Hledat

Ubytování

Ubytování město Mondsee

Ve městě Mondsee (Rakousko) máme celkem 52 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mondsee

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mondsee

Beim Lanner - Franz

10

Beim Lanner - Franz

Ubytování (Apartmány) Beim Lanner - Franz. Beim Lanner - Franz nabízí ubytování v Mondsee, 300 metrů od muzea Mondseeland a Rakouského muzea pilířových obydlí a 300 metrů od baziliky sv. Michaela. Ubytování Beim Lanner - Franz se nachází ve městě Mondsee (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnung Schwarzindien

9,9

Ferienwohnung Schwarzindien

UbytováníFerienwohnung Schwarzindien. Ferienwohnung Schwarzindien se nachází v Mondsee a nabízí zahradu, zázemí pro vodní sporty, bezplatné Wi-Fi a výhled na jezero. Ubytování Ferienwohnung Schwarzindien se nachází ve městě Mondsee (Rakousko - Horní Rakousko).

Panoramahof Manzberg

9,8

Panoramahof Manzberg

Ubytování (Apartmány) Panoramahof Manzberg. Panoramahof Manzberg se nachází v Mondsee, 25 km od Salcburku. Nabízí sezónní venkovní bazén, gril, saunu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Panoramahof Manzberg se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnung am Mondsee

9,8

Ferienwohnung am Mondsee

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung am Mondsee. Ferienwohnung am se nachází ve městě Mondsee, pouhých 100 metrů od baziliky sv. Michaela. Ubytování Ferienwohnung am Mondsee se nachází ve městě Mondsee (Rakousko - Horní Rakousko).

Beim Lanner - Maria

9,7

Beim Lanner - Maria

Ubytování (Apartmány) Beim Lanner - Maria. Beim Lanner - Maria se nachází v Mondsee, 300 metrů od muzea Mondseeland a muzea rakouských obydlí a 300 metrů od baziliky sv. Michaela v Mondsee. Ubytování Beim Lanner - Maria se nachází ve městě Mondsee (Rakousko - Horní Rakousko).

Gästehaus Stabauer

9,7

Gästehaus Stabauer

Ubytování (Penzion) Gästehaus Stabauer. Gästehaus Stabauer se nachází v Mondsee a nabízí pokoje s balkonem nebo terasou s výhledem na okolní hory a jezero Mondsee, vzdálené odtud 2 km. Ubytování Gästehaus Stabauer se nachází ve městě Obergaisberg 9 (Rakousko - Horní Rakousko).

Landhaus Widlroither

9,7

Landhaus Widlroither

Ubytování (Apartmány) Landhaus Widlroither. Landhaus Widlroither se nachází 3 km od centra obce Mondsee a 10 minut chůze od jezera. Ubytování Landhaus Widlroither se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnung Meindl Elfi An der Drachenwand 44

9,6

Ferienwohnung Meindl Elfi An der Drachenwand 44

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Meindl Elfi An der Drachenwand 44. Ferienwohnung Meindl Elfi An der Drachenwand 44 se nachází v Mondsee, 5 km od baziliky sv. Ubytování Ferienwohnung Meindl Elfi An der Drachenwand 44 se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnungen Widlroither

9,6

Ferienwohnungen Widlroither

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Widlroither. Ferienwohnungen Widlroither se nachází vedle farmy, pouhých 800 metrů od veřejné pláže u jezera Mondsee, 10 minut chůze od golfového hřiště a 4 km od... Ubytování Ferienwohnungen Widlroither se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Appartement Mondsee

9,6

Appartement Mondsee

Ubytování (Apartmán) Appartement Mondsee. Appartement Mondsee in Mondsee se nachází necelý 1 km od baziliky sv. Michala, Mondsee a 11 minut pěšky od muzea Mondseeland a muzea rakouských pilotů. Ubytování Appartement Mondsee se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienhof Hinterstrasser

9,5

Ferienhof Hinterstrasser

Ubytování (Farma) Ferienhof Hinterstrasser. Ferienhof Hinterstrasser je farma situovaná v Mondsee v Horním Rakousku, 3 km od baziliky svatého Michala. Ubytování Ferienhof Hinterstrasser se nachází ve městě Mondsee (Rakousko - Horní Rakousko).

