Hledat

Ubytování

Ubytování město Hallstatt

Ve městě Hallstatt (Rakousko) máme celkem 51 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Hallstatt

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hallstatt

Appartement Fallnhauser - Adults only

10

Appartement Fallnhauser - Adults only

Ubytování (Apartmán) Appartement Fallnhauser - Adults only. Tento kompletně zařízený studiový apartmán s možností vlastního stravování se nachází přímo na břehu jezera Hallstatt, 2 minuty chůze od historického... Ubytování Appartement Fallnhauser - Adults only se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Aschauer

9,9

Ferienwohnung Aschauer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Aschauer. Ferienwohnung Aschauer se nachází ve městě Hallstatt, 1,1 km od muzea Hallstattu a 200 metrů od solných dolů Salzwelten Hallstatt, a nabízí zahradu, Wi-Fi... Ubytování Ferienwohnung Aschauer se nachází ve městě Eislgasse 103 (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Franziska

9,7

Haus Franziska

Ubytování (Apartmány) Haus Franziska. Haus Franziska se nachází v Hallstattu, jen pár minut chůze od halštatských památek zapsaných na seznamu UNESCO a 400 metrů od zdejšího muzea. Ubytování Haus Franziska se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 335 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hallstatt Lake View House

9,7

Hallstatt Lake View House

Ubytování (Prázdninový dům) Hallstatt Lake View House. Featuring lake views, Hallstatt Lake View House features accommodation with a balcony and a kettle, around 800 metres from Museum Hallstatt. Ubytování Hallstatt Lake View House se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 029 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Hallberg

9,7

Pension Hallberg

Ubytování (Penzion) Pension Hallberg. Pension Hallberg má krásnou polohu na břehu malebného Halštatského jezera. Ubytování Pension Hallberg se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 386 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Haus Hemetzberger

9,6

B&B Haus Hemetzberger

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Haus Hemetzberger. B&B Haus Hemetzberger se nachází v Hallstattu a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování B&B Haus Hemetzberger se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Luise

9,6

Apartment Luise

Ubytování (Apartmán) Apartment Luise. Apartment Luise se nachází v Halštatu. Nabízí ubytování v rustikálním, pečlivě zařízeném apartmánu s bezplatným Wi-Fi panoramatickým výhledem na Halštatské... Ubytování Apartment Luise se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

C.T.N. Loghouse

9,6

C.T.N. Loghouse

Ubytování (Prázdninový dům) C.T.N. Loghouse. Prázdninový dům C.T.N. Loghouse se nachází v Hallstattu v Horních Rakousech, 1,5 km od městského muzea. K domu náleží terasa. Ubytování C.T.N. Loghouse se nachází ve městě Lahn 225 (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 985 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Emilia

9,6

Appartement Emilia

Ubytování (Apartmány) Appartement Emilia. Appartement Emilia se nachází v Hallstattu, 1,1 km od Hallstattského muzea a 500 metrů od solného dolu Salzwelten. Ubytování Appartement Emilia se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Loft am See

9,6

Loft am See

Ubytování (Apartmán) Loft am See. Tento elegantní apartmán se nachází k klínu malebných hor na břehu Halštatského jezera. K dispozici je v něm plně vybavený kuchyňský kout a bezplatné... Ubytování Loft am See se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Zauner

9,5

Ferienwohnung Zauner

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Zauner. Ferienwohnung Zauner se nachází ve městě Hallstatt, jen 1,9 km od muzea Hallstatt a 700 metrů od solných dolů, a nabízí ubytování s balkonem, zahradu,... Ubytování Ferienwohnung Zauner se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienhaus Salzberg

9,5

Ferienhaus Salzberg

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Salzberg. Ferienhaus Salzberg nabízí apartmány ve městě Hallstatt, jen 3 minuty chůze od břehu jezera Hallstatt a 5 minut chůze od centra města a lanovky Salzberg. Ubytování Ferienhaus Salzberg se nachází ve městě Lahnstrasse 105 (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 494 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Regina

9,5

Ferienwohnung Regina

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Regina. Ferienwohnung Regina se nachází v Hallstattu, 1,3 km od muzea Hallstatt a nabízí gril a zahradu. Ubytování Ferienwohnung Regina se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 139 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seehaus - Seewirt

