Hledat

Ubytování

Ubytování město Gmunden

Ve městě Gmunden (Rakousko) máme celkem 56 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Gmunden

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Gmunden

Ferienwohnung Mühlwang

10

Ferienwohnung Mühlwang

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Mühlwang. Ferienwohnung Mühlwang se nachází v Gmundenu v Horním Rakousku a nabízí balkon a výhled do zahrady. 33 km od Grundlsee. Ubytování Ferienwohnung Mühlwang se nachází ve městě Gmunden (Rakousko - Horní Rakousko).

Bergkristall

10

Bergkristall

Ubytování (Chata) Bergkristall. Bergkristall se nachází v Gosau a nabízí přímý přístup na sjezdovku a terasu. Schönau am Königssee leží 40 km daleko. Ubytování Bergkristall se nachází ve městě Gmunden (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnung Krottensee

9,9

Ferienwohnung Krottensee

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Krottensee. Tento prostorný apartmán zařízený v alpském stylu se nachází 1 km od centra města Gmunden a jezera Traun. Ubytování Ferienwohnung Krottensee se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Panorama Apartment

9,8

Panorama Apartment

Ubytování (Apartmán) Panorama Apartment. Apartmán Panorama se nachází v bývalém Grand Hotelu Austria, přímo na promenádě v centru města Gmunden a nabízí plně vybavenou kuchyň, balkon a bezplatné... Ubytování Panorama Apartment se nachází ve městě Gmunden (Rakousko - Horní Rakousko).

Appartment Gmunden Ost - Adults Only

9,8

Appartment Gmunden Ost - Adults Only

Ubytování (Apartmán) Appartment Gmunden Ost - Adults Only. Appartment Gmunden Ost - Adults Only is set in Gmunden and offers a bar, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Appartment Gmunden Ost - Adults Only se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Retro Apartment

9,7

Retro Apartment

Ubytování (Apartmán) Retro Apartment. Retro Apartment is set in Gmunden. The property has city views and is 49 km from Wels. Ubytování Retro Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Oranges Apartment

9,7

Oranges Apartment

Ubytování (Apartmán) Oranges Apartment. Oranges Apartment se nachází ve městě Gmunden, jen 500 metrů od lanovky Grünbergseilbahn, a nabízí ubytování s domácími mazlíčky. Ubytování Oranges Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Luxuriöse Wohnung mit Garten & Terrasse in Seenähe

9,7

Luxuriöse Wohnung mit Garten & Terrasse in Seenähe

Ubytování (Apartmány) Luxuriöse Wohnung mit Garten & Terrasse in Seenähe. Luxuriöse Wohnung mit Garten & Terrasse in Seenähe se nachází v Gmundenu, 46 km od výstaviště Wels a 34 km od Kaiservilla. Ubytování Luxuriöse Wohnung mit Garten & Terrasse in Seenähe se nachází ve městě Gmunden (Rakousko - Horní Rakousko).

Modern Apartment, Full Kitchen, for 6

9,7

Modern Apartment, Full Kitchen, for 6

Ubytování (Apartmán) Modern Apartment, Full Kitchen, for 6. Modern Apartment, Full Kitchen, for 6 se nachází v Gmundenu. 33 km od Grundlsee. Ubytování Modern Apartment, Full Kitchen, for 6 se nachází ve městě Gmunden (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnungen Walk

9,7

Ferienwohnungen Walk

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Walk. Ferienwohnungen Walk se nachází ve městě Gmunden a nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnungen Walk se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnung Somnia - Altstadt Gmunden

9,6

Ferienwohnung Somnia - Altstadt Gmunden

UbytováníFerienwohnung Somnia - Altstadt Gmunden. Ferienwohnung Somnia - Altstadt Gmunden se nachází v Gmundenu, 50 km od výstaviště Ried a 33 km od Kaiservilla, a nabízí ubytování s výhledem do klidné... Ubytování Ferienwohnung Somnia - Altstadt Gmunden se nachází ve městě Gmunden (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnung Schicker

9,6

Ferienwohnung Schicker

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schicker. Ferienwohnung Schicker se nachází ve městě Gmunden a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung Schicker se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Apartments Villa Traunseeblick

