Hledat

Ubytování

Ubytování město Obertraun

Ve městě Obertraun (Rakousko) máme celkem 52 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Obertraun

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Obertraun

Haus Salzkammergut

9,8

Haus Salzkammergut

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Salzkammergut. Haus Salzkammergut se nachází v obci Obertraun, 5 km od centra Hallstattu a 400 metrů od jezera Hallstätter See a pláže. Ubytování Haus Salzkammergut se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Stadler

9,8

Apartment Stadler

Ubytování (Apartmány) Apartment Stadler. Apartment Stadler je dům se 2 prostornými apartmány situovaný na kraji Obertraunu, jen 5 minut chůze od Halštatského jezera a 5 km od Halštatu. Ubytování Apartment Stadler se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Lilly

9,8

Landhaus Lilly

Ubytování (Bed and breakfast) Landhaus Lilly. Bed and breakfast Landhaus Lilly se nachází na poklidném místě v obci Obertraun, pouhých 5 km od Hallstattu a 3 minuty jízdy autem nebo 15 minut chůze od... Ubytování Landhaus Lilly se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sandra

9,7

Apartment Sandra

Ubytování (Apartmán) Apartment Sandra. Apartment Sandra je apartmán s balkonem, výhledem na hory a varnou konvicí situovaný v Obertauernu,1,6 km od hory Krippenstein a lanovky Dachstein... Ubytování Apartment Sandra se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 572 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmenthaus Simmer

9,6

Apartmenthaus Simmer

Ubytování (Apartmány) Apartmenthaus Simmer. Apartmenthaus Simmer je situován v centru Obertraunu, pouhé 2 minuty chůze od pláže u Halštatského jezera, a nabízí apartmány se zahradní terasou, ze které... Ubytování Apartmenthaus Simmer se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Hepi

9,6

Haus Hepi

Ubytování (Penzion) Haus Hepi. Tento rodinný, nově zrekonstruovaný penzion se nachází v idylickém městečku Obertraun v regionu Salzkammergut, jen pár kroků od břehu malebného jezera... Ubytování Haus Hepi se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Rye

9,6

Haus Rye

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Rye. Tento bed and breakfast se nachází v malebném prostředí v Obertraunu v regionu Salzkammergut. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Rye se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 975 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Salzkristall

9,5

Haus Salzkristall

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Salzkristall. Haus Salzkristall se nachází v obci Obertraun, 3,2 km od vleku Gjaidstationslift, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus Salzkristall se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Simmer

9,5

B&B Simmer

Ubytování (Penzion) B&B Simmer. B&B Simmer se nachází v obci Obertraun, 2,8 km od lanovky Gjaidstationslift a 2,9 km od lanovky Dachstein Krippenstein 3. Ubytování B&B Simmer se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 637 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Fratnik

9,5

Haus Fratnik

Ubytování (Apartmán) Haus Fratnik. Haus Fratnik stojí na klidném místě, 5 minut jízdy od centra obce Obertraun. Ubytování Haus Fratnik se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Landhaus Osborne

9,4

Landhaus Osborne

Ubytování (Apartmány) Landhaus Osborne. Landhaus Osborne se nachází na klidném místě v malebné vesničce Obertraun v oblasti Solné komory a nabízí krásný výhled na pohoří Dachstein a bezplatné... Ubytování Landhaus Osborne se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 693 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet am Sonnenhang

9,4

Chalet am Sonnenhang

Ubytování (Apartmány) Chalet am Sonnenhang. Chalet am Sonnenhang se nachází v Obertraunu a jedná se o nově zrekonstruovaný, 200 let starý dům. Ubytování Chalet am Sonnenhang se nachází ve městě Obertraun 31 (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 241 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Alpenblick

9,4

Haus Alpenblick

Ubytování (Apartmány) Haus Alpenblick. Haus Alpenblick stojí mezi loukami na kraji města Obertraun, 1,4 km od lanovky Krippensteinbahn. Soukromé parkoviště i Wi-Fi zde můžete využívat zdarma. Ubytování Haus Alpenblick se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Gasthof Höllwirt

