Hledat

Ubytování

Ubytování město St. Wolfgang

Ve městě St. Wolfgang (Rakousko) máme celkem 119 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě St. Wolfgang

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě St. Wolfgang

Gulewicz Apartments Top 2

10

Gulewicz Apartments Top 2

Ubytování (Aparthotel) Gulewicz Apartments Top 2. Situated in St. Wolfgang, 44 km from Flachau, Gulewicz Apartments Top 2 features a restaurant and free WiFi. Ubytování Gulewicz Apartments Top 2 se nachází ve městě St. Wolfgang (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 185 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Seehof Appartements

9,9

Pension Seehof Appartements

Ubytování (Apartmány) Pension Seehof Appartements. Pension Seehof Appartements se nachází ve městě Sankt Wolfgang v hornorakouském kraji, 31 km od Salzburgu a 42 km od městečka Schladming. Ubytování Pension Seehof Appartements se nachází ve městě Weyer Markt (Rakousko - Horní Rakousko).

Leitenbauer

9,8

Leitenbauer

Ubytování (Farma) Leitenbauer. Leitenbauer se nachází ve městě St. Wolfgang a nabízí ubytování s kuchyňským koutem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Leitenbauer se nachází ve městě St. Wolfgang (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 044 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Rudolfshöhe

9,7

Pension Rudolfshöhe

Ubytování (Penzion) Pension Rudolfshöhe. Pension Rudolfshöhe se nachází na poklidném místě v městě Sankt Wolfgang, pouhých 5 minut chůze od centra města a pobřeží jezera. Ubytování Pension Rudolfshöhe se nachází ve městě Au an der Donau (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 094 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhütte Wolfgangsee

9,7

Ferienhütte Wolfgangsee

Ubytování (Chata) Ferienhütte Wolfgangsee. Chata Ferienhütte Wolfgangsee se nachází v Russbachu, pouhých 5 km od Stroblu, a nabízí terasu a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Ferienhütte Wolfgangsee se nachází ve městě Russbach (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienhaus Marianne

9,7

Ferienhaus Marianne

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Marianne. Prázdninový dům Ferienhaus Marianne se nachází 1 km od centra městečka St. Wolfgang v Horním Rakousku, 30 km od Salzburgu. Ubytování Ferienhaus Marianne se nachází ve městě Ried im Innkreis (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 884 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lakeview Studio

9,7

Lakeview Studio

Ubytování (Apartmán) Lakeview Studio. Lakeview Studio is set in St. Wolfgang. This apartment offers a restaurant, a terrace as well as free WiFi. Ubytování Lakeview Studio se nachází ve městě Weyer Markt (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 362 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Fleck Hans

9,7

Apartment Fleck Hans

Ubytování (Apartmán) Apartment Fleck Hans. Apartment Fleck Hans se nachází v přízemí domu v Sankt Wolfgangu a nabízí terasu s přístupem do přírodní zahrady s polními květinami a slepicemi. Ubytování Apartment Fleck Hans se nachází ve městě Radau (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 945 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Grabner

9,7

Apartment Grabner

Ubytování (Apartmán) Apartment Grabner. Apartmán Grabner se nachází v obci St. Wolfgang a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, balkon a výhled na hory. Ubytování Apartment Grabner se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 838 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung im Mühlviertler Panorama Vierseithof

9,7

Ferienwohnung im Mühlviertler Panorama Vierseithof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung im Mühlviertler Panorama Vierseithof. Set in Lembach im Mühlkreis, Ferienwohnung im Mühlviertler Panorama Vierseithof offers BBQ facilities, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared... Ubytování Ferienwohnung im Mühlviertler Panorama Vierseithof se nachází ve městě St Wolfgang (Rakousko - Horní Rakousko).

Lakeview Apartment

9,6

Lakeview Apartment

Ubytování (Apartmán) Lakeview Apartment. Lakeview Apartment se nachází v St. Wolfgangu v regionu Horní Rakousko a nabízí balkon, výhled na hory a na jezero a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Lakeview Apartment se nachází ve městě Weyer Markt (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 324 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

residenz5360

9,6

residenz5360

Ubytování (Chata) residenz5360. Residenz5360 se nachází ve městě St. Wolfgang a má 2 velké balkony s výhledem na jezero a na hory, bezplatné Wi-Fi připojení a velkou zahradu. Ubytování residenz5360 se nachází ve městě Ried im Innkreis (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 440 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman St.Wolfgang

9,6

Apartman St.Wolfgang

Ubytování (Apartmán) Apartman St.Wolfgang. Apartman St.Wolfgang poskytuje ubytování s výhledem na hory, terasou a bezplatným Wi-Fi ve městě St. Wolfgang. Ubytování Apartman St.Wolfgang se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 498 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pfamhaus