9,4

Seehaus - Seewirt

Ubytování (Apartmán) Seehaus - Seewirt. Seehaus Seewirt se nachází v Hallstattu, jen 100 metrů od muzea Hallstatt, 1,1 km od Salzwelten Hallstatt a 1,5 km od centra města Hallstatt. Nabízí... Ubytování Seehaus - Seewirt se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Pepi‘s Apartment

9,4

Pepi‘s Apartment

Ubytování (Apartmán) Pepi‘s Apartment. Pepi's Apartment se nachází v Hallstattu, 600 metrů od solného dolu Salzwelten Hallstatt a 700 metrů od muzea Hallstatt. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Pepi‘s Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Höll Herta

9,4

Haus Höll Herta

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Höll Herta. Haus Herta Holl je vzdálen jen 150 metrů od Hallstattského jezera a 50 metrů od solného dolu. Ubytování Haus Höll Herta se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Sarstein

9,3

Pension Sarstein

Ubytování (Penzion) Pension Sarstein. Pension Sarstein se nachází přímo na břehu jezera Hallstatt v oblasti Salzkammergut, 2 minuty pěšky od centra města Hallstatta zařazeného na seznam... Ubytování Pension Sarstein se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Gasthof Pension Grüner Anger

9,3

Gasthof Pension Grüner Anger

Ubytování (Penzion) Gasthof Pension Grüner Anger. Nedávno zrekonstruované ubytování Gasthof Grüner Anger se nachází na klidném místě, 200 metrů od Halštatského jezera a 8 minut pěšky od centra města. Ubytování Gasthof Pension Grüner Anger se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 209 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PinkDeer

9,3

PinkDeer

Ubytování (Apartmán) PinkDeer. Offering free WiFi and lake views, PinkDeer provides accommodation set in Hallstatt, just 400 metres from Museum Hallstatt. Ubytování PinkDeer se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus am Bach

9,2

Haus am Bach

Ubytování (Apartmán) Haus am Bach. Haus am Bach je dům situovaný v Halštatu, 5 minut chůze od Solného světa Halštat, 700 metrů od centra a necelý 1 km od Halštatského muzea. Ubytování Haus am Bach se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Apartements Wallner

9,2

Apartements Wallner

Ubytování (Apartmány) Apartements Wallner. Apartmány Wallner se nacházejí v obci Hallstatt, 900 metrů od městského muzea. Nabízejí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartements Wallner se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 656 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

W & S Executive Apartments - Hallstatt I

9,1

W & S Executive Apartments - Hallstatt I

Ubytování (Apartmány) W & S Executive Apartments - Hallstatt I. W & S Executive Apartments je moderní apartmán s možností vlastního stravování v Hallstattu, jen 140 metrů od Hallstattského jezera. Nabízí bezplatné... Ubytování W & S Executive Apartments - Hallstatt I se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 152 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Salzhaus

9,1

Salzhaus

Ubytování (Apartmán) Salzhaus. Salzhaus se nachází v Hallstattu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, jen pár kroků od muzea města Hallstatt. Ubytování Salzhaus se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Steinbrecher Hallstatt

9,1

Haus Steinbrecher Hallstatt

Ubytování (Apartmány) Haus Steinbrecher Hallstatt. Haus Steinbrecher Hallstatt se nachází ve městě Hallstatt zapsaném na seznamu UNESCO, 8 minut chůze od břehu jezera. Ubytování Haus Steinbrecher Hallstatt se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Pear Tree House

9

Pear Tree House

Ubytování (Prázdninový dům) Pear Tree House. Pear Tree House se nachází v Hallstattu, 400 metrů od solného dolu Salzwelten Hallstatt a 1,4 km od městského muzea. Ubytování Pear Tree House se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gingin- rooms

9

Gingin- rooms

Ubytování (Privát) Gingin- rooms. Gingin- rooms se nachází v Hallstattu, 90 metrů od solného dolu a 1,2 km od místního muzea. Ubytování Gingin- rooms se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

W & S Executive Apartments - Hallstatt II

9

W & S Executive Apartments - Hallstatt II

Ubytování (Prázdninový dům) W & S Executive Apartments - Hallstatt II. W & S Executive Apartments - Hallstatt II se nachází v Hallstattu, 1,4 km od muzea. Nabízí terasu, balkon, výhled do vlastní zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování W & S Executive Apartments - Hallstatt II se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 371 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seehotel Grüner Baum