9,6

Apartments Villa Traunseeblick

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Traunseeblick. Set in Gmunden, Apartments Villa Traunseeblick features free WiFi, 1.7 km from Grünbergseilbahn. Free private parking is available on site. Ubytování Apartments Villa Traunseeblick se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnung Stadlmann

9,6

Ferienwohnung Stadlmann

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Stadlmann. Ferienwohnung Stadlmann se nachází v St. Wolfgangu. Ubytování je vzdálené 42 km od Schönau am Königssee a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Ferienwohnung Stadlmann se nachází ve městě Gmunden (Rakousko - Horní Rakousko).

City-Apartment Die kleine Mü

9,6

City-Apartment Die kleine Mü

Ubytování (Apartmán) City-Apartment Die kleine Mü. City-Apartment Die kleine Mü se nachází v Gmundenu v Horním Rakousku a nabízí balkon. 33 km od Grundlsee. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování City-Apartment Die kleine Mü se nachází ve městě Gmunden (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnung im Zentrum

9,6

Ferienwohnung im Zentrum

UbytováníFerienwohnung im Zentrum. Ferienwohnung im Zentrum se nachází v Gmundenu, 50 km od výstaviště Ried, 33 km od Kaiservilla a 44 km od opatství Kremsmünster. Ubytování Ferienwohnung im Zentrum se nachází ve městě Gmunden (Rakousko - Horní Rakousko).

Wohnung am Traunsee

9,6

Wohnung am Traunsee

UbytováníWohnung am Traunsee. Wohnung am Traunsee se nachází v Gmundenu, 44 km od výstaviště Wels, 34 km od Kaiservilla a 38 km od opatství Kremsmünster. Nabízí terasu a bar. Ubytování Wohnung am Traunsee se nachází ve městě Gmunden (Rakousko - Horní Rakousko).

Seeresidenz Danninger Gmunden - Adults Only

9,5

Seeresidenz Danninger Gmunden - Adults Only

Ubytování (Apartmány) Seeresidenz Danninger Gmunden - Adults Only. Seeresidenz Danninger Gmunden - Adults Only jsou studia a apartmány s Wi-Fi zdarma situované v Gmundenu, 49 km od Welsu. K zázemí patří zahrada. Ubytování Seeresidenz Danninger Gmunden - Adults Only se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Apartment am Traunsee

9,5

Apartment am Traunsee

Ubytování (Apartmán) Apartment am Traunsee. Apartment am Traunsee se nachází ve městě Gmunden v Horním Rakousku a nabízí balkon, výhled na hory a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment am Traunsee se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnung Keramikstraße

9,5

Ferienwohnung Keramikstraße

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Keramikstraße. Ferienwohnung Keramikstraße se nachází v Gmundenu v Horním Rakousku, 34 km od města Bad Ischl. Nabízí terasu. Ubytování Ferienwohnung Keramikstraße se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Luxury Mountain Apartment

9,4

Luxury Mountain Apartment

Ubytování (Apartmán) Luxury Mountain Apartment. Luxury Mountain Apartment se nachází ve městě Gmunden, 1 km od jezera Traunsee, a nabízí apartmány s možností vlastního stravování, terasou a výhledem na... Ubytování Luxury Mountain Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Idyllische Suite in Zentrumsnähe mit Parkplatz

9,4

Idyllische Suite in Zentrumsnähe mit Parkplatz

UbytováníIdyllische Suite in Zentrumsnähe mit Parkplatz. Idyllische Suite in Zentrumsnähe se nachází v Gmundenu, pouhých 49 km od výstaviště Ried. Ubytování Idyllische Suite in Zentrumsnähe mit Parkplatz se nachází ve městě Gmunden (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnungen Brunmayr

9,4

Ferienwohnungen Brunmayr

UbytováníFerienwohnungen Brunmayr. Ferienwohnungen Brunmayr se nachází v Gmundenu, 49 km od výstaviště Ried. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ferienwohnungen Brunmayr se nachází ve městě Gmunden (Rakousko - Horní Rakousko).

