Hledat

Ubytování

Ubytování město Gmunden

Ve městě Gmunden (Rakousko) máme celkem 56 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Gmunden

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Gmunden

Ferienwohnung Krottensee

9,9

Ferienwohnung Krottensee

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Krottensee. Tento prostorný apartmán zařízený v alpském stylu se nachází 1 km od centra města Gmunden a jezera Traun. Ubytování Ferienwohnung Krottensee se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 241 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartment Gmunden Ost - Adults Only

9,8

Appartment Gmunden Ost - Adults Only

Ubytování (Apartmán) Appartment Gmunden Ost - Adults Only. Appartment Gmunden Ost - Adults Only is set in Gmunden and offers a bar, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Appartment Gmunden Ost - Adults Only se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panorama Apartment

9,8

Panorama Apartment

Ubytování (Apartmán) Panorama Apartment. Apartmán Panorama se nachází v bývalém Grand Hotelu Austria, přímo na promenádě v centru města Gmunden a nabízí plně vybavenou kuchyň, balkon a bezplatné... Ubytování Panorama Apartment se nachází ve městě Gmunden (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 005 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oranges Apartment

9,7

Oranges Apartment

Ubytování (Apartmán) Oranges Apartment. Oranges Apartment se nachází ve městě Gmunden, jen 500 metrů od lanovky Grünbergseilbahn, a nabízí ubytování s domácími mazlíčky. Ubytování Oranges Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 171 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Retro Apartment

9,7

Retro Apartment

Ubytování (Apartmán) Retro Apartment. Retro Apartment is set in Gmunden. The property has city views and is 49 km from Wels. Ubytování Retro Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Walk

9,7

Ferienwohnungen Walk

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Walk. Ferienwohnungen Walk se nachází ve městě Gmunden a nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnungen Walk se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 153 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Schicker

9,6

Ferienwohnung Schicker

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schicker. Ferienwohnung Schicker se nachází ve městě Gmunden a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung Schicker se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 803 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Traunseeblick

9,6

Apartments Villa Traunseeblick

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Traunseeblick. Set in Gmunden, Apartments Villa Traunseeblick features free WiFi, 1.7 km from Grünbergseilbahn. Free private parking is available on site. Ubytování Apartments Villa Traunseeblick se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 591 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seeresidenz Danninger Gmunden - Adults Only

9,5

Seeresidenz Danninger Gmunden - Adults Only

Ubytování (Apartmány) Seeresidenz Danninger Gmunden - Adults Only. Seeresidenz Danninger Gmunden - Adults Only jsou studia a apartmány s Wi-Fi zdarma situované v Gmundenu, 49 km od Welsu. K zázemí patří zahrada. Ubytování Seeresidenz Danninger Gmunden - Adults Only se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 684 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment am Traunsee

9,5

Apartment am Traunsee

Ubytování (Apartmán) Apartment am Traunsee. Apartment am Traunsee se nachází ve městě Gmunden v Horním Rakousku a nabízí balkon, výhled na hory a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment am Traunsee se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 213 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Keramikstraße

9,5

Ferienwohnung Keramikstraße

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Keramikstraße. Ferienwohnung Keramikstraße se nachází v Gmundenu v Horním Rakousku, 34 km od města Bad Ischl. Nabízí terasu. Ubytování Ferienwohnung Keramikstraße se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 517 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Mountain Apartment

9,4

Luxury Mountain Apartment

Ubytování (Apartmán) Luxury Mountain Apartment. Luxury Mountain Apartment se nachází ve městě Gmunden, 1 km od jezera Traunsee, a nabízí apartmány s možností vlastního stravování, terasou a výhledem na... Ubytování Luxury Mountain Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 463 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Garconniere im ehemaligen Hotel Austria

9,3

Garconniere im ehemaligen Hotel Austria

Ubytování (Apartmán) Garconniere im ehemaligen Hotel Austria. Toto prostorné studio se nachází na klidném místě v pěší zóně v historickém centru, pouhých 10 metrů od jezera Traunsee a mola. Ubytování Garconniere im ehemaligen Hotel Austria se nachází ve městě Sparkassengasse 1 (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Traunseeloft

