Hledat

Ubytování

Ubytování město Hinterstoder

Ve městě Hinterstoder (Rakousko) máme celkem 39 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Hinterstoder

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hinterstoder

Holzhaus in Hinterstoder

9,7

Holzhaus in Hinterstoder

Ubytování (Prázdninový dům) Holzhaus in Hinterstoder. Holzhaus Hinterstoder je samostatně stojící prázdninový dům, který se nachází v obci Hinterstoder, 6 km od hory Grosser Priel a 2 km od lanovky Hössbahn. Ubytování Holzhaus in Hinterstoder se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 296 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Steinwaendt

9,7

Haus Steinwaendt

Ubytování (Apartmány) Haus Steinwaendt. Haus Steinwaendt se nachází v Hinterstoderu a nabízí Wi-Fi zdarma, bazén, gril a zahradu. Ubytování Haus Steinwaendt se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Hotel Sonnfeld

9,7

Hotel Sonnfeld

Ubytování (Hotel) Hotel Sonnfeld. Hotel Sonnfeld má restauraci, ve které se podávají pokrmy místní kuchyně a hraje tradiční živá hudba. Ubytování Hotel Sonnfeld se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Prentnergut

9,6

Prentnergut

Ubytování (Apartmány) Prentnergut. Prentnergut se nachází v budově statku, který stojí na konci údolí Hinterstoder u řeky Steyr a má výhled na hory. Ubytování Prentnergut se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Haus Edlinger

9,6

Haus Edlinger

Ubytování (Apartmány) Haus Edlinger. Apartmány Haus Edlinger se nacházejí v tradičním domě v alpském stylu stojícím na břehu řeky Steyr v obci Hinterstoder a nabízejí tradiční pohodlné... Ubytování Haus Edlinger se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 840 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Gressenbauer

9,6

Landhotel Gressenbauer

Ubytování (Hotel) Landhotel Gressenbauer. Tříhvězdičkový Landhotel Gressenbauer se nachází v Hinterstoderu, 10 km od vleku 2000er. Ubytování Landhotel Gressenbauer se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Haus Bergblick

9,5

Haus Bergblick

Ubytování (Penzion) Haus Bergblick. Haus Bergblick se nachází v Horním Rakousku, 5 km od centra Hinterstoderu, 7 km od hory Großer Priel. Ubytování Haus Bergblick se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Gästehaus Fortuna

9,5

Gästehaus Fortuna

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Fortuna. Gästehaus Fortuna se nachází v obci Hinterstoder, 11 km od lanovek 2000er a Schullift. Ubytování Gästehaus Fortuna se nachází ve městě 63 Hinterstoder (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 650 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Urlaubsapartments Pfleger

9,5

Urlaubsapartments Pfleger

Ubytování (Apartmány) Urlaubsapartments Pfleger. Urlaubsapartments Pfleger se nachází v obci Hinterstoder, 8 km od hory Großer Priel a 800 metrů od lanovky Hössbahn. Ubytování Urlaubsapartments Pfleger se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 078 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fleischerei - Apartments, Cafe & Weinbar

9,5

Fleischerei - Apartments, Cafe & Weinbar

Ubytování (Aparthotel) Fleischerei - Apartments, Cafe & Weinbar. Fleischerei - Apartments, Cafe & Weinbar se nachází v obci Hinterstoder a nabízí bezplatné Wi-Fi. Hora Großer Priel je 7 km daleko. Ubytování Fleischerei - Apartments, Cafe & Weinbar se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 903 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berg-Panorama-Hof Sturmgut

9,5

Berg-Panorama-Hof Sturmgut

Ubytování (Venkovský dům) Berg-Panorama-Hof Sturmgut. Berghof Sturmgut stojí na klidném místě na náhorní plošině v Hinterstoderu, přímo vedle sjezdovek. Ubytování Berg-Panorama-Hof Sturmgut se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Frühstückspension Haus Mayr

9,4

Frühstückspension Haus Mayr

Ubytování (Penzion) Frühstückspension Haus Mayr. Frühstückspension Haus Mayr se nachází v Hinterstoderu, 10 km od lyžařských vleků 2000er Lift, Schullift a Lärchenlift, a nabízí zahradu, nekuřácké pokoje,... Ubytování Frühstückspension Haus Mayr se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Hotel garni Landhaus Bürtlmair