Grünberg Apartments

9,4

Grünberg Apartments

UbytováníGrünberg Apartments. Grünberg Apartments se nachází v Gmundenu, 41 km od výstaviště Wels. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Grünberg Apartments se nachází ve městě Gmunden (Rakousko - Horní Rakousko).

La Sonett

9,3

La Sonett

Ubytování (Aparthotel) La Sonett. La Sonett se nachází v Gmundenu v Horním Rakousku a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování La Sonett se nachází ve městě Gmunden (Rakousko - Horní Rakousko).

Garconniere im ehemaligen Hotel Austria

9,3

Garconniere im ehemaligen Hotel Austria

Ubytování (Apartmán) Garconniere im ehemaligen Hotel Austria. Toto prostorné studio se nachází na klidném místě v pěší zóně v historickém centru, pouhých 10 metrů od jezera Traunsee a mola. Ubytování Garconniere im ehemaligen Hotel Austria se nachází ve městě Sparkassengasse 1 (Rakousko - Horní Rakousko).

Marktplatz-Residenz - 110 m vom Traunsee, Balkon, Kachelofen, frisch saniert

9,3

Marktplatz-Residenz - 110 m vom Traunsee, Balkon, Kachelofen, frisch saniert

Ubytování (Apartmány) Marktplatz-Residenz - 110 m vom Traunsee, Balkon, Kachelofen, frisch saniert. Marktplatz-Residenz - 110 m vom Traunsee, Balkon, Kachelofen, frisch saniert se nachází v Gmundenu a nabízí zázemí pro vodní sporty. 33 km od Grundlsee. Ubytování Marktplatz-Residenz - 110 m vom Traunsee, Balkon, Kachelofen, frisch saniert se nachází ve městě Gmunden (Rakousko - Horní Rakousko).

Bernhard Schmidt-Gasse

9,3

Bernhard Schmidt-Gasse

Ubytování (Apartmán) Bernhard Schmidt-Gasse. Ubytování Bernhard Schmidt-Gasse, postavené v roce 2015, se nachází na pláži v Gmundenu a nabízí Wi-Fi zdarma a terasu. Ubytování Bernhard Schmidt-Gasse se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Traunseeloft

9,3

Traunseeloft

Ubytování (Apartmán) Traunseeloft. Apartmán Traunseeloft se nachází v městečku Gmunden, 42 km od obce Hallstatt, a nabízí terasu, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na hory i na jezero. Ubytování Traunseeloft se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Fantastic Lake and Mountain View, First Row Lakeside

9,3

Fantastic Lake and Mountain View, First Row Lakeside

Ubytování (Apartmán) Fantastic Lake and Mountain View, First Row Lakeside. Located in Gmunden, Fantastic Lake and Mountain View, First Row Lakeside provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Fantastic Lake and Mountain View, First Row Lakeside se nachází ve městě Gmunden (Rakousko - Horní Rakousko).

Wolfis Traunseeblick 2

9,3

Wolfis Traunseeblick 2

Ubytování (Apartmány) Wolfis Traunseeblick 2. Wolfis Traunseeblick 2 se nachází v oblasti Gmunden v regionu Horní Rakousko a nabízí balkon s výhledem na hory. Ubytování Wolfis Traunseeblick 2 se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Renaissance Apartment Marktplatz

9,3

Renaissance Apartment Marktplatz

Ubytování (Apartmán) Renaissance Apartment Marktplatz. Renaissance Apartment Marktplatz se nachází ve městě Gmunden a nabízí restauraci. Ubytování Renaissance Apartment Marktplatz se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnung Haselberger

9,3

Ferienwohnung Haselberger

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Haselberger. Ferienwohnung Haselberger stojí na okraji města Gmunden, 2 km od jezera Traunsee. Ubytování Ferienwohnung Haselberger se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

The View of Austria!

9,3

The View of Austria!

UbytováníThe View of Austria!. The View of Austria! se nachází v Gmundenu, pouhých 49 km od výstaviště Ried, a nabízí ubytování s výhledem na jezero, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování The View of Austria! se nachází ve městě Gmunden (Rakousko - Horní Rakousko).

