Hledat

Ubytování

Ubytování město Ramsau

Ve městě Ramsau (Rakousko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ramsau

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ramsau

Apartmenthaus Dornröschen

9,7

Apartmenthaus Dornröschen

Ubytování (Apartmány) Apartmenthaus Dornröschen. Apartmenthaus Dornröschen se nachází ve městě Ramsau am Dachstein, 10 minut jízdy autem od lyžařského areálu Schladmingu Amadé, a nabízí ubytování se... Ubytování Apartmenthaus Dornröschen se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Haus Egger (MHO562)

9,7

Apartment Haus Egger (MHO562)

Ubytování (Apartmán) Apartment Haus Egger (MHO562). Apartment Haus Egger (MHO562) is situated in Ramsau im Zillertal. The accommodation features free WiFi throughout the property. Ubytování Apartment Haus Egger (MHO562) se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 702 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Glösalm

9,6

Glösalm

Ubytování (Apartmány) Glösalm. Glösalm se nachází v horském středisku Ramsau am Dachstein a poskytuje dobře vybavené ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Glösalm se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Apartment Eisl

9,6

Apartment Eisl

Ubytování (Apartmán) Apartment Eisl. Apartment Eisl se nachází 3 minuty chůze od lyžařských vleků v Ramsau am Dachstein a nabízí moderní ubytování s plně vybaveným kuchyňským koutem. Ubytování Apartment Eisl se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 581 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Gruber

9,6

Apart Gruber

Ubytování (Apartmány) Apart Gruber. Apart Gruber jsou apartmány s plně vybavenou kuchyní, satelitní TV a Wi-Fi zdarma situované v centru Ramsau, 300 metrů od vlakového nádraží. Ubytování Apart Gruber se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 995 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonnenplatzl im Zillertal

9,4

Sonnenplatzl im Zillertal

Ubytování (Apartmány) Sonnenplatzl im Zillertal. Sonnenplatzl im Zillertal se nachází 7 minut jízdy od lanovky Horbergbahn a 10 minut jízdy od lyžařského střediska Zillertal a nabízí lyžárnu se sušákem na... Ubytování Sonnenplatzl im Zillertal se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Jagdhof

9,4

Hotel Jagdhof

Ubytování (Hotel) Hotel Jagdhof. Hotel Jagdhof se těší klidné poloze uprostřed hor v lyžařském areálu Ramsau am Dachstein, 350 metrů od lyžařských vleků. Ubytování Hotel Jagdhof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Ferienwohnung Taschler

9,3

Ferienwohnung Taschler

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Taschler. Ferienwohnung Taschler se nachází v centru obce Ramsau v údolí Zillertal, 3 km od lyžařského areálu Mayrhofen. Ubytování Ferienwohnung Taschler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 860 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Heim

9,3

Apart Heim

Ubytování (Apartmán) Apart Heim. Tento prostorný apartmán v Ramsau zahrnuje terasu a balkon s výhledem na Zillertalské Alpy. Ubytování Apart Heim se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Bergerhof

9,2

Bergerhof

Ubytování (Penzion) Bergerhof. Prázdninový dům Bergerhof se nachází na malebném místě na svazích horského masivu Dachstein v nadmořské výšce 1 100 metrů, 6 km od obce Ramsau a 3 km od... Ubytování Bergerhof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Landhaus Lührmann

9,1

Landhaus Lührmann

Ubytování (Hotel) Landhaus Lührmann. Ramsau Landhaus Luhrmann má krytý bazén, saunu, parní lázeň, solárium a masážní místnost. Jedná se o nudistický hotel. Ubytování Landhaus Lührmann se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Hotel Martin

9

Hotel Martin

Ubytování (Hotel) Hotel Martin. Skvělý 3hvězdičkový hotel stojí 2 km od Ramsau a 4 km od Schladmingu. Nabízí wellness s krytým bazénem, ​​Wi-Fi zdarma a restauraci. Ubytování Hotel Martin se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Pension Leit'n Franz

8,9

Pension Leit'n Franz

Ubytování (Penzion) Pension Leit'n Franz. Pension Leit'n Franz se nachází 6 km od lyžařského areálu Schladming-Dachstein a má venkovní bazén, saunu a solárium. Ubytování Pension Leit'n Franz se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Haslehnerhof

8,9

Haslehnerhof

Ubytování (Farma) Haslehnerhof. Haslehnerhof se nachází na klidném místě, 2 minuty chůze od zastávky skibusu do lyžařského areálu Schladming/Planai. K snídani podává domácí bioprodukty. Ubytování Haslehnerhof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Leitnerhof

