFFGRID Haus am Angelteich. OFFGRID Haus am Angelteich se nachází v Thallernu a nabízí venkovní bazén, zahradu a zázemí pro vodní sporty. Dürnstein je vzdálený 12 km. Ubytování OFFGRID Haus am Angelteich se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Tiny Home am Bach

10

Tiny Home am Bach

Ubytování (Prázdninové domy) Tiny Home am Bach. Tiny Home am Bach se nachází v Pettenbachu v Horním Rakousku. má zahradu. 41 km od Grundlsee. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Tiny Home am Bach se nachází ve městě Pettenbach (Rakousko - Horní Rakousko).

Chalet Kultique

10

Chalet Kultique

Ubytování (Horské chaty) Chalet Kultique. Chalet Kultique se nachází v Innerschwandu a nabízí zahradu, sezónní venkovní bazén a výhled na bazén. Schönau am Königssee leží 41 km daleko. Ubytování Chalet Kultique se nachází ve městě Innerschwand (Rakousko - Horní Rakousko).

Sorina's Unterkunft Top 13

10

Sorina's Unterkunft Top 13

Ubytování (Apartmány) Sorina's Unterkunft Top 13. Sorina's Unterkunft Top 13 se nachází ve Wagersbachu a nabízí restauraci, sdílený lounge a terasu. 49 km od Bad Radkersburgu. Ubytování Sorina's Unterkunft Top 13 se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Ferienhaus Waldglück

10

Ferienhaus Waldglück

Ubytování (Prázdninové domy) Ferienhaus Waldglück. Ferienhaus Waldglück se nachází v Gosau. Schönau am Königssee leží 40 km daleko. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ferienhaus Waldglück se nachází ve městě Gosau (Rakousko - Horní Rakousko).

Lagom Haus

10

Lagom Haus

UbytováníLagom Haus. Lagom Haus se nachází v Pinsdorfu, 42 km od Kaiservilla a 46 km od opatství Kremsmünster. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Lagom Haus se nachází ve městě Pinsdorf (Rakousko - Horní Rakousko).

Magic Birkenweg

10

Magic Birkenweg

UbytováníMagic Birkenweg. Magic Birkenweg se nachází v Scharnsteinu, 28 km od opatství Kremsmünster, 46 km od zámku Bildungshaus Schloss Puchberg a 50 km od zoo Schmiding, a nabízí... Ubytování Magic Birkenweg se nachází ve městě Scharnstein (Rakousko - Horní Rakousko).

Come a casa

10

Come a casa

UbytováníCome a casa. Come a casa se nachází v Nikelsdorfu, 25 km od římského muzea Teurnia a 27 km od pevnosti Landskron. Ubytování Come a casa se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Chalet Residenz Zillertal Mühlermoos

10

Chalet Residenz Zillertal Mühlermoos

UbytováníChalet Residenz Zillertal Mühlermoos. Ubytování v Ramsau im Zillertal in the Tyrol region and Krimml Waterfalls within 48 kmChalet Residenz Zillertal Mühlermoos nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování Chalet Residenz Zillertal Mühlermoos se nachází ve městě Ramsau (Rakousko - Tyrolsko).

Chalet Münsterstadl

10

Chalet Münsterstadl

UbytováníChalet Münsterstadl. Luxury Chalet Münsterstadl se nachází v Altmünsteru, pouhých 30 km od Kaiservilla, a nabízí ubytování s výhledem na jezero, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Chalet Münsterstadl se nachází ve městě Altmünster (Rakousko - Horní Rakousko).

Privatzimmer am See

10

Privatzimmer am See

UbytováníPrivatzimmer am See. Privatzimmer am See is located in Hallstatt, 300 metres from Museum Hallstatt, and provides a balcony, garden, and free WiFi. Ubytování Privatzimmer am See se nachází ve městě Hallstatt (Rakousko - Horní Rakousko).

Romantisches Wellness Chalet im steirischen Ursprung

10

Romantisches Wellness Chalet im steirischen Ursprung

UbytováníRomantisches Wellness Chalet im steirischen Ursprung. Romantisches Wellness Chalet se může pochlubit zahradou, terasou a grilem. Ubytování Romantisches Wellness Chalet im steirischen Ursprung se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Unterschlupf

10

Unterschlupf

UbytováníUnterschlupf. Unterschlupf se nachází v Ebensee, pouhých 16 km od Kaiservilla, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Unterschlupf se nachází ve městě Ebensee (Rakousko - Horní Rakousko).