9,3

Traunseeloft

Ubytování (Apartmán) Traunseeloft. Apartmán Traunseeloft se nachází v městečku Gmunden, 42 km od obce Hallstatt, a nabízí terasu, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na hory i na jezero. Ubytování Traunseeloft se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 219 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bernhard Schmidt-Gasse

9,3

Bernhard Schmidt-Gasse

Ubytování (Apartmán) Bernhard Schmidt-Gasse. Ubytování Bernhard Schmidt-Gasse, postavené v roce 2015, se nachází na pláži v Gmundenu a nabízí Wi-Fi zdarma a terasu. Ubytování Bernhard Schmidt-Gasse se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 223 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wolfis Traunseeblick 2

9,3

Wolfis Traunseeblick 2

Ubytování (Apartmány) Wolfis Traunseeblick 2. Wolfis Traunseeblick 2 se nachází v oblasti Gmunden v regionu Horní Rakousko a nabízí balkon s výhledem na hory. Ubytování Wolfis Traunseeblick 2 se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 629 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fantastic Lake and Mountain View, First Row Lakeside

9,3

Fantastic Lake and Mountain View, First Row Lakeside

Ubytování (Apartmán) Fantastic Lake and Mountain View, First Row Lakeside. Located in Gmunden, Fantastic Lake and Mountain View, First Row Lakeside provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Fantastic Lake and Mountain View, First Row Lakeside se nachází ve městě Gmunden (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 726 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Renaissance Apartment Marktplatz

9,3

Renaissance Apartment Marktplatz

Ubytování (Apartmán) Renaissance Apartment Marktplatz. Renaissance Apartment Marktplatz se nachází ve městě Gmunden a nabízí restauraci. Ubytování Renaissance Apartment Marktplatz se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 124 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Haselberger

9,3

Ferienwohnung Haselberger

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Haselberger. Ferienwohnung Haselberger stojí na okraji města Gmunden, 2 km od jezera Traunsee. Ubytování Ferienwohnung Haselberger se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 382 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seegasthof Hotel Hois'n Wirt

9,1

Seegasthof Hotel Hois'n Wirt

Ubytování (Hotel) Seegasthof Hotel Hois'n Wirt. Seegasthof Hois'n Wirt je penzion situovaný přímo na břehu Traunského jezera. Nabízí vlastní úsek pláže a pokoje s Wi-Fi zdarma. Ubytování Seegasthof Hotel Hois'n Wirt se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zobl2

9,1

Apartment Zobl2

Ubytování (Apartmán) Apartment Zobl2. Apartment Zobl2 se nachází v Gmundenu, 2,2 km od lanovky Grünbergseilbahn. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Zobl2 se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Wohlfühl-Oase mit See- und Bergblick

9,1

Wohlfühl-Oase mit See- und Bergblick

Ubytování (Vila) Wohlfühl-Oase mit See- und Bergblick. Set in Gmunden in the Upper Austria region, Wohlfühl-Oase mit See- und Bergblick features a terrace and garden views. Ubytování Wohlfühl-Oase mit See- und Bergblick se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 311 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Frauscher Hafen-Apartments

9

Frauscher Hafen-Apartments

Ubytování (Apartmány) Frauscher Hafen-Apartments. Frauscher Hafen-Apartments se nachází ve městě Gmunden a nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Frauscher Hafen-Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 378 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Magerl

9

Hotel Magerl

Ubytování (Hotel) Hotel Magerl. Hotel Magerl se nachází pouhých 10 minut chůze od centra města Gmunden a nabízí krytý bazén a parní saunu. Ubytování Hotel Magerl se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 949 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Sailer

9

Ferienwohnung Sailer

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Sailer. Ferienwohnung Sailer se nachází 1 km od centra města Gmunden a svým hostům nabízí ubytování s balkonem nebo terasou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ferienwohnung Sailer se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Center

9

Apartment Center

Ubytování (Apartmán) Apartment Center. Apartment Center se nachází v Gmundenu a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Center se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment on Johannes-Gasse