Apartment Schafbergblick mit Balkon ID 8607747 und Apartment Himmelspforte mit Balkon ID 8607779

9,5

Apartment Schafbergblick mit Balkon ID 8607747 und Apartment Himmelspforte mit Balkon ID 8607779

UbytováníApartment Schafbergblick mit Balkon ID 8607747 und Apartment Himmelspforte mit Balkon ID 8607779. Apartment Schafbergblick mit Balkon ID 8607747 und Apartmán Himmelspforte s balkonem ID 8607779 Nabízí ubytování s výhledem na jezero, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Apartment Schafbergblick mit Balkon ID 8607747 und Apartment Himmelspforte mit Balkon ID 8607779 se nachází ve městě Mondsee (Rakousko - Horní Rakousko).

Billys Apartment Zentrum, Renoviert, Garage, Netflix

9,5

Billys Apartment Zentrum, Renoviert, Garage, Netflix

UbytováníBillys Apartment Zentrum, Renoviert, Garage, Netflix. Billys Apartment Zentrum, Renoviert, Garage, Netflix se nachází v Mondsee, 28 km od výstaviště Messezentrum a 29 km od salcburského hlavního nádraží. Ubytování Billys Apartment Zentrum, Renoviert, Garage, Netflix se nachází ve městě Mondsee (Rakousko - Horní Rakousko).

Iris Porsche Hotel & Restaurant

9,4

Iris Porsche Hotel & Restaurant

Ubytování (Hotel) Iris Porsche Hotel & Restaurant. Iris Porsche Hotel & Restaurant se nachází na náměstí s tržnicí v obci Mondsee, jen 5 minut chůze od jezera Mondsee. Ubytování Iris Porsche Hotel & Restaurant se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Gesundheitshof Lohninger

9,4

Gesundheitshof Lohninger

Ubytování (Farma) Gesundheitshof Lohninger. Gesundheitshof-Lohninger se nachází ve svahu 3 km od centra městečka Mondsee, je obklopený dobře udržovanou zahradou a nabízí apartmány, venkovní bazén,... Ubytování Gesundheitshof Lohninger se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Pension Kreuzinger

9,3

Pension Kreuzinger

Ubytování (Penzion) Pension Kreuzinger. Penzion Kreuzinger stojí na půli cesty mezi jezery Mondsee a Irrsee. Nabízí pokoje s dřevěným nábytkem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Pension Kreuzinger se nachází ve městě Mondsee (Rakousko - Horní Rakousko).

EXCLUSIVES APARTMENT - Auszeit Mondsee

9,3

EXCLUSIVES APARTMENT - Auszeit Mondsee

UbytováníEXCLUSIVES APARTMENT - Auszeit Mondsee. EXCLUSIVES APARTMENT - Auszeit Mondsee se nachází v Mondsee, pouhých 28 km od výstaviště Messezentrum, a nabízí ubytování s výhledem na jezero, bezplatné... Ubytování EXCLUSIVES APARTMENT - Auszeit Mondsee se nachází ve městě Mondsee (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnung Winklhofer

9,3

Ferienwohnung Winklhofer

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Winklhofer. Apartmán Ferienwohnung Winklhofer se nachází v obci Mondsee a nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung Winklhofer se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Aichingerwirt

9,3

Aichingerwirt

Ubytování (Hotel) Aichingerwirt. Aichingerwirt je tradiční penzion s restaurací pocházející z roku 1854. Stojí 3 km od města Mondsee a 1,5 km od břehu jezera Mondsee. Ubytování Aichingerwirt se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnungen Grabnerbauer

9,3

Ferienwohnungen Grabnerbauer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnungen Grabnerbauer. Apartmány Ferienwohnungen Grabnerbauer se nacházejí v hornorakouském městě Mondsee, 2,3 km od muzea MondSeeLand a muzea prehistorických kůlových obydlí, a... Ubytování Ferienwohnungen Grabnerbauer se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Seepension Hemetsberger