Winzerhaus Rose

10

Winzerhaus Rose

UbytováníWinzerhaus Rose. Winzerhaus Rose se nachází asi 33 km od kasina Graz a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Winzerhaus Rose se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Bergzeit Gosau

10

Bergzeit Gosau

Ubytování (Prázdninový dům) Bergzeit Gosau. Bergzeit Gosau se nachází v Gosau a nabízí vířivku. Ubytování je vzdálené 41 km od Schönau am Königssee a hosté mohou využívat soukromé parkoviště a... Ubytování Bergzeit Gosau se nachází ve městě Gosau (Rakousko - Horní Rakousko).

Aurora Cosy Rooms

10

Aurora Cosy Rooms

Ubytování (Bed and breakfast) Aurora Cosy Rooms. Aurora Cosy Rooms is located in Perg and offers a bar and a terrace. Ubytování Aurora Cosy Rooms se nachází ve městě Perg (Rakousko - Horní Rakousko).

Schöne 2 Zimmerwohnung mit eigenem Garten

10

Schöne 2 Zimmerwohnung mit eigenem Garten

Ubytování (Apartmány) Schöne 2 Zimmerwohnung mit eigenem Garten. Schöne 2 Zimmerwohnung mit eigenem Garten se nachází v Haidershofenu. Lunz am See leží 47 km daleko. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Schöne 2 Zimmerwohnung mit eigenem Garten se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Ferienlodge MaResi

10

Ferienlodge MaResi

Ubytování (Prázdninové domy) Ferienlodge MaResi. Ferienlodge MaResi se nachází v Bad Goisernu a nabízí zahradu, zázemí pro vodní sporty a terasu. Schönau am Königssee leží 50 km daleko. Ubytování Ferienlodge MaResi se nachází ve městě Bad Goisern (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnung am Mattsee

10

Ferienwohnung am Mattsee

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung am Mattsee. Ferienwohnung am Mattsee se nachází v Guggenbergu v Horním Rakousku a nabízí terasu a výhled do zahrady. Schönau am Königssee leží 45 km daleko. Ubytování Ferienwohnung am Mattsee se nachází ve městě Steinbach am Attersee (Rakousko - Horní Rakousko).

FAMILIE BRANDT

10

FAMILIE BRANDT

Ubytování (Apartmány) FAMILIE BRANDT. FAMILIE BRANDT se nachází v Bad Ischlu. 3,3 km od Kaiservilla. Ubytování FAMILIE BRANDT se nachází ve městě Bad Ischl (Rakousko - Horní Rakousko).

Füchslein´s Ferienwohnung

10

Füchslein´s Ferienwohnung

Ubytování (Apartmány) Füchslein´s Ferienwohnung. Füchslein's Ferienwohnung se nachází v Pöndorfu v Horním Rakousku a nabízí terasu a výhled do zahrady. Mondsee leží 17 km daleko. Ubytování Füchslein´s Ferienwohnung se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Horní Rakousko).

Ursteirerhof - Familie Kerschbaumer

10

Ursteirerhof - Familie Kerschbaumer

Ubytování (Bed and breakfast) Ursteirerhof - Familie Kerschbaumer. Ursteirerhof - Familie Kerschbaumer se nachází v Palsdorfu ve Štýrsku a nabízí zahradu. 41 km od Gamlitzu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ursteirerhof - Familie Kerschbaumer se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Štýrsko).

Ferienwohnung Anna im Mostviertel

10

Ferienwohnung Anna im Mostviertel

UbytováníFerienwohnung Anna im Mostviertel. Offering quiet street views, Ferienwohnung Anna im Mostviertel is an accommodation located in Seitenstetten Markt, 15 km from Sonntagberg Basilica and 48... Ubytování Ferienwohnung Anna im Mostviertel se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ferienhaus auf 7 ha Alleinlage - Pool,Whirlpool, Sauna - Das Refugium Südsteiermark

10

Ferienhaus auf 7 ha Alleinlage - Pool,Whirlpool, Sauna - Das Refugium Südsteiermark

