Hledat

Ubytování

Ubytování město Pfarrkirchen im Mühlkreis

Ve městě Pfarrkirchen im Mühlkreis (Rakousko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pfarrkirchen im Mühlkreis

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pfarrkirchen im Mühlkreis

Aussichtsreiche Wohnung

9,7

Aussichtsreiche Wohnung

Ubytování (Apartmán) Aussichtsreiche Wohnung. Aussichtsreiche Wohnung je apartmán se zahradou v hornorakouské obci Pfarrkirchen im Mühlkreis. Ubytování Aussichtsreiche Wohnung se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Pension Lang

9,6

Gästehaus Pension Lang

Ubytování (Penzion) Gästehaus Pension Lang. Gästehaus Pension Lang se nachází pouhé 2 minuty chůze od centra městečka Pfarrkirchen im Mühlkreis i tamního golfového hřiště a nabízí pokoje a apartmány... Ubytování Gästehaus Pension Lang se nachází ve městě Pfarrkirchen 56 (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 524 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Panoramablick

9,3

Pension Panoramablick

Ubytování (Penzion) Pension Panoramablick. Situated in Pfarrkirchen im Mühlkreis, just 4 minutes away from the Golfclub Pfarrkirchen im Mühlviertel, Pension Panoramablick offers modern accommodation... Ubytování Pension Panoramablick se nachází ve městě Pfarrkirchen im Mühlkreis (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Pfarrkirchen im Mühlkreis

Město Pfarrkirchen im Mühlkreis se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Pfarrkirchen im Mühlkreis.