Traunseeresidenzen

9,2

Traunseeresidenzen

UbytováníTraunseeresidenzen. Traunseeresidenzen se nachází 43 km od výstaviště Wels a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Traunseeresidenzen se nachází ve městě Gmunden (Rakousko - Horní Rakousko).

Seegasthof Hotel Hois'n Wirt

9,1

Seegasthof Hotel Hois'n Wirt

Ubytování (Hotel) Seegasthof Hotel Hois'n Wirt. Seegasthof Hois'n Wirt je penzion situovaný přímo na břehu Traunského jezera. Nabízí vlastní úsek pláže a pokoje s Wi-Fi zdarma. Ubytování Seegasthof Hotel Hois'n Wirt se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Gmunden Skyline

9,1

Gmunden Skyline

UbytováníGmunden Skyline. Gmunden Skyline se nachází v Gmundenu, 50 km od výstaviště Ried a 33 km od Kaiservilla, a nabízí klimatizaci. Ubytování Gmunden Skyline se nachází ve městě Gmunden (Rakousko - Horní Rakousko).

Wohlfühl-Oase mit See- und Bergblick

9,1

Wohlfühl-Oase mit See- und Bergblick

Ubytování (Vila) Wohlfühl-Oase mit See- und Bergblick. Set in Gmunden in the Upper Austria region, Wohlfühl-Oase mit See- und Bergblick features a terrace and garden views. Ubytování Wohlfühl-Oase mit See- und Bergblick se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Frauscher Hafen-Apartments

9

Frauscher Hafen-Apartments

Ubytování (Apartmány) Frauscher Hafen-Apartments. Frauscher Hafen-Apartments se nachází ve městě Gmunden a nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Frauscher Hafen-Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

exquisit home in historic vault

9

exquisit home in historic vault

Ubytováníexquisit home in historic vault. Exquisit home in historical trezor nabízí ubytování v Gmundenu, 33 km od Kaiservilla a 44 km od opatství Kremsmünster. Ubytování exquisit home in historic vault se nachází ve městě Gmunden (Rakousko - Horní Rakousko).

FRIDA Bed&Bike

9

FRIDA Bed&Bike

UbytováníFRIDA Bed&Bike. FRIDA Bed&Bike se nachází v Gmundenu, 40 km od výstaviště Wels a 34 km od opatství Kremsmünster, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování FRIDA Bed&Bike se nachází ve městě Gmunden (Rakousko - Horní Rakousko).

Hotel Magerl

9

Hotel Magerl

Ubytování (Hotel) Hotel Magerl. Hotel Magerl se nachází pouhých 10 minut chůze od centra města Gmunden a nabízí krytý bazén a parní saunu. Ubytování Hotel Magerl se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Apartment Center

9

Apartment Center

Ubytování (Apartmán) Apartment Center. Apartment Center se nachází v Gmundenu a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Center se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnung Sailer

9

Ferienwohnung Sailer

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Sailer. Ferienwohnung Sailer se nachází 1 km od centra města Gmunden a svým hostům nabízí ubytování s balkonem nebo terasou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ferienwohnung Sailer se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Wohnung Gmunden zentral

9

Wohnung Gmunden zentral

UbytováníWohnung Gmunden zentral. Wohnung Gmunden zentral se nachází v Gmundenu, pouhých 44 km od výstaviště Wels, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Wohnung Gmunden zentral se nachází ve městě Gmunden (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnung Schlagenstraße

9

Ferienwohnung Schlagenstraße

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schlagenstraße. Ferienwohnung Schlagenstraße is located in Gmunden. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Schlagenstraße se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Apartment on Johannes-Gasse

9

Apartment on Johannes-Gasse

Ubytování (Apartmán) Apartment on Johannes-Gasse. Situated in Gmunden, Apartment on Johannes-Gasse features accommodation with a balcony and free WiFi. The apartment has lake views and is 49 km from Wels. Ubytování Apartment on Johannes-Gasse se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Ubytování ve městě Gmunden

Město Gmunden se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 56 hotelů a ubytování ve městě Gmunden.