8,7

Leitnerhof

Ubytování (Penzion) Leitnerhof. Gästehaus Leitnerhof je situován v Ramsau v oblasti Zillertal a hostům nabízí moderní wellness centrum se saunou a pokoje s vlastní koupelnou a satelitní... Ubytování Leitnerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Ahornblick 2

8,6

Apartment Ahornblick 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Ahornblick 2. Apartment Ahornblick 2 je apartmán s terasou a Wi-Fi zdarma situovaný v Ramsau im Zillertal. Ubytování Apartment Ahornblick 2 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Soldanella

8,3

Gästehaus Soldanella

Ubytování (Penzion) Gästehaus Soldanella. Gästehaus Soldanella je penzion situovaný v centru Ramsau am Dachstein, 10 minut jízdy skibusem od lyžařského areálu Planai. Ubytování Gästehaus Soldanella se nachází ve městě Ort 226 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Haus Egger (MHO560)

Apartment Haus Egger (MHO560)

Ubytování (Apartmán) Apartment Haus Egger (MHO560). Set in Ramsau im Zillertal, Apartment Haus Egger (MHO560) offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartment Haus Egger (MHO560) se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Chalet Modern Life (MHO768)

Apartment Chalet Modern Life (MHO768)

Ubytování (Apartmán) Apartment Chalet Modern Life (MHO768). Set in Ramsau im Zillertal, Apartment Chalet Modern Life (MHO768) offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartment Chalet Modern Life (MHO768) se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mario

Apartment Mario

Ubytování (Apartmán) Apartment Mario. Situated in Ramsau im Zillertal in the Tyrol region, Apartment Mario features a terrace and mountain views. Ubytování Apartment Mario se nachází ve městě Ramsau (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 820 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Moiklerhof (MHO574)

Holiday Home Moiklerhof (MHO574)

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Moiklerhof (MHO574). Situated in Ramsau im Zillertal in the Tyrol region, Holiday Home Moiklerhof (MHO574) features a terrace. Ubytování Holiday Home Moiklerhof (MHO574) se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Ferienhaus Brugger (MHO546)

Apartment Ferienhaus Brugger (MHO546)

Ubytování (Apartmán) Apartment Ferienhaus Brugger (MHO546). Located in Ramsau im Zillertal in the Tyrol region, Apartment Ferienhaus Brugger (MHO546) has a terrace. Ubytování Apartment Ferienhaus Brugger (MHO546) se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 074 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Haus Hanser (MHO754)

Apartment Haus Hanser (MHO754)

Ubytování (Apartmán) Apartment Haus Hanser (MHO754). Situated in Ramsau im Zillertal in the Tyrol region, Apartment Haus Hanser (MHO754) features a terrace. Ubytování Apartment Haus Hanser (MHO754) se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Garber

Apartment Garber

Ubytování (Apartmán) Apartment Garber. Apartment Garber is located in Ramsau im Zillertal. The accommodation features free WiFi throughout the property. Ubytování Apartment Garber se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 054 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bauernhof Maiklerhof 787S

Bauernhof Maiklerhof 787S

Ubytování (Apartmán) Bauernhof Maiklerhof 787S. Located in Ramsau im Zillertal in the Tyrol region, Bauernhof Maiklerhof 787S has a terrace. Ubytování Bauernhof Maiklerhof 787S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 511 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Modern Chalet 774S

Chalet Modern Chalet 774S

Ubytování (Apartmán) Chalet Modern Chalet 774S. Chalet Modern Chalet 774S is situated in Ramsau im Zillertal. The accommodation features free WiFi. Ubytování Chalet Modern Chalet 774S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Romantische Hütte

Romantische Hütte

Ubytování (Chata) Romantische Hütte. Boasting a restaurant, free bikes, and a bar, Romantische Hütte offers accommodation in Ramsau with free WiFi and garden views. Ubytování Romantische Hütte se nachází ve městě Ramsau (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Hanser 752S

Haus Hanser 752S

Ubytování (Apartmán) Haus Hanser 752S. Set in Ramsau im Zillertal in the Tyrol region, Haus Hanser 752S has a terrace. Ubytování Haus Hanser 752S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Geislerhütte 685S

Haus Geislerhütte 685S

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Geislerhütte 685S. Situated in Ramsau im Zillertal in the Tyrol region, Haus Geislerhütte 685S features a terrace. Ubytování Haus Geislerhütte 685S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Villa Kern

