Hledat

Ubytování

Ubytování město Hallstatt

Ve městě Hallstatt (Rakousko) máme celkem 51 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Hallstatt

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hallstatt

Privatzimmer am See

10

Privatzimmer am See

UbytováníPrivatzimmer am See. Privatzimmer am See is located in Hallstatt, 300 metres from Museum Hallstatt, and provides a balcony, garden, and free WiFi. Ubytování Privatzimmer am See se nachází ve městě Hallstatt (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnung Brader

10

Ferienwohnung Brader

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Brader. Ferienwohnung Brader se nachází v Hallstattu, 200 metrů od solného dolu Salzwelten Hallstatt. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Ferienwohnung Brader se nachází ve městě Hallstatt (Rakousko - Horní Rakousko).

Appartement Fallnhauser - Adults only

10

Appartement Fallnhauser - Adults only

Ubytování (Apartmán) Appartement Fallnhauser - Adults only. Tento kompletně zařízený studiový apartmán s možností vlastního stravování se nachází přímo na břehu jezera Hallstatt, 2 minuty chůze od historického... Ubytování Appartement Fallnhauser - Adults only se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnung Aschauer

9,9

Ferienwohnung Aschauer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Aschauer. Ferienwohnung Aschauer se nachází ve městě Hallstatt, 1,1 km od muzea Hallstattu a 200 metrů od solných dolů Salzwelten Hallstatt, a nabízí zahradu, Wi-Fi... Ubytování Ferienwohnung Aschauer se nachází ve městě Eislgasse 103 (Rakousko - Horní Rakousko).

Polreich

9,8

Polreich

Ubytování (Hotel) Polreich. Polreich se nachází v Hallstattu, 400 metrů od muzea Hallstatt, a nabízí pokoje s výhledem na jezero a bezplatným Wi-Fi. Výhled směřuje na hory. Ubytování Polreich se nachází ve městě Hallstatt (Rakousko - Horní Rakousko).

Boutiquehotel Strand Hallstatt - Adults only

9,7

Boutiquehotel Strand Hallstatt - Adults only

Ubytování (Hotel) Boutiquehotel Strand Hallstatt - Adults only. Boutiquehotel Strand Hallstatt - Adults only se nachází v Hallstattu, necelý 1 km od muzea Hallstatt, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným soukromým... Ubytování Boutiquehotel Strand Hallstatt - Adults only se nachází ve městě Hallstatt (Rakousko - Horní Rakousko).

Haus Franziska

9,7

Haus Franziska

Ubytování (Apartmány) Haus Franziska. Haus Franziska se nachází v Hallstattu, jen pár minut chůze od halštatských památek zapsaných na seznamu UNESCO a 400 metrů od zdejšího muzea. Ubytování Haus Franziska se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Hallstatt Lake View House

9,7

Hallstatt Lake View House

Ubytování (Prázdninový dům) Hallstatt Lake View House. Featuring lake views, Hallstatt Lake View House features accommodation with a balcony and a kettle, around 800 metres from Museum Hallstatt. Ubytování Hallstatt Lake View House se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Pension Hallberg

9,7

Pension Hallberg

Ubytování (Penzion) Pension Hallberg. Pension Hallberg má krásnou polohu na břehu malebného Halštatského jezera. Ubytování Pension Hallberg se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

B&B Haus Hemetzberger

9,6

B&B Haus Hemetzberger

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Haus Hemetzberger. B&B Haus Hemetzberger se nachází v Hallstattu a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování B&B Haus Hemetzberger se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

C.T.N. Loghouse

9,6

C.T.N. Loghouse

Ubytování (Prázdninový dům) C.T.N. Loghouse. Prázdninový dům C.T.N. Loghouse se nachází v Hallstattu v Horních Rakousech, 1,5 km od městského muzea. K domu náleží terasa. Ubytování C.T.N. Loghouse se nachází ve městě Lahn 225 (Rakousko - Horní Rakousko).

Apartment Luise

9,6

Apartment Luise

Ubytování (Apartmán) Apartment Luise. Apartment Luise se nachází v Halštatu. Nabízí ubytování v rustikálním, pečlivě zařízeném apartmánu s bezplatným Wi-Fi panoramatickým výhledem na Halštatské... Ubytování Apartment Luise se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Loft am See

9,6

Loft am See

Ubytování (Apartmán) Loft am See. Tento elegantní apartmán se nachází k klínu malebných hor na břehu Halštatského jezera. K dispozici je v něm plně vybavený kuchyňský kout a bezplatné... Ubytování Loft am See se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Appartement Emilia

9,6

Appartement Emilia

Ubytování (Apartmány) Appartement Emilia. Appartement Emilia se nachází v Hallstattu, 1,1 km od Hallstattského muzea a 500 metrů od solného dolu Salzwelten. Ubytování Appartement Emilia se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienhaus Salzberg

9,5

Ferienhaus Salzberg

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Salzberg. Ferienhaus Salzberg nabízí apartmány ve městě Hallstatt, jen 3 minuty chůze od břehu jezera Hallstatt a 5 minut chůze od centra města a lanovky Salzberg. Ubytování Ferienhaus Salzberg se nachází ve městě Lahnstrasse 105 (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnung Regina