9,2

Seepension Hemetsberger

Ubytování (Penzion) Seepension Hemetsberger. Seepension Hemetsberger se nachází pouhých 10 minut chůze od centra městečka Mondsee a nabízí zahradu, dětské hřiště, gril a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Seepension Hemetsberger se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Seehotel Restaurant Lackner

9,2

Seehotel Restaurant Lackner

Ubytování (Hotel) Seehotel Restaurant Lackner. Seehotel Restaurant Lackner se nachází na mimořádně tichém místě a nabízí výhled na jezero Mondsee, přímý přístup k jezeru s vodou prvotřídní kvality i... Ubytování Seehotel Restaurant Lackner se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Haus Bachinger

9,2

Haus Bachinger

UbytováníHaus Bachinger. Haus Bachinger se nachází 29 km od výstaviště Messezentrum a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Haus Bachinger se nachází ve městě Mondsee (Rakousko - Horní Rakousko).

Am Seepark

9,2

Am Seepark

Ubytování (Apartmán) Am Seepark. Am Seepark se nachází v Mondsee, pouhých 600 metrů od muzea Mondseeland a muzea rakouských obydlí. Ubytování Am Seepark se nachází ve městě Mondsee (Rakousko - Horní Rakousko).

Hotel Krone

9,2

Hotel Krone

Ubytování (Hotel) Hotel Krone. Hotel Krone se nachází v centru městečka Mondsee a nabízí pokoje se zdarma dostupným Wi-Fi i bezplatné parkoviště. Ubytování Hotel Krone se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Apartment Panoramablick Schafberg & Schober

9,2

Apartment Panoramablick Schafberg & Schober

Ubytování (Apartmány) Apartment Panoramablick Schafberg & Schober. Tento apartmán se nachází 600 metrů od baziliky sv. Michala a 800 metrů od muzeí Mondseeland a Pfahlbautenmuseum. Ubytování Apartment Panoramablick Schafberg & Schober se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Erlachmühle

9,1

Erlachmühle

Ubytování (Penzion) Erlachmühle. Erlachmühle se nachází v obci Mondsee, 22 km od Salcburku a 35 km od Berchtesgadenu. V letních měsících mohou hosté využít restauraci s půvabnou terasou. Ubytování Erlachmühle se nachází ve městě Vogelsangstraße 33 (Rakousko - Horní Rakousko).

Pension Klimesch

9,1

Pension Klimesch

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Klimesch. Pension Klimesch se nachází 100 metrů od břehů jezera Mondsee a nabízí snídani formou bufetu s bio a fair trade produkty, která se podává uvnitř nebo venku... Ubytování Pension Klimesch se nachází ve městě Mondsee (Rakousko - Horní Rakousko).

Hotel Drachenwand-Mondsee

9,1

Hotel Drachenwand-Mondsee

Ubytování (Hotel) Hotel Drachenwand-Mondsee. Villa Drachenwand se nachází přímo u golfového hřiště Drachenwand Golf Course. Ubytování Hotel Drachenwand-Mondsee se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Pension Anna

9,1

Pension Anna

Ubytování (Hotel) Pension Anna. Pension Anna se nachází v klidné lokalitě, jen 4 km od jezera Mondsee. Má výhodnou polohu v blízkosti sjezdu z dálnice A1. Ubytování Pension Anna se nachází ve městě Mondsee (Rakousko - Horní Rakousko).

Wohnung Schloss Mondsee

9

Wohnung Schloss Mondsee

Ubytování (Apartmán) Wohnung Schloss Mondsee. Set in Mondsee, close to Basilica of St. Michael, Mondsee, Wohnung Schloss Mondsee offers accommodation with restaurant, bike hire, a private beach area, a... Ubytování Wohnung Schloss Mondsee se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Dirnbergerhof

9

Dirnbergerhof

Ubytování (Apartmány) Dirnbergerhof. Dirnbergerhof se nachází 15 minut pěšky od centra Mondsee a 30 minut jízdy od Salcburku a nabízí sezónní venkovní bazén, velkou zahradu se slunečníky a... Ubytování Dirnbergerhof se nachází ve městě Hilfberg 63 (Rakousko - Horní Rakousko).