8,9

Seehotel Grüner Baum

Ubytování (Hotel) Seehotel Grüner Baum. Čtyřhvězdičkový luxusní Seehotel Grüner Baum se nachází v centru města Hallstatt, do kterého je zakázáno vjíždět auty a které je zapsané v UNESCO. Ubytování Seehotel Grüner Baum se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fenix Hall Boutique Hotel Hallstatt

8,9

Fenix Hall Boutique Hotel Hallstatt

Ubytování (Hotel) Fenix Hall Boutique Hotel Hallstatt. Fenix ​​Hall se nachází v obci Hallstatt, zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO, jen 200 metrů od jezera Hallstatt a 800 metrů od centra města, a... Ubytování Fenix Hall Boutique Hotel Hallstatt se nachází ve městě Lahnstraße 42 (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 365 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Cijan

8,9

Ferienwohnung Cijan

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Cijan. Tento prostorný apartmán se nachází v regionu Salzkammergut, jen 100 metrů od Halštatského jezera, 8 minut pěšky od centra města Hallstatt zapsaném na... Ubytování Ferienwohnung Cijan se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 853 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Pension Hirlatz

8,9

Gasthof Pension Hirlatz

Ubytování (Penzion) Gasthof Pension Hirlatz. Pension Hirlatz se nachází v Hallstattu, který je zapsaný na seznamu UNESCO, pouhých 20 minut chůze od centra města i Halštatského jezera. Ubytování Gasthof Pension Hirlatz se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hallstatt Hideaway - Adults only

8,8

Hallstatt Hideaway - Adults only

Ubytování (Penzion) Hallstatt Hideaway - Adults only. Hallstatt Hideaway je ubytování určené pouze pro dospělé a nachází se v centru obce Hallstatt, která je na seznamu světového dědictví UNESCO, jen pár kroků... Ubytování Hallstatt Hideaway - Adults only se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 111 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

W & S Grand Suites - Hallstatt III

8,7

W & S Grand Suites - Hallstatt III

Ubytování (Apartmány) W & S Grand Suites - Hallstatt III. Apartment Hallstatt jsou apartmány situované v Hallstattu, 15 minut chůze od centra. Ubytování W & S Grand Suites - Hallstatt III se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 299 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Authentic Hallstatt

8,7

Authentic Hallstatt

Ubytování (Apartmán) Authentic Hallstatt. Apartmán Authentic Hallstatt se nachází v Hallstattu a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Authentic Hallstatt se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 259 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lakeview Apartment

8,7

Lakeview Apartment

Ubytování (Apartmány) Lakeview Apartment. Lakeview Apartment se nachází v Hallstattu, 500 metrů od muzea a 700 metrů od solných dolů. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Lakeview Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 312 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpen Apartement

8,7

Alpen Apartement

Ubytování (Apartmán) Alpen Apartement. Apartmán Alpen se nachází v Hallstattu, 1,7 km od Hallstattského muzea a 500 metrů od solného dolu Salzwelten Hallstatt. Ubytování Alpen Apartement se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 141 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weisses Lamm

8,7

Weisses Lamm

Ubytování (Penzion – hostinec) Weisses Lamm. Penzion Weisses Lamm se nachází v obci Hallstatt, 200 metrů od tamního muzea, a nabízí pokoje vhodné pro alergiky, restauraci a ve všech prostorách zdarma... Ubytování Weisses Lamm se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Bergblick

8,6

Haus Bergblick

Ubytování (Apartmán) Haus Bergblick. Haus Bergblick se nachází v Hallstattu v Horním Rakousku a má balkon. Stojí 1,5 km od městského muzea a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Bergblick se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 797 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seewirt Zauner

8,5

Seewirt Zauner

Ubytování (Hotel) Seewirt Zauner. Seewirt Zauner, 150 let starý rodinný hotel, který prošel rekonstrukcí v roce 2014, se nachází přímo na historickém náměstí v centru Hallstattu, v zóně s... Ubytování Seewirt Zauner se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 720 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fewo Wakolbinger-Wieder

8,4

Fewo Wakolbinger-Wieder

Ubytování (Apartmán) Fewo Wakolbinger-Wieder. Fewo Wakolbinger-Wieder se nachází ve městě Hallstatt, pouhých 600 metrů od muzea Hallstatt, a nabízí soukromý úsek pláže, zahradu, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Fewo Wakolbinger-Wieder se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Bergfried