9,5

Ferienwohnung Regina

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Regina. Ferienwohnung Regina se nachází v Hallstattu, 1,3 km od muzea Hallstatt a nabízí gril a zahradu. Ubytování Ferienwohnung Regina se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Pepi‘s Apartment

9,4

Pepi‘s Apartment

Ubytování (Apartmán) Pepi‘s Apartment. Pepi's Apartment se nachází v Hallstattu, 600 metrů od solného dolu Salzwelten Hallstatt a 700 metrů od muzea Hallstatt. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Pepi‘s Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Haus Höll Herta

9,4

Haus Höll Herta

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Höll Herta. Haus Herta Holl je vzdálen jen 150 metrů od Hallstattského jezera a 50 metrů od solného dolu. Ubytování Haus Höll Herta se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Gasthof Pension Grüner Anger

9,3

Gasthof Pension Grüner Anger

Ubytování (Penzion) Gasthof Pension Grüner Anger. Nedávno zrekonstruované ubytování Gasthof Grüner Anger se nachází na klidném místě, 200 metrů od Halštatského jezera a 8 minut pěšky od centra města. Ubytování Gasthof Pension Grüner Anger se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

PinkDeer

9,3

PinkDeer

Ubytování (Apartmán) PinkDeer. Offering free WiFi and lake views, PinkDeer provides accommodation set in Hallstatt, just 400 metres from Museum Hallstatt. Ubytování PinkDeer se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Apartements Wallner

9,2

Apartements Wallner

Ubytování (Apartmány) Apartements Wallner. Apartmány Wallner se nacházejí v obci Hallstatt, 900 metrů od městského muzea. Nabízejí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartements Wallner se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

W & S Executive Apartments - Hallstatt I

9,1

W & S Executive Apartments - Hallstatt I

Ubytování (Apartmány) W & S Executive Apartments - Hallstatt I. W & S Executive Apartments je moderní apartmán s možností vlastního stravování v Hallstattu, jen 140 metrů od Hallstattského jezera. Nabízí bezplatné... Ubytování W & S Executive Apartments - Hallstatt I se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Salzhaus

9,1

Salzhaus

Ubytování (Apartmán) Salzhaus. Salzhaus se nachází v Hallstattu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, jen pár kroků od muzea města Hallstatt. Ubytování Salzhaus se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Pear Tree House

9

Pear Tree House

Ubytování (Prázdninový dům) Pear Tree House. Pear Tree House se nachází v Hallstattu, 400 metrů od solného dolu Salzwelten Hallstatt a 1,4 km od městského muzea. Ubytování Pear Tree House se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Hallstatt Lakeside Top 1

9

Hallstatt Lakeside Top 1

UbytováníHallstatt Lakeside Top 1. Hallstatt Lakeside Top 1 se nachází 800 metrů od muzea Hallstatt a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Hallstatt Lakeside Top 1 se nachází ve městě Hallstatt (Rakousko - Horní Rakousko).

W & S Executive Apartments - Hallstatt II

9

W & S Executive Apartments - Hallstatt II

Ubytování (Prázdninový dům) W & S Executive Apartments - Hallstatt II. W & S Executive Apartments - Hallstatt II se nachází v Hallstattu, 1,4 km od muzea. Nabízí terasu, balkon, výhled do vlastní zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování W & S Executive Apartments - Hallstatt II se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Seehotel Grüner Baum

8,9

Seehotel Grüner Baum

Ubytování (Hotel) Seehotel Grüner Baum. Čtyřhvězdičkový luxusní Seehotel Grüner Baum se nachází v centru města Hallstatt, do kterého je zakázáno vjíždět auty a které je zapsané v UNESCO. Ubytování Seehotel Grüner Baum se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Fenix Hall Boutique Hotel Hallstatt

8,9

Fenix Hall Boutique Hotel Hallstatt

Ubytování (Hotel) Fenix Hall Boutique Hotel Hallstatt. Fenix ​​Hall se nachází v obci Hallstatt, zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO, jen 200 metrů od jezera Hallstatt a 800 metrů od centra města, a... Ubytování Fenix Hall Boutique Hotel Hallstatt se nachází ve městě Lahnstraße 42 (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnung Cijan

8,9

Ferienwohnung Cijan

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Cijan. Tento prostorný apartmán se nachází v regionu Salzkammergut, jen 100 metrů od Halštatského jezera, 8 minut pěšky od centra města Hallstatt zapsaném na... Ubytování Ferienwohnung Cijan se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Gasthof Pension Hirlatz

8,9

Gasthof Pension Hirlatz

Ubytování (Penzion) Gasthof Pension Hirlatz. Pension Hirlatz se nachází v Hallstattu, který je zapsaný na seznamu UNESCO, pouhých 20 minut chůze od centra města i Halštatského jezera. Ubytování Gasthof Pension Hirlatz se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Hallstatt Lakeside Top 5 - Zimmer mit Balkon

8,9

Hallstatt Lakeside Top 5 - Zimmer mit Balkon

UbytováníHallstatt Lakeside Top 5 - Zimmer mit Balkon. Hallstatt Lakeside Top 5 - Zimmer mit Balkon se nachází 800 metrů od muzea Hallstatt a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na... Ubytování Hallstatt Lakeside Top 5 - Zimmer mit Balkon se nachází ve městě Hallstatt (Rakousko - Horní Rakousko).

