Hledat

Ubytování

Ubytování město Hinterstoder

Ve městě Hinterstoder (Rakousko) máme celkem 39 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Hinterstoder

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hinterstoder

Apartments in Hinterstoder - Oberösterreich 41145

10

Apartments in Hinterstoder - Oberösterreich 41145

UbytováníApartments in Hinterstoder - Oberösterreich 41145. Apartments in Hinterstoder - Oberösterreich 41145 se nachází v Hinterstoderu v Horním Rakousku a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, neplaceným soukromým... Ubytování Apartments in Hinterstoder - Oberösterreich 41145 se nachází ve městě Hinterstoder (Rakousko - Horní Rakousko).

Holzhaus in Hinterstoder

9,7

Holzhaus in Hinterstoder

Ubytování (Prázdninový dům) Holzhaus in Hinterstoder. Holzhaus Hinterstoder je samostatně stojící prázdninový dům, který se nachází v obci Hinterstoder, 6 km od hory Grosser Priel a 2 km od lanovky Hössbahn. Ubytování Holzhaus in Hinterstoder se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Haus Edlinger

9,6

Haus Edlinger

Ubytování (Apartmány) Haus Edlinger. Apartmány Haus Edlinger se nacházejí v tradičním domě v alpském stylu stojícím na břehu řeky Steyr v obci Hinterstoder a nabízejí tradiční pohodlné... Ubytování Haus Edlinger se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Gästehaus Fortuna

9,5

Gästehaus Fortuna

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Fortuna. Gästehaus Fortuna se nachází v obci Hinterstoder, 11 km od lanovek 2000er a Schullift. Ubytování Gästehaus Fortuna se nachází ve městě 63 Hinterstoder (Rakousko - Horní Rakousko).

Urlaubsapartments Pfleger

9,5

Urlaubsapartments Pfleger

Ubytování (Apartmány) Urlaubsapartments Pfleger. Urlaubsapartments Pfleger se nachází v obci Hinterstoder, 8 km od hory Großer Priel a 800 metrů od lanovky Hössbahn. Ubytování Urlaubsapartments Pfleger se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Fleischerei - Apartments, Cafe & Weinbar

9,5

Fleischerei - Apartments, Cafe & Weinbar

Ubytování (Aparthotel) Fleischerei - Apartments, Cafe & Weinbar. Fleischerei - Apartments, Cafe & Weinbar se nachází v obci Hinterstoder a nabízí bezplatné Wi-Fi. Hora Großer Priel je 7 km daleko. Ubytování Fleischerei - Apartments, Cafe & Weinbar se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Waldhaus

9,4

Waldhaus

Ubytování (Apartmány) Waldhaus. Waldhaus se nachází v obci Hinterstoder v Horním Rakousku a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Waldhaus se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienhof Rinnergut

9,3

Ferienhof Rinnergut

Ubytování (Farma) Ferienhof Rinnergut. Ferienhof Rinnergut je situovaný mezi obcemi Weißsnbach a Hinterstoder v okrese Kirchdorf an der Krems. Nabízí saunu s panoramatickým výhledem na hory. Ubytování Ferienhof Rinnergut se nachází ve městě Hinterberg 10 (Rakousko - Horní Rakousko).

Appartement Hess Hinterstoder

9,3

Appartement Hess Hinterstoder

Ubytování (Apartmány) Appartement Hess Hinterstoder. Appartement Hess Hinterstoder se nachází 6 km od hory Großer Priel a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Appartement Hess Hinterstoder se nachází ve městě Hinterstoder (Rakousko - Horní Rakousko).

Relax & Wanderhotel Poppengut

9,3

Relax & Wanderhotel Poppengut

Ubytování (Hotel) Relax & Wanderhotel Poppengut. Horským masivem Totes Gebirge obklopený rodinný Relax & Wanderhotel Poppengut nabízí krytý i venkovní bazény, velkou zahradu a saunu. Ubytování Relax & Wanderhotel Poppengut se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Edelweiss Alpine Lodge

9,2

Edelweiss Alpine Lodge

Ubytování (Penzion) Edelweiss Alpine Lodge. Edelweiss Alpine Lodge se nachází v centru obce Hinterstoder, přímo naproti stejnojmenné lanovce, a nabízí bezplatné Wi-Fi, uzamykatelnou úschovnu jízdních... Ubytování Edelweiss Alpine Lodge se nachází ve městě Hinterstoder (Rakousko - Horní Rakousko).