9,4

Hotel garni Landhaus Bürtlmair

Ubytování (Hotel) Hotel garni Landhaus Bürtlmair. Hotel garni Landhaus Bürtlmair se zahradou se nachází v hornorakouské obci Hinterstoder, která leží 8 km od hory Großer Priel, 2,9 km od lanovky... Ubytování Hotel garni Landhaus Bürtlmair se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Waldhaus

9,4

Waldhaus

Ubytování (Apartmány) Waldhaus. Waldhaus se nachází v obci Hinterstoder v Horním Rakousku a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Waldhaus se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 163 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhof Rinnergut

9,3

Ferienhof Rinnergut

Ubytování (Farma) Ferienhof Rinnergut. Ferienhof Rinnergut je situovaný mezi obcemi Weißsnbach a Hinterstoder v okrese Kirchdorf an der Krems. Nabízí saunu s panoramatickým výhledem na hory. Ubytování Ferienhof Rinnergut se nachází ve městě Hinterberg 10 (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 945 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Relax & Wanderhotel Poppengut

9,3

Relax & Wanderhotel Poppengut

Ubytování (Hotel) Relax & Wanderhotel Poppengut. Horským masivem Totes Gebirge obklopený rodinný Relax & Wanderhotel Poppengut nabízí krytý i venkovní bazény, velkou zahradu a saunu. Ubytování Relax & Wanderhotel Poppengut se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almurlaub Buchebnerreith

9,3

Almurlaub Buchebnerreith

Ubytování (Prázdninové domy) Almurlaub Buchebnerreith. Almurlaub Buchebnerreith se nachází v Hinterstoderu v Horním Rakousku a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Almurlaub Buchebnerreith se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Edelweiss Alpine Lodge

9,2

Edelweiss Alpine Lodge

Ubytování (Penzion) Edelweiss Alpine Lodge. Edelweiss Alpine Lodge se nachází v centru obce Hinterstoder, přímo naproti stejnojmenné lanovce, a nabízí bezplatné Wi-Fi, uzamykatelnou úschovnu jízdních... Ubytování Edelweiss Alpine Lodge se nachází ve městě Hinterstoder (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 146 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almgasthof Baumschlagerreith

9,1

Almgasthof Baumschlagerreith

Ubytování (Apartmány) Almgasthof Baumschlagerreith. Apartmán Almgasthof Baumschlagerreith se nachází v obci Hinterberg a nabízí výhled na hory. Ubytování Almgasthof Baumschlagerreith se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 058 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Pichler

9,1

Pension Pichler

Ubytování (Penzion) Pension Pichler. Pension Pichler se nachází v obci Hinterstoder v okruhu do 1 km od sjezdovky, centra obce a venkovního bazénu. Ubytování Pension Pichler se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 801 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Explorer Hotel Hinterstoder

9

Explorer Hotel Hinterstoder

Ubytování (Hotel) Explorer Hotel Hinterstoder. Explorer Hotel Hinterstoder se nachází v obci Hinterstoder, 7 km od hory Großer Priel a 300 metrů od lyžařského vleku Hössbahn, a nabízí fitness centrum,... Ubytování Explorer Hotel Hinterstoder se nachází ve městě 10 Freizeitpark (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 725 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Life Camp

9

Life Camp

Ubytování (Hostel) Life Camp. Life Camp je hostel situovaný v Hinterstoderu, 10 km od lanovek 2000er a Schullift. Nabízí zahradu, zapůjčení jízdních kol zdarma a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Life Camp se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berghotel Hinterstoder

8,9

Berghotel Hinterstoder

Ubytování (Hotel) Berghotel Hinterstoder. Berghotel Hinterstoder se nachází v nadmořské výšce 1400 metrů, přímo u sjezdovek v lyžařském areálu Hinterstoder-Hoess. Ubytování Berghotel Hinterstoder se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Privatzimmervermietung Backer-Ferdl

8,9

Privatzimmervermietung Backer-Ferdl

Ubytování (Hotel) Privatzimmervermietung Backer-Ferdl. Privatzimmervermietung Backer-Ferdl se nachází v lyžařské oblasti Hinterstoder u zastávky skibusu, 2 km od centra města Hinterstoder, a nabízí venkovní... Ubytování Privatzimmervermietung Backer-Ferdl se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vital Hotel Stoderhof