Appartement Villa Kern

Ubytování (Apartmán) Appartement Villa Kern. Situated in Ramsau am Dachstein, right next to a ski slope, Apartment Villa Kern offers self-catering accommodation with ski-to-door access, free WiFi,... Ubytování Appartement Villa Kern se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Apartment Haus Apart Leitner (MHO524)

Apartment Haus Apart Leitner (MHO524)

Ubytování (Apartmán) Apartment Haus Apart Leitner (MHO524). Set in Ramsau im Zillertal in the Tyrol region, Apartment Haus Apart Leitner (MHO524) features a terrace. Ubytování Apartment Haus Apart Leitner (MHO524) se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 435 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Knaushäusl (RMU204)

Apartment Knaushäusl (RMU204)

Ubytování (Apartmán) Apartment Knaushäusl (RMU204). Apartment Knaushäusl (RMU204) is set in Ramsau am Dachstein, 3.6 km from Adler Lift II and 4.4 km from Klanglift, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Apartment Knaushäusl (RMU204) se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Chalet Schiestl (MHO753)

Holiday Home Chalet Schiestl (MHO753)

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Chalet Schiestl (MHO753). Located in Ramsau im Zillertal in the Tyrol region, Holiday Home Chalet Schiestl (MHO753) has a terrace. Private parking is available on site. Ubytování Holiday Home Chalet Schiestl (MHO753) se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Mayrhofen 550S

Ferienhaus Mayrhofen 550S

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Mayrhofen 550S. Situated in Ramsau im Zillertal, Ferienhaus Mayrhofen 550S features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Ferienhaus Mayrhofen 550S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 084 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Talblick (MHO533)

Apartment Talblick (MHO533)

Ubytování (Apartmán) Apartment Talblick (MHO533). Located in Ramsau im Zillertal in the Tyrol region, Apartment Talblick (MHO533) has a terrace. Ubytování Apartment Talblick (MHO533) se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Haus Edelweiss (MHO527)

Apartment Haus Edelweiss (MHO527)

Ubytování (Apartmán) Apartment Haus Edelweiss (MHO527). Set in Ramsau im Zillertal in the Tyrol region, Apartment Haus Edelweiss (MHO527) features a terrace. Ubytování Apartment Haus Edelweiss (MHO527) se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 547 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Haus Egger (MHO561)

Apartment Haus Egger (MHO561)

Ubytování (Apartmán) Apartment Haus Egger (MHO561). Situated in Ramsau im Zillertal, Apartment Haus Egger (MHO561) features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartment Haus Egger (MHO561) se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 312 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment KNAUSHOF (RMU200)

Apartment KNAUSHOF (RMU200)

Ubytování (Apartmán) Apartment KNAUSHOF (RMU200). Apartment KNAUSHOF (RMU200) is located in Ramsau am Dachstein, 5 km from Klanglift and 5 km from Bergkristall Lift, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Apartment KNAUSHOF (RMU200) se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Astrid

Chalet Astrid

Ubytování (Chata) Chalet Astrid. Located in Ramsau, Chalet Astrid provides accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 46 km from Gmunden. Ubytování Chalet Astrid se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waidachhaus

Waidachhaus

Ubytování (Apartmán) Waidachhaus. Prázdninový dům Waidachhaus Ramsau se nachází v lyžařském středisku Ramsau a poskytuje zdarma připojení k Wi-Fi. Ubytování Waidachhaus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Schrofner 538S

Schrofner 538S

Ubytování (Prázdninový dům) Schrofner 538S. Schrofner 538S s terasou se nachází v Ramsau im Zillertal v Tyrolsku. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Schrofner 538S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Apart Leitner 522S

Haus Apart Leitner 522S

Ubytování (Apartmán) Haus Apart Leitner 522S. Set in Ramsau im Zillertal in the Tyrol region, Haus Apart Leitner 522S has a terrace. Ubytování Haus Apart Leitner 522S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 702 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Chalet Modern Life - MHO775

Apartment Chalet Modern Life - MHO775

Ubytování (Apartmán) Apartment Chalet Modern Life - MHO775. Boasting accommodation with a balcony, Apartment Chalet Modern Life - MHO775 is located in Ramsau im Zillertal. The accommodation is 38 km from Innsbruck. Ubytování Apartment Chalet Modern Life - MHO775 se nachází ve městě Ramsau (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Gamsjäger

Ferienwohnung Gamsjäger

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Gamsjäger. Ferienwohnung Gamsjäger is situated in Bad Goisern. Free WiFi is provided. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Ubytování Ferienwohnung Gamsjäger se nachází ve městě Ramsau (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 276 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Ramsau

Město Ramsau se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování ve městě Ramsau.