Almgasthof Baumschlagerreith

9,1

Almgasthof Baumschlagerreith

Ubytování (Apartmány) Almgasthof Baumschlagerreith. Apartmán Almgasthof Baumschlagerreith se nachází v obci Hinterberg a nabízí výhled na hory. Ubytování Almgasthof Baumschlagerreith se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Pension Pichler

9,1

Pension Pichler

Ubytování (Penzion) Pension Pichler. Pension Pichler se nachází v obci Hinterstoder v okruhu do 1 km od sjezdovky, centra obce a venkovního bazénu. Ubytování Pension Pichler se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Almgasthaus Baumschlagerreith

9

Almgasthaus Baumschlagerreith

Ubytování (Apartmán) Almgasthaus Baumschlagerreith. Almgasthaus Baumschlagerreith se nachází v obci Hinterstoder, 8 km od hory Großer Priel. Nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Almgasthaus Baumschlagerreith se nachází ve městě Hinterstoder (Rakousko - Horní Rakousko).

Explorer Hotel Hinterstoder

9

Explorer Hotel Hinterstoder

Ubytování (Hotel) Explorer Hotel Hinterstoder. Explorer Hotel Hinterstoder se nachází v obci Hinterstoder, 7 km od hory Großer Priel a 300 metrů od lyžařského vleku Hössbahn, a nabízí fitness centrum,... Ubytování Explorer Hotel Hinterstoder se nachází ve městě 10 Freizeitpark (Rakousko - Horní Rakousko).

Prielkreuz Hinterstoder

9

Prielkreuz Hinterstoder

UbytováníPrielkreuz Hinterstoder. Prielkreuz Hinterstoder se nachází v Hinterstoderu, 48 km od opatství Admont. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Prielkreuz Hinterstoder se nachází ve městě Hinterstoder (Rakousko - Horní Rakousko).

Life Camp

9

Life Camp

Ubytování (Hostel) Life Camp. Life Camp je hostel situovaný v Hinterstoderu, 10 km od lanovek 2000er a Schullift. Nabízí zahradu, zapůjčení jízdních kol zdarma a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Life Camp se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Privatzimmervermietung Backer-Ferdl

8,9

Privatzimmervermietung Backer-Ferdl

Ubytování (Hotel) Privatzimmervermietung Backer-Ferdl. Privatzimmervermietung Backer-Ferdl se nachází v lyžařské oblasti Hinterstoder u zastávky skibusu, 2 km od centra města Hinterstoder, a nabízí venkovní... Ubytování Privatzimmervermietung Backer-Ferdl se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Vital Hotel Stoderhof

8,9

Vital Hotel Stoderhof

Ubytování (Hotel) Vital Hotel Stoderhof. Tento rodinný hotel se nachází na klidném místě v obci Hinterstoder, obklopené malebnými lesy a horami. Ubytování Vital Hotel Stoderhof se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Gasthof zur Post

7,8

Gasthof zur Post

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof zur Post. Gasthof zur Post se nachází v obci Hinterstoder, 200 metrů od lanovky Hinterstoder-Höss a 10 km od lanovky 2000er i od lyžařských vleků Lärchenlift a... Ubytování Gasthof zur Post se nachází ve městě Hinterstoder 24 (Rakousko - Horní Rakousko).

Apartment in Hinterstoder with shared fitness

7

Apartment in Hinterstoder with shared fitness

UbytováníApartment in Hinterstoder with shared fitness. Apartment in Hinterstoder with shared fitness se nachází v Hinterstoderu, 21 km od hory Großer Priel, a nabízí saunu. Ubytování Apartment in Hinterstoder with shared fitness se nachází ve městě Hinterstoder (Rakousko - Horní Rakousko).

Höss-Alpin-Lodge

Höss-Alpin-Lodge

Ubytování (Aparthotel) Höss-Alpin-Lodge. Featuring garden views, Höss-Alpin-Lodge in Hinterstoder features accommodation, a garden, ski-to-door access and barbecue facilities. Ubytování Höss-Alpin-Lodge se nachází ve městě Hinterstoder (Rakousko - Horní Rakousko).

Chalet am Weißenbach

Chalet am Weißenbach

Ubytování (Prázdninové domy) Chalet am Weißenbach. Chalet am se nachází v Hinterstoderu. Weißenbach nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Chalet am Weißenbach se nachází ve městě Hinterstoder (Rakousko - Horní Rakousko).

QUELLHAUS

QUELLHAUS

Ubytování (Chata) QUELLHAUS. QUELLHAUS features river views, free WiFi and free private parking, set in Hinterstoder, 13 km from 2000er Lift. Ubytování QUELLHAUS se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Appartementhaus Madlen

Appartementhaus Madlen

Ubytování (Aparthotel) Appartementhaus Madlen. Appartementhaus Madlen se nachází v Hinterstoderu v Horním Rakousku a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Appartementhaus Madlen se nachází ve městě Hinterstoder (Rakousko - Horní Rakousko).

STEYR RIVER LODGE

STEYR RIVER LODGE

Ubytování (Prázdninový dům) STEYR RIVER LODGE. Boasting a garden, water sports facilities, and barbecue facilities, STEYR RIVER LODGE provides accommodation in Hinterstoder with free WiFi and river... Ubytování STEYR RIVER LODGE se nachází ve městě Hinterstoder (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienhaus Saxenauer

Ferienhaus Saxenauer

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Saxenauer. Set in Hinterstoder, 13 km from 2000er Lift, Ferienhaus Saxenauer offers accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytování Ferienhaus Saxenauer se nachází ve městě 9 Tambergau (Rakousko - Horní Rakousko).

Bruderhoferhütte

Bruderhoferhütte

Ubytování (Apartmán) Bruderhoferhütte. Boasting a garden, a shared lounge, and barbecue facilities, Bruderhoferhütte offers accommodation in Hinterstoder with free WiFi and garden views. Ubytování Bruderhoferhütte se nachází ve městě 4 Sonnleiten (Rakousko - Horní Rakousko).

Exklusive Ferienwohnung am Prielerweg in Hinterstoder

Exklusive Ferienwohnung am Prielerweg in Hinterstoder

Ubytování (Apartmány) Exklusive Ferienwohnung am Prielerweg in Hinterstoder. Exklusive Ferienwohnung am Prielerweg se nachází v Hinterstoderu, asi 7 km od hory Großer Priel, a nabízí ubytování se zahradou, patiem a výhledem do... Ubytování Exklusive Ferienwohnung am Prielerweg in Hinterstoder se nachází ve městě Hinterstoder (Rakousko - Horní Rakousko).

Apartment in Hinterstoder with shared wellness

Apartment in Hinterstoder with shared wellness

UbytováníApartment in Hinterstoder with shared wellness. Apartment in Hinterstoder with shared wellness se nachází v Hinterstoderu, 49 km od opatství Admont a 11 km od hory Großer Priel. Ubytování Apartment in Hinterstoder with shared wellness se nachází ve městě Hinterstoder (Rakousko - Horní Rakousko).

TRIFORÊT alpinresort

TRIFORÊT alpinresort

UbytováníTRIFORÊT alpinresort. TRIFORÊT alpinresort se nachází v Hinterstoderu, 21 km od hory Großer Priel, a nabízí ubytování s fitness centrem, soukromým parkovištěm, restaurací a... Ubytování TRIFORÊT alpinresort se nachází ve městě Hinterstoder (Rakousko - Horní Rakousko).

Apartment in Hinterstoder with parking space

Apartment in Hinterstoder with parking space

UbytováníApartment in Hinterstoder with parking space. Apartment in Hinterstoder with parking space se nachází v Hinterstoderu, 21 km od hory Großer Priel, a nabízí saunu. Ubytování Apartment in Hinterstoder with parking space se nachází ve městě Hinterstoder (Rakousko - Horní Rakousko).

Gausrab

Gausrab

Ubytování (Apartmán) Gausrab. Gausrab is located in Hinterstoder and offers a garden. Complimentary WiFi is available. The apartment also provides guests with 1 bathroom. Ubytování Gausrab se nachází ve městě Hinterstoder (Rakousko - Horní Rakousko).

Ubytování ve městě Hinterstoder

Město Hinterstoder se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 39 hotelů a ubytování ve městě Hinterstoder.