Hledat

Ubytování

Tiny Home am Bach Prázdninové domy

Reihermühle 15, 4643 Pettenbach, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninové domy) Tiny Home am Bach. Tiny Home am Bach se nachází v Pettenbachu v Horním Rakousku. má zahradu. 41 km od Grundlsee. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Tiny Home am Bach se nachází ve městě Pettenbach (Rakousko - Horní Rakousko).

Popis ubytování Tiny Home am Bach

41 km od Grundlsee. Tiny Home am Bach se nachází v Pettenbachu v Horním Rakousku. Letiště Tiny Home am Bach leží 33 km od letiště Blue Danube v Linci. má zahradu. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Prázdninový dům má kuchyňský kout s lednicí, varnou deskou a kávovarem. Prázdninový dům stojí 44 km od Lince a 48 km od Mondsee. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

Jiná ubytování ve městě Pettenbach

Almtalhotel Pettenbach

9,7

Almtalhotel Pettenbach

Ubytování (Apartmány) Almtalhotel Pettenbach. Located in Pettenbach, 37 km from Bad Schallerbach, Almtalhotel Pettenbach provides a restaurant and free WiFi. Ubytování Almtalhotel Pettenbach se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnung Eschermühle

9,7

Ferienwohnung Eschermühle

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Eschermühle. Ferienwohnung Eschermühle je apartmán s výhledem na hory a Wi-Fi zdarma situovaný v Pettenbachu. Ubytování Ferienwohnung Eschermühle se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Gala Apartments - Country Oasis in Pettenbach

8,8

Gala Apartments - Country Oasis in Pettenbach

Ubytování (Apartmány) Gala Apartments - Country Oasis in Pettenbach. Gala Apartments - Country Oasis in Pettenbach nabízí ubytování v Pettenbachu. Linec odtud leží 43 km daleko. Ubytování Gala Apartments - Country Oasis in Pettenbach se nachází ve městě Wartberger Straße 3 (Rakousko - Horní Rakousko).

Bierhotel Ranklleiten Almtal

8,8

Bierhotel Ranklleiten Almtal

Ubytování (Hotel) Bierhotel Ranklleiten Almtal. Bierhotel Ranklleiten Almtal se nachází v Pettenbachu a nabízí restauraci, bar, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a pokojovou službu. Ubytování Bierhotel Ranklleiten Almtal se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Hoamatleuchten

Hoamatleuchten

Ubytování (Apartmány) Hoamatleuchten. Hoamatleuchten se nachází v Pettenbachu a nabízí výhled do zahrady, bar, zahradu, gril a terasu. Ubytování Hoamatleuchten se nachází ve městě Pettenbach (Rakousko - Horní Rakousko).