9,3

Gasthof Höllwirt

Ubytování (Penzion) Gasthof Höllwirt. Set in Obertraun, 3 km from Gjaidstationslift, Gasthof Höllwirt offers accommodation with a restaurant, free private parking, a garden and a terrace. 3. Ubytování Gasthof Höllwirt se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 414 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Bellevue

9,3

Haus Bellevue

Ubytování (Apartmány) Haus Bellevue. Haus Bellevue se nachází v centru obce Obertraun, 5 km od Halltstattu a 5 minut chůze od břehu jezera Hallstatt. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Bellevue se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Bergblick

9,3

Haus Bergblick

Ubytování (Apartmán) Haus Bergblick. Haus Bergblick se nachází v lyžařském areálu Freeride Arena, 5 minut chůze od centra obce Obertraun. Nabízí apartmány s Wi-Fi zdarma. Ubytování Haus Bergblick se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seeblick Krippenstein

9,3

Seeblick Krippenstein

Ubytování (Privát) Seeblick Krippenstein. Seeblick Krippenstein je privát situovaný v Obertraunu, 1,6 km od lanovky Gjaidstationslift. Ubytování Seeblick Krippenstein se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Pilz

9,2

Haus Pilz

Ubytování (Apartmán) Haus Pilz. Haus Pilz se nachází v obci Obertraun na jižně orientovaném svahu a z jeho balkonu se můžete kochat krásným výhledem na jezero Hallstatt a hory v okolí... Ubytování Haus Pilz se nachází ve městě Obertraun (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 975 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Gamsjäger

9,2

Ferienhaus Gamsjäger

Ubytování (Privát) Ferienhaus Gamsjäger. Ferienhaus Gamsjäger se nachází 1 km od centra Obertauernu a nabízí rustikálně zařízené pokoje se satelitní TV a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ferienhaus Gamsjäger se nachází ve městě Brandgasse 36 (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 860 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seeblick Krippenstein2

9,2

Seeblick Krippenstein2

Ubytování (Privát) Seeblick Krippenstein2. Seeblick Krippenstein2 se nachází v Obertraunu, 1,6 km od vleku Gjaidstationslift a 2,1 km od lanovky Dachstein Krippenstein 3 a hory Krippenstein. Ubytování Seeblick Krippenstein2 se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 360 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhof Osl

9,2

Ferienhof Osl

Ubytování (Apartmány) Ferienhof Osl. Penzion Ferienhof Osl se nachází pouhé 2 km od Halštatského jezera a nabízí jedinečnou příležitost pobývat na ekologické farmě. Ubytování Ferienhof Osl se nachází ve městě Obertraun 34 (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Urlaub am Bauernhof Galler

9,2

Urlaub am Bauernhof Galler

Ubytování (Farma) Urlaub am Bauernhof Galler. Urlaub am Bauernhof Galler nabízí ubytování v Bad Aussee. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Urlaub am Bauernhof Galler se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 138 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

W & S - Cosy Cottage

9,1

W & S - Cosy Cottage

Ubytování (Chata) W & S - Cosy Cottage. W & S - Cozy Cottage se nachází v Obertraunu, 1,5 km od Dachsteinu Krippenstein 3 i od Krippensteinu. Ubytování W & S - Cosy Cottage se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Obertraun

9,1

Apartment Obertraun

Ubytování (Apartmány) Apartment Obertraun. Tyto apartmány se nacházejí v obci Obertraun a nabízejí zahradu. Ke stanici lanovky Krippenstein 1 je to 1,3 km. Ubytování Apartment Obertraun se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Marie

9,1

Haus Marie

Ubytování (Apartmány) Haus Marie. Haus Marie se nachází 1 km od centra Obertraunu a 5 km od Hallstattu, a nabízí prostorné pokoje a apartmány s balkonem a výhledem na pohoří Dachstein a... Ubytování Haus Marie se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Haider 1

9

Apartment Haider 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Haider 1. Haus Haider se nachází v obci Obertraun, jen 2,4 km od lyžařského vleku Gjaidstationslift a 2,6 km od lanovky Dachstein Krippenstein 3. Ubytování Apartment Haider 1 se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Stricker

9

Ferienwohnung Stricker

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Stricker. Apartmány Stricker leží na úpatí pohoří Dachstein v malebném kraji Solné komory a mají plně vybavené kuchyně a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung Stricker se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Binder