8,4

Gasthof Bergfried

Ubytování (Penzion) Gasthof Bergfried. Gasthof Bergfried se nachází ve městě Hallstatt, 150 metrů od břehu jezera Hallstatt. Nabízí prakticky zařízené pokoje, některé s balkonem. Ubytování Gasthof Bergfried se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Heritage Hotel Hallstatt

8,3

Heritage Hotel Hallstatt

Ubytování (Hotel) Heritage Hotel Hallstatt. Heritage Hotel se nachází v historickém centru obce Hallstatt zapsané na seznamu UNESCO, v hornorakouském regionu Salzkammergut. Ubytování Heritage Hotel Hallstatt se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 320 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Family Hideaway

8,3

Family Hideaway

Ubytování (Apartmány) Family Hideaway. Family Hideaway se nachází v Hallstattu, 1,5 km od hallstattského muzea a 300 metrů od solného dolu Salzwelten Hallstatt. Ubytování Family Hideaway se nachází ve městě 117 Kohlstattweg (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Simony Hallstatt

7,9

Gasthof Simony Hallstatt

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Simony Hallstatt. Gasthof Simony Hallstatt sídlí v historické budově z 15. století v centru Hallstattu a nabízí panoramatický výhled na Halštatské jezero a okolní hory. Ubytování Gasthof Simony Hallstatt se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bräugasthof Hallstatt

7,8

Bräugasthof Hallstatt

Ubytování (Penzion – hostinec) Bräugasthof Hallstatt. Bräugasthof Hallstatt leží přímo u Hallstattského jezera a nabízí tradiční rakouskou restauraci s terasou nad jezerem. Tato historická budova z 15. Ubytování Bräugasthof Hallstatt se nachází ve městě Seestraße 120 (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 738 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hallstatt Lakeside

7,7

Hallstatt Lakeside

Ubytování (Apartmány) Hallstatt Lakeside. Hallstatt Lakeside se nachází méně než 1 km od Hallstattského muzea a nabízí soukromou pláž, zázemí pro vodní sporty a společnou kuchyň. Ubytování Hallstatt Lakeside se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cafe Restaurant zum Mühlbach

7,5

Cafe Restaurant zum Mühlbach

Ubytování (Bed and breakfast) Cafe Restaurant zum Mühlbach. Cafe Restaurant zum Mühlbach se nachází v centru Halštatu, 800 metrů od lanovky Salzbergbahn a Halštatského jezera, které slouží jako veřejné koupaliště. Ubytování Cafe Restaurant zum Mühlbach se nachází ve městě Oberer Marktplatz 53 (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 247 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sophia - Hallstatt

6,7

Apartment Sophia - Hallstatt

Ubytování (Apartmány) Apartment Sophia - Hallstatt. Apartment Sophia - Hallstatt features mountain views, free WiFi and free private parking, set in Hallstatt, 1.2 km from Museum Hallstatt. Ubytování Apartment Sophia - Hallstatt se nachází ve městě Hallstatt (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 482 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment am Hallstätter See

Apartment am Hallstätter See

Ubytování (Apartmán) Apartment am Hallstätter See. Featuring a garden and a terrace, Apartment am Hallstätter See provides accommodation in Hallstatt with free WiFi and garden views. Ubytování Apartment am Hallstätter See se nachází ve městě Hallstatt (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 145 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seehaus am Hallstätter See

Seehaus am Hallstätter See

Ubytování (Prázdninový dům) Seehaus am Hallstätter See. Featuring mountain views, Seehaus am Hallstätter See offers accommodation with a terrace and a kettle, around 200 metres from Museum Hallstatt. Ubytování Seehaus am Hallstätter See se nachází ve městě Hallstatt (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 477 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Müllerstiege

Apartment Müllerstiege

Ubytování (Apartmán) Apartment Müllerstiege. Apartment Müllerstiege is an accommodation set in Hallstatt, 80 metres from Museum Hallstatt and 700 metres from Salzwelten Hallstatt. Ubytování Apartment Müllerstiege se nachází ve městě Hallstatt (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Hallstatt

Město Hallstatt se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 51 hotelů a ubytování ve městě Hallstatt.