Hledat

Ubytování

Chalet Kultique Horské chaty

7 Stabau, 5310 Innerschwand, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Horské chaty) Chalet Kultique. Chalet Kultique se nachází v Innerschwandu a nabízí zahradu, sezónní venkovní bazén a výhled na bazén. Schönau am Königssee leží 41 km daleko. Ubytování Chalet Kultique se nachází ve městě Innerschwand (Rakousko - Horní Rakousko).

Popis ubytování Chalet Kultique

Hosté mohou využívat saunu. A. Na místě je k dispozici gril a v okolí Chalet Kultique se můžete věnovat cyklistice. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Chalet Kultique stojí 30 km od salcburského letiště W. Schönau am Königssee leží 41 km daleko. Ručníky a ložní prádlo jsou k dispozici za příplatek. Chata má 4 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, satelitní TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na jezero. Chalet Kultique se nachází v Innerschwandu a nabízí zahradu, sezónní venkovní bazén a výhled na bazén. Ubytování je vzdálené 38 km od Berchtesgadenu a 26 km od Salcburku. Mozarta.

Jiná ubytování ve městě Innerschwand

Ferienwohnung Lindpointner

9,8

Ferienwohnung Lindpointner

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Lindpointner. Ferienwohnung Lindpointner is situated in Innerschwand and offers barbecue facilities. Guests staying at this apartment have access to a terrace. Ubytování Ferienwohnung Lindpointner se nachází ve městě Innerschwand (Rakousko - Horní Rakousko).

Bergblick Acht Mondsee

9,6

Bergblick Acht Mondsee

Ubytování (Apartmán) Bergblick Acht Mondsee. Bergblick Acht Mondsee se nachází v Innerschwandu a nabízí gril a terasu. Ubytování Bergblick Acht Mondsee se nachází ve městě Innerschwand (Rakousko - Horní Rakousko).

Bergvilla mit Seeblick - Mondsee

9,3

Bergvilla mit Seeblick - Mondsee

Ubytování (Prázdninové domy) Bergvilla mit Seeblick - Mondsee. Bergvilla mit Seeblick - Mondsee se nachází ve městě Innerschwand a nabízí ubytování s vlastním bazénem, výhledem na jezero a balkonem. Ubytování Bergvilla mit Seeblick - Mondsee se nachází ve městě Innerschwand (Rakousko - Horní Rakousko).