9

Gästehaus Binder

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Binder. Gästehaus Binder Gaby se nachází v obci Obertraun, jen 150 metrů od Halštatského jezera a veřejné pláže a poskytuje ubytování v prostorných apartmánech s... Ubytování Gästehaus Binder se nachází ve městě Winkl 4 (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 782 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Alpenrose

9

Haus Alpenrose

Ubytování (Penzion) Haus Alpenrose. Haus Alpenrose se nachází na klidném místě uprostřed hor, 10 minut chůze od Halštatského jezera a 3 km od lyžařského areálu Krippenstein. Ubytování Haus Alpenrose se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lodge am Krippenstein

8,9

Lodge am Krippenstein

Ubytování (Chata) Lodge am Krippenstein. Lodge am Krippenstein, dostupný pouze lanovkou, se nachází na hoře Krippenstein ve výšce 2 063 metrů nad mořem, jen 2 minuty pěšky od horské stanice... Ubytování Lodge am Krippenstein se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

W & S Executive Apartments - Obertraun

8,8

W & S Executive Apartments - Obertraun

Ubytování (Apartmány) W & S Executive Apartments - Obertraun. W & S Executive Apartments - Obertraun jsou stylové apartmány s možností vlastního stravování situované v obci Obertraun, 2 km od pláže u Halštatského... Ubytování W & S Executive Apartments - Obertraun se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hideaway Obertraun

8,8

Hideaway Obertraun

Ubytování (Privát) Hideaway Obertraun. Privát Hideaway Obertraun se nachází 2,4 km od lanovky Dachstein Krippenstein 3 a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Hideaway Obertraun se nachází ve městě Obertraun (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 889 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Feuerer

8,8

Ferienhaus Feuerer

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Feuerer. Ferienhaus Feuerer v obci Obertraun uprostřed hor regionu světověho dědictví Hallstatt-Dachstein je jen 2 minuty chůze od pláže u jezera Hallstatt. Ubytování Ferienhaus Feuerer se nachází ve městě Seestraße 59 (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seehotel am Hallstättersee

8,6

Seehotel am Hallstättersee

Ubytování (Hotel) Seehotel am Hallstättersee. Tento hotel se nachází v Obertraunu u jezera Hallstatt v regionu Salzkammergut. Ubytování Seehotel am Hallstättersee se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dormio Resort Obertraun

8,6

Dormio Resort Obertraun

Ubytování (Horské chaty) Dormio Resort Obertraun. Dormio Resort Obertraun se nachází 300 metrů od břehu jezera Hallstatt a nabízí bezplatné Wi-Fi a velké wellness centrum s krytým bazénem, parní saunou,... Ubytování Dormio Resort Obertraun se nachází ve městě Obertraun 302 (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 037 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sarstein

8,6

Apartment Sarstein

Ubytování (Apartmány) Apartment Sarstein. Apartment Sarstein se nachází na okraji lesa a má výhled na Obertraun a jezero Hallstatt. Ubytování Apartment Sarstein se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gjaid Alm

8,6

Gjaid Alm

Ubytování (Chata) Gjaid Alm. Gjaid Alm je dostupný pouze lanovkou na horu Krippenstein, která je 400 metrů od hotelu. Ubytování Gjaid Alm se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Park am See

8,5

Park am See

Ubytování (Prázdninový areál) Park am See. Park am See se nachází v rozsáhlém parku se soukromou pláží přímo na břehu jezera Hallstatt a nabízí jedinečné ubytování v historických obnovených... Ubytování Park am See se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sportpension Schober

8,5

Sportpension Schober

Ubytování (Penzion) Sportpension Schober. Penzion Sportpension Schober se nachází v obci Obertraun, 2,2 km od lyžařského areálu Dachstein Krippenstein 3 a 2,3 km od lyžařského areálu Krippenstein,... Ubytování Sportpension Schober se nachází ve městě Obertraun (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Austrian Sports Resort, BSFZ Obertraun