Panorama Hotel Gasthof Leidingerhof

9

Panorama Hotel Gasthof Leidingerhof

Ubytování (Hotel) Panorama Hotel Gasthof Leidingerhof. Tento penzion se nachází v poklidné lokalitě, 2 km od centra obce Mondsee. Nabízí Wi-Fi zdarma a terasu s úchvatným výhledem na jezero Mondsee. Ubytování Panorama Hotel Gasthof Leidingerhof se nachází ve městě Mondsee (Rakousko - Horní Rakousko).

Schlosshotel Mondsee

9

Schlosshotel Mondsee

Ubytování (Hotel) Schlosshotel Mondsee. Schlosshotel Mondsee byl kompletně zrekonstruovaný v roce 2015. Nabízí jedinečné prostředí v pečlivě zrenovovaném paláci v centru Mondsee u baziliky sv. Ubytování Schlosshotel Mondsee se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Pension Herned

9

Pension Herned

Ubytování (Penzion) Pension Herned. Tento rodinný penzion se nachází mezi kopcem Mondseeberg a horou Drachenwand nabízí výhled na horu Schafberg. Ubytování Pension Herned se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Hotel Leitnerbräu

8,9

Hotel Leitnerbräu

Ubytování (Hotel) Hotel Leitnerbräu. Tento rodinný hotel se nachází v centru malebného města Mondsee v regionu Salzkammergut jen několik kroků od jezera Mondsee. Ubytování Hotel Leitnerbräu se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Kinderparadies Bachbauer

8,8

Kinderparadies Bachbauer

Ubytování (Farma) Kinderparadies Bachbauer. Bachbauer Kinderparadies se nachází 300 metrů od restaurace a venkovních tenisových kurtů. Ubytování Kinderparadies Bachbauer se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Pension Semler

8,6

Pension Semler

Ubytování (Apartmán) Pension Semler. Pension Semler se nachází v Mondsee a nabízí výhled na jezero, bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu, soukromou pláž, gril a terasu. Ubytování Pension Semler se nachází ve městě Mondsee (Rakousko - Horní Rakousko).

Jugendgästehaus Mondsee

8,5

Jugendgästehaus Mondsee

Ubytování (Hostel) Jugendgästehaus Mondsee. Jugendgästehaus Mondsee se nachází v městečku Mondsee, necelý 1 km od baziliky sv. Michala. Ubytování Jugendgästehaus Mondsee se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Gesundheitshof Daxinger Bio

8,5

Gesundheitshof Daxinger Bio

Ubytování (Farma) Gesundheitshof Daxinger Bio. Gesundheitshof Daxinger se nachází v obci Mondsee a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách. Neplacené parkování je 100 metrů odtud. Ubytování Gesundheitshof Daxinger Bio se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Pension Göschlberger

8,5

Pension Göschlberger

Ubytování (Penzion) Pension Göschlberger. Penzion Göschlberger se nachází 5 minut pěšky od pláže jezera Mondsee a 7 minut chůze od centra města Mondsee. Wi-Fi a parkoviště jsou k dispozici zdarma. Ubytování Pension Göschlberger se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Hotel Restaurant Pöllmann

8,3

Hotel Restaurant Pöllmann

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurant Pöllmann. Rodinný Hotel Restaurant Pöllmann se nachází přímo na břehu jezera Irrsee v regionu Salzkammergut. Ubytování Hotel Restaurant Pöllmann se nachází ve městě Mondsee (Rakousko - Horní Rakousko).

Apartment Schafbergblick mit Balkon

8,3

Apartment Schafbergblick mit Balkon

Ubytování (Apartmány) Apartment Schafbergblick mit Balkon. Apartment Schafbergblick mit Balkon se nachází v Mondsee, 600 metrů od baziliky sv. Ubytování Apartment Schafbergblick mit Balkon se nachází ve městě Mondsee (Rakousko - Horní Rakousko).

Ubytování ve městě Mondsee

Město Mondsee se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 52 hotelů a ubytování ve městě Mondsee.