UbytováníFerienhaus auf 7 ha Alleinlage - Pool,Whirlpool, Sauna - Das Refugium Südsteiermark. Ferienhaus auf 7 ha Alleinlage - Pool, Whirlpool se nachází v Lieschenu. Ubytování Ferienhaus auf 7 ha Alleinlage - Pool,Whirlpool, Sauna - Das Refugium Südsteiermark se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Ferienhaus Mary im Südburgenland

10

Ferienhaus Mary im Südburgenland

UbytováníFerienhaus Mary im Südburgenland. Ferienhaus Mary i se může pochlubit terasou.m Südburgenland nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady v obci Kirchfidisch. Ubytování Ferienhaus Mary im Südburgenland se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Atmospheric Log Cabin in Obersemlach with Sauna and Mountain view

10

Atmospheric Log Cabin in Obersemlach with Sauna and Mountain view

UbytováníAtmospheric Log Cabin in Obersemlach with Sauna and Mountain view. Atmospheric Log Cabin in Obersemlach with Sauna and Mountain View se nachází v Semlachu, pouhých 45 km od hradu Magaregg, a nabízí ubytování se zázemím pro... Ubytování Atmospheric Log Cabin in Obersemlach with Sauna and Mountain view se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Apartments Schöneben

10

Apartments Schöneben

UbytováníApartments Schöneben. Apartments Schöneben se nachází v Ulrichsbergu v Horním Rakousku, 50 km od katedrály. Ubytování Apartments Schöneben se nachází ve městě Ulrichsberg (Rakousko - Horní Rakousko).

am Kalvarienberg Villenapartment Bad Ischl

10

am Kalvarienberg Villenapartment Bad Ischl

Ubytováníam Kalvarienberg Villenapartment Bad Ischl. Ubytování se nachází v Bad Ischlu, am Kalvarienberg Villenapartment Bad Ischl nabízí ubytování s terasou a kuchyní. Ubytování am Kalvarienberg Villenapartment Bad Ischl se nachází ve městě Bad Ischl (Rakousko - Horní Rakousko).

Pine View

10

Pine View

UbytováníPine View. Pine View se nachází v Gressenbergu a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi, soukromým check-inem a check-outem a parkováním na jízdní kola. Ubytování Pine View se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Romantisches Bauernhaus in 1100m Höhe zw Katschberg und Millstätter See

10

Romantisches Bauernhaus in 1100m Höhe zw Katschberg und Millstätter See

UbytováníRomantisches Bauernhaus in 1100m Höhe zw Katschberg und Millstätter See. Romantisches Bauernhaus in 1100 stojí 24 km od římského muzea Teurnia a 23 km od hradu Porcia. Ubytování Romantisches Bauernhaus in 1100m Höhe zw Katschberg und Millstätter See se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Serner am See

10

Serner am See

UbytováníSerner am See. Serner beim See House se nachází přímo na břehu jezera Irrsee a má vlastní pláž. Ubytování Serner am See se nachází ve městě Zell am Moos (Rakousko - Horní Rakousko).

Edt 19

10

Edt 19

UbytováníEdt 19. Edt 19 se nachází v Bad Goisernu a nabízí saunu. Tento apartmán nabízí bezplatné parkování, výtah a Wi-Fi zdarma. Ubytování Edt 19 se nachází ve městě Edt (Rakousko - Horní Rakousko).

Landhaus Stainz

10

Landhaus Stainz

UbytováníLandhaus Stainz. Landhaus Stainz se nachází přibližně 29 km od hlavního nádraží ve Štýrském Hradci. Nabízí výhled na bazén, sezónní venkovní bazén, sdílený lounge a terasu. Ubytování Landhaus Stainz se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Lamplberg

10

Lamplberg

UbytováníLamplberg. Lamplberg se nachází v Grabenu a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Lamplberg se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Štýrsko).

Lakeside Traunsee Apartment

10

Lakeside Traunsee Apartment

UbytováníLakeside Traunsee Apartment. Lakeside Traunsee Apartment se nachází v Altmünsteru, pouhých 31 km od Kaiservilla, a nabízí ubytování s výhledem na jezero, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Lakeside Traunsee Apartment se nachází ve městě Altmünster (Rakousko - Horní Rakousko).