9

Apartment on Johannes-Gasse

Ubytování (Apartmán) Apartment on Johannes-Gasse. Situated in Gmunden, Apartment on Johannes-Gasse features accommodation with a balcony and free WiFi. The apartment has lake views and is 49 km from Wels. Ubytování Apartment on Johannes-Gasse se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Schlagenstraße

9

Ferienwohnung Schlagenstraße

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schlagenstraße. Ferienwohnung Schlagenstraße is located in Gmunden. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Schlagenstraße se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 012 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seeblick Apartment/Zimmer

9

Seeblick Apartment/Zimmer

Ubytování (Privát) Seeblick Apartment/Zimmer. Centrally set in Gmunden in the Upper Austria region, Seeblick Apartment/Zimmer features accommodation with free WiFi and en-suite rooms. Ubytování Seeblick Apartment/Zimmer se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Apartment_Zobl

8,9

Apartment_Zobl

Ubytování (Apartmán) Apartment_Zobl. Apartment_Zobl se nachází v klidné části v centru Gmundenu, 400 metrů od městské radnice a 300 metrů od jezera. Ubytování Apartment_Zobl se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Landhotel Grünberg am See

8,9

Landhotel Grünberg am See

Ubytování (Hotel) Landhotel Grünberg am See. Tento tradiční, rodinný hotel najdete na jedinečně krásném a velmi klidném místě přímo na východním břehu jezera Traun, na okraji hezkého městečka Gmunden. Ubytování Landhotel Grünberg am See se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 242 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Danninger Gmunden - Adults only

8,9

Apartments Danninger Gmunden - Adults only

Ubytování (Apartmány) Apartments Danninger Gmunden - Adults only. Apartments Danninger Gmunden - Adults only se nachází v centru Gmundenu, 5 minut pěšky od veřejné pláže u jezera Traun a jachtařského přístavu a 10 minut... Ubytování Apartments Danninger Gmunden - Adults only se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Salzkammergut Appartment

8,8

Salzkammergut Appartment

Ubytování (Apartmán) Salzkammergut Appartment. Apartmán Salzkammergut se nachází v Gmundenu ve spolkové zemi Horní Rakousy. Nabízí terasu a výhled na hory. Hosté zde mohou využívat bezplatné Wi-Fi. Ubytování Salzkammergut Appartment se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Schön

8,7

Ferienwohnung Schön

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schön. Ferienwohnung Schön se nachází ve městě Gmunden v Horním Rakousku a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Ferienwohnung Schön se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seehotel Schwan

8,7

Seehotel Schwan

Ubytování (Hotel) Seehotel Schwan. Seehotel Schwan stojí přímo na hlavním náměstí v centru města Gmunden, jen pár kroků od břehu jezera Traunsee, a může se pochlubit panoramatickým výhledem... Ubytování Seehotel Schwan se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 180 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zimmervermietung im Austria am See**** Helga & Roman Toplak

8,6

Zimmervermietung im Austria am See**** Helga & Roman Toplak

Ubytování (Penzion) Zimmervermietung im Austria am See**** Helga & Roman Toplak. Zimmervermietung im Austria am See**** Helga & Roman Toplak se nachází v Gmundenu. Nabízí sdílenou kuchyň a dětské hřiště. Ubytování Zimmervermietung im Austria am See**** Helga & Roman Toplak se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 129 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Keramikhotel Goldener Brunnen

8,6

Keramikhotel Goldener Brunnen

Ubytování (Hotel) Keramikhotel Goldener Brunnen. Keramikhotel Goldener Brunnen se nachází na klidném místě v historickém centru Gmundenu. Ubytování Keramikhotel Goldener Brunnen se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 103 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Hüttner

8,5

Apartment Hüttner

Ubytování (Apartmán) Apartment Hüttner. Tento prostorný a moderní přízemní apartmán se nachází v domě na klidném místě, jen 10 minut chůze od centra Gmundenu. Ubytování Apartment Hüttner se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 500 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Suite Marie Antoinette

8,4

Suite Marie Antoinette

Ubytování (Apartmán) Suite Marie Antoinette. Offering free WiFi and city views, Suite Marie Antoinette is an accommodation set in Gmunden. The apartment has lake views and is 49 km from Wels. Ubytování Suite Marie Antoinette se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gewölbezimmer am Marktplatz