Hallstatt Hideaway - Adults only

8,8

Hallstatt Hideaway - Adults only

Ubytování (Penzion) Hallstatt Hideaway - Adults only. Hallstatt Hideaway je ubytování určené pouze pro dospělé a nachází se v centru obce Hallstatt, která je na seznamu světového dědictví UNESCO, jen pár kroků... Ubytování Hallstatt Hideaway - Adults only se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

W & S Grand Suites - Hallstatt III

8,7

W & S Grand Suites - Hallstatt III

Ubytování (Apartmány) W & S Grand Suites - Hallstatt III. Apartment Hallstatt jsou apartmány situované v Hallstattu, 15 minut chůze od centra. Ubytování W & S Grand Suites - Hallstatt III se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Authentic Hallstatt

8,7

Authentic Hallstatt

Ubytování (Apartmán) Authentic Hallstatt. Apartmán Authentic Hallstatt se nachází v Hallstattu a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Authentic Hallstatt se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Lakeview Apartment

8,7

Lakeview Apartment

Ubytování (Apartmány) Lakeview Apartment. Lakeview Apartment se nachází v Hallstattu, 500 metrů od muzea a 700 metrů od solných dolů. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Lakeview Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Alpen Apartement

8,7

Alpen Apartement

Ubytování (Apartmán) Alpen Apartement. Apartmán Alpen se nachází v Hallstattu, 1,7 km od Hallstattského muzea a 500 metrů od solného dolu Salzwelten Hallstatt. Ubytování Alpen Apartement se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Weisses Lamm

8,7

Weisses Lamm

Ubytování (Penzion – hostinec) Weisses Lamm. Penzion Weisses Lamm se nachází v obci Hallstatt, 200 metrů od tamního muzea, a nabízí pokoje vhodné pro alergiky, restauraci a ve všech prostorách zdarma... Ubytování Weisses Lamm se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Haus Bergblick

8,6

Haus Bergblick

Ubytování (Apartmán) Haus Bergblick. Haus Bergblick se nachází v Hallstattu v Horním Rakousku a má balkon. Stojí 1,5 km od městského muzea a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Bergblick se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Glück am See - Apartment mit Seezugang

8,5

Glück am See - Apartment mit Seezugang

Ubytování (Apartmány) Glück am See - Apartment mit Seezugang. Glück am See - Apartment mit se nachází v Hallstattu, v blízkosti muzea Hallstatt a Salzwelten Hallstatt. Ubytování Glück am See - Apartment mit Seezugang se nachází ve městě Hallstatt (Rakousko - Horní Rakousko).

Seewirt Zauner

8,5

Seewirt Zauner

Ubytování (Hotel) Seewirt Zauner. Seewirt Zauner, 150 let starý rodinný hotel, který prošel rekonstrukcí v roce 2014, se nachází přímo na historickém náměstí v centru Hallstattu, v zóně s... Ubytování Seewirt Zauner se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Fewo Wakolbinger-Wieder

8,4

Fewo Wakolbinger-Wieder

Ubytování (Apartmán) Fewo Wakolbinger-Wieder. Fewo Wakolbinger-Wieder se nachází ve městě Hallstatt, pouhých 600 metrů od muzea Hallstatt, a nabízí soukromý úsek pláže, zahradu, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Fewo Wakolbinger-Wieder se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Heritage Hotel Hallstatt

8,3

Heritage Hotel Hallstatt

Ubytování (Hotel) Heritage Hotel Hallstatt. Heritage Hotel se nachází v historickém centru obce Hallstatt zapsané na seznamu UNESCO, v hornorakouském regionu Salzkammergut. Ubytování Heritage Hotel Hallstatt se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Family Hideaway

8,3

Family Hideaway

Ubytování (Apartmány) Family Hideaway. Family Hideaway se nachází v Hallstattu, 1,5 km od hallstattského muzea a 300 metrů od solného dolu Salzwelten Hallstatt. Ubytování Family Hideaway se nachází ve městě 117 Kohlstattweg (Rakousko - Horní Rakousko).

Hallstatt Lakeside Top 6 - Zimmer mit Balkon

8,1

Hallstatt Lakeside Top 6 - Zimmer mit Balkon

UbytováníHallstatt Lakeside Top 6 - Zimmer mit Balkon. Hallstatt Lakeside Top 6 - Zimmer mit Balkon se nachází v Hallstattu a nabízí ubytování s terasou. Ubytování Hallstatt Lakeside Top 6 - Zimmer mit Balkon se nachází ve městě Hallstatt (Rakousko - Horní Rakousko).

Ubytování ve městě Hallstatt

Město Hallstatt se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 51 hotelů a ubytování ve městě Hallstatt.