Große Altbauwohnung auf dem Land

10

Große Altbauwohnung auf dem Land

UbytováníGroße Altbauwohnung auf dem Land. Große Altbauwohnung auf dem Land se nachází v Kallhamu, 46 km od výstaviště Wels a 47 km od termálních lázní Johannesbad. Ubytování Große Altbauwohnung auf dem Land se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Horní Rakousko).

Unterm Nussbaum 2

10

Unterm Nussbaum 2

UbytováníUnterm Nussbaum 2. Unterm Nussbaum 2 se nachází v Rassingu, pouhých 35 km od římského muzea Teurnia. Ubytování Unterm Nussbaum 2 se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Wildshut Blockhaus mit privatem Seezugang

10

Wildshut Blockhaus mit privatem Seezugang

UbytováníWildshut Blockhaus mit privatem Seezugang. Může se pochlubit výhledem do zahrady. Wildshut Blockhaus mit privatem Seezugang nabízí ubytování s terasou a balkonem, asi 32 km od výstaviště... Ubytování Wildshut Blockhaus mit privatem Seezugang se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Böhmerwald pur - Haus1

10

Böhmerwald pur - Haus1

Ubytování (Apartmán) Böhmerwald pur - Haus1. Böhmerwald pur - Haus1 se nachází v Klafferu am Hochficht v Horním Rakousku a nabízí balkon. 21 km od Waldkirchenu. Ubytování Böhmerwald pur - Haus1 se nachází ve městě Klaffer am Hochficht (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienhaus in Niederösterreich mit 3 Apartments mitten im Wald

10

Ferienhaus in Niederösterreich mit 3 Apartments mitten im Wald

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus in Niederösterreich mit 3 Apartments mitten im Wald. Ferienhaus in Niederösterreich se nachází ve Feuchtenbachu, 42 km od Sankt Pöltenu. mit 3 Apartmány mitten im Wald nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienhaus in Niederösterreich mit 3 Apartments mitten im Wald se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Dolní Rakousy).

Chalet 164

10

Chalet 164

Ubytování (Chata) Chalet 164. Chalet 164 se nachází asi 6 km od Materialseilbahn. Nabízí výhled do zahrady, terasu, rychlovarnou konvici, neplacené soukromé parkoviště, sdílenou kuchyni... Ubytování Chalet 164 se nachází ve městě Bad Goisern (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnung Mühlwang

10

Ferienwohnung Mühlwang

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Mühlwang. Ferienwohnung Mühlwang se nachází v Gmundenu v Horním Rakousku a nabízí balkon a výhled do zahrady. 33 km od Grundlsee. Ubytování Ferienwohnung Mühlwang se nachází ve městě Gmunden (Rakousko - Horní Rakousko).

Das Blockhaus Gosau

10

Das Blockhaus Gosau

Ubytování (Prázdninové domy) Das Blockhaus Gosau. Das Blockhaus Gosau se nachází v Gosau a nabízí zahradu a gril. Ubytování Das Blockhaus Gosau se nachází ve městě Gosau (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnung Brader

10

Ferienwohnung Brader

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Brader. Ferienwohnung Brader se nachází v Hallstattu, 200 metrů od solného dolu Salzwelten Hallstatt. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Ferienwohnung Brader se nachází ve městě Hallstatt (Rakousko - Horní Rakousko).

Ubytování v městech regionu Horní Rakousko

Ubytování v městech regionu Horní Rakousko

Ubytování v regionu Horní Rakousko - Rakousko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 1669 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Horní Rakousko.

Pro region Horní Rakousko doporučujeme se ubytovat v těchto městech: St. Wolfgang (119), Gosau (109), Linec (97), Bad Goisern (73), Bad Ischl (73), Gmunden (56), Mondsee (52), Obertraun (52), Hallstatt (51), Hinterstoder (39). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Horní Rakousko máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Ferienwohnung Felhofer (10*), Aurora Cosy Rooms (10*), Peter in der Edt (10*), Chalet 164 (10*), Appartement Fallnhauser - Adults only (10*), Haus Elisabeth (10*), Appartements gosaukamm.com (10*), Ferienwohnung Monika (9,9*), Ferienhof Halmersberg (9,9*), Biohof Bernhard (9,9*).

Region Horní Rakousko může být skvělým místem pro strávení dovolené.