Hledat

Ubytování

Ubytování město Sankt Georgen im Attergau

Ve městě Sankt Georgen im Attergau (Rakousko) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sankt Georgen im Attergau

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sankt Georgen im Attergau

Frühstückspension Kibler

9,5

Frühstückspension Kibler

Ubytování (Bed and breakfast) Frühstückspension Kibler. Frühstückspension Kibler se nachází 500 metrů od centra města Sankt Georgen, 2 km od dálnice A1 a 5 km od jezera Attersee. Ubytování Frühstückspension Kibler se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 271 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Waldmühle

9,2

Landhotel Waldmühle

Ubytování (Hotel) Landhotel Waldmühle. Landhotel Waldmühle se nachází v klidné krajině, 5 minut jízdy od břehu jezera Attersee, a nabízí zahradu s dětským hřištěm a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Landhotel Waldmühle se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Landgasthof Spitzerwirt

9

Landgasthof Spitzerwirt

Ubytování (Hotel) Landgasthof Spitzerwirt. Landgasthof Spitzerwirt se nachází na klidném místě na venkově v regionu Attergau, 6 km od jezera Attersee. Ubytování Landgasthof Spitzerwirt se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Siri's Einkehr

9

Siri's Einkehr

Ubytování (Penzion) Siri's Einkehr. Penzion Siri's Einkehr se nachází v městysi Sankt Georgen im Attergau a nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu, výhled do zahrady, restauraci a bar. Ubytování Siri's Einkehr se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 229 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Regenbogen

8,8

Gästehaus Regenbogen

Ubytování (Penzion) Gästehaus Regenbogen. Gästehaus Regenbogen se nachází v obci Sankt Georgen im Attergau, 8 km od jezera Attersee, a nabízí dětské hřiště, hernu, terasu, Wi-Fi zdarma a ubytování... Ubytování Gästehaus Regenbogen se nachází ve městě Hipping 23 (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 085 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Jedinger

8,7

Gästehaus Jedinger

Ubytování (Penzion) Gästehaus Jedinger. Gästehaus Jedinger se nachází v klidné oblasti, 6 km od jezera Attersee, 2,5 km od obce Sankt Georgen im Attergau a 4 km od dálnice A1. Ubytování Gästehaus Jedinger se nachází ve městě Walsberg 2 (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Blumenhof

8,6

Hotel Blumenhof

Ubytování (Hotel) Hotel Blumenhof. Hotel Blumenhof se nachází v obci Hipping, 5 minut jízdy od městyse Sankt Georgen a 10 minut jízdy autem od jezera Attersee. Ubytování Hotel Blumenhof se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Voralpenhotel Schmoller

8,6

Voralpenhotel Schmoller

Ubytování (Hotel) Voralpenhotel Schmoller. Voralpenhotel Schmoller se nachází ve městě Sankt Georgen am Attergau, 35 km od Salzburgu. Ubytování Voralpenhotel Schmoller se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Attergauhof

8,4

Attergauhof

Ubytování (Hotel) Attergauhof. Tento rodinný hotel s restaurací a barem se nachází v centru malebné vesničky St. Georgen im Attergau v blízkosti jezera Attersee. Ubytování Attergauhof se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Lohninger-Schober

8,3

Hotel Lohninger-Schober

Ubytování (Hotel) Hotel Lohninger-Schober. Hotel Lohninger-Schober se těší klidné poloze nedaleko obce St. Georgen v oblasti Salzkammergut. Ubytování Hotel Lohninger-Schober se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Weismann

8,3

Hotel Weismann

Ubytování (Hotel) Hotel Weismann. Hotel Weismann se nachází ve městysu Sankt Georgen im Attergau. Nabízí restauraci, sezónní venkovní bazén, zahradu a bar. Ubytování Hotel Weismann se nachází ve městě Sankt Georgen im Attergau (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 711 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kiener - Cafe - Restaurant

8,2

Kiener - Cafe - Restaurant

Ubytování (Hotel) Kiener - Cafe - Restaurant. Set in Sankt Georgen im Attergau, Kiener features a restaurant. This 3-star hotel offers free WiFi. The rooms include a balcony. Ubytování Kiener - Cafe - Restaurant se nachází ve městě Sankt Georgen im Attergau (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gemütlich whonung st.georgen im attergau

Gemütlich whonung st.georgen im attergau

Ubytování (Apartmán) Gemütlich whonung st.georgen im attergau. Set in Sankt Georgen im Attergau in the Upper Austria region, Gemütlich whonung st.georgen im attergau has a balcony. Ubytování Gemütlich whonung st.georgen im attergau se nachází ve městě Sankt Georgen im Attergau (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 956 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tirolerhof

Tirolerhof

Ubytování (Bed and breakfast) Tirolerhof. Set in Sankt Georgen im Attergau, Tirolerhof features accommodation with access to a garden. Free WiFi is provided. Ubytování Tirolerhof se nachází ve městě Sankt Georgen im Attergau (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 120 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Camper Wohnmobil Giottiline T45

Camper Wohnmobil Giottiline T45

Ubytování (Prázdninový dům) Camper Wohnmobil Giottiline T45. Wohnmobil Giottiline T45 is situated in Sankt Georgen im Attergau. Free WiFi is provided. The holiday home also offers 1 bathroom. Ubytování Camper Wohnmobil Giottiline T45 se nachází ve městě Sankt Georgen im Attergau (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 870 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Sankt Georgen im Attergau

Město Sankt Georgen im Attergau se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování ve městě Sankt Georgen im Attergau.