9,5

Pfamhaus

Ubytování (Apartmán) Pfamhaus. Pfamhaus se nachází v St. Wolfgangu. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a kuchyní. Ubytování Pfamhaus se nachází ve městě Weyer Markt (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 660 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Elisabeth

9,5

Ferienhaus Elisabeth

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Elisabeth. Ferienhaus Elisabeth je vzdálený 10 minut jízdy od obce Strobl a jezera Wolfgangsee a 15 minut jízdy od Bad Ischlu a centra St. Wolfgangu. Ubytování Ferienhaus Elisabeth se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Franz Eisl Radau 39

9,5

Ferienhaus Franz Eisl Radau 39

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Franz Eisl Radau 39. Prázdninový dům Ferienhaus Franz Eisl Radau 39 se nachází v městyse St. Ubytování Ferienhaus Franz Eisl Radau 39 se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Schilcher

9,5

Apartment Schilcher

Ubytování (Apartmány) Apartment Schilcher. Apartment Schilcher nabízí ubytování v obci St. Wolfgang, 32 km od Salzburgu a 42 km od Schladmingu. Do Flachau je to odtud 44 km. Ubytování Apartment Schilcher se nachází ve městě Au an der Donau (Rakousko - Horní Rakousko).

Urlaub am Dichtlhof

9,5

Urlaub am Dichtlhof

Ubytování (Apartmány) Urlaub am Dichtlhof. Urlaub am Dichtlhof se nachází v obci Ried na úpatí hory Falkenstein, 2 minuty chůze od soukromé pláže. Ubytování Urlaub am Dichtlhof se nachází ve městě Ried im Innkreis (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 421 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The View

9,5

The View

Ubytování (Apartmány) The View. The View se nachází nad městem St. Wolfgang a nabízí moderní chatu v klidném prostředí s panoramatickým výhledem na jezero a okolní hory. Ubytování The View se nachází ve městě Au an der Donau (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 281 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pfamhaus Studio

9,4

Pfamhaus Studio

Ubytování (Apartmán) Pfamhaus Studio. Pfamhaus Studio se nachází v St. Wolfgangu. V okolí se lze věnovat pěší turistice, cyklistice a lyžování. Ubytování Pfamhaus Studio se nachází ve městě Weyer Markt (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Style Apartments by Mieze Schindler

9,4

Style Apartments by Mieze Schindler

Ubytování (Apartmány) Style Apartments by Mieze Schindler. Style Apartments by Mieze Schindler jsou vybavené kuchyňským koutem a nacházejí se ve městě St. Wolfgang. K dispozici je také lednice a rychlovarná... Ubytování Style Apartments by Mieze Schindler se nachází ve městě Weyer Markt (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Feriengut Suassbauer

9,4

Feriengut Suassbauer

Ubytování (Apartmány) Feriengut Suassbauer. Apartmány Feriengut Suassbauer se nacházejí v městyse St. Wolfgang a nabízejí výhled na hory, zdarma dostupné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Feriengut Suassbauer se nachází ve městě Au an der Donau (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B - Das Franzl

9,4

B&B - Das Franzl

Ubytování (Bed and breakfast) B&B - Das Franzl. B&B - Das Franzl byl otevřen v roce 2015 a stojí 800 metrů od jezera Wolfgangsee s opalovacím trávníkem a vstupem do vody. Ubytování B&B - Das Franzl se nachází ve městě Schwarzenbach an der Pielach (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fischerhäusl St. Wolfgang

9,4

Fischerhäusl St. Wolfgang

Ubytování (Apartmán) Fischerhäusl St. Wolfgang. Fischerhäusl 1. Stock se nachází ve městě Sankt Wolfgang a nabízí zahradu, terasu, výhled na město a balkon. Ubytování Fischerhäusl St. Wolfgang se nachází ve městě St. Wolfgang (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 049 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wolfgangsee Appartment

9,4

Wolfgangsee Appartment

Ubytování (Apartmány) Wolfgangsee Appartment. Wolfgangsee Appartment se nachází v hornorakouském městě St. Wolfgang. Nabízí bezplatné Wi-Fi, neplacené soukromé parkoviště a vstup do fitness centra. Ubytování Wolfgangsee Appartment se nachází ve městě Au an der Donau (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 268 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Markt 21

9,4

Ferienwohnung Markt 21

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Markt 21. Ferienwohnung Markt 21 is set in St. Wolfgang. This property offers access to free WiFi and free private parking. Ubytování Ferienwohnung Markt 21 se nachází ve městě Weyer Markt (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boutique Appartments AlteGreißlerei