8,9

Vital Hotel Stoderhof

Ubytování (Hotel) Vital Hotel Stoderhof. Tento rodinný hotel se nachází na klidném místě v obci Hinterstoder, obklopené malebnými lesy a horami. Ubytování Vital Hotel Stoderhof se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Stoder

8,8

Pension Stoder

Ubytování (Apartmány) Pension Stoder. Pension Stoder se nachází v lyžařském areálu Hinterstoder, 1 km od lyžařského vleku Höss, a svým hostům nabízí rustikálně zařízené apartmány s Wi-Fi... Ubytování Pension Stoder se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Pension INGE

8,3

Pension INGE

Ubytování (Penzion) Pension INGE. Pension INGE se nachází v Hinterstoderu, 12 km od lanovky 2000er. Nabízí zahradu, gril, terasu, sdílený lounge a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Pension INGE se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Jutel Hinterstoder

8

Jutel Hinterstoder

Ubytování (Hostel) Jutel Hinterstoder. Jutel Hinterstoder se nachází ve středu vesnice, na klidném místě na břehu řeky Steyr. Ubytování Jutel Hinterstoder se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Gasthof zur Post

7,8

Gasthof zur Post

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof zur Post. Gasthof zur Post se nachází v obci Hinterstoder, 200 metrů od lanovky Hinterstoder-Höss a 10 km od lanovky 2000er i od lyžařských vleků Lärchenlift a... Ubytování Gasthof zur Post se nachází ve městě Hinterstoder 24 (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 866 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

QUELLHAUS

QUELLHAUS

Ubytování (Chata) QUELLHAUS. QUELLHAUS features river views, free WiFi and free private parking, set in Hinterstoder, 13 km from 2000er Lift. Ubytování QUELLHAUS se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Peterhof

Peterhof

Ubytování (Apartmán) Peterhof. Boasting a garden and barbecue facilities, Peterhof offers accommodation in Hinterstoder with free WiFi and garden views. Ubytování Peterhof se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Höss-Alpin-Lodge

Höss-Alpin-Lodge

Ubytování (Aparthotel) Höss-Alpin-Lodge. Featuring garden views, Höss-Alpin-Lodge in Hinterstoder features accommodation, a garden, ski-to-door access and barbecue facilities. Ubytování Höss-Alpin-Lodge se nachází ve městě Hinterstoder (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 346 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bruderhoferhütte

Bruderhoferhütte

Ubytování (Apartmán) Bruderhoferhütte. Boasting a garden, a shared lounge, and barbecue facilities, Bruderhoferhütte offers accommodation in Hinterstoder with free WiFi and garden views. Ubytování Bruderhoferhütte se nachází ve městě 4 Sonnleiten (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Saxenauer

Ferienhaus Saxenauer

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Saxenauer. Set in Hinterstoder, 13 km from 2000er Lift, Ferienhaus Saxenauer offers accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytování Ferienhaus Saxenauer se nachází ve městě 9 Tambergau (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

STEYR RIVER LODGE

STEYR RIVER LODGE

Ubytování (Prázdninový dům) STEYR RIVER LODGE. Boasting a garden, water sports facilities, and barbecue facilities, STEYR RIVER LODGE provides accommodation in Hinterstoder with free WiFi and river... Ubytování STEYR RIVER LODGE se nachází ve městě Hinterstoder (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 070 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Hotel Alprima Hinterstoder - OBS011002-EYD

Apart Hotel Alprima Hinterstoder - OBS011002-EYD

Ubytování (Apartmán) Apart Hotel Alprima Hinterstoder - OBS011002-EYD. Apart Hotel Alprima Hinterstoder - OBS011002-EYD is set in Hinterstoder. Ubytování Apart Hotel Alprima Hinterstoder - OBS011002-EYD se nachází ve městě Hinterstoder (Rakousko - Horní Rakousko).

Apart Hotel Alprima Hinterstoder - OBS011002-DYB

Apart Hotel Alprima Hinterstoder - OBS011002-DYB

Ubytování (Apartmán) Apart Hotel Alprima Hinterstoder - OBS011002-DYB. Apart Hotel Alprima Hinterstoder - OBS011002-DYB is set in Hinterstoder. Ubytování Apart Hotel Alprima Hinterstoder - OBS011002-DYB se nachází ve městě Hinterstoder (Rakousko - Horní Rakousko).