8,5

Austrian Sports Resort, BSFZ Obertraun

Ubytování (Hostel) Austrian Sports Resort, BSFZ Obertraun. Tento hostel se nachází na malebném místě mezi Hallstattským jezerem a Dachsteinským pohořím a poskytuje bohaté sportovní zázemí. Ubytování Austrian Sports Resort, BSFZ Obertraun se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Angi

8,3

Apartment Angi

Ubytování (Apartmán) Apartment Angi. Featuring a balcony with garden views, and a garden and a terrace, Apartment Angi can be found in Obertraun, close to Dachstein Krippenstein 3 and 1. Ubytování Apartment Angi se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Haus Am See

8,2

Hotel Haus Am See

Ubytování (Hotel) Hotel Haus Am See. Hotel Haus Am See je jediný hotel v obci Obertraun, který stojí přímo na břehu Halštatského jezera. Má vlastní molo, u kterého se lze koupat. Ubytování Hotel Haus Am See se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment House Seerose

8,1

Apartment House Seerose

Ubytování (Hotel) Apartment House Seerose. Apartment Hotel Seerose se nachází v Obertraunu v srdci Solné komory, jen minutu chůze od Halštatského jezera a 3 km od Hallstattu, obce zapsané na seznamu... Ubytování Apartment House Seerose se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 375 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jutel Obertraun

8

Jutel Obertraun

Ubytování (Hostel) Jutel Obertraun. Jutel Obertraun se nachází na úpatí hory Dachstein, 4 km od Halštatského jezera. Ubytování Jutel Obertraun se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dormio Hotel Obertraun

7,9

Dormio Hotel Obertraun

Ubytování (Hotel) Dormio Hotel Obertraun. Hotel Obertraun v Obertraunu nabízí Wi-Fi zdarma. wellness centrum, dětské hřiště a prodej skipasů. Ubytování Dormio Hotel Obertraun se nachází ve městě Obertraun 302 (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Obertrauner Hof

7,2

Obertrauner Hof

Ubytování (Penzion) Obertrauner Hof. Obertrauner Hof se nachází v srdci klidné vesničky Obertraun v regionu Salzkammergut, jen 10 minut pěšky od Halštatského jezera a trajektem, autobusem nebo... Ubytování Obertrauner Hof se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday resort Obertraun Obertraun am Hallstättersee - OBS02506-LYA

Holiday resort Obertraun Obertraun am Hallstättersee - OBS02506-LYA

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday resort Obertraun Obertraun am Hallstättersee - OBS02506-LYA. Holiday resort Obertraun Obertraun am Hallstättersee - OBS02506-LYA v hornorakouské obci Obertraun nabízí ubytování s balkonem. Ubytování Holiday resort Obertraun Obertraun am Hallstättersee - OBS02506-LYA se nachází ve městě Obertraun (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 034 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday resort Obertraun Obertraun am Hallstättersee - OBS02506-LYB

Holiday resort Obertraun Obertraun am Hallstättersee - OBS02506-LYB

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday resort Obertraun Obertraun am Hallstättersee - OBS02506-LYB. Set in Obertraun in the Upper Austria region, Holiday resort Obertraun Obertraun am Hallstättersee - OBS02506-LYB features a balcony. Ubytování Holiday resort Obertraun Obertraun am Hallstättersee - OBS02506-LYB se nachází ve městě Obertraun (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments am Hallstättersee im Apartment Sarstein

Apartments am Hallstättersee im Apartment Sarstein

Ubytování (Apartmán) Apartments am Hallstättersee im Apartment Sarstein. Apartments am Hallstättersee im Apartment Sarstein is located in Obertraun and offers barbecue facilities. Ubytování Apartments am Hallstättersee im Apartment Sarstein se nachází ve městě Obertraun (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnung Held

Ferienwohnung Held

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Held. Located in Obertraun in the Upper Austria region, Ferienwohnung Held has a balcony and mountain views. Ubytování Ferienwohnung Held se nachází ve městě Obertraun (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 917 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Brigitte

Apartment Brigitte

Ubytování (Apartmán) Apartment Brigitte. Apartment Brigitte is set in Obertraun and offers a garden and a terrace. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Ubytování Apartment Brigitte se nachází ve městě Obertraun (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Obertraun

Město Obertraun se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 52 hotelů a ubytování ve městě Obertraun.