8,3

Gewölbezimmer am Marktplatz

Ubytování (Apartmán) Gewölbezimmer am Marktplatz. Gewölbezimmer am Marktplatz is located in Gmunden. This apartment also has free WiFi. Ubytování Gewölbezimmer am Marktplatz se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 800 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment_Zobl3

8,3

Apartment_Zobl3

Ubytování (Apartmán) Apartment_Zobl3. Apartment_Zobl3 se nachází na klidném místě v centru Gmundenu ve spolkové zemi Horní Rakousy a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a jedním... Ubytování Apartment_Zobl3 se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Gasthof Engelhof

8,1

Gasthof Engelhof

Ubytování (Penzion) Gasthof Engelhof. Gasthof Engelhof se nachází 5 minut jízdy od centra města Gmunden, přímo vedle místní autobusové zastávky. Ubytování Gasthof Engelhof se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Bei Annerl

7,6

Bei Annerl

Ubytování (Apartmán) Bei Annerl. Bei Annerl is located in Gmunden and offers a restaurant, a garden and a terrace. Ubytování Bei Annerl se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 270 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zimmer im ehemaligen Hotel Austria in Gmunden

7,4

Zimmer im ehemaligen Hotel Austria in Gmunden

Ubytování (Apartmány) Zimmer im ehemaligen Hotel Austria in Gmunden. Apartment im ehemaligen Hotel Austria se nachází v Gmundenu. Nabízí Wi-Fi zdarma. Apartmán má plně vybavenou koupelnu se sprchou a fénem. Ubytování Zimmer im ehemaligen Hotel Austria in Gmunden se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

City Apartment

City Apartment

Ubytování (Apartmán) City Apartment. City Apartment is set in Gmunden. The property features city views and is 49 km from Wels. Ubytování City Apartment se nachází ve městě Badgasse 11 (Rakousko - Horní Rakousko).

Penthouse Apartment

Penthouse Apartment

Ubytování (Apartmán) Penthouse Apartment. Penthouse Apartment is located in Gmunden and offers a terrace. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchenette. Ubytování Penthouse Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Apartment Heidelinde

Apartment Heidelinde

Ubytování (Apartmán) Apartment Heidelinde. Apartment Heidelinde se nachází v klidném zeleném prostředí na okraji města Gmunden, 5 minut jízdy od centra města a jezera Traunsee. Ubytování Apartment Heidelinde se nachází ve městě Gmunden (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 461 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alm-Wohnung 15

Alm-Wohnung 15

Ubytování (Apartmán) Alm-Wohnung 15. Offering free WiFi and garden views, Alm-Wohnung 15 is an accommodation located in Grünau im Almtal. The accommodation is 42 km from Hallstatt. Ubytování Alm-Wohnung 15 se nachází ve městě Gmunden (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 290 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Your vacation home in Gmunden - Turning old into beautiful!

Your vacation home in Gmunden - Turning old into beautiful!

Ubytování (Apartmán) Your vacation home in Gmunden - Turning old into beautiful!. Your vacation home in Gmunden - Turning old into beautiful! is located in Gmunden and offers water sports facilities. The accommodation is 49 km from Wels. Ubytování Your vacation home in Gmunden - Turning old into beautiful! se nachází ve městě Gmunden (Rakousko - Horní Rakousko).

Seevilla Esplanade, Gmunden

Seevilla Esplanade, Gmunden

Ubytování (Vila) Seevilla Esplanade, Gmunden. Situated in Gmunden in the Upper Austria region, Seevilla Esplanade, Gmunden features a patio and lake views. Ubytování Seevilla Esplanade, Gmunden se nachází ve městě Gmunden (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnung Kronegarten

Ferienwohnung Kronegarten

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Kronegarten. Ferienwohnung Kronegarten is set in Gmunden. The accommodation is 49 km from Wels, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available... Ubytování Ferienwohnung Kronegarten se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 577 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Gmunden

Město Gmunden se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 56 hotelů a ubytování ve městě Gmunden.