Apart Hotel Alprima Hinterstoder - OBS011002-DYC

Apart Hotel Alprima Hinterstoder - OBS011002-DYC

Ubytování (Apartmán) Apart Hotel Alprima Hinterstoder - OBS011002-DYC. Apart Hotel Alprima Hinterstoder - OBS011002-DYC is set in Hinterstoder. Ubytování Apart Hotel Alprima Hinterstoder - OBS011002-DYC se nachází ve městě Hinterstoder (Rakousko - Horní Rakousko).

Apart Hotel Alprima Hinterstoder - OBS011002-SYA

Apart Hotel Alprima Hinterstoder - OBS011002-SYA

Ubytování (Apartmán) Apart Hotel Alprima Hinterstoder - OBS011002-SYA. Apart Hotel Alprima Hinterstoder - OBS011002-SYA is located in Hinterstoder. Ubytování Apart Hotel Alprima Hinterstoder - OBS011002-SYA se nachází ve městě Hinterstoder (Rakousko - Horní Rakousko).

Stegerhütte

Stegerhütte

Ubytování (Chata) Stegerhütte. Stegerhütte stojí na malebném místě na úbočí kopce, 5 minut pěšky od centra obce Hinterstoder. Ubytování Stegerhütte se nachází ve městě Hinterstoder (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gausrab

Gausrab

Ubytování (Apartmán) Gausrab. Gausrab is located in Hinterstoder and offers a garden. Complimentary WiFi is available. The apartment also provides guests with 1 bathroom. Ubytování Gausrab se nachází ve městě Hinterstoder (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 315 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus AusZeit

Ferienhaus AusZeit

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus AusZeit. Featuring a barbecue and a shared kitchen, Ferienhaus AusZeit is well located in Hinterstoder, 10 km from Sonnkogellift and 11 km from Schullift. Ubytování Ferienhaus AusZeit se nachází ve městě Hinterstoder (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Tamberg

Landhaus Tamberg

Ubytování (Prázdninový dům) Landhaus Tamberg. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a terrace, Landhaus Tamberg provides accommodation in Hinterstoder with free WiFi and... Ubytování Landhaus Tamberg se nachází ve městě Hinterstoder (Rakousko - Horní Rakousko).

ALPRIMA Aparthotel Hinterstoder

ALPRIMA Aparthotel Hinterstoder

Ubytování (Aparthotel) ALPRIMA Aparthotel Hinterstoder. ALPRIMA Aparthotel Hinterstoder se nachází 450 metrů od nejbližšího lyžařského vleku a poskytuje přístup do lyžařského areálu Hinterstoder Höss. Ubytování ALPRIMA Aparthotel Hinterstoder se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienhaus Roman

Ferienhaus Roman

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Roman. Ferienhaus Roman se nachází ve městě Hinterstoder, 1,2 km od skiareálu Hinterstoder - Höss a 10 km od vleků 2000er Lift a Schullift. Ubytování Ferienhaus Roman se nachází ve městě Hinterstoder (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 864 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bergchalet Hinterstoder

Bergchalet Hinterstoder

Ubytování (Horské chaty) Bergchalet Hinterstoder. Bergchalet Hinterstoder jsou horské chaty situované v Hinterstoderu, 48 km od Hausu im Ennstal. K zázemí patří zahrada a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Bergchalet Hinterstoder se nachází ve městě Hinterstoder (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 956 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Enzian

Haus Enzian

Ubytování (Apartmány) Haus Enzian. Haus Enzian provides accommodation with a kitchen, situated in Hinterstoder. Complimentary WiFi is available. Ubytování Haus Enzian se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haasenhaus

Haasenhaus

Ubytování (Prázdninový dům) Haasenhaus. Situated in Hinterstoder, within 6 km of Großer Priel, Haasenhaus is an accommodation offering garden views. Guests have a private terrace. Ubytování Haasenhaus se nachází ve městě Hinterstoder (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Hinterstoder

Město Hinterstoder se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 39 hotelů a ubytování ve městě Hinterstoder.