9,4

Boutique Appartments AlteGreißlerei

Ubytování (Apartmány) Boutique Appartments AlteGreißlerei. Tento apartmán v historickém centru obce St Wolfgang stojí jen 4 minuty chůze od břehu jezera Wolfgangssee a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Boutique Appartments AlteGreißlerei se nachází ve městě Au an der Donau (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 315 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zirbitz Hof

9,4

Zirbitz Hof

Ubytování (Apartmán) Zirbitz Hof. Located at 1,273 metres above sea level at the foot of Zirbitzkogel Mountain, Wohlfühl Ferienwohnung Zirbitz Hof is surrounded by the scenic Seetal Alps in... Ubytování Zirbitz Hof se nachází ve městě Mönchegg (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maislbauer

9,3

Maislbauer

Ubytování (Farma) Maislbauer. Maislbauer se nachází 3 km od jezera Wolfgangsee a 7 km od centra obce Sankt Wolfgang a nabízí pokoje a apartmány s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Maislbauer se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Im Ramsen

9,3

Im Ramsen

Ubytování (Farma) Im Ramsen. Rodinná fungující farma Im Ramsen se nachází v obci Russbach, 4 km od jezera Wolfgangsee a 8 km od Sankt Wolfgang v regionu Salzkammergut. Ubytování Im Ramsen se nachází ve městě Radau (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 017 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunset Wing Club

9,3

Sunset Wing Club

Ubytování (Hotel) Sunset Wing Club. Čtyřhvězdičkový hotel Sunset Wing Club se nachází v St. Wolfgangu a nabízí restauraci, fitness centrum, bar, zahradu, soukromou pláž a službu concierge. Ubytování Sunset Wing Club se nachází ve městě Weyer Markt (Rakousko - Horní Rakousko).

Weinbachbauer - Urlaub am Bauernhof

9,3

Weinbachbauer - Urlaub am Bauernhof

Ubytování (Farma) Weinbachbauer - Urlaub am Bauernhof. Weinbachbauer je pracovní farma se zvířaty, která se nachází v Sankt Wolfgangu v oblasti Salzkammergut, 5 minut jízdy od jezera Wolfgangsee a 6 km od Sankt... Ubytování Weinbachbauer - Urlaub am Bauernhof se nachází ve městě St. Wolfgang (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 890 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Zirbitzkogel

9,3

Ferienhaus Zirbitzkogel

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Zirbitzkogel. Situated in Katschwald in the Styria region, Ferienhaus Zirbitzkogel has a balcony and mountain views. Ubytování Ferienhaus Zirbitzkogel se nachází ve městě Mönchegg (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 787 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Grabner

9,3

Appartement Grabner

Ubytování (Apartmán) Appartement Grabner. Tento apartmán je situován v obci St. Wolfgang, 34 km od Salcburku. Nabízí Wi-Fi zdarma, balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartement Grabner se nachází ve městě Schwarzenbach an der Pielach (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnung Hillebrand

9,3

Ferienwohnung Hillebrand

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hillebrand. Ferienwohnung Hillebrand nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory v městečku St. Wolfgang. Ubytování Ferienwohnung Hillebrand se nachází ve městě Au an der Donau (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 698 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Kaffeewerkstatt

9,2

Ferienwohnung Kaffeewerkstatt

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Kaffeewerkstatt. Ferienwohnung Kaffeewerkstatt se nachází ve městě St. Wolfgang a nabízí výhled na město, restauraci, Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a soukromé... Ubytování Ferienwohnung Kaffeewerkstatt se nachází ve městě Weyer Markt (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 032 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Appesbacher

9,2

Haus Appesbacher

Ubytování (Privát) Haus Appesbacher. Haus Appesbacher se nachází v St. Wolfgangu. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Haus Appesbacher se nachází ve městě Schwarzenbach an der Pielach (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 614 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seehaus Familie Leifer

9,2

Seehaus Familie Leifer

Ubytování (Apartmány) Seehaus Familie Leifer. Seehaus Familie Leifer se nachází v St. Wolfgangu, jen několik kroků od jezera Wolfgangsee. Nabízí místo ke koupání a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Seehaus Familie Leifer se nachází ve městě Weyer Markt (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 542 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Green House - Luxury Apartments

9,2

The Green House - Luxury Apartments

Ubytování (Apartmány) The Green House - Luxury Apartments. Ubytování The Green House je zasazené do jednoho z nejstarších domů v Sankt Wolfgangu. Ubytování The Green House - Luxury Apartments se nachází ve městě Weyer Markt (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Eisl

9,1

Ferienwohnungen Eisl

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Eisl. Ferienwohnungen Eisl se nachází ve městě St. Wolfgang, 31 km od Salcburku, a nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ferienwohnungen Eisl se nachází ve městě Weyer Markt (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Landhaus Gerum

9

Ferienwohnungen Landhaus Gerum

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Landhaus Gerum. Ferienwohnungen Landhaus Gerum nabízí ubytování s možností vlastního stravování ve městečku St. Wolfgang. Ubytování Ferienwohnungen Landhaus Gerum se nachází ve městě Ried im Innkreis (Rakousko - Horní Rakousko).

Haus Seeschwalbe

9

Haus Seeschwalbe

Ubytování (Penzion) Haus Seeschwalbe. Haus Seeschwalbe se nachází v městysu St. Wolfgang, 30 metrů od jezera Wolfgangsee, a nabízí soukromou pláž s přístavním molem. Ubytování Haus Seeschwalbe se nachází ve městě Ried im Innkreis (Rakousko - Horní Rakousko).

Almgasthof Judenburger Hütte

9

Almgasthof Judenburger Hütte

Ubytování (Penzion – hostinec) Almgasthof Judenburger Hütte. On a south-facing slope in the Seetal Alps, at 1,400 metres above sea level, Almgasthof Judenburger Hütte features an indoor pool, a sauna, a steam shower,... Ubytování Almgasthof Judenburger Hütte se nachází ve městě Mönchegg (Rakousko - Štýrsko).

Schubert - Haus

8,9

Schubert - Haus

Ubytování (Penzion) Schubert - Haus. Schubert - Haus se nachází ve městě St. Wolfgang, jen 1 minutu chůze od jezera Wolfgang, které je vhodné pro ke koupání. Ubytování Schubert - Haus se nachází ve městě Weyer Markt (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 064 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apparthotel St. Wolfgang

8,9

Apparthotel St. Wolfgang

Ubytování (Aparthotel) Apparthotel St. Wolfgang. Apparthotel St. Wolfgang se nachází v St. Wolfgangu v Horním Rakousku. Nabízí Wi-Fi zdarma a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Apparthotel St. Wolfgang se nachází ve městě Weyer Markt (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 365 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Haasmann

8,8

Haus Haasmann

Ubytování (Penzion) Haus Haasmann. Haus Haasmann se nachází v městečku St. Wolfgang a nabízí zahradu, terasu a pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou. Ubytování Haus Haasmann se nachází ve městě Weyer Markt (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 372 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Sonnenwinkel - Villa Rösler

8,8

Gästehaus Sonnenwinkel - Villa Rösler

Ubytování (Penzion) Gästehaus Sonnenwinkel - Villa Rösler. Rodinný penzion Gästehaus Sonnenwinkel - Villa Rösler se nachází na klidném místě, jen 150 metrů od jezera Wolfgangsee a jeho soukromé pláže, kam mají... Ubytování Gästehaus Sonnenwinkel - Villa Rösler se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Landhotel Berau

8,6

Landhotel Berau

Ubytování (Hotel) Landhotel Berau. Landhotel Berau je hotel situovaný břehu jezera Wolfgangsee, u soukromé zátoky s pláží. Ubytování Landhotel Berau se nachází ve městě Schwarzenbach an der Pielach (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 711 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Alpenrose

8,6

Haus Alpenrose

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Alpenrose. Haus Alpenrose se nachází v centru St. Wolfgangu, 2 minuty chůze od jezera. Nabízí terasu a pokoje s balkonem. Ubytování Haus Alpenrose se nachází ve městě Weyer Markt (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 349 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Leitzinger

8,6

Apartment Leitzinger

Ubytování (Apartmán) Apartment Leitzinger. Apartment Leitzinger nabízí ubytování v apartmánu s terasou ve vesnici St. Wolfgang. Ubytování Apartment Leitzinger se nachází ve městě St. Wolfgang (Rakousko - Horní Rakousko).

Christliche Ferienhäuser GRÜNE AU

6,8

Christliche Ferienhäuser GRÜNE AU

Ubytování (Bed and breakfast) Christliche Ferienhäuser GRÜNE AU. Christliche Ferienhäuser GRÜNE AU se nachází ve městě Sankt Wolfgang, 10 minut chůze od jezera Wolfgangsee, a nabízí sluneční terasu se zázemím na... Ubytování Christliche Ferienhäuser GRÜNE AU se nachází ve městě Au an der Donau (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 945 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě St. Wolfgang

Město St. Wolfgang se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 119 hotelů a ubytování ve